Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Panthera


Panthera
őstag

Azt be lehet állítani, hogy soha nem kérek értesítést az ismerősök játékos ajánlatairól?
Van, akinek ez a mániája, hogy küldözgeti...szóval személyhez kötötten is bőven jó! :)

(#9902) kispx válasza Panthera (#9901) üzenetére


kispx
addikt

beállítások -> tiltás -> Alkalmazásmeghívások tiltása

(#9903) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Fb android app-nál van valami módszer arra, hogy végleg elkerülhesse az ember a messenger telepítést?
Baromi idegesítő. Arra rájöttem ha törlöm az adatokat akkor egy darabig ismét használhatom a beépített üzenet "klienst".
Vagy agy csak úgy lehet megúszni ha más appot telepít az ember a telefonjára?

(#9902) kispx

Olyan nincs, hogy mindenkitől? Ne kelljen egyesével kijelölgetni őket?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9904) kpal


kpal
veterán

Ha jelentek egy embert vagy oldalt , akkor a kilétem rejtve marad ?

(#9905) Lacus_84 válasza kpal (#9904) üzenetére


Lacus_84
senior tag

A jelentett személy vagy oldal felé biztosan.

(#9906) kispx válasza Predator2 (#9903) üzenetére


kispx
addikt

Nincs.

(#9907) krizmo_ válasza kpal (#9904) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szóval, igen rejtve marad a kiléted.

(#9908) kpal válasza krizmo_ (#9907) üzenetére


kpal
veterán

Köszi mindenikek. :R

(#9909) zoo8800


zoo8800
veterán

Üdv.
Miért van az, hogy a m.facebook.com-on nem jelenik meg az összes post? Konkrétan van 2 olyan, ami pc-n és mobil appon is látható, de a mobil oldalon nem.

rip and tear, until it is done

(#9910) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

A Facebook on van az a funkció, hogy ha nem tetszenek azok a dolgok, amelyeket az ismerőseid kitesznek az idővonalaikra, vagy csak nem tetszik, hogy nekem megjelennek a híroldalon/idővonalon, akkor ezt le tudod tiltani.
Tehát az ismerősöd továbbra is az ismerősöd marad. Te csak azt tiltod le, hogy nem akarod látni azt, amit csinál.

Hogyan lehet egy ilyen tiltást csinálni ?
Ha csinálsz egy ilyen tiltást, akkor ő értesül erről ?
Hogyan lehet visszaállítani egy ilyen tiltást ?, ha pl. egy idő után újra látni szeretnéd ?

köszi szépen.

(#9911) krizmo_ válasza Orionk (#9910) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Menj rá az ismerős timeline-ra, és ott van az üzenet mellett egy követem, ott tudod a követését leállítani, így nem jelenik meg többet, amit ő csinál, erről ő semmit nem fog tudni, nem veszi észre, ha szeretnéd mégis újra követni, csak vissza mész ugyan ide, és bepipálod, hogy követed.

(#9912) Modorka


Modorka
újonc

Kedves Szakértők!
Érdekes dolgot fedeztem fel a fb-on, utánanéztem a gugliban, de nem találtam meg, hogy mi ez. A fb időnként kiírja, hogy valakivel, akit éppen nézek, de nem ismerős, van 1 db közös ismerősöm, de csak akkor, ha a keresőben a neve szerint keresem. Majd később már nem írja ki. De ezt csak a kereső sávban, amikor rákeresek az illetőre, és kiírja, hogy pl. melyik város, és az alá , hogy "1 közös ismerős". A tapasztalataim és az intuícióm szerint az illető ekkor éppen minket néz esetleg, vagy on line van olyan oldalon, amin mi is (?) tehát egyfajta kapcsolat van a két fal között, és ezt így értelmezi a fb. Létezhet ez? Ugyanis két esetben volt így; az egyikben éppen láttam, hogy abban a percben kommentelt valakit egy olyan oldalon,egy olyan falon, amit éppen néztem, tehát on line volt a fb-on az illető, és utána kerestem a nevére, és kiírta, 1 közös ismerős van. De később nem. Ugyanez nemrég is megismétlődött, egyszer-kétszer kiírta, de utána már nem. Hogy lehet ez? Mi állhat a háttérben?
Köszönettel, M.

