Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Megoldódott.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10102) Edi77 válasza TESCO-Zsömle (#10101) üzenetére


Edi77
őstag

Sziasztok.

Nagyon ritkán vagyok online chat-en. A messengerem is off-ra van állítva, ennek ellenére webes felületen kiírja, mikor voltam messengeren. Ez miért van így kb egy hete? Addig nem volt ilyen gond.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#10103) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Most írtam egy üzenetet, erre felbukkan egy videó, reklám....eléggé megijedtem....hát, mi történik már...hogy, csak így bedobálja a videókat....valakinél volt már hasonló?

(#10104) rushty válasza krizmo_ (#10103) üzenetére


rushty
senior tag

Nem, de olyan van rendszeresen, hogy erősítsem meg az e-mail címemet, mit kell azon megerősíteni?
Erre mi a jó megoldás?

Revolut meghívó pü-ben

(#10105) halkow


halkow
őstag

facebook on véletlenül rányomtam a egy idegen ember követésére és azóta folyton feldobja amit megoszt ez engem idegesít hogy tudnám ezt kitörölni megszüntetni ?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10106) enginev3.0 válasza halkow (#10105) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ramesz az ember profiljara, és ott van a "követem" gomb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10107) krizmo_ válasza rushty (#10104) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Érdekes, ilyen meg nálam nem volt még.....Gondolom sokat nem tehetsz, megerősíted, ha ezt kéri.

(#10108) rushty válasza krizmo_ (#10107) üzenetére


rushty
senior tag

de nem jön levél - most meg nem tudok postolni
Hozzászólás közzététele sikertelen. Újrapróbálkozás

Revolut meghívó pü-ben

(#10109) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!
Kedves Fórumozók légyszíves segítsetek,A Facebook privát üzeneteimet ki szeretném másolni,az-az el szeretném menteni,erre van vmi lehetőség ?mert próbálkoztam simán kimásolni a chat-ből ,de nem engedi tovább vinni a beszélgetést.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv:Balázs

(#10110) kispx válasza Kezdő Balázs (#10109) üzenetére


kispx
addikt

Beállítások -> Általános -> Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról.

(#10111) Kezdő Balázs válasza kispx (#10110) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Hálásan Köszönöm :R

Üdv:Balázs

(#10112) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt nem lehet valahogy eltakarítani?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10113) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!
facebookon nem tudok nevet változtatni, mert túl sokszor változtattam, ki tudom azokat valahogy törölni?

Üdv:Balázs

(#10114) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Azt hogy lehet beállítani, hogy ha egy ismerősöm ránéz az adatlapomra, és meg akarja nézni az összes ismerősöm, akkor csak a közöseket lássa?

(#10115) kispx válasza dangerzone (#10114) üzenetére


kispx
addikt

adatlap -> menj rá egérrel az ismerősökre, ekkor megjelenik egy ceruza -> adatvédelmi beállítások -> Kik láthatják az ismerőseid listáját? := csak én

(#10116) Out válasza dangerzone (#10114) üzenetére


Out
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10117) dealerman válasza Lacus_84 (#10094) üzenetére


dealerman
senior tag

Youtube-hoz van alkalmazás Youtube Tab,nekem is fent van :) a többihez is biztos van app :K

underground techno will never die

(#10118) dangerzone válasza kispx (#10115) üzenetére


dangerzone
addikt

Köszi!

(#10119) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Hogy lehet rákeresni bárki posztjára? Angolul posts by everyone, viszont keresésnél az nem jön fel.

4 8 15 16 23 42

(#10120) buci30


buci30
addikt

Gyari messenger melle melyik app jo telefonra csak az üzenetek miatt egy masik fiókhoz?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10121) Llew


Llew
senior tag

Pár hete, hónapja(?) rendszeresen kapok email értesítőt a facebooktól. Mivel nem vagyok fent, így facebooknak álcázott spamnak véltem és nem foglalkoztam vele. Most azonban spam ürítés előtt megnéztem mik vannak és rá kellett jönnöm, hogy tényleg valódi facebook értesítők.

