Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Digestive válasza A guru (#150) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem 5/6 de sztem 15nél többet nem is fogok letolni! :DDD

(#152) A guru válasza Digestive (#151) üzenetére


A guru
addikt

15/14-nél letettem most a kontrollert, holnap folyt köv.

A 19-ben adnám, ha a WL-ben minden stadion benne lenne, annyi változatosság nem ártana. Az hogy este van az természetesen maradjon, mert árnyékos, kiégős nappali meccseknél nincs rosszabb.

(#153) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Egy 7,5k-s csomag átlagban kb. mennyi zsetont hoz vissza quick sell illetve piaci eladás esetén? A 19-ben kezdésnek nyitok párat.

(#154) MdewC válasza Kristof_94 (#153) üzenetére


MdewC
nagyúr

Milyen idő lesz december 2.-án?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#155) #16514048 válasza Kristof_94 (#153) üzenetére


#16514048
törölt tag

Quick sell szerintem 1500-1700 coin körül, az elején mindenképp érdemes eladni mindent. De inkább draftolnék a point-ból.

[ Szerkesztve ]

(#156) Kristof_94 válasza #16514048 (#155) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R
Gondoltam a draftra is, de nem tudom még mennyire fog menni a játék az elején, főleg ezt a sok negatív véleményt/elemzést hallva. Lehet belefér majd 1-2, hátha!

(#157) Toguro San


Toguro San
tag

Igazatok van! Visszamondtam a Champions Edition-ös rendelésem, és csak a "natúr" 18.999-est fogom előrendelni.
Nekem az offline játékhoz bőven elég ez a verzió is.

(#158) Szigma70 válasza Toguro San (#157) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem jól tetted :R

Nagy repspect, hogy kibirod offline, de lehet igazad is van

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#159) Toguro San válasza Szigma70 (#158) üzenetére


Toguro San
tag

Köszi, bár nem kell nagy ellenállás, mert kb 10 éve fifázok, de abból 2 nap volt amíg UT-val játszottam. Nekem nem nyerte el a tetszésem.
Engem a karrier mód teljesen "kielégít" Persze, az AI-val játszva is nem egy agyvérzésen vagyok túl, de ez másodlagos.
Engem a valós bajnokságok, átigazolások világa jobban vonz, minthogy egy Mendy, Ronaldinho, Pelé passzolgasson. Számomra ez már annyira nem valósághű, Vagy amikor úgy játszik UT-ban egymás ellen 2 ember, hogy a 11-11 játékosból 9-10 ugyanaz...
Nekem ez valahogy nem jön át.

De hát kinek mi... Az emberek 95 %-nak meg a karrier nem nyújt izgalmakat! Teljesen megértem.
Én pl. úgy játszom, hogy minden nagyobb bajnokságban indítok 1-1 karriert, próbálok jó eredményt elérni, és az átigazolásaimat is arra akarom alapozni mint a való életben.... Tehát nem a legnagyobb neveket és tehetségeket vadászom, hanem nézem hogy az adott karrier módban, mondjuk más csapatokban ki hogy teljesít, milyen a formája és ez alapján eligazolom....
ez ilyen önmagam szórakoztatására teljesen elég :D

Nektek, meg minden elismerésem, az UT-be fektetett energia és ideg és szívizomszövet miatt :D

(#160) 8148


8148
csendes újonc

Sziasztok!

Tud róla bárki bármit, hogy milyen gépigény várható? :))

(#161) LendvaiFeri1 válasza 8148 (#160) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nem lesz nagyobb, mint az előzőnek.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#162) arpo04 válasza 8148 (#160) üzenetére


arpo04
őstag

Ugyan az eleg lesz. Grafikai motor nem valtozik. + pc-n sok varialasi lehetoseged van visszabb venni a grafikat.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#163) cristijAn


cristijAn
tag

Felkerült a mindenes videóm amiben bemutatom az egész Division Rivalst :)

https://www.youtube.com/watch?v=mxkD7zl4paU

(#164) #16514048


#16514048
törölt tag

Kicsit OFF, de olvastátok, hogy lövöldözés volt egy Madden tournament-en? :(

Nem linkelem be, de erősebb idegzetűeknek Twitch-en a GLHFGameBar csatornán elérhető még róla egy klip is, szerencsére látni nem lehet semmit, de a hang így is elég sokkoló...

