Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok!
Próbálta esetleg valaki már a messengert bluetooth kihangosítóval(dension car dock) free call-ra? Én igen, és az van,. hogy amíg kicsörög kiadja bluetooth-ra (kocsi hangszórókra) a hangot, de amint létrejön a kapcsolat, már csak a telefon hangszóróin szól. Ez az app bugja?
Hangouts, viber működik beszélgetés alatt is a kihangosítón.
A teló egy HTC One, ha ez lényeges.

[ Szerkesztve ]

(#9102) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Tudnátok részletes leírást adni hogy hogyan lehet beállítani az adatlapot úgy hogy aki nem ismerősöm az a lehető legkevesebb dolgot lássa az adatlapomon ?

(#9103) kispx válasza #81556480 (#9102) üzenetére


kispx
addikt

fogaskerék -> adatvédelmi beállítások -> adatvédelem

Fogod, és az összes szerkesztés linken végigmész. És minden opciót a lehetős legszűkebb tartományra állítasz.

Utána bal oldalsó sávban -> Idővonal és megjelölés. Ugyanezt megcsinálod.

(#9104) chungee


chungee
addikt

Estét!

Ismerőseimet tudom "csoportosítani" létrehozni új listát, de törölni csoportot/listát hogyan tudom:F Adott esetben a "VIP" nevű csoportot hogyan tudom törölni:F

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9105) kispx válasza chungee (#9104) üzenetére


kispx
addikt

Itt Valószínűleg csak archiválni tudod.

(#9106) chungee válasza kispx (#9105) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#9107) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Frissített a Mozilla és a kukikat töröltem. Azóta a fészbúk a tájmlájnon a kommentjeimhez nem jelzi ki az érkezett reakciókat (like-ok, kommentek..), pedig vannak... Mi lehet az oka?

(#9108) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Azt hol lehet beállítani, hogy mi jelenjen meg az idővonalamon a kedvelt oldalaim közül.
Most sok olyant nem látok amit régen igen. (Idővonal alján ha legörgettem volt egy beállítások menü de azt most nem találom)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9109) kispx válasza Lapajbacsi (#9107) üzenetére


kispx
addikt

Cookie törlés után legyen egy cache törlés is. De akár szerverhiba is lehet.

(#9110) Lapajbacsi válasza kispx (#9109) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

A kes/tmp nálam egy virtuális memória dirve-ra dolgozik, ergo minden restart után kvázi törlődik...

(#9111) repvez


repvez
addikt

Nem tudja valaki mi lehet olyankor a probléma ha IE10 alatt egyszer csak fogja magát az FB és eldobja a kapcsolatot ? Minden más oldal müködik csak ez az egy kiirja a chatnél, hogy nem sikerült kapcsolatot létesiteni és ha friitem az oldalt akkor felugrik hogy nem vagyok ejelentkezve és adjam meg a adatokat majd beirom minden jó és kb fél perc mulva ugyan ezt eljátsza megint. Chrom alatt nem produkálja ezt a problémát.

(#9112) Lapajbacsi válasza kispx (#9109) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Rájöttem hogy valami miatt az a beállítás állítódott át, hogy kommentelés után automatikus követés (feliratkozás), ez kikapcsolt, nem tudom miért és nem tudom hogy-hol kell visszakapcsolni. Tehát eddig ha beírtam valahová, cikk alá, bárhová egy kommentet, automatikusan bekapcsolt a kommentre feliratkozás és emiatt látszott az idővonalamon a kommentem alatti minden reakció, tehát rekommentek és lájkok.
Erre tud valaki megoldást?

(#9113) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Sziasztok!
Szoktam látni hogyha valaki kedvel valamit vagy kommentel egy képhez vagy akárhova akkor az megjelenik.
Nem lehet kikapcsolni valahol hogyha én kedvelek vagy kommentelek vagy akármit csinálok az ne jelenjen meg?

(#9114) krizmo_ válasza Milgram1 (#9113) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nem lehet kikapcsolni, mindig azok a beállítások érvényesek egy adott posztnál vagy képnél, amit a feltöltője beállított. Így, ha nyilvánosra van állítva, amihez hozzászólsz, amit kedvelsz, mindenki látni fogja.

(#9115) Milgram1 válasza krizmo_ (#9114) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Értem, köszönöm ;w;

(#9116) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Eltűnt a ticker (percről-perce) a facebookom-ról, és így vele együtt a posztok is, mert nálam szinte mindent oda tett be.....Tapasztalt valaki hasonlót?

(#9117) Orionk


Orionk
senior tag

sziasztok !

Facebook on nekem jobbról van az oldalsáv, ami két dolog egyben : Chatfal és olyan rész, ahol láthatom, hogy az ismerőseim épp mit lájkolnak, stb...

