Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) enginev3.0 válasza Ryder62 (#9750) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha albumba van, akkor csak a komplett albumot tudod állítani
A profilképeket külön külön lehet
A borítókép pedig mindig nyilvános

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9752) Silverr válasza Ryder62 (#9750) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha már feltöltött képről van szó akkor nyisd meg a képet és a dátum mellett fogod látni, hogy a kép publikus vagy ismerősökkel van megosztva. Kis ikon. Erre kattintasz és ott meg fogod látni az egyéni beállitásokat. Itt tudsz személyeket hozzáadni. Feltöltés közben is itt találod a beállitást.

(#9753) Ryder62


Ryder62
őstag

Ok, köszi :)

(#9754) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

A főiskolai végzettségeknél, és az elérhetőségeknél ezt az újdonságot véltem felfedezni, tapasztalt valaki hasonlót?:

Nem kattintottam rá....ha, valakinek volt már ezzel dolga, az megosztaná a tapasztalatait?

(#9755) kispx válasza krizmo_ (#9754) üzenetére


kispx
addikt

Én meg sem kaptam :D

(#9756) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hali!

Ha a chat be van kapcsolva, oldalt láthatóak legfelül azok, akikkel legutóbb beszéltem, avagy sokat. Nos hogy lehetne onnan eltávolítani valakit, hogy már ne legyen ott? Csak ha törlöm az ismerőseim közül is?

Mert van ott 1-2 arc, aki odabetonozódott, és már nem akarom ottlátni őket.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9757) krizmo_ válasza kispx (#9755) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igazából én is másnál láttam ezt, nálam nem lehet semmi ilyesmit beállítani.....ezért is érdekelne, hogy most hogy is van ez.....

(#9758) jel1 válasza enginev3.0 (#9746) üzenetére


jel1
aktív tag

az enyémben nem lehet, és gmailban sem látok ilyen lehetőséget, hogy lehetne csatolni facebookot

(#9759) erikke17 válasza Apollyon (#9756) üzenetére


erikke17
őstag

Üzenetek archiválása/törlése esetleg? Amúgy lassan lekúszik a lista aljára majd néha jeleni meg aztán egy idő után már nem lesz ott. Vagy tiltsd le chaten...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9760) enginev3.0 válasza jel1 (#9758) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ramesz telefonkönyvben a nevére, benyomod a menü gombot és ott van hogy "csatolas" legalábbis nekem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9761) Apollyon válasza erikke17 (#9759) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Miután töröltem a teljes beszélgetést (tehát nem archive, hanem "delete conv.") ugyanúgy ottmaradtak. A chatről letiltás segített, vagyis a "turn on chat all friends except"... :D thx.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9762) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Fb eseményt mikor csinálok,nem lehet egy képet hozzáadni?

(#9763) jel1 válasza enginev3.0 (#9760) üzenetére


jel1
aktív tag

értem...nálam nincs :/

(#9764) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Miért nem tudok bejegyzéseket követni? A csoportokon belül a posztokhoz volt egy olyan gomb, hogy követés/follow de mára ez eltűnt. Nem lehetne ezt valahogy visszakapcsolni? :F

(#9765) #22237440 válasza Vasinger! (#9764) üzenetére


#22237440
törölt tag

Ott van csak másként hívják a gyereket. :K Értesítések/Notification Katt rá és a többit kitalálod te magad is. :)

(#9766) erikke17


erikke17
őstag

Ajánlom figyelmetekbe szerintem igenpofás! :)
[Facebook]

Szerk: Fél éve jelentkeztem új felületre de még mindig semmi.. :-/

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#9767) Vasinger! válasza #22237440 (#9765) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ja, hogy egy lenyíló fülecskén belülre kellett elrejteni. :W :R