[ Szerkesztve ]

(#165) A guru válasza #16514048 (#164) üzenetére


A guru
addikt

Nagyon nagyon durva...ilyen világban élünk...

Az indíttatást lehet tudni?

(#166) #16514048 válasza A guru (#165) üzenetére


#16514048
törölt tag

Asszem még nincs megerősítve, de sokak szerint ő volt: [link]

Valószínű, hogy igaz, mert ő is ott játszott, kiesett és utána írta ki ezt...

(#167) akooos válasza #16514048 (#166) üzenetére


akooos
veterán

Nem tudom, mikor fogják elvenni a jogot, hogy nem kell semmi komolyabb vizsga egy szar fegyverhez...

(#168) LendvaiFeri1 válasza akooos (#167) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Amerikában? Soha.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#169) Kristof_94 válasza akooos (#167) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy egy pszichológiai teszt sem szűrne rendesen.

(#170) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok. Nagyon tré, de az off legyen vége.

Köszönöm.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#171) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nem mintha annyira hiányozna a FIFA, de még 1 hónapot kell várni... :D :F

(#172) Digestive


Digestive
addikt

Division Rivals

Végre 2 dolog ami eddig nagyon tetszik a jövőt tekintve. Ugyanolyan szervereken fog futni egész 7en, mint a WL és visszanézhetők lesznek a meccsek az eaetleges csalók kiszűrése miatt! Taps-taps! :D

(#173) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#171) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A demoval is elég sokat lehet szórakozni. A 15-ben volt 80 órám. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#174) A guru válasza Digestive (#172) üzenetére


A guru
addikt

Mondtam én, hogy nem lesz baj ezzel a 19-el. Ha a draftot meg a divisiont átrakják normális szerverre, ahogy látjuk és emellé kapunk egy akár kicsit jobb gameplayt és kiforrottabb menürendszert, mint a 18-ban, akkor ez egy baromi jó game lesz. :)

(#175) Digestive válasza A guru (#174) üzenetére


Digestive
addikt

Bízzunk benne! ;)

20 meccset tudtam lejátszani, pedig az eddigi legjobb részeredményem volt 15 winnel! :( KDB mégjobban a szívemhez nőtt. A 20 meccs alatt kb 30 gólt vágott. :D

[ Szerkesztve ]

(#176) etaclan1984 válasza A guru (#174) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én ettől nem is tartok, biztos ez lesz a legjobb fifa.
A legnagyobb probléma ahogy a két fifa között kezeli a hibákat, exploitokat az EA. Egyszerűen nem vesznek róla tudomást, javításokat meg felejtsük el. Azt pl nem értem hogy az ellenfél szabadrúgásainál miért a CDM-em van legelőrébb mintha csatár lenne. Ez csak nekem tűnt fel ? Tudom, idén lehet majd állítani. Engem is csak ezek győztek meg h megvegyem, ráadásul ps4el együtt.
-Vagy pl ez a baromság hogy gyorsan elvégzett szabadrúgás és engem nem enged rendesen irányítani mert elvileg "nem figyelek". Hát pedig baromira figyelek, mégis gyök2vel mozog az emberem.
-Vagy az ellenfél kirúgásánál nem enged a 16os és az alapvonal közé állnom, mintha egy láthatatlan fal lenne előttem, pedig a 16-os vonala még vagy 3 méterre van.
-Vagy amikor én végzek el szabadrúgást, az ő embere azonnal tud szaladni én hiába nyomom a gombot egyből az enyém nem reagál.
Ezek mind apró dolgok, de ezeket 2 éve nem sikerült kijavítaniuk, még év közben sem.
A legurítós szabadrúgásról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#177) A guru válasza etaclan1984 (#176) üzenetére


A guru
addikt

A legurítós szabadrúgás sem annyira OP már, köszönhetően annak, hogy mindenki fel van már rá készülve.

