Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Tompie


Tompie
őstag

Hali!

Azt akarom kérdezni, hogy hogy lehet a meglévő ismerőseim közt keresni különböző kritériumok szerint pl lakhely?
Ha csak szimplán keresek ismerőst (azok között akik még nincsenek bejelölve) ott meg lehet adni.

Köszönöm

(#10052) rii válasza Predator2 (#10050) üzenetére


rii
nagyúr

átadtam havercsajnak az info-t
én is remélem h mukodik neki .... még nem'tom

nagyon köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10053) enginev3.0 válasza Tompie (#10051) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sehogy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10054) Tompie válasza enginev3.0 (#10053) üzenetére


Tompie
őstag

Közben megtaláltam ezt:
ha rámegyek egy ismerősömre aki az adott városban lakik ott rákattintok a városnévre, aztán meg arra, hogy itt élt :) és akkor bejönnek azok is akik most is ott élnek.

(#10055) cirkus


cirkus
aktív tag

Álláskeresés előtt állok, és tudott, hogy sokszor lecsekkolják az illető pályázót, hogy több infót nyerjenek ! Már a borítóképek is gondot jelenthetnek, mert ugye azokat nem lehet áthelyezni egy másik mappába, ami rejtett. Gondoltam, hogy átírom a nevem, vagy megváltoztatom. Ha ezt megcsinálom akkor biztos hogy nem találnak rám. Milyen hátulütője lehet ?

(#10056) -HajTömeg- válasza cirkus (#10055) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem ez rossz megoldás,ugyanis az sem jó,ha nem találnak meg.
Akkor tudják,hogy titkolod magad.
Ha jó benyomást akarsz kelteni,akkor tegyél ki magadról egy vállalható fotót, hagyd nyitva a "kiskutyusom" című albumodat is és mindenki boldog lesz.
Ők is láttak és jól eltitkoltad,hogy valójában totál antiszociális vagy :D

Alias: Júzer error

(#10057) mdk01


mdk01
addikt

Pár napja még tudtam törölni az üzeneteimet fent a rákattint, műveltek,törlés megoldással de most eltűnt ez a műveletek ikon. Hogyan tudom törölni az üzeneteimet?
Köszönöm

(#10058) Predator2 válasza Predator2 (#10048) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki? Vagy csak nekem szórakozik a android app? [link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10059) Lacus_84 válasza mdk01 (#10057) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Nem tudom, nálam továbbra is ott van a Műveletek ikon. Esetleg próbáld meg másik böngészőből, vagy egy mobileszközről.

Más: mi ez az újítás, hogy a tevékenységnaplóban egy adott alkalmazás tevékenységeit csak egyesével engedni törölni? Régebben volt olyan lehetőség, hogy az összes törlése egyszerre.

(#10060) MaciG


MaciG
addikt

Azt valahogy be lehet állítani, hogy a képeknél az "xy 's photos" menüpont alatt milyen képeket mutasson? Vagy ott mutatja az összeset ömlesztve (feltöltés dátum szerint) és azt nem lehet állítgatni?

Illetve ha valakinek a képét unlike-olom arról ő kap értesítést?

BANZAII

(#10061) mdk01 válasza Lacus_84 (#10059) üzenetére


mdk01
addikt

Kicsit az ikonok, szövegek elhelyezkedése is változott de nem sokat. Nem a felbontáson lett változtatva és csúszott el. Böngészőből eddig is ezt használtam.
Nem értem egyszerűen mi ez az egész.

Köszönöm azért.

(#10062) enginev3.0 válasza MaciG (#10060) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha jól sejtem mire gondolsz akkor ó ott azok a képek vannak amiken meg van jelölve az illető
Vagy ha eggyel melletti menupontra gondolsz akkor pedig amiket ő feltett

Nem nem kap róla értesítést

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10063) MaciG válasza enginev3.0 (#10062) üzenetére


MaciG
addikt

"Vagy ha eggyel melletti menupontra gondolsz akkor pedig amiket ő feltett"

Igen erre gondolok, de pl. van olyan ismerősöm akinek itt csak pár képet jelenít meg, de ha még eggyel arrébb kattintok ahol mappánként vannak, ott meg már rengeteg van

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#10064) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy tudja valaki miként működnek ez a like-szerző szolgáltatások? Céges fb oldalt szeretnék picit felpörgetni követőkkel és nem egy helyen futottam bele olyan ajánlatokba, hogy pár ezer forintért garantál x ezer követőt. Miként lehetséges ez?

Xbox GT: nozsolt

(#10065) PhilBrick válasza nofi (#10064) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#10066) nofi válasza PhilBrick (#10065) üzenetére


nofi
őstag

Köszi az infot! :R

Xbox GT: nozsolt

(#10067) freaghill


freaghill
őstag

Mit kéne csináljak ahhoz, hogy ne mutassa chatnél az ismerőseimnél, hogy én online vagyok?

