Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Szigma70


Szigma70
addikt

Valaki talált már bővebb, nem csak általános szipi-szupi fényezést az új CT beállítási lehetőségekről?

Jó lenne elöre kivesézni ezeket

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#252) A guru válasza Szigma70 (#249) üzenetére


A guru
addikt

Persze, vannak prok akik még most is ezt használják, én nem mondtam, hogy rossz lenne vagy használhatatlan, csak azt, hogy szerintem ez ellen a legkönnyebb játszani, mivel a pálya középső harmadában van az egész csapat, 4-4-2-ben pedig az egész pályát le lehet fedni. Mindenki abban játsszon ami a legjobban fekszik neki, én csak elmondtam az én állaspontjaim/tapasztalataim. :R

(#253) Szigma70 válasza A guru (#252) üzenetére


Szigma70
addikt

Ezt adom, mindenki azt játsza, ami megy neki :R

Lehet van, aki a 41212 vel meglátja a 442-őt és már örül, mert Ő meg azt em érti, hogy lehet a középpályát üresen hagyni, és ez ellen az alakzat ellen mindíg nyer.

Irjátok itt, hogy idén nem megy, és nem OP a 433. Hát nekem pld. ez, a 433/4 a mumusom. Nagyon sokszor kapok ki ellene. Persze, csak ha tud az ellen játszani benne.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#254) Yodamest válasza A guru (#252) üzenetére


Yodamest
addikt

egyik WL-en végig 5-3-2-vel toltam, meglepően jól bevált akkor :) Elég nagy biztosságot ad hátul az 5 védő, persze a szélsők jó ha felfutogatnak ennél a formációnál, de alapvetően brutál stabilnak éreztem. Gondolkodom azon, hogy a 19-et is ebben fogom megkezdeni, már csak azért is, mert mindig a jó szélsők LW, RW a legdrágábbak, főleg BPL-ben, viszont jó CB-ket meg találni már nagyon olcsón a játék elején is. (idén is pl. Rojo, Keane, Mangala, Sakho, stb.) Szóval lehet kifizetődő lenne inkább CB-kre költeni az elején.

(#255) A guru válasza Szigma70 (#253) üzenetére


A guru
addikt

4-3-3(3) tud zavaró lenni a 2 CDM miatt, meg ritkán jön, ezért szokatlan tud lenni.

Yodamest: Szerintem maradni kell a standardnél az elején, mert ha nem jön be, akkor bukhatsz egy ilyennel csomó coint.

[ Szerkesztve ]

(#256) arpo04 válasza Szigma70 (#251) üzenetére


arpo04
őstag

Amit elvarnek egy jatektol hogy ne egy lebutitott taktikaval kuldjem fel a csapatom. Ct hiaba is allitom az egy nulla taktika szamomra. Vissza zarasok, keresztezesek, beindulasi teruletek. Ezeket varnam es hamar kibukna mindegyik felallas jo es hasznalhato. Kicsit komplexebb viszont hatasosabb lenne az osszes alakzat. Sajnos a sok fiatal jatekos miatt ez nem lehetseges mivel nekik ez kevesbe menne. Kimondottan elvezheto kis jatek lenne belole. Kompenzalna sok mindent ket jatekos kozott. Hiaba jobb a csapata ha taktikai analfabeta. Ne az ai altal elore kitalalt dolgot tudjam csinalni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#257) A guru


A guru
addikt

Konzolvilág champs edition előrendelők figyelem!

“Tisztelt Érdeklődő!
Köszönjük, hogy jelezte a problémát. Javítjuk az elírást! 25.-én lesz lehetősége átvenni a játékot.
Köszönjük levelét! Amennyiben további kérdése merülne fel, a levél alján található elérhetőségeink valamelyikén érdeklődhet.

Tisztelettel:
A Konzolvilág csapata”

(#258) Toguro San


Toguro San
tag

Én amit megszűntetnék (úgy, hogy nem is UT-zom) az a "posztmódosító! Szoktam figyelni azokat acsapatokat melyeket itt megosztotok, és nem is csodálom, hogy igazából nem jön meg a kedvem az egészhez... Ahol DEL PIERO CDM , CR7 CDM, VIEIRA LB, FABINHO ST... Ezek annyira elszállnak a realitástól, hogy én nem igazán engedném. Egy adott kártya adott posztra legyen jó és ne lehessen már módosítgatni.
Vicc milyen csapatokat látok itt néha... Na meg amikor Ya Ya Toure a középcsatár... :D

De javítsatok ki ha fogalmatlan vagyok, mert mondom, nem UT-zom! Lehet ha játszanék, alig várnám, hogy Messi legyen a kapusom és CR7 a söprögetőm...:)

(#259) grimmjow67 válasza A guru (#257) üzenetére


grimmjow67
tag

És ez hogy működik? Küldenek egy letolto kódot aznap az e mailomra? Mert a champ edition digitalisan van csak nem?

