Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) krizmo_ válasza Mr. Erikszon (#9947) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igen, csak az neked nem sikerülhet....hiába kérdezed meg ismételten.....

#9950 enginev3.0
Bütykölhetnek rajta valamit, ma megváltozott páromnak....nekem maradt a régi.....

[ Szerkesztve ]

(#9952) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Adott fb-n egy most már meglehetősen hosszú, hónapok óta tartó beszélgetésem (chat), amit szeretnék lementeni számítógépre pdf-ben, valahogy meg tudom tenni?

Let the Zone take me if I am.

(#9953) kispx válasza kutga (#9952) üzenetére


kispx
addikt

beállítások/általános/Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról.

Ha végigcsináltad és megjött e-mailben a az összes tevékenységed, akkor nyisd meg a beszélgetéseket tartalmazó fájlt, és egy pdf nyomtatóval nyomtasd ki. És töröld ki a felesleges beszélgetéseket. (vagy akár egyből az xml fájlból is kitörölheted)

(#9954) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A Facebook újra a régi

Megjelenés óta vártam, hogy nekem is így nézzen ki, erre.. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9955) Integra válasza Bjørgersson (#9954) üzenetére


Integra
titán

de rossz az új vagy régi vagy régiúj verzió (ma reggel lett "új" nálam) még keskenyebb a news feed és még többet kell scrollozni, egy ergonómiai csoda :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9956) Bjørgersson válasza Integra (#9955) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem még mindig a régi van, viszont a news feed melletti jobb oldali hasáb teljesen üres. Nem tudom mennyi ész kellene hozzá, hogy azt a területet is kihasználják.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9957) Integra válasza Bjørgersson (#9956) üzenetére


Integra
titán

megjelenik az, no para, úgyanúgy reklámozott oldalak és ismerős ajánlások, személyek vannak ott, csak átrajzolták picit az egészet és szélesebb lett, nagyobb karakterekkel :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9958) kutga válasza kispx (#9953) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm, ki fogom próbálni! :R

Let the Zone take me if I am.

(#9959) Bjørgersson válasza Integra (#9957) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor nekem valószínűleg az AdBlock miatt üres az az oszlop. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9960) kpal válasza Lacus_84 (#9945) üzenetére


kpal
veterán

Ott néztem de csak kb ha 100 oldal jelenik meg az összes nem. :(

(#9961) Croft-21


Croft-21
őstag

Ha egy ismerősömmel beszélgettem facen, de másnap meg azt látom, hogy: Nem tudsz hozzászólni ehhez a beszélgetéshez Illetve az illető neve feketével van, nem is lehet rákattintani a beszélgetésben, akkor minden bizonnyal letiltott?

(#9962) kispx válasza Croft-21 (#9961) üzenetére


kispx
addikt

Aha. Tiltásnál az adatlapját sem tudod megnézni.

(#9963) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jól gondolom, hogy nem tudok megnyitás nélkül törölni üzenetet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9964) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Hogyan lehet balra rendezni a chatparnereket?? Ahogy ezen a képen is szerepel:

| Samsung Galaxy S23 |

(#9965) enginev3.0 válasza StarKiller89 (#9964) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez egy új Kinézet, egyszer talán mindenki megkapja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9966) enginev3.0 válasza Bjørgersson (#9963) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jól gondolod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9967) Toronto008


Toronto008
újonc

Sziasztok srácok, lehet hogy ez a kérdés már volt de az lenne a kérdésem hogy olyat lehet hogy például, én az összes fiú ismerősömet kiakarom jelölni ( az összeset) egy posztba, akkor nem kell-e az összeset beírni hanem csak beírsz egy ........ és ott lesnek ?! :DD

(#9968) Eliot Anders válasza Toronto008 (#9967) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Felköszöntenéd őket nőnapra? :DDD

(#9969) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Amúgy ez a kis fehér sáv itt mi akar lenni? Az előző skinnél itt voltak az oldal és ismerős ajánlások, szerintem most is az akar ott lenni, de úgy néz ki blokkolja az adblock, miért?

| Samsung Galaxy S23 |

(#9970) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Ma kaptam egy értesítést, miszerint az egyik ismerősöm megjelölt, mint kiderült bekapott egy vírust.
Találkozott valaki hasonlóval, mit lehet ezzel kezdeni?
Folyamatoson posztol ez a vírus, szerencsére nem nálam, hanem az üzenőfalra.
Mit tanácsolnátok ebben az esetben?