A felsorolt dolgokat pedig nem egészen értem, nálam sosem volt a CDM előrébb a támadóknál, a többit meg nem sikerült értelmeznem, de lehet ez az én hibám. :D :R

Digestive: Nálam is jó volt az első 20 meccs, 18 winem volt, aztán jött a szokásos szopó a 20-30. meccs között, ott lett 4(!!) winem, a végén meg ismét a szokásos 10/8 meglett.

[ Szerkesztve ]

(#178) etaclan1984 válasza A guru (#177) üzenetére


etaclan1984
őstag

Hiába vagyok én is felkészülve a legurítósra, azért így még 10 hónap után még mindig bosszantó ha ilyen gólt kapok.
A többinél nem tudom mit nem értesz, remélem nem azt mondod hogy ps4-en ezek a hibák nincsenek benne mert akkor a falnak megyek ha csak PC-s hibák. :D

[ Szerkesztve ]

(#179) Szigma70 válasza A guru (#177) üzenetére


Szigma70
addikt

Nagyon sokan beszopják a mai napig. Én mindíg így rúgom, és sok a gól.

Nálam sokszor azt veszem észre, hogy az LB-RB megcserélődik. Van, hogy viszem jobbon fel a labdát, erre mondja , hogy Telles, nézem mivaaan? Aztán visszafele látom, hogy a két szélső keresztbe fut vissza a helyére :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#180) getdizzy válasza Szigma70 (#179) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Ez nálam is nagyon sokszor előfordul, meg ami idegesítő, hogy hiába vagyok default támadásban és mindenféle high pressure nélkül, szögletkor a legutolsó emberem kb a 20 méteren van a támadó harmadban :DDD
Így ha kifejelik már egyedül is megy a kapura akárki...
Ezért van az hogyi lyenkor, counter attack és ultra def... és akkor szépen hátul marad 2-3 gyors szélső védő
Vagy egyéb ötlet, hogy hogy tudom ezt kivédeni?

(#181) etaclan1984 válasza getdizzy (#180) üzenetére


etaclan1984
őstag

Ezért tartok attól hogy menüben tök jól beállítgatjuk majd ki mit csináljon, okoskodunk, aztán a játék meg majd szarik rá :D

(#182) A guru válasza Szigma70 (#179) üzenetére


A guru
addikt

Ja, ez nálam is van, hogy megcserélődnek szöglet után.

(#183) Digestive válasza A guru (#182) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem a kedvencem amikor indítani akarok egy CM-et mondjuk, csak egy picit rossz irányba nézek... Aztán 2-3 gyors passz, közben figyelem a felrohanó "CM"-et h hol tart. Majd realizálódik bennem, h az a mamlasz CM igazából Blanc elvtárs a hátvédsorból! :DDD Hála az égnek az ilyen malőrből elég sok gól született, mert a flanszia ha úgy jön ki, akkor irgalmatlanúl beveri! :DD

[ Szerkesztve ]

(#184) Yodamest válasza cristijAn (#163) üzenetére


Yodamest
addikt

Pont most a reggeli kávéval hallgattam meg a videódat, köszönjük ezúton is! Nagyon jól összeharácsoltad az infókat, várok még hasonlókat.

Ami érdekes lesz a hallottak alapján, hogy ezek szerint már egyből a bronz ligából gyakorlatilag egy hét után, ha annyi skill pontod van, fel tud dobni a rendszer a legfelső ligába. Tehát nem feltétlen kell végigjárni a divíziók közti szamárlétrát, ha jó vagy egyből bedob a legtetejére. Viszont az jó, hogy egy teljes hétig ugyanabban a divízióban kell gyűjtened a pontokat, mert így legalább ki lehet élvezni amíg az ember még nem a prókkal játszik.