(#9768) #22237440 válasza erikke17 (#9766) üzenetére


#22237440
törölt tag

Ez gyenge, de http://hvg.hu/tudomany/20140204_onrol_is_csinalt_egy_videot_a_facebook - miért nem tudom beilleszteni ide a linket ahogy régen?! -, vagyis ahogy arról van szó, hogy lepörgethetjük magunk előtt életünk filmjét, nekem az alábbi módon jelenik meg, szóval szóhoz sem jutok: :))

(#9769) legiaap


legiaap
nagyúr

Két kérdés:
1. Hogy tudom kideríteni mikor csatlakoztam a Facebookhoz?
A reggelős email már nincs meg, a legelő ember akit bejelöltem nem tudom ki és a timeline-omon sem látom, mások sem látják.
2. Van ez a 10 éves a Facebook és megnézhetjük videóban a dolgaink. Na nekem nincs videóm. Ötlet, hogy miért?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9770) legiaap válasza legiaap (#9769) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az első kérdés tárgytalan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9771) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!

El lehet valahogy érni, hogy amit üzenetet küldök ismeretlennek az ne az Egyéb mappába kerüljön?
Láttam jó cikket erre, hogy pár forintért lehetne úgy küldeni az üzenetet, hogy értesítést kapjon róla az illető. Viszont én nem látok ilyen opciót, mikor írnék üzenetet. Nekem nem hozza fel. Mit lehetne tenni? Vagy már nincs ilyen lehetőség?

(#9772) Bjørgersson válasza legiaap (#9769) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálam sincs videó, 6 kép van helyette. Bár annyira nem is izgat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9773) legiaap válasza Bjørgersson (#9772) üzenetére


legiaap
nagyúr

Biztos nem vagyunk annyira aktívak fent

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9774) Bjørgersson válasza legiaap (#9773) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az biztos. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9775) Buster17


Buster17
addikt

Nálatok is 6 kép jön be ha rámentek a https://www.facebook.com/lookback/ oldalra? Videónak kéne elindulna de nem megy :DDD

Legelsőnek ment még dél körül, de még azt se tudtam, hogy kell megosztani szóval hagytam most meg csak 6 képpel hadonászik

(#9776) Vasinger! válasza Buster17 (#9775) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem több mint 1 perces videót hoz be, szerintem nagyon szuperre sikerült, pedig nem élek valami nagy Facebook életet, ettől függetlenül nagyon jól összeállította.

(#9777) enginev3.0 válasza Buster17 (#9775) üzenetére


enginev3.0
félisten

3 évet kemény egy percben összefoglalt :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9778) -secret- válasza enginev3.0 (#9777) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Remélem lassan abba hagyják, kezdem unni, hogy minden post ez. :D

(#9779) rushty


rushty
senior tag

Arra szeretnék választ kapni, hogy a) egy hozzászólásban hány db. karaktert lehet maximálisan (igen hülyén oldották meg azzal, hogy kitörölhetetlenül ott marad a felkiáltójeles ikonnal) írni? b) MS Wordben mentés nélkül (esetleg másban) hol tudom megnézni, hány karaktert foglal el a szöveg?

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#9780) Louro válasza rushty (#9779) üzenetére


Louro
őstag

Félválasz: word-ben a státuszsoron - alul - kiírja, hogy hány karaktert tartalmaz a szöveg. Ebben a szóközök, vesszök és mondatvégi írásjelek is benne vannak. Ha kell csinálok egy printscreen-t.

Mess with the best / Die like the rest

(#9781) rushty válasza Louro (#9780) üzenetére


rushty
senior tag

azt azt hiszem látom, de csak soronként számolja?

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#9782) Louro válasza rushty (#9781) üzenetére


Louro
őstag

A teljes dokumentumban. Nyiss meg egy több oldalas doksit és szemre jó e.