(#260) arpo04 válasza Toguro San (#258) üzenetére


arpo04
őstag

Van aki csak a chem miatt modosit es kerul oda mivel kezdeskor alakzatvaltassal indit. Na meg vannak a hulyek :C Ok elofordul hogy egy CR-t cm-be hasznal.
Inkabb azon gondolkodnek el egyes jatekosokat ne csak egy poszton hasznalhassak mert tobb poszton bevetheto a valosagban is pl Sergi Roberto, Neymar stb

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#261) Szigma70 válasza Toguro San (#258) üzenetére


Szigma70
addikt

A chemmel való variálást én sem preferálom, de a posztokat miért ne lehetne módosítani?

Amikor a való életben is van, aki játszott már legalább 3 poszton is. Walker volt és lesz is még CB, Quadradó RW és LB, Costa RW, LW ,ST
Sok CM, volt CDM, és CAM, Sorolhatnám a sok játékost a sok poszton.

@grimmjow67

Nem, az Ultimate van digitálisan, a legnagyobb

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#262) A guru válasza grimmjow67 (#259) üzenetére


A guru
addikt

Úgy működik ahogy leírták. 25-én beslattyogsz valamelyik boltjukba, mondod, hogy Kis Jóska vagyok és előrendeltem a fifát, fizetsz és mész. :)

[ Szerkesztve ]

(#263) Yodamest válasza Toguro San (#258) üzenetére


Yodamest
addikt

Aki komolyan játszik az úgysem fog olyanokat csinálni, hogy CR védőnek, meg Modric ST és hasonlók, mert nem érdemes. Szóval ez ilyen meg lehet tenni, de minek dolog... de megtiltani meg nem lehet mert az nagyon elvenné a szabadságérzetet.

(#264) MdewC válasza A guru (#262) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jóska, vagy Pisti (a Vér).

Oszt megkapod és mehetsz is futnyi. :DD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#265) A guru válasza MdewC (#264) üzenetére


A guru
addikt

Persze. :D

(#266) MdewC


MdewC
nagyúr

Mennyire jó cselek/labdakezelédek/átvételek/dekázások vannak itt???

Rohadt jól néz ki!

[link]

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#267) Digestive válasza MdewC (#266) üzenetére


Digestive
addikt

Faszán néz ki tényleg!
DE Neked igazából azért tetszett, mert nyert a Juve... :DDD

(#268) etaclan1984 válasza MdewC (#266) üzenetére


etaclan1984
őstag

Legjobb komment:
"I thought the game is unrealistic but when i saw Neymar's dive i pre-orderd"
:C :C :C :C

(#269) getdizzy válasza MdewC (#266) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Jézus, ez tényleg nagyon jó :Y
Idén a dribling és a skill rating lesz az OP?

Akkor mostantól 1 hónap (se) practice arena cselezés gyakorlás :))

[ Szerkesztve ]

(#270) v-man válasza getdizzy (#269) üzenetére


v-man
őstag

Ott lehet valahogy ikont választani a gyakorláshoz?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#271) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Hivatalos: íme a FIFA 19 gépigénye – jó hír a PC-sek számára!

(#266) MdewC

Nem rossz. :C

ronaldo milyet esett már :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#272) Cs1csó válasza A guru (#246) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos igazad lehet. A "valóságban" hiába a legmenőbb a 4-3-3 vagy a 4-2-3-1 ezek nagyon elgáns felállások de a játékban lehet sütheted.

(#273) Cs1csó válasza Szigma70 (#253) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez így van de pont arról beszélt A guru hogy a játék valamiért inkább a pl. a 4-4-2- re van "optimalizálva" és a sokak által kedvelt 4-3-3 (európa topcsapatai szinte mind ezt játszák) nem érvényesül, bevallom én is ezt érzem.

zsolti72837

Várható volt a motor most nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#274) getdizzy válasza Cs1csó (#273) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Eddig a nálam nagyon erőltetett 4-1-2-1-2 volt de a kommenteket olvasva váltottam a 4-2-2-2-re mert nincsenek szélsőim a 4-4-2re a csapatba és nem akartam már ezzel foglalkozni hogy változtassak.