Az nagy kérdés, hogy vajon mennyi pont és meccs kell a WL részvételhez... szerintem ez egy jó út amit elmondtál, hogy aki feljebb van jobb szorzót kap, pl. elég neki 15 győzelem a héten, aki pedig akár a legalsó divben van az is ugyanúgy kvalizhat csak annyit kell tennie, hogy sok meccsek kell lejátszania, jóval többet, de ily módon a tudást ki tudja váltani idővel. Ez egy jó rendszer lehet.

(#185) etaclan1984 válasza Yodamest (#184) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem mivel az EA arra megy hogy tényleg mindenki a WL-t tolja még kevesebb win is elég lesz mint az eddigi silver2nél.
Amit viszont szinte tutira veszek hogy csak akkor kapunk olyan pontot ha befejezzük a meccset. Az idei 1000 lossomból 900 tuti csak a 30.percig tartott... :C :C :C

(#186) getdizzy válasza Yodamest (#184) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Abszolút én is így vagyok vele, jól össze lett foglalva.
De én tovább is mentem és ezekre a kérdésekre is rákerestem mert nekem is ezek hiányoztak.

Bétákból leszűrve azt vettem ki, hogy ha egy közepes-magas rank-ba sorol be a gép akkor kb 100 fut champ pontot kapsz győzelmenként (azt nem tudom ,hogy ha veszítesz az mínusz pontot generál e vagy sem, ezért ez kérdés.) Összesen 1200 pont kell minden egyes WL tokenért.
De ha az elején mondjuk egy legalja bronzba sorol, akkor gondolom ott meccsenként kapsz vagy 10-et.
De ez csak egy tipp.

A rendszer végre elérte azt, legalábbis nálam, hogy a hétközi meccseknek is legyen tétje.
Viszont ami örvendetes, ha mondjuk sokat dolgozol és egy hétig mondjuk nem tudsz játszani, a rendszer nem sorol lentebb, hanem abba a divízióba maradsz amiben eredetileg voltál :)

Kezdünk e-sportosodni, remélem a legjobbakat.

(#187) Yodamest válasza getdizzy (#186) üzenetére


Yodamest
addikt

Pontot szerintem tuti nem veszítesz, mivel ha belegondolsz, hogy azonos képességűekkel vívsz a saját divíziódban, a hét végére mindenki kb 0 ponton lenne... egyszerűen csak sokat kell játszani ugyan úgy mint eddig is és gyűlnek maguktól a pontok.

Az lenne jó ha csak a VÉGIG játszott meccsek után járna vereségért is az az 50 pont, talán nem lenne annyi első gól után kilépegető. Én remélem így lesz, annyi csak hogy a vereség és a leavelés külön legyen választva, aki leavel az konkrétan még büntetést kéne kapjon, ugyanúgy mint BÁRMILYEN kompetitív esport játékban. Overwatchban is példának okáért, ha leavelsz elég nagy büntit kapsz, nem játszhatsz kompetitív meccset és csak leaverekkel dob össze quick meccsben is! Valami ilyesmi kéne ide.

(#188) etaclan1984 válasza Yodamest (#187) üzenetére


etaclan1984
őstag

Az ottani büntetések azért mások mert ott a csapattársaiddal kitolsz. Dota, overwatch, honban úgy választják a csapatot ahogyan a te pickelsz(legalábbis elvileg). Ergo ott ha kilépsz nyilván kitoltál a csapattársaiddal és szinte fix loss nekik. Ezért ott teljesen jogos is a nagy bünti mert 4 ember minusz ratinget kap miattad. De itt 1v1nél kilépsz vesztett állásnal semmi sem történik, az ellenfél megkapja a win-t, te a loss-t és mindenki mehet tovább. 15perc helyett jött mondjuk 2 perc alatt egy win. Mi a probléma ezzel ?