Eddig végig ki volt kapcsolva a chat, nem is voltam sose bejelentkezve, egyszer csak ketten is rám írtak, és mondták, hogy mi van, vírusos a gépem, hogy fenn vagyok? ;]
Gondoltam csak valami bug lehet, de még mindig jelzi... :F

kispx: Vírus csinálhatja azt, hogy azt mutatja az ismerőseimnek, hogy fenn vagyok chaten mikor mégsem? :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#10068) kispx válasza freaghill (#10067) üzenetére


kispx
addikt

Víruskeresés volt? Kaspersky live cd-t vagy mbam-ot ajánlok.

(#10069) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek miért lehet az, hogy az én Facebook om még nem állt át erre az újabb kinézetre ?
Persze nem gond, én örülök neki, mert ismerőseimnél már láttam az újat és nekem nem tetszik

Viszont, ha tudnám, hogy mi lehet az oka, akkor továbbra is azt csinálnám, húznám a dolgot, amíg csak birom.
Talán az, hogy régebbi Chrome-ot és régebbi Mozillát használok ?, vagy az, hogy néha szerbiai IP címet kap a laptopom ?, mert néha hétvégére elutazok Vajdaságba ismerősökhöz.

köszi

(#10070) Lacus_84 válasza Orionk (#10069) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Én sem kaptam még meg, ez teljesen random, hogy kinek mikor vált át. Szerintem nem sok köze van ahhoz, hogy milyen böngészőt használsz.

(#10071) Orionk válasza Lacus_84 (#10070) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi

Esetlg másnak van más véleménye ?

(#10072) krizmo_ válasza Orionk (#10071) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem sem váltott még át. fentebb írták páran, hogy ha angol nyelvre átállítod majd vissza, akkor megkapod az új felületet...bár, nem szeretnéd, amúgy én sem.
Szerintem, elkerülhetetlen, hogy előbb utóbb átváltson nem nagyon tudsz ellene mit tenni.

(#10073) Out válasza Orionk (#10071) üzenetére


Out
addikt

A felhasználónév alapján ABC sorrendben állítódik át, nekem ez a tapasztalatom minden FB-s újítással kapcsolatban.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10074) krizmo_ válasza Out (#10073) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem még nem változott át, páromnak meg igen, a keresztnevem is és a családnevem is előrébb van az abc-ben, mint az övé.....pl....

(#10075) Out válasza krizmo_ (#10074) üzenetére


Out
addikt

felhasználónevet írtam, ami a facebook.com/ után ki van írva, ha belépsz és rányomsz a nevedre

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10076) krizmo_ válasza Out (#10075) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igen, tudom, de ott a saját nevünk van, ezért is írtam így.....

(#10077) Out válasza krizmo_ (#10076) üzenetére


Out
addikt

fura, nekem a felhasználónevem van odaírva

Szerk: és ha itt nézed? [link]

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10078) csako válasza Out (#10077) üzenetére


csako
veterán

Akik nem állítottak be felhasználónevet, ők automatikusan kaptak egyet a nevükből összerakva pl. bela.kiss.567

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10079) Out válasza csako (#10078) üzenetére


Out
addikt

ezt nem tudtam, köszi az infót

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10080) krizmo_ válasza Out (#10077) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nekem a rendes nevem van ott. Így lett beállítva, elég egyedi nevem van, ezért keresztnév.családnév lett a felhasználó nevem is, nem állítottam be semmit, elfogadtam, mert megfelelt.....de, még megtehetem, ha akarom, mert van egy lehetőségem, de nem szeretném megváltoztatni.....

(#10081) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

A születésnapokról mióta jön értesítés?
Most találkoztam vele először....

(#10082) Lacus_84 válasza krizmo_ (#10081) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Egyszer nekem is jött már értesítés az egyik ismerősöm születésnapjáról, de azóta sem volt rá példa.

(#10083) MaciG válasza krizmo_ (#10081) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem meg eltűnt jobb oldalról, hogy kinek van születésnapja...

BANZAII

(#10084) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Tudom h amit most leírok abban én erősen ludas vagyok, meg farok, de koncentrálunk kérem a megoldásra :)

Csodásan kizártam magam facebookomból. elcsesztem a belépőkódomat sztem 67 milliószor, meguntam és kértem új jelszót....igen ám csak

1) nagyon régi már az email amivel a FB accomat csináltam. Már rééég nem léptem be oda és azt recoverelni sem tudom már. tehát nem tudok magamnak oda kódot küldeni
2) telóra nem tudok küldeni,mert az a tel szám már nem létezik

hogyan tudom még visszajutni a Fb accomba?
jó lenne vmi olyan megoldás ahol kérdeznek egy valag kérdést az accomról.
meg láttam olyant is hogy trusted friendeknek küld egyedi kódot és azzal tudok belépni, de nekem ilyen trusted friendem nincs beállítva. nem is tudtam h van ilyen.

how to use security question de ilyen nincs is mint opció.
hiába nyomom hogy forgot password->stbstb->cant log in a régi mail boxomra->utána annyit mond hogy sry de akkor vegyed fel a kapcsolatot a mail box providerrel :(

Ha nincs ötletetek akkor tudja vki hogyan tudok vmi 24/7 online segítséget indítani? NINCS nyoma a neten ilyennek, létezik h a Fb-nak nincs helpdeskje? :F

:R

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10085) krizmo_ válasza Lacus_84 (#10082) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor nem valószínű, hogy maradandó, mondjuk nem is fontos, csak meglepődtem.