Azt kell mondjam hogy ég és föld a kettő...
Tényleg ahogy a guru írta, jó hogy 4ember érkezik egyből a kapu elő és nem 3, az az egy ember egyszerűen rengeteget számít...
El is kezdem ezt gyakorolgatni vagy lehet még rá is nézek arra a 4-4-2-re

(#270) v-man

Fuuuuh jó kérdés, de fogalmam sincs :(
Nem tudom ,hogy a kedvenc csapatnál ki lehet e választani a classic11-et vagy az adidas csapatot vagy miket :DDD

Valaki okos ebben a témában?

(#275) Cs1csó válasza getdizzy (#274) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 4-2-3-1 és a 4-3-3 ami nagyon tetszik de én is éreztem, hogy ha 2 támadóval játszom akkor jobban megy.

(#276) etaclan1984 válasza getdizzy (#274) üzenetére


etaclan1984
őstag

A 4-2-2-2 kb a játék eleje óta baromi jó felállás, főleg ahogy te is mondod annak akinek nincs szélsője.
Viszont a 4-4-2 sokáig nem volt használható (legalábbis nem ennyire), emléxek a januári champions cup-on szinte mindenki ezzel játszott.
Aztán próbálkozott vele mindenki de csak a következő peccstől volt ennyire játszható ez a felállás.

(#277) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

A FIFA pontok idén is automatikusan átkerülnek az új verzióba?

(#278) Szigma70 válasza Cs1csó (#275) üzenetére


Szigma70
addikt

A 4231 sztem most is jó, sőt, sztem a peccs óta még jobb.
Január elött, vagy inkább márciusig a 4222 sem volt OP.
Sokan próbálgatták, én is, de nagyon távol volt a 2 cam a kaputól, viszont a széltől is, így volt elöl 2 alig hasznos embered.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#279) Digestive válasza etaclan1984 (#276) üzenetére


Digestive
addikt

Pedig a való életben meg SENKI sem játszik ezekben a felállásokban. Ez sztem tükrözi is, h a játéknak mennyi köze van a valósághoz... Pont ezért nem is érdemes párhuzamot vonni. Ez egy játék és azt és úgy kell benne csinálni, ami működik. ;) Pl Williant benyomni CM-be! Had aprítson a kis bongyor vaddisznó! :DD

[ Szerkesztve ]

(#280) etaclan1984 válasza Szigma70 (#278) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem pont az tetszett benne, jól szétlehetett húzni a pályát :)
De ugyebár kinek mi... ezt már mindenki megtapasztalta idén :D

(#279) Digestive Persze, idei fifáig nem is tudtam hogy létezhet 4222 :D
Sőt szerintem egész Magyarországról is csak Várhidi Péter rakta ki véletlen a mágnestábláján ! :C

[ Szerkesztve ]

(#281) Bobbysolo


Bobbysolo
tag

Hogy van a game elején a webapp hozzáférés? Elvileg az ugye hamarabb élesedik, minthogy játszani lehetne. De honnan tudja, hogy én megvettem a 19-et? Vagy mindenki be tud lépni majd, akinek van 18?

(#282) etaclan1984 válasza Bobbysolo (#281) üzenetére


etaclan1984
őstag

Pontosan ezt akartam én is kérdezni ma :D

(#283) Bobbysolo válasza etaclan1984 (#282) üzenetére


Bobbysolo
tag

Azt írták most a kérdésemre a srácok cristijan twitch-én, hogy igen, az fogja tudni használni a webappot, akinek megvan a 18, kb egy hétig, de amint kijön a játék, már nem fogsz tudni belépni (csak miután beléptél a játékba).