(#9971) kispx válasza krizmo_ (#9970) üzenetére


kispx
addikt

Szólj az ismerősödnek. Más nem nagyon tehetsz, mert az ismerősödnél van a vírus.

beállítások -> idővonal és megjelölés -> Ki adhat hozzá dolgokat az idővonalamhoz? -> Szeretnéd felülvizsgálni, ha az ismerőseid megjelölnek egy bejegyzésben, mielőtt megjelenne az idővonaladon? legyen bekapcsolva így nem terjeszted tovább.

(#9972) krizmo_ válasza kispx (#9971) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Tud róla, csak megszabadulni nem tud tőle, erre nincs ötleted?

Be van kapcsolva ez nálam, de ennek ellenére jön továbbra is jönnek az értesítések...de, azért kösz.

(#9973) kispx válasza krizmo_ (#9972) üzenetére


kispx
addikt

Nézzen szét a böngészőnél a kiterjesztések között, hogy van-e olyan amit nem ő telepített. A facebookos alkalmazások között is nézzen szét. Utána egy Kaspersky Live CD-vel nézesse át a gépet (vagy a malwarebytes anti malware-rel). Majd egy jelszóváltoztatás.

[ Szerkesztve ]

(#9974) krizmo_ válasza kispx (#9973) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Köszönöm. :R
Remélem sikerül neki elintézni ezt a vírust, mert elég bosszantó.

(#9975) kispx


kispx
addikt

A nemzetközi nőnap ennyire betett neki, hogy ma már sokadszorra hal meg? 5 perc volt mire bejelentkeztem, de chat még mindig nem töltődött be.

(#9976) enginev3.0 válasza Toronto008 (#9967) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudsz ilyet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9977) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok,

facebookon a Dragonplay Texas Holdem Pokerben mi alapján adja a napi bónuszt a játék?:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#9978) Buster17


Buster17
addikt

Nagyon szar lett ez a üzenőfal.
pl: Nővérem kiírt valamit és én láttam az ismerősöm meg nem. Sose látok emberek posztját csak ilyen lájkolos oldalak szarságait meg olyan embereket akit nem ismerek és olyan csoportba posztol amibe benne se vagyok. WTF :F Valamikor a legfrissebb és a legfontosabb hírek szinte ugyan azok.

(#9979) csako válasza Buster17 (#9978) üzenetére


csako
veterán

Hogy ki jelenjen meg az üzenőfaladon, azt testre lehet szabni, a nevük fölé viszed az egeret, és a Follow/Követés-re kattintasz. Ha már nem pipa van mellette, akkor nem fog többet megjelenni a falon.
Elvileg, gyakorlatilag meg majd meglátjuk :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9980) Buster17 válasza csako (#9979) üzenetére


Buster17
addikt

De én nem akarok követni senkit. Régen nem kellet így csinálni. Ekkora hülyeséget se láttam még. Full retardált már a facebook.

(#9981) Integra válasza StarKiller89 (#9964) üzenetére


Integra
titán

csinálj egy új kamureget, ezt fogod látni. a régiek meg majd valamikor. sőt, van egy átmeneti kinézet, nekem pár napja ez van. komolyan vicc. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9982) Bjørgersson válasza Integra (#9981) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos nehéz lehet megoldani, hogy csak a legújabb felület legyen életben mindenhol. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9983) #56474624


#56474624
törölt tag

Az milyen új szokás fb-on, hogy valaki csinál valamit pl feltölt egy képet vagy kedvel egy oldalt, rámegyek az adatlapján a dátumra az egérrel és az eddigitől eltérően már nem jelenik meg a pontos időpont? :F
Én nem értem, mi a lópikuláért kell mindig változtatni valamin. De ha már változtatnak, ne butítsák. :(((

(#9984) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Miért van az, hogy firefoxban 600-700MB-ot is "megeszik" mikor a facebookot nézem? Mindemellett lassú, scrollozni nem tudok csak igen lassan, akkor is megakad egy-két másodpercre. Jobboldalt a chat ablak felett is ugyanez a helyzet. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

.