(#189) getdizzy válasza etaclan1984 (#188) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Dotázom is a Fifa mellett, és igen így, van.
Éles Ranked meccsen nem leavelhetsz, nem lehetsz inaktív, viszont pickelni azt pickelsz akit akarsz.
De ha miattad bukik egy lane vagy túl sokszor halsz meg indokolatlanul akkor a társaid reportálhatnak, de ugyanúgy kommentelhetnek is hogy jó voltál.

Viszont itt én nem látom hogy ilyen szankcióknak kellene lenniük, jobb voltál, a másik nem akar szenvedni, hagy lépjen is ki.
Te megkapod a pontokat a másik meg igenis veszítsen pontokat.
Engem az jobbban aggaszt mikor valaki mondjuk a WL-ben kap egy pirosat vagy tizit kapsz 0-0 állásnál és ő instant kilép a játékból.
Na ez a kibaszás és nem az mikor győztes állásból lépnek ki.
Ezeket kéne valahogy kiszűrni, de szerintem ez majd csak jövőre fog körvonalazódni.

De mindenképp az eddig hallottakat pozitívként élem meg.

(#190) etaclan1984 válasza getdizzy (#189) üzenetére


etaclan1984
őstag

Én is dotáztam, van benne 3200 órám :D
Itt most a büntetésről beszéltünk amit a gép automatikusan ad ha kilépsz idő előtt, nem arról jó voltál-e vagy rossz, jól pickeltél vagy nem.
Azt írod itt nem látod miért kéne ilyen szankciónak lennie, utána meg hogy mégis kéne a minusz pont.
De ez foci, ha nem nyersz 0 pont jár. A division rivals-ban nyilván minusz pontot fogsz érte kapni ha leavelsz.
Az meg amikor 0-0nál pirosnál, vagy kap egy 11-es és kilép az gusztustalan. De ezt lehet jelenteni! Csak sajnos attól még neked nem lesz győzelem :(

(#191) getdizzy válasza etaclan1984 (#190) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Fuuuh a Dota órákba ne is menjünk bele, meg se merem nézni :D

A mínusz pontot úgy értem, hogy ha valaki leavel vesztes állásból a loss-on kívül ne kapjon egyéb szankciót, viszont döntetlennél meg igenis kapjon, lehet rosszúl írtam akkor le, de így gondoltam.

Az meg csak a szokásos kérdés, hogy nyertes állásból lévő disconnect-val mi legyen?
Az nem büntetheted.

Igaz összeteszem a két kezem, mert az idei szériában a WL-ben mindössze 1 volt ami megszakadt.

(#192) arpo04 válasza etaclan1984 (#188) üzenetére


arpo04
őstag

Overwatch-ot ne keverjuk a fifaval. Elegendo kulonbseg, hogy egy blizzard altal fejlesztett jatekrol beszelunk. Fenyevekre van egymastol a ket ceg es nem az EA javara. Ha jol tudom te wow-t is jatszottad.
Orulok hogy jo uton haladnak. Jatszahatonak tunik es elvezhetobb is. Viszont quitre ne kapjon csak - pontot es nem fognak. Amit mar masok is emlitettek azt megoldhatnak. Ne cserelodjenek fel a bal- jobb bekk max ha free-re rakom. Lepjenek fel a tamadashoz es lassa az ai a teruletet. Ami nezve a vb meccseket a proknal is problema. Nem hiszem azert nem rakja ures teruletbe mert nem latjak, inkabb tudja jobb a biztonsagi jatek. Eleve tetre megy es nem kicsire. Hiaba probalok a elore gondolni 5-6 passzot ha erre az ai keptelen. Az ellenfel felallasat se lassam meccs elott. Ha ugyes vagy 20 sec es latod ha nem hat igy jartal.
Pozitiv dolgokat is latom es az uj pack rendszer valoban jo huzas ahogy az uj divisio rendszer is.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#193) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Srácok! Ezt a 10%-os ingame kedvezményt valahogy fel lehetne használni a szingapúri originen való rendeléshez? A szingapúri rokonom sem tudja miként kell! :R

