Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) A guru


A guru
addikt

Srácok adjatok magatoknak legalább 30-50 meccset amég rááll az ujjatok a TF-re. Trainer nélkül legendaryn tolom 10/6-7-szer zöldbe a lövést. Semmi komoly nincs benne, érezni kell a játék és a játékosok mozgását. Nem kell pánikolni egyből, ráadásul, ha nem használod, akkor is teljesen jó löketeket lehet a kapura küldeni. A passzokról meg annyit, hogy nem lehet eszetlen módon csinálni, mint eddig most kell az, hogy átveszed-gondolkodsz-lenyomod az eddigi -lenyomod- helyett. Viszont azt is vegyétek figyelembe, hogy a 18-ban 90+ passingos játékosokkal játszottunk az utolsó hónapokban, itt meg 70-80, nagyon nem mindegy.

Gyakorlás gyakorlás gyakorlás...:R

(#1152) Digestive válasza A guru (#1151) üzenetére


Digestive
addikt

Pont most kezdtem volna leírni a véleményem a passzokról. Példaként vagyük Verrattit, mert én a PSG-vel játszottam eddig kb 30 meccset a demóval. Emberünknek a short/long passing is 90! De hiába gondolkozol a labda átvétele után és mérnöki pontossággal próbálsz célozni, akkor is képes méterekkel mellé küldeni a driven passzt! Egy picit átesett a dolog a ló túloldalára. Hát milyen lesz, ha elkezdjük valóbab 60-80-as passz képességű játékosokkal? Mintha a vakok játszanának a világtalanokkal! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1153) kiserik


kiserik
senior tag

Valaki azt írja már le, hogy mi a fene értelme van a TF-nek? Én az első próbálkozások után teljesen kikapcsoltam. Semmi difit nem érzek. Volt, hogy tökéletes időzítéssel is ment a helyzet a levesbe, és az egész bénáskodás nélkül is mennek szépen a gólok, ahogy kell.

Passzok: szerintem sokaknak az a fura, hogy nem 360 fokban passzolnak tökéletesen a játékosok ;]

ui: 60-80-as passzképesség: ésszel kell majd a kezdő csapatot összerakni. Lehet, hogy végre fontosabbak lesznek az alap statok, mint a pace. Én WC szinten már a gyengébb játékosokat próbálgatom, pl RM csere játékosok. Egy Valverde, Llorrente, Ceballos kp-s trioval is szépen lehet játszani, ésszel.

[ Szerkesztve ]

(#1154) A guru válasza Digestive (#1152) üzenetére


A guru
addikt

Driven pass nyilván nem lesz 10/10-szer pontos, könyörgöm hányszor láttok ilyet egyáltalán valódi meccsen? A sima passzokkal kell operálni most, nem mint a mérgezett egér püfölni ide-oda a labdát. Skillesebb sokkal a 19, közel sem olyan mű, mint a 18.

(#1155) MdewC válasza Digestive (#1149) üzenetére


MdewC
nagyúr

Senki nem dorgált senkit, csak más is leírta a véleményét valamiről. ;)

Ráadásul ez egy demo!

Totál más lesz a teljes.

Guru: na mi van? Mégis kikapcsoltad a trainert? :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1156) A guru válasza MdewC (#1155) üzenetére


A guru
addikt

Csak 1 meccs erejéig, aztán rájöttem, hogy így még jobban is megy, szóval nem kapcsoltam vissza....:D

(#1157) Szigma70 válasza MdewC (#1141) üzenetére


Szigma70
addikt

Áhhh, nagyon uncsi annyi szart végignézni mindíg. Legalább egy meccs ujrajátszást tettek volna a meccsek végére.

Igen, nálam, ha bezárom a demót, és ujraindítom, vagy kikapcsolom a gépet, akkor ujra be kell konfigolni mindent, kamera, kontroller stb.