(#9985) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Ha ismerősnek jelőltem valakit és pár nap múlva nézve megint azt irja ki,hogy megjelőlés ismerősként,az azt jelenti,hogy elutasitotta? Bár erről értesitést gondolom nem kapok,legalábbis nem kaptam.

És,ha valaki irt egy üzenetet,és bejelelőm,hogy megjelőlés olvasottként,akkor neki kiirja,hogy látta,ekkor meg ekkor?
köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9986) Silverr válasza jooker82 (#9985) üzenetére


Silverr
aktív tag

Igen és igen. :)

(#9987) jooker82 válasza Silverr (#9986) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi és arra,hogy tudom rábirni,hogyha nem ismerős és az egyéb mappájába landol az üzenet,hogy olvassa el.? :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9988) Silverr válasza jooker82 (#9987) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha van közös ismerősötök akkor nem az egyéb mappába fog kerülni, ha nincs akkor sajnos csak a szerencséden múlik, hogy meglátja-e és elolvassa.

(#9989) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Nem frissül a facebookom erre az új design-ra...mit tegyek?

(#9990) enginev3.0 válasza Mr. Erikszon (#9989) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várj

English (us) nyelven, egyébként változik (sok embernél)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9991) Mr. Erikszon válasza enginev3.0 (#9990) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Haveromnak már frissült és apumnak is meg tesómnak is,pedig ők nem is nagyon faszabuckoznak...nekem meg nem pedig egész nap függök.

(#9992) Bjørgersson válasza Mr. Erikszon (#9991) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És mit szeretnél, mit csináljunk?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9993) Speccy


Speccy
senior tag

Feltöltöttem egy képet, de nem akartam hogy látszódjon mások idővonalán, így először azt adtam meg hogy csak én lássam, aztán a tevékenységnaplóban átállítottam hogy "elrejtve az idővonalról", majd pedig a képet láthatóvá tettem... eredmény : megjelent az ismerősök idővonalán... mit rontottam el?

There is hope!

(#9994) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Sziasztok!
Kezelek egy fb céges oldalt. 87 kedvelőnk van, de nem engedi az egyéni domaint beállítani. Minden névre azt dobja, hogy foglalt, még a "oluibvfoauebfouew"-ra is. Volt már valakinek hasonló gondja?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9995) Mr. Erikszon válasza Bjørgersson (#9992) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Majdnem mondtam egy csúnyát. :DDD :C ;]

(#9996) krizmo_ válasza Speccy (#9993) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha az idővonalról elrejted, azzal csak azt éred el, hogy a te idővonaladon nem jelenik meg, de a hírfolyamban kirakja.

(#9997) kutga


kutga
nagyúr

Mi ez az új kinézet? Úgy vélem nem csak nálam van. :)

Valahogy vissza lehet állítani? Nekem az előzővel sem volt semmi bajom.

Let the Zone take me if I am.

(#9998) #56474624 válasza #56474624 (#9983) üzenetére


#56474624
törölt tag

Érdekes, chrome-mal már nem csinálja ezt, csak a legújabb firefox-szal. :)

Más: Azt hogy lehet megcsinálni, hogy Fényképeknél a "Fényképeid" almenüből úgy szedek ki képeket, hogy az adott albumból nem törlődik (tehát az Albumok almenüből a megfelelő mappában ott marad)? Csomó embernél látom, hogy a Fényképeinél alig van pár kép, míg a mappákban ott vannak.

Másik jó kérdésem, hogy odakint az adatlapon a baloldali részen a Fényképek mellett lévő szám mit jelent? Mert ha a képek számát, akkor nem pontos. Nagyságrendben stimmel, de gyakran nem akar kijönni az a szám sehogy, ami ott van. :DDD

(#9999) PhilBrick válasza kutga (#9997) üzenetére


PhilBrick
őstag

A jobb felső legördülőből a "Visszatérés a régi megjelenéshez" menüpontot próbáltad már? :)

(#10000) kutga válasza PhilBrick (#9999) üzenetére


kutga
nagyúr

Erre gondolsz?

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.