(#194) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#193) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mennyivel jobb, hogy ott veszed?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#195) #16514048 válasza Kristof_94 (#193) üzenetére


#16514048
törölt tag

A szingapúri rokon nem spórol már eleget rajta így is? ;]

(#196) Yodamest válasza etaclan1984 (#190) üzenetére


Yodamest
addikt

én sem arra értettem, hogy nyerésre állok és kilép az ellenfél, az még rendben lenne, de nekem azért jó pár olyan meccsem volt amikor:
1. Ő állt nyerésre, kilépett és kaptam a lolse-t WTF? Esélyem sem volt, fordítani...
2. Egálra álltunk, DE kaptam egy tizit, de mielőtt belőhettem volna kilépett és olyan volt mintha a meccs meg sem történt volna...

Szóval ezekkel van a gond, ezért kéne hogy abszolút ne lehessen leavelni. Én akármennyire vesztésre állok sose szoktam kilépni, ha meg nyerésre akkor nem zavar ha végig kell játszanom egy győztes meccset, én így vagyok vele.

Írod: "A division rivals-ban nyilván minusz pontot fogsz érte kapni ha leavelsz."

Na meg ez az amiben én nem vagyok biztos, pont ezért írtam, hogy ez így lenne jó, de félek, hogy nem lesz érte semmilyen büntetés és mindenki az 1. gólok után inkább ki fog lépegetni, mert úgy van vele hogy az 50 pontot így is megkapja. Pont erre irányult hogy külön kéne kezelnie a leavereket és azokat akik végigjátszották a meccset és vesztettek.

[ Szerkesztve ]

(#197) etaclan1984 válasza getdizzy (#191) üzenetére


etaclan1984
őstag

Szerintem a 19-ben nem fogják ezeket megváltoztatni, feleslegesen is jár az agyunk rajta :D

(#192) arpo04 De még mennyit ! :C Hányszor keltem hajnalban hogy legyen raidre elég titan flask ! :D
Sajnos tényleg ég és föld a két cég között, ezért is mondom hogy nevetséges hogy 2 fifa között szinte semmit sem javítanak ki. Ott meg földindulás volt ha valami bug véletlen bekerült és pár napon belül jött a javítás. Felfoghatatlan mert az EA is termeli dögivel a pénzt, tehát anyagi forrásuk meglenne rá.

[ Szerkesztve ]

(#198) akooos válasza Kristof_94 (#193) üzenetére


akooos
veterán

Xboxra EA Accessel ~19k körül jön ki az ultimate edition Szingapúri havertól. PC-re is ekörül van gondolom. Minek az a -10% ingame? ;]

(#199) Kristof_94 válasza LendvaiFeri1 (#194) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát pl. a sima verzió "nálunk" 5000 Ft-tal több, a többinél is gyakorlatilag ennyi a különbség. Nem tűnik soknak, de azért nem rossz.

akooos: Mondjuk az accesst bele sem számoltam, azt úgy is venni fogok 1 hónapra, tavaly is vettem aztán meg ha végleg kijön a játék lemondom, így legalább kapok 3(?) nap "előnyt". Csábító a prremier origin access is, de azért 15 euro kicsit sok érte, hogy kicsit hamarabb játszhassak.

[ Szerkesztve ]

(#200) akooos válasza Kristof_94 (#199) üzenetére


akooos
veterán

Igen 3 nap, viszont az xbox store checker valamit elnézett most, mert a storeban nem 19k-ra jön ki, hanem 22-re. A champions kiadás jön ki épp 20-ra. Nem tudom megér-e 2000 forintot a +20 jumbo gold pack :DDD Tavaly abból jött mondjuk Rui Costa, lehet, megéri .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.