Nálad nem? :Y Mert akkor az fasza, mivel akkor a demóbol is több verzió lehet. Én rögtön az elején töltötem le.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1158) v_atis válasza Szigma70 (#1157) üzenetére


v_atis
tag

Én másnap dél körül szedtem le és nekem szintén be kell állítani mindent újra.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#1159) Stylerr válasza Szigma70 (#1157) üzenetére


Stylerr
addikt

Minden évben,minden demóval így volt, minden platformon.

(#1160) Szigma70 válasza Stylerr (#1147) üzenetére


Szigma70
addikt

@Stylerr & Toguro San

Srácok, van igazatok, vállalom, de most nincs :R

A halvány szöveget is olvastátok? Nem a játékkal van bajom, nekem az tetszik, ezt le is írtam egy előző posztban, hanem a Demó kivitelezésével. Idegörlő mikor nyomnád a meccseket egymás után, de nem tudod,mert perceken át csak a setupot nyomkodod.

A TF-el meg tényleg nem stimmel valami. Ha mint írta más is, kikapcsolva is jókat lehet rúgni, akkor minek?
Nem azzal van a baj, hogy van, mert alapjában jó 5let lenne, vagy lehetett volna, de a kivitelezés nem annyira tökéletes, hogy jól, élvezetet nem elvéve játszható legyen.
A rövid, gyors passzoknál a 16-on belül van vele gond. Mivel az első gombnyomás adja az erősséget, ha adsz egy rövid , gyors passzot közelre, akkor nincs időd erőt adni neki, mivel már nyomni kell a másodikat, mert elvileg akkor jó, mikor a labda a lábat érinti. De az indikátor is csak akkor jelenik meg, mikor már a gép is tudja, hogy oda adod a passzot, mivel az rövid és gyors, igy eleve reflexből nyomod, ami 90%os hibával jár.

Biztos szokható, se idő lesz, sok idő. Maga a sok elrontott passz, az, hogy építkezős, nem rohanós, azzal semmi bajom, de ezekről nem is írtam rosszat.

Szóval, valóban sokat "sírok" de a kritikát, és a nemtetszést azt ne keverjük ezzel

:R

Az, hogy minden évben ez volt a demóval, az engem vígasztaljon? Ha így állnánk mindenhez, hogy elfogadod azt az érvet, hogy míndíg így volt, hol tartana most a világ? Gyűjtögetnénk?
:R

@V-Atis

Akkor MdevC kollegának valami extra peccselt cucca van :DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1161) MdewC válasza Szigma70 (#1157) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha kilépek a játékból, akkor elveszik nálam is.

De max 45 mp mire beállítom. :)

Egyelőre az alakzatot nem találom, se a taktikát. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1162) Szigma70 válasza MdewC (#1161) üzenetére


Szigma70
addikt

Jó, persze, én is végignyomom hamar, de azéé, nahhh :)

Igen, én is azt próbálgatom, de eddig semmire nem tudom azt mondani, hogy nahhh, ez adja.

Direkt mindíg ugyan azzal a csapattal, ugyan az az ellenfél ellen játszok, hogy érezzem a különbséget, de nem.

Mindegyik beállítható CT sémában van valami bibi. Amelyik jó lenne támadásban, az nem jó hátul, és fordítva.
Kell valami összhangot találni, de nem megy. A legjobb alapon hagyni, ezt érzem most.

Jahhhh, Sané = Hero :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1163) fidorr


fidorr
csendes tag

[link]

Kapusokhoz, egy újabb szösszenet... :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1164) Toguro San válasza fidorr (#1163) üzenetére


Toguro San
tag

Hát na! Meglepte a lövés, mi ezzel a baj :U :C :DD :DD :DD

(#1165) Toguro San válasza Szigma70 (#1162) üzenetére


Toguro San
tag

Ahogy már előttem is írták a DEMO az ilyen... és ilyen is volt amióta csak tudom. Minden beállítás, minden játékmenetmódosítás megváltozik újra indításkor. Ez van sajnos.
Az elején meg a sok reklám meg újítást el kell skippelgetni vagy 5-6 szor. El kell tudni fogadni, hogy akadnak olyanok is akik nem olyan elszántak mint itt mi páran, hogy egymás után mehetnének a meccsek.... hanem csak le akarják tölteni a DEMO-t (lehet életükben először) és játszani egy meccset. Kell nekik a bevezető szöveg, a link ha mégis meg akarnák venni ott helyben a játékot....
Ezt el lehet fogadni, mégiscsak egy sima DEMO amivel ha 10 napot játszunk. A rendes játék már a te igényeidre lesz szabva ne aggódj :U :C