(#9913) RawrRr


RawrRr
tag

Mióta van olyan funkció a facebookon, hogy chatben rákeresek egy random névre "feri" és alul kihozza, hogy ismerősöm ismerőse és kiír pár feri nevű egyént, akinek írni is tudok? :D

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#9914) enginev3.0 válasza zoo8800 (#9909) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elég érdekes szűrése van az fb-nek, általában azoknak az embereknek hozza ki a posztjait nagyrészt akiknél sokat szólsz hozzá, vagy tetszikelsz, a többi embernek ritkábban mutatja kiírásait

Nálam van hogy telefonon látok sokkal több dolgot nem pedig gépen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9915) kispx válasza RawrRr (#9913) üzenetére


kispx
addikt

Múlthetén ezt én is észrevettem, szóval min 1 hete :)
De ezt valahogy nem nagyon jelentették be.

(#9916) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Használ még valaki rajtam kívül Windowson Messengert?
Most írta ki, hogy március 3-tól megszűnik és nem lehet használni... Hát fantasztikus..

(#9917) csako válasza Atomgeszi (#9916) üzenetére


csako
veterán

Én használtam, most a modern felületre írt appal próbálom helyettesíteni, majd remélem lesz valami asztali alternatíva is, valaki biztos ír egyet :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9918) Atomgeszi válasza csako (#9917) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem az MSN-re hajazó beszélgetőablak hiányzik a legjobban. Főoldalt meg híreket meg ezeket leszarom, csak a kommunikáció ezzel volt a legegyszerűbb.
Amit linkeltél tud olyat?

(#9919) csako válasza Atomgeszi (#9918) üzenetére


csako
veterán

Hát amit linkeltem az elég fullos facebook app, és nem éppen ilyen. Máshol olvastam, hogy Trillian-t használnak helyette, na az msn-es, annyi lesz a különbség, hogy nem látod azokat az üzeneteket/előzményeket, amiket nem Trillianon keresztül beszélgettél.
Letöltés

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9920) Atomgeszi válasza csako (#9919) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Imádom,hogy ezek mind a nevemben akarnak közzétenni a facebookon...

(#9921) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok

Már többször kaptam levelet a facebooktól az alábbi szöveggel:

"A Facebook fiókodba mostanában olyan számítógépről, mobileszközről vagy egyéb helyszínről jelentkeztek be, amit előtte még soha nem használtál. A Te védelmed érdekében ideiglenesen zároltuk a fiókodat mindaddig, amíg meg nem vizsgálod ezt a tevékenységet és meg nem bizonyosodsz róla, hogy senki sem használta a fiókodat a beleegyezésed nélkül."

Ez vélhetően annak köszönhető, hogy napközben a munkahelyen az okostelefonomról böngészem a facebookot, esténként meg a számítógépemről.
Lehet ez ellen tenni valamit? Mert már unom, hogy szinte havonta csak úgy tudok továbblépni a profilomhoz, ha lejátszom a Ki van a képen? kvíz játékot. :U

(#9922) prannk


prannk
őstag

A mobil jelet hogyan lehet eltüntetni a nevem mellől?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9923) PindurAnna válasza Croft-21 (#9921) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Én két telefonról nyomom, egy asztali gépről, egy notiról, vagy tabletról ugyanazt a fiókot. Mikor mi van kéznél, de még soha nem kaptam ilyen üzenetet. :Y

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#9924) Joker88


Joker88
őstag

ezzel a Facebookon találkozott már valaki ? valami vírus lehet vagy micsoda ?
Állandóan jönnek az ilyen értesítések hogy " XY megjelölt téged és 28 más személyt egy videóban"

In loving memory of Garrett Lockhart

(#9925) enginev3.0 válasza Joker88 (#9924) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, tuti hogy valami vírus, kerüld messziről ha tudod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9926) Mr. Erikszon válasza Joker88 (#9924) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Én elrejtettem az idővonalamról.

(#9927) kispx válasza Joker88 (#9924) üzenetére


kispx
addikt

Ezért kellene bekapcsolni azt, hogy csak a jóváhagyásoddal lehessen megelölni a képen.

[ Szerkesztve ]

(#9928) Mr. Erikszon válasza kispx (#9927) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Azt hol lehet?

(#9929) kispx válasza Mr. Erikszon (#9928) üzenetére


kispx
addikt

Beállítások/Idővonal és megjelölés/Ki adhat hozzá dolgokat az idővonalamhoz? / Másodikat kapcsold be.