(#284) Yodamest


Yodamest
addikt

én most aláztam szét itt melóba egy kisgyereket 18-ban, jól esett kb 2 hónap után megint fifázni kicsit :) Minden gól után mondtak valami, mi az aktuális challenge, volt hogy fejelnem kellett, volt hogy távoli gól ért csak, volt hogy kapussal kellett gólt lőnöm, végül csak kapufás gólt lőhettem neki és ez így egy meccsen mind. Minden feladatot teljesítettem faxa volt (gyerek annyira nem élvezte, aszonta hülye ez a játék) de egynek adta :)

(#285) Digestive válasza Yodamest (#284) üzenetére


Digestive
addikt

Milyen munkahely az ahol lehet Fifázni??? :DD

(#286) etaclan1984 válasza Digestive (#285) üzenetére


etaclan1984
őstag

Google, BP ! :C
EA?!?! ;] ;]

(#287) Bobbysolo válasza Digestive (#285) üzenetére


Bobbysolo
tag

Sok IT-s cégnél lehet. ;)

(#288) Szigma70 válasza Digestive (#285) üzenetére


Szigma70
addikt

Media Markt :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#289) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Parlament?
Legalább nem hülyeségekkel foglalkoznának ;]

PSN: OldSlowhand74

(#290) getdizzy


getdizzy
aktív tag

A WEBAPP szept 19-20án élesedik, ahol kapsz packokat az alapján, hogy mióta ultimate teamezel, de itt nem kell nagyra gondolni azért nem wl reward szintű packok...

Ha ügyes vagy a játék kezdetéig szép kis csapatot tudsz összehozni, pl nekem ezalatt az egy hét alatt már Thiago Silvám is volt :))
Nyitásnál szerencsém volt meg a tradek is jól jöttek, főleg az angol játékosok árai voltak az egekben...

Végezetül egy videó amit végre sikerült megtalálnom: Új fake shot
Ami eléggé OP-nak tűnik

Ha jól tudom minimum 4* skill és minél gyorsabb annál jobb a játékos benne..
Salah, Mbappe, Neymarba meg már bele sem gondolok

Jöhetne már a játék :(

[ Szerkesztve ]

(#291) Bobbysolo válasza getdizzy (#290) üzenetére


Bobbysolo
tag

Köszi!
FUT 18-cal mi lesz amúgy? Teljesen kikapcsolják ilyenkor az UT menüpontot, azt jónapot?

(#292) #16514048 válasza Bobbysolo (#291) üzenetére


#16514048
törölt tag

WL és SB nem lesz, viszont draft meg div meccseket lehet még játszani UT-ben is. Marad a market is, csak akkor már web appon nem lehet hozzáférni.

De új content, promo pakkok, sbc-k már nem lesznek.

(#293) MdewC válasza #16514048 (#292) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az sb tuti, hogy nem lesz?

Ez hivatalos?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#294) #16514048 válasza MdewC (#293) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hát én így gondoltam, de hivatalos infót nem találtam, ezért megkérdeztem chat-en, ezt írták:

"Yes the newer version wont effect the old version in any negative

the squad battle will be there"

Tehát elvileg marad, aztán nem tudom mennyire lehet neki hinni. Elég érdekes volt a figura, miután ezt leírta, mondtam, hogy "köszi, csak ennyit akartam kérdezni", utána meg visszakérdezett, hogy segíthet-e még valamiben. :D

Amikor a téli uprade-ekről kérdeztem őket, akkor is össze-vissza beszéltek, a valósághoz nem sok köze volt annak, amit mondtak.

De az is alapból hazugság, hogy "won't effect the old version in any negative way" (gondolom ezt akarta írni...), mert az viszont tuti, hogy WL, pakkok, sbc-k, vagy bármiféle új tartalom nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#295) MdewC válasza #16514048 (#294) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezért kérdeztem, mert sztem csak a wl meg a dkt lesz offos, meglepődtem, mikor írtad, hogy az sb is.

Sztem vehetjük hivatalosnak, ha a chaten megerősítették.

Kösz. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#296) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#297) Kristof_94 válasza getdizzy (#290) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez az új fake shot... Egyre jobb. Ehhez már csak annak a játékos "borulásnak" kell jönnie, amit anno linkeltem.. :F

(#298) MdewC válasza Kristof_94 (#297) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kristóf bakker. Ez szinte olyan, mint most a scoop turn, csak nyeglébbek a játékosok... Annyi, hogy kell hozzá plusz egy gomb, viszont futás közben is kivitelezhető. Nem kell befosni.

Nekem nagyon tetszik.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#299) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:F

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#300) Kristof_94 válasza MdewC (#298) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bocsi, de az eddigiek alapján eléggé borúsan látom az új FIFA-t. Hátha majd változik ha már játszom vele. Csak kicsit tartok tőle, hogy megbánom...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.