Nekem a chatfal mindig ki volt és van kapcsolba, mert üzenetben kommunikálok mint e-mailban...
Szóval a másik része meg eltünt. Az a rész tünt el, ahol azt láttam, hogy az egyes ismerőseim épp mit tesznek a Facebook on.

Erről tudtok valamit, hogymiért tünhetett el ? , vagy hogyan lehet visszahozni ?

köszi

(#9118) medica válasza krizmo_ (#9116) üzenetére


medica
senior tag

valami gebasz van, több dolog sem műxik

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#9119) kispx válasza krizmo_ (#9116) üzenetére


kispx
addikt

Nálam is.

Szerk.: A fogaskerék melletti lakatra rákattintva is csak töltöget, de semmi sem csinál.

[ Szerkesztve ]

(#9120) kispx válasza kispx (#9119) üzenetére


kispx
addikt

(#9121) krizmo_ válasza kispx (#9120) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Köszi.
Mondjuk nekem már pár napja elég furcsán működött, meg egyébként is voltak vele gondok....

(#9122) kispx válasza krizmo_ (#9121) üzenetére


kispx
addikt

Nekem már megy.

(#9123) Predator2 válasza Predator2 (#9108) üzenetére


Predator2
addikt

erre valaki?

Hogyan tudom azt szerkeszteni, hogy milyen lapok jelenjelen meg a főoldalon? Olyan oldalak is eltűntek amiket nem rejtettem el. :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9124) Joker88


Joker88
őstag

mi ez az újdonság a faceen ?

és hogy csinálhatok ilyen "állapotokat" én is ? :D

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#9125) krizmo_ válasza Joker88 (#9124) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

A mi jár a fejemben résznél fent, van egy smile, ha arra rámész, akkor tudsz te is ilyet csinálni.
Csak kattints bele, mintha írni szeretnél, aztán a további lehetőségeket látni fogod.

(#9122) kispx
Most már nálam is megy.
Kösz az infókat. :)

[ Szerkesztve ]

(#9126) BDave


BDave
őstag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy látom a Híreknél az ismerősök belájkolt oldalait/bejegyzéseit és hozzászólásait úgy, hogy ez nincs is bepipálva a Megjelenítés a hírfolyamban résznél? Már egy hete így van, azt hittem, hogy a FB-kal van gond, de ezek szerint nem. Most már szarnak rá, hogy én mit állítok be? :(

(#9127) karldergroße válasza Joker88 (#9124) üzenetére


karldergroße
senior tag

kurv@ fontos ez is

(#9128) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kérdés:

ismerősök közt van olyan, aki deaktiválta, törölte a profilját, viszont szerepel a listában, viszont ha rákattintok, akkor bedob a saját lapomra....az ilyet hogy lehet kiszűrni, hogy ne kelljen mindenkit végignézegetnem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9129) BDave válasza Mr.Csizmás (#9128) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem sehogy.

(#9130) bok92


bok92
addikt

Jejj. Frissült a Social Fixer és kivették belőle a lényeget... :W Uninstall...:DDD

(#9131) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!
Pár napja tapasztalom, hogy a főoldalon az Alkalmazások közt ott van a Facebook for Android, valamint a Facebook for iPhone. Ez azért érdekes, mert soha nem telepítettem egyik alkalmazást sem, valamint nincs sem Android-os készülékem, sem pedig iPhone-om. Hiába távolítom el mindkettőt, egy idő után visszakerül oda. Valaki tapasztalt már hasonlót? Mitől lehet ez?

(#9132) krizmo_ válasza Lacus_84 (#9131) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Nekem is ott van a facebook for iPhone, pedig szintén nincs rá oka, hogy ott legyen.....
Amúgy, se használtam telefonról sosem a facebookot.
Gondolom lehetőségként van ott, de nincs jelentősége.....

(#9133) Mans20


Mans20
addikt

Jóest

Ismerős ki akarja kapcsolni a mobilján hogy ne kapjon üzenetet rá, ha írok neki facbokon,hol kell mit állítania?nem vagyok ismerősnek jelölve nála.

(#9134) enginev3.0 válasza Mans20 (#9133) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet külön csak téged "kikapcsolni"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9135) Mans20 válasza enginev3.0 (#9134) üzenetére


Mans20
addikt

Az egészet akarja hogy mobilon ne jelezzen semmi facbokost,gondolom a messengert kell törölni.

(#9136) enginev3.0 válasza Mans20 (#9135) üzenetére


enginev3.0
félisten

Appon belül jobbra kell húzni a kijelzőt, eljön baloldalon a sáv menü, ott van hogy app settings, és minden értesítést kikapcsol, ha van fent messenger azt sem árt törölni ilyen esetben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9137) joey04


joey04
titán

Hali!