(#9930) Mr. Erikszon válasza kispx (#9929) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

:C :R

(#9931) rushty


rushty
senior tag

Hány karaktert lehet egy hozzászólásban maximum?

Revolut meghívó pü-ben

(#9932) csako válasza rushty (#9931) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom, az előbb kipróbáltam, és ennyit is engedett elküldeni:

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9933) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Miért van az, hogy van 1 lány, aki valamikor ha jól tudom ismerősöm volt, és kb fél éve észrevettem, hogy már nem az. Ezzel nincs is semmi gond, lehet törölt az ismerősei közül. Viszont megjelenik minden az üzenőfalon amiket kirak, mintha ismerősöm lenne. Pedig nem az, mert ha rámegyek a nevére, kiírja, hogy megjelölés ismerősként. Miért van ez? :F

A másik: Ha kiteszek egy képet, vagy bármilyen videot, meg lehet azt oldani, hogy felülvizsgáljam a hozzászólásokat? Szóval mielőtt kitenné a kommenteket, rákérdezzen, hogy engedélyezem-e hogy megjelenjen a komment. A posztolásnál ez a funkció be van kapcsolva, de én a kapott kommenteket is felül akarom vizsgálni. Megoldható ez? :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#9934) krizmo_ válasza Satyricon (#9933) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

1.kérdés: Ez valószínűleg azért van, mert követed a "lányt", ilyenkor szokott látszani miket csinál.
2.kérdés: nem, nincs ilyen beállítás.

(#9935) Satyricon válasza krizmo_ (#9934) üzenetére


Satyricon
addikt

Hello

Köszi a választ!

Ezeket a követéseket hogy lehet letiltani? Én senkit nem akarok követni! Na meg hol tudom megnézni, hogy kit követek? De jó, hogy a facebook magától kitalálja, hogy én kit akarok követni... :((

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#9936) enginev3.0 válasza Satyricon (#9935) üzenetére


enginev3.0
félisten

Rámész az adatlapjára és ott van hogy követés, rá nyomsz és kész

Illetve talán ha rámész az adatlapodra, ott van hogy ismerősök, akkor ott is meg tudod nézni, hogy kiket kovetsz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9937) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Mai nappal beszüntették a facebook messengert windows on? Dejó..
Ki mit ajánlj helyette?

(#9938) Satyricon válasza enginev3.0 (#9936) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi, megoldottam! :R

Üdv

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#9939) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Ha lájkolom valakinek a képét akkor a főoldalon megjelenik hogy lájkoltam xy a képét és ezt hogy lehet elkerülni?

(#9940) rushty válasza csako (#9932) üzenetére


rushty
senior tag

kösz, sajnos az a tapasztalatom, hogy nem mindig

Revolut meghívó pü-ben

(#9941) kispx válasza ---Lasali--- (#9937) üzenetére


kispx
addikt

trillian, skype,
Win 8.1 esetén modern ui-s fb app is van.

Kb ennyi amivel meg voltam elégedve.

(#9942) krizmo_ válasza Mr. Erikszon (#9939) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sehogy. Vagy max úgy, ha nem likeolod.

(#9943) enginev3.0 válasza Mr. Erikszon (#9939) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak akkor jelenik meg ha a kép publikus vagy van közös ismerosotok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9944) kpal


kpal
veterán

Hol lehet előhozni az összes Likolt oldalt ?
Mert 5580 van likolva és ha új oldat akarok pár oldalt ki kell iktatni :) elértem a maximumot ;] :O

(#9945) Lacus_84 válasza kpal (#9944) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Saját idővonal, Továbbiak, Kedvencek

(#9946) prannk


prannk
őstag

Miért nem tudok küldeni üzenetet?? Meg meg se jelennek az üzenetek.. Tesómnál minden ok. Ugyanaz a gép. Mi a fasz van?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9947) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Valamilyen úton módon el lehet érni hogy sok lájkom legyen a profilképeimen?

(#9948) Satyricon válasza Mr. Erikszon (#9947) üzenetére


Satyricon
addikt

Csinálj vagy 100 acc-ot, és lájkold a képeid! :D

Csak vicc volt

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#9949) Bjørgersson válasza Mr. Erikszon (#9947) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tedd ki a melled és/vagy csücsöríts.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9950) enginev3.0 válasza prannk (#9946) üzenetére


enginev3.0
félisten

Valamit csinálnak a profilodon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.