(#1166) Szigma70 válasza MdewC (#1161) üzenetére


Szigma70
addikt

Főni, játsz egyet az Atletikóval alapon, ne állíts semmit CT-n.
Eddig így ez a legjobb. Probálj rá pls.

Kiindulásnak jó

@Toguro San

Meglátjuk

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1167) Szigma70


Szigma70
addikt

Most meg hiába állítok CT ket meg alakzatokat a plan-ban, a meccs alatt nem lehet váltani. Nem reagál semmit a dpadra

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1168) Digestive válasza fidorr (#1163) üzenetére


Digestive
addikt

Én haza adtam Buffonnak! :DDD

(#1169) akooos


akooos
veterán

Kikapcsoltam a timed finisht én is menüből, így ezerszer élvezetesebb a játék. Nem tudom, hogy FUT-ban mi lesz az alap, de ha muszáj a TF, akkor szívás lesz nekem :D

(#1170) akooos


akooos
veterán

Ja, szerdán végre élesedik a webapp, lehet kezdeni a csapatépítést és az agonizálást, ami jövő szeptemberig tart ;]

(#1171) A guru válasza akooos (#1170) üzenetére


A guru
addikt

Rohadtul várom már, őszi meg a téli időszak a legjobb a játékban. :))

(#1172) MdewC válasza Szigma70 (#1166) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem jön be nekem az alap, át kell tennem balance-ra. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1173) Kristof_94 válasza akooos (#1170) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ja ez jó lesz, bár most kicsit visszavetette a pack nyitási kedvem az, hogy csak 27-28 körül lesz majd OTW és a többi. :(

(#1174) Digestive válasza akooos (#1170) üzenetére


Digestive
addikt

Világosítsatok már fel légyszi, h a játék nélkül mit lehet kezdeni a webappban? Van valami kezdő csomag, coin? Thx! :R

(#1175) #16514048 válasza Digestive (#1174) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, úgy emlékszem ilyenkor már lehet kinyitni a welcome back csomagokat, meg sbc-ket csinálni.

(#1176) Digestive válasza #16514048 (#1175) üzenetére


Digestive
addikt

Értem, köszi!

Nézzétek srácok! Valakinek már most egész jól mennek a skillek! :R Color Cocos

(#1177) kiserik válasza Digestive (#1176) üzenetére


kiserik
senior tag

Tedd leggyengébb fokozatba és nyomogasd a kontrollert össze vissza. 5 meccsből Te is össze tudsz majd ilyet vágni :DD

(#1178) Digestive válasza kiserik (#1177) üzenetére


Digestive
addikt

:DDD

De sanszos, h ő ezt direkt csinálja! :D

(#1179) Kristof_94 válasza Digestive (#1178) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Uhh, emiatt az active touch és egyéb finomságok miatt idén az eddigieknél sokkal szebb gólokazt fogunk lőni, viszont 10x annyit fogunk szívni miatta, mikor majd az ellenfél a labdaátvételnél lazán átpörgeti a háta mögött lévő védőd felett majd egy halálpontos timed finishinggel betolja a kapuba! ;]

(#1180) A guru válasza Digestive (#1176) üzenetére


A guru
addikt

Legendaryn huzogasson így, beginneren mindenki át tud menni god mode-ba! :DDD

(#1181) MdewC


MdewC
nagyúr

Ezt fokozzátok! :DDD

A bíró velünk van.