Az oldalakból meg követett személyekből összeállított listáimmal napok óta komoly gond van. Nagyrészt azt írják ki, hogy nincs több megjeleníthető post, némelyik pedig napok óta nem frissül. Töröltem és újra létrehoztam a listákat, de nem segített. Ha publikusra állítottam az sem. Se mobilon, se gépen nem működik. Szopás mert amolyan RSS-ként használtam, de most napok óta nem megy. Tud valaki valami megoldást?

(#9138) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Az miért van hogy egyszer egyszer kiír egy notification-t hogy xy személynek a szülinapja van köszöntsem fel.
De azaz hogy nem minden ismerősömnél írja ki ezt.

(#9139) enginev3.0 válasza Mr. Erikszon (#9138) üzenetére


enginev3.0
félisten

Attól függ, ha értesítést kapsz róla, akkor nem tudom, ha arra gondolsz, hogy ott jobb oldalt kihozza, akkor lehet bizonyos személyeknek el van rejtve, hogy mikor van a születésnapjuk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9140) Mr. Erikszon válasza enginev3.0 (#9139) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Értesítést kapok róla de csak bizonyos személyeknél.

(#9141) enginev3.0 válasza Mr. Erikszon (#9140) üzenetére


enginev3.0
félisten

Menj rá az adatlapjára valakinek, ott van hogy "ismerősök" a borítóképén, vidd rá az egeret, és ott van hogy "Értesítés kérése"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9142) repvez


repvez
addikt

olyankor mi történik ha kapok értesitést valakitől, hogy megosztott valamit és az értesítésnél az elejét látom is a megosztásának vagy a képet kicsibe amit megosztott,de amikor megnyitnám akkor kiirja, hogy nem lehet mert valami probléma van vagy pedig nincs jogosultságom hozzá.
DE sehol máshol nem látom hogy megjelent volna sem a hirfolyamon sem a saját lapján sem .

A másik kérdésem a mobil apphoz kapcsolódna. a legfrissebb 3.8as van fenn és az első elinditásnál , hogy ugy mondjam a hagyományos kinézet és oldal menű volt ahol tudtam állitani a hirfolyamot , hogy mindig a legfrissebb legyen elől,de másnapra átváltozott a kinézet, hogy alulra kerültek az chat és értesitési gombok és eltünt a hirfolyam menűből az állitási lehetőség , hogy a legfrissebb vagy a legfontosabbat jelenitse meg .

Hogy lehet , hogy azonos verzió szám mellett 2 különböző kinézete lesz egyik napról a másikra?

(#9143) enginev3.0 válasza repvez (#9142) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet van neki egy külön listája hogy kinek mi van engedélyezve, Te pedig nem vagy benne ebben a listában, de kapsz értesítést ha megosztja, ilyenkor általában eltűnik a percről percébenből is a kép vagy kiírás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9144) repvez válasza enginev3.0 (#9143) üzenetére


repvez
addikt

és ezt mobilról is meg tudja tenni? Windows mobil. egyáltalán mikor irja ki hogy windows mobil és mikor csak azt hogy mobilról és mikor semmit?

(#9145) enginev3.0 válasza repvez (#9144) üzenetére


enginev3.0
félisten

Persze hogy megtudja
Ha van egy listája, akkor közzétételnél kiválasztja hogy nem publikus lesz a kép, nem is az ismerősei láthatják, hanem csak a listában szereplő emberek

Az meg programtól függ hogy mit ír ki
Androidnál azt hiszem csak azt írja hogy mobilról, windows phone-nál pedig hogy windows phone for android
stb stb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9146) repvez válasza enginev3.0 (#9145) üzenetére


repvez
addikt

Értem a második kérdésre ugy értettem , hogy ugyan az a személy mind a 3 féle kiirást láttam már, és csak win mobilja van meg PC. Tehát nem android appot használ. ,de mégis néha ezt néha ezt irja ki neki. Akkor lehet csak akkor irja ki a wint is a mobil elé ha az appból ir , ha csak a mobil böngészöből akkor sima mobilt és mikor semmit akkor meg PC vagy még ott is elöfordulhat hogy a mobil bongésző?

(#9147) enginev3.0 válasza repvez (#9146) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ahogy mondod
De ha mobil böngészőből írja akkor mindenképp kiírja hogy mobilos, kivéve ha nem m.facebookot használ hanem csak facebook.com-ot, de úgy nem hiszem hogy szokta, mobilról szörnyű

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9149) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Olyat valahogy nem lehet megnézni, hogy melyik oldalt látogatják a legtöbbet újonnan ? :DDD

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#9150) enginev3.0 válasza ted_mosby (#9149) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem teljesen értem a kérdést

Ilyet tudok: [link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.