Van fent egy illető azonos névvel és az ő dolgairól (értesítés, meghívó, megbökés, stb.) kapok emailt. Vagyis az emberkének az én emailem (a nevem) van megadva a fiókjában, amit nem értek, hogy lehetséges, mert akkor már gondolom a regisztrációhoz, illetve annak visszaigazolásához is kellett volna. Viszont biztos, az én címem van őhozzá kapcsolva, mert simán tudok jelszó emlékeztetőt kérni, és azonnal jön is az email, hogy valaki jelszó változtatást kért a fiókomhoz.
Így aztán a kéretlen email értesítőkről egyszerűen le tudnék iratkozni, de sokkal jobban érdekel/zavar, hogy miként kerülhet az én emailcímem máshoz.

Ha már viszont így állunk, akkor tegnap kértem új jelszót, de a fiókjába természetesen nem tudok belépni, mert az új jelszó ellenére időlegesen zárolt a fiók, mivel új, ismeretlen helyről akarok belépni. A további azonosításhoz meg telefonra küld azonosítót. Viszont így a rendszer megmutatja a számát, így írtam neki sms-t, hogy legyen már kedves átírni az emailcímemet a sajátjára és elküldtem neki az új jelszavát.
Persze semmi nem történt, továbbra is kapom a rendszer üzeneteket és még mindig az a jelszó él, amit én adtam meg tegnap.

Kérdés tehát:
1. Hogy lehetséges ez az egész? Hogy regisztrálhatott más címével? Vagy regisztrált és utána új email megadásánál elírta? (azonos a nevünk, nekem a nevem az emailcímem, így ha neki is valamilyen verzióban akkor előfordulhat elgépelés)
2. Mit tudok tenni a helyzet rendezésére? Kapcsolatba tudok-e lépni a facebook-kal, mint céggel regisztrálás nélkül? Ha igen foglalkoznak-e ilyen "visszaéléssel"?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#10122) enginev3.0 válasza Llew (#10121) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egy regisztrált ismerosodet kérd meg hogy keressen ra a személyre email cím alapján és írjon neki üzenetet, ha szerencséd van megtalálja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10123) jerry311


jerry311
nagyúr

Valami nyomorek regisztralt az email cimemmel arckonyvre par napja.
Hogyan kellene ezt ugy jelenteni, hogy foglalkozzanak is vele? Mert eddig elutasitottak a kerest... :U

Vagy siman csak nyuljam le az fiokot, es toroljem?

(#10124) ClayMore válasza jerry311 (#10123) üzenetére


ClayMore
aktív tag

belépsz saját accoddal és az email címet társítod a már meglévő accodhoz.

ekkor majd az email címedre kapni fogsz üzenetet. és már kész is. EL VI LEG.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10125) jerry311 válasza ClayMore (#10124) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nincs az az isten, hogy ezt az email címet facebookhoz társítsam.
Pont az a lényege, hogy az az email cím amivel a hülyegyerekem regisztrált, az semmilyen "szemét" helyen nincs regisztrálva. Az egy tiszta email cím lenne. Csak valahogy meg kell szabadulnom ettől a facebook fióktól.

(#10126) csako válasza jerry311 (#10125) üzenetére


csako
veterán

Hát akkor vedd el tőle és töröld... ha már annyira hülye volt, hogy egy másik ember e-mailjével regisztrált, akkor megérdemli...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10127) Dr.Rambo


Dr.Rambo
csendes tag

Helló.

Hogyan tudom mások elől elrejteni a születésnapomat?

(#10128) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Üdv!

Van pc-re valami ftalk helyett? Vagy csak böngésző maradt?
fész-messengerre vírust jelez nod.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10129) enginev3.0 válasza Dr.Rambo (#10127) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adatlapod, névjegy, és ott ahol kiírja ott van egy szerkesztés gomb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10130) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezeket a listákat el tudom valahogy rejteni bal oldalról?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10131) rushty válasza krizmo_ (#10107) üzenetére


rushty
senior tag

időnként előjön, de nem tudom mi a megoldás

Revolut meghívó pü-ben

(#10132) Dr.Rambo válasza enginev3.0 (#10129) üzenetére


Dr.Rambo
csendes tag

Köszönöm a segítséget.