Mess with the best / Die like the rest

(#9783) rushty válasza Louro (#9782) üzenetére


rushty
senior tag

nem látom, ez Word 2003
közben [ez]t kerestem eredetileg, ez alapján megvan

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#9784) Lacus_84 válasza legiaap (#9769) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Nekem sincs videó, csupán a profilképem jön be, alatta egy üdvözlő szöveg. Csak egy tipp, de lehet azért van, mert minden csak az ismerőseimmel van megosztva, nincs egyetlen egy nyilvános posztom sem.

(#9785) enginev3.0 válasza Lacus_84 (#9784) üzenetére


enginev3.0
félisten

Cafolom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9786) acsati válasza acsati (#9771) üzenetére


acsati
aktív tag

Gondolom erre akkor senki nem tud válaszolni. Sokan nem is tudnak sajnos róla, hogy van egyéb mappa, így nem is nézik. :(

(#9787) Buster17


Buster17
addikt

Ha benne vagyok egy csoportba és posztolok akkor miért lássák az ismerőseim akik nem a csoport tagjai?

Én nem szeretném látni, hogy miket posztolok. Le lehet ezt valahogy tiltani?

[ Szerkesztve ]

(#9788) kispx válasza Buster17 (#9787) üzenetére


kispx
addikt

Azért látják, mert a csoport nyílt.

(#9789) Buster17 válasza kispx (#9788) üzenetére


Buster17
addikt

De én meg nem akarom hogy lássák.

(#9790) kispx válasza Buster17 (#9789) üzenetére


kispx
addikt

A tevékenységnaplónál be tudod állítani a bejegyzés láthatóságát?
(Nem vagyok egyetlen egy nyílt csoport tagja sem, szóval ezt inkább nézd meg.)

(#9791) Buster17 válasza kispx (#9790) üzenetére


Buster17
addikt

Az melyik?

(#9792) kispx válasza Buster17 (#9791) üzenetére


kispx
addikt

Volt pár percem és megnéztem. Így nem fogod tudni megoldani. Csak ha korlátozott listára rakod az ismerősödet. (beállítások -> tiltás -> Korlátozott ismerősök listája) Viszont ezt az összes ismerősöknél megcsinálni... :)

Így csoporton belüli postok láthatóságát nem lehet szabályozni.

[ Szerkesztve ]

(#9793) Ryder62


Ryder62
őstag

Ezeket a nyomi játék meghívásokat lehet tiltani?

(#9794) #22237440 válasza Ryder62 (#9793) üzenetére


#22237440
törölt tag

Beállítások -> Tiltás és ott megadod a játék nevét, vagy ha kapsz ilyen meghívót akkor kell legyen akkörül egy jel amiből kinyilik az opció és ott megadhatod, hogy az adott személytől nem ne kapj meghívást, vagy csak a játékot tiltod le.

[ Szerkesztve ]

(#9795) Fecogame


Fecogame
veterán

Jipí, most a chat folyamatosan kiírja, hogy X ember ír nekem, pedig nem is. Többnél is előfordul, de folyamatosan. Ha leteszem kicsibe, akkor nem látszik, de felnyitva meg igen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9796) hege01


hege01
tag

Sziasztok,

Kommentelésnél hogy tudom valakinek a névét link-ként beilleszteni a komment-be?

Köszi

(#9797) kispx válasza hege01 (#9796) üzenetére


kispx
addikt

Írj egy @ jelet, és kezd el gépelni a nevét.

(#9798) hege01 válasza kispx (#9797) üzenetére


hege01
tag

Köszi,
Van valahol esetleg egy tippek-trükkök gyüjtemény fb-ről?

[ Szerkesztve ]

(#9799) kispx válasza hege01 (#9798) üzenetére


kispx
addikt

Nincs ilyen. Nem sok mindenből áll az fb. Az adatlapon vannak még előbukkanó menük és "ceruzák" ha az egyes gombokra/szakaszokra ráviszed az egeret.

(#9800) chungee


chungee
addikt

Napot!

Chaten látható tagok hirtelen üres :( Mitől van:F

[link]

Megoldódott. logout-login

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.