(#10083) MaciG
Érdekes. Remélhetőleg visszaáll, szokott ilyeneket csinálni....

(#10086) kispx válasza ClayMore (#10084) üzenetére


kispx
addikt

Ha nem állítottad be a trusted friendset akkor azzal nem tudsz mit kezdeni.

Talán ezt lehet még megpróbálni: [link]
De ebből valószínűleg egy új fiók lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10087) ClayMore válasza kispx (#10086) üzenetére


ClayMore
aktív tag

hiába adom meg h compromised, utána ugyan abba a falba botlom. onnan is oda visz át h ok compromised, akkor küldhetünk jelszót az email cymedre?

van ilyen is amit google talált, de lehet hogy már nincs mint opció->
a saját üzenőfaladra rejtenek el egy kódot amivel utána beléphetek, de ilyen opciót nem knál fel a virágszál :(

erről van vmi infója vkinek?

esetelg vmi nyomorék helpdesk?

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10088) MaciG válasza ClayMore (#10087) üzenetére


MaciG
addikt

Ha nem tudsz belépni, akkor hogy nézed meg a kódot amit az üzenőfaladon elrejtenek? Ha meg más is látja akkor mi értelme van?

Szerintem maximum e-mailen keresztül tudsz velük kapcsolatba lépni, de ott meg hogy bizonyítod be hogy te vagy?

BANZAII

(#10089) kispx válasza ClayMore (#10087) üzenetére


kispx
addikt

Eléggé kamunak hangzik az üzenőfalas dolog.

Community forum, meg telefonszám (650-543-4800). Erről a kettőről tudok.

(#10090) ClayMore válasza MaciG (#10088) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ha csak ismerős látja...akkor úgy már nem olyan vészes sztem elméletben.

nem akarom elhinni h nincs élő, online helpdeskjük! ez baromira gáz egy ekkora cégnél!!!!

van még ez a telefonról kód generálás, de ez sem stimmel.

elindítom telómról az appot. megnyomom h menü. semmi sem jön elő csak h about....

eneka logikája az lenne gondolom, hogy ők naplózzák a telóm imei-jét ergó vszleg ha ott generálttatok kódot akkor az majd garantálja kb h én én vagyok.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10091) kispx válasza ClayMore (#10090) üzenetére


kispx
addikt

Ugyanolyan veszélyes. Tőlük is védeni kell az accountot.

(#10092) MaciG válasza ClayMore (#10090) üzenetére


MaciG
addikt

Ha így is mindenki használja és termeli a bevételt, minek még külön helpdesk-re is költeni? :U Egyébként Amerikában szerintem van ilyen.

Írtad, hogy a telefonszámod már nem él ami be van állítva, így arra hiába küldik a kódot.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#10093) ClayMore válasza MaciG (#10092) üzenetére


ClayMore
aktív tag

és ha rejteném az IP-met amerikaira?

a telefonszámom ami meg van adva az még egy jó régi hagyományos telefon volt.

DE amiről néha loginoltam mostanában az itt van a zsebemben. és csinálnám is amit a support centeren találtam és beraktam képben, de nem adja ki "menu" megnyomása után.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#10094) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Facebook oldalon hogy lehet létrehozni olyan alkalmazásokat, mint pl. itt látható a Youtube, Instagram, Twitter? Mármint úgy értem, hogy ezeket hogy tudom saját oldalra betenni, vagy akár sajátot létrehozni?

[ Szerkesztve ]

(#10095) Bjørgersson válasza Lacus_84 (#10094) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet, hogy az adott oldalakat kell összekapcsolni a Facebook profillal?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10096) Lacus_84 válasza Bjørgersson (#10095) üzenetére


Lacus_84
senior tag

És azt hogyan lehet?

(#10097) Bjørgersson válasza Lacus_84 (#10096) üzenetére


Bjørgersson
félisten

YouTube-on például így kell, a többi oldalt viszont nem ismerem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10098) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó sokat dobtak az androidos fb programon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10099) Orionk válasza Bjørgersson (#10097) üzenetére


Orionk
senior tag

Ez az összekapcsolás mit eredményezne konkrétan ?

köszi

(#10100) Bjørgersson válasza Orionk (#10099) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fogalmam sincs. Szerintem olyasmi lehet, hogy ha valamit feltöltesz, like-olsz, kedvencekhez rakod, stb, akkor Facebookon automatikusan kiposztolódik. Ugyanez Twitterrel és a többivel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.