(#10133) nemese2


nemese2
újonc

Sziasztok!
Még nem írtam ide de segítségre lenne szükségem. Légyszi segítsetek ha tudok. Néhány napja megváltozott a facebookom. Mindenhol ki van kapcsolva a chatem és mégis ha telefonon rányomok a facebookra és végig görgetem az üzenőfalat azonnal 1m-t ír a nevem mellé vagy ha messengerbe chatelek akkor is. Zöld pötty nem jelenik meg a nevem mellett csak az 1m. Bármit megnézek visszaugrik 1m-re az idő. Már van olyan aki azt hiszi hogy tiltottam. Nem tudom hogy mi állítódott el de a hugomnál is ez a probléma meg anyukámnál is. Samsung Galaxy S2-nk van. Ha tud valaki kérem segítsen. Előre is köszönöm.

(#10134) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#10128) üzenetére


Kuruc2
senior tag

UP

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10135) Orlin


Orlin
addikt

Van oly timeline-om :)
Másnak is?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10136) csako válasza Kuruc2 (#10128) üzenetére


csako
veterán

Trillian, vagy Skype, jobbat nem tudok, nekem előbbi van, üzenetváltásra jól működik, pontosan jelez, csak hiányoznak a programon kívül küldött/fogadott üzenetek és a Seen/Látta felirat.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10137) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :)

A 2014-es FB design -ba már bal oldalt nem lesz chat (négyzetrácsban) ?

underground techno will never die

(#10138) Kuruc2 válasza csako (#10136) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Skype? :Y

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10139) kispx válasza dealerman (#10137) üzenetére


kispx
addikt

Nekem tegnap változott meg a kinézete és maradt jobb oldalon.

(#10140) Bjørgersson válasza kispx (#10139) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Maradt jobb oldalon? Nem kevered a sidebarral?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10141) csako válasza Kuruc2 (#10138) üzenetére


csako
veterán

A Skype fiókhoz hozzákapcsolhatod a FB fiókot és akkor velük is chatelhetsz. :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10142) dealerman


dealerman
senior tag

ilyen bal oldalról :)

underground techno will never die

(#10143) Bjørgersson válasza dealerman (#10142) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaja, nekem is hiányzik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10144) Kuruc2 válasza csako (#10141) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Kipróbáltam, de nem látszik skypon amiket én írok böngészőben fészen, csak a válaszok. :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#10145) dealerman válasza Bjørgersson (#10143) üzenetére


dealerman
senior tag

Én mindig így használtam (sokan azt se tudják mi ez,mikor megkérdezem) :D jobb volt,mert gyorsba meg tudtam nyitni akivel beszélni akartam,és sorrendbe voltak gyakoriság szerint :)

underground techno will never die

(#10146) Silverr válasza dealerman (#10142) üzenetére


Silverr
aktív tag

Te jó ég, nekem ilyen nincs vagy egy 3 éve :DDD

(#10147) csako válasza Kuruc2 (#10144) üzenetére


csako
veterán

Akkor lényegében ugyanúgy működik, mint a Trillian.

Silverr: Nekem se mostanában tűnt el az a chat rész :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10148) Bjørgersson válasza dealerman (#10145) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem is ezért hiányzik, már megszoktam, hogy csak egy kattintás és írhatok. Igazából a sidebarral sem lenne különösebb gondom, elfér az ott oldalt, inkább az zavar, hogy olyankor az oldal többi része nincs középre igazítva. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10149) dealerman


dealerman
senior tag

Jobb oldalt lent,jobbra mutató kis nyíllal lehetett előhozni,most ahelyett új üzenet írása ikon van :((

underground techno will never die

(#10150) csako válasza dealerman (#10149) üzenetére


csako
veterán

A mellette lévő Beállítások gombra kattintva ott van az oldalsáv elrejtése, de nem biztos, hogy visszahozza bal oldalra is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.