Handball version.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1182) Toguro San válasza MdewC (#1181) üzenetére


Toguro San
tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

(#1183) Szigma70 válasza MdewC (#1181) üzenetére


Szigma70
addikt

:D :D

És kivel volt a bíró? De, hogy került a kezébe?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1184) MdewC válasza Szigma70 (#1183) üzenetére


MdewC
nagyúr

A tüske. :D

Lesérült egy emberem, csere, szabad labda, letette és felkapta.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1185) Digestive válasza A guru (#1180) üzenetére


Digestive
addikt

Ő és Lokelani online is így játszik és hidd el, h nekik nem a WL 40/40 okozza a boldogságot, hanem ha összehoznak egy durvább kombót! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1186) A guru válasza Digestive (#1185) üzenetére


A guru
addikt

Kinek mi...:D

(#1187) Szigma70


Szigma70
addikt

Nektek működik a játék köbeni alakzat és taktika váltás? A D paddal jobbra, balra?

Eddig ment, de ma nem megy. Hiába állítom be a planban az alakzatokat, meccs közben nem történik semmi a D pad nyomogatására. A fel- le az megy. Ha semmit nem állítok, akkor meg a trainer fokozatokat állítja a jobbra, balra nyomás.

Most akkor mi van? Az sem lehet, hogy valamit elállítottam volna, mert ugye minden újraindításnál alapba áll minden.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1188) akooos válasza Szigma70 (#1187) üzenetére


akooos
veterán

Kapcsold ki a trainert.

(#1189) Szigma70 válasza akooos (#1188) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem hiszem, hogy be lenne, sose játszom trainerrel. De megnézem :R

De akkor nem mutatja a TF csíkot nem?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1190) Stylerr válasza Szigma70 (#1189) üzenetére


Stylerr
addikt

Automatikusan be van kapcsolva a trainer.
A TF csíkot mutatja trainerrel.

[ Szerkesztve ]

(#1191) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Vertonghen ma alaposan megvizsgálta Firmino szemét. Csak erős idegzetűek kattintsanak.

(#1192) #16514048


#16514048
törölt tag

TOTW 1 Smalling jó befektetés lesz.

(#1193) Szigma70 válasza Stylerr (#1190) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, de a kollega azt mondja, ha kiteszem a csíkot a TF-hez, tehát a trainerben ezt állítom be, hogy csak ez látszódjon, akkor nem megy az alakzat váltás a D paddal meccs közben.
Ha kikapcsolom a trainert, akkor nem látszódik a TF csík, ellenben megy a D pad.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1194) Toguro San válasza Szigma70 (#1193) üzenetére


Toguro San
tag

Próbáld meg a TF csík nélkül. Hátha ráérzel kijelzés nélkül is.

(#1195) Szigma70 válasza Toguro San (#1194) üzenetére


Szigma70
addikt

Még csíkkal se megy :DD

De nem ez a lényeg, hanem, hogy ez most akkor valóban így van?

Ha van csík, nincs CT taktika váltás?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#1196) K.J


K.J
senior tag

Már elérhető a mobil app is 19-hez?

(#1197) akooos válasza Szigma70 (#1195) üzenetére


akooos
veterán

Én xboxon játszom, a megjelenés napján és ma is játszottam legalább 25-25 meccset. A játék főmenüjében kikapcsolom a trainert, meccs előtt pedig beállítom, hogy látszódjon az irány és a TF csík. Team managementben beállítom a game plant a különbőző mentalitáshoz és utána simán lehet a D paddal váltani köztük, ahogy az eddigi részekben is. PS-en nem tudom mivel másabb, vagy lehet-e esetleg bugos a demo, de xboxon így minden ugyan úgy működik, mint a 18-ban. Ha kikapcsolom a timed finish megoldást, akkor meg főleg :)

(#1196) K.J:

Nem, még a webapp sem él, majd szerdától (csütörtöktől pedig companion is.)

[ Szerkesztve ]

(#1198) #16514048 válasza #16514048 (#1192) üzenetére


#16514048
törölt tag

Meg Lozano is.

(#1199) MdewC válasza #16514048 (#1198) üzenetére


MdewC
nagyúr

Élből Lozi?

:DD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1200) akooos válasza #16514048 (#1198) üzenetére


akooos
veterán

Ha lesz sok coin akkor IF Hazard is jó lesz az elején. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.