Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Megvagyok válasza -secret- (#9650) üzenetére


Megvagyok
tag

Jaj, sorry, még senkitől nem hallottam, hogy ilyen gondja lett volna, azt hittem annyira egyedi probléma, hogy vissza se olvastam :B

Akkor mostmár ketten várjuk a segítséget :)

(#9653) -secret- válasza Megvagyok (#9651) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam csak egy embernél, de ott az üzeneteknél már átléptük a 100.000-et. :D

(#9654) kispx


kispx
addikt

> "Hamarosan megszüntetünk egy régi Facebook-beállítást, amelynek neve: „Ki keresheti meg az idővonalad a neved alapján?” Szeretnénk további tájékoztatást adni erről a változásról."

A Google után a FB is behozta :(

(#9655) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ti is tapasztaltátok, hogy Facebook on a csoportokban eltűnt az a lehetőség, hogy az egyes hozzászólásokat (post) követni tudjam ?

Miért történt ez ?, vagy csak nálam valami beállításbeli probléma van ?

köszi szépen

(#9656) enginev3.0 válasza Orionk (#9655) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vidd rá a posztra az egeret, és a poszt jobb sarkában megjelenő nyíl alatt ott lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9657) tajcsi


tajcsi
senior tag

Hogyan tudom beállítani azt, hogy bizonyos személyes csak bizonyos dolgot lássanak az üzenőfalamon? Létrehoztam egy korlátozott csoportot, a biztonsági beállításoknaál ki is tudom választani de ugye szerkeszteni nem tudom ezt a korlátozottak csoportot mert nem találom...
Lehet hülye kérdés, de azt esetleg be lehetne állítani, hogyha pl valaki ismerősnek jelöl és én elfogadom, azt az ismerősök ne lássák az értesítéseikben?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9658) enginev3.0 válasza tajcsi (#9657) üzenetére


enginev3.0
félisten

Amikor kiirsz valamit akkor ki tudod választani hogy ki láthassa, nyilvános, ismerősök, egyéni stb... Itt ramesz hogy egyéni és ott be tudod állítani hogy a korlátozott csoport ne lássa a kiírást

értesítést nem kapnak az ismeroseid, csak látják az uzenofalon hogy ismerosod lett valaki. Ha beallitod hogy az ismerosod ne lássa senki, akkor nem fog megjelenni sehol, kivéve ha valakinek már ismerőse a Te új ismerosod, akkor látni fogja

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9659) tajcsi válasza enginev3.0 (#9658) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ha beallitod hogy az ismerosod ne lássa senki es ezt hogy kell beallitani?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9660) enginev3.0 válasza tajcsi (#9659) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adatlapod, ismerősök és ott adatvédelmi beallitasok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9661) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok,
oldalértékelésre nem lehet válaszolni? :U

Egyébként úgy tűnik valamit csak matattak az elmúlt hónapokban, mert most már elfogadta elsődleges e-mail-nek az info@-os címünket a facebook. Juhé.

[ Szerkesztve ]

(#9662) Dinter


Dinter
addikt

Másnál is rohadt lassú a fb? Mostmár jó, nem tudom mi volt ez a kimaradás..

[ Szerkesztve ]

(#9663) cirkus


cirkus
aktív tag

van olyan lehetőség, amivel mindent el tudok rejteni visszamenőleg (fényképek, bejegyzések) bizonyos személyek elől. Tudomásom szerint külön kell a fényképeknél albumonként és a bejegyzéseknél is külön és az csak a jövőben megjelenőkre igaz.

(#9664) kispx válasza cirkus (#9663) üzenetére


kispx
addikt

lakat ikon -> Ki láthatja a dolgaimat -> tevekényégnapló, és egyesével beállítod.

(#9665) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Facebook-nak van-e olyan lehetősége, hogy SMS-ben értesítést kapjak egy oldal frissítéseiről, kiírásairól? Tehát nem egy személyről, hanem egy oldalról lenne szó, mint pl. Prohardver facebook oldala. Sehogyan sem találtam erre megoldást.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#9666) atillaahun válasza 4ron (#9665) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem úgy rémlik csak saját oldalnál vannak ilyen sms-es értesítések.

(#9667) 4ron válasza atillaahun (#9666) üzenetére


4ron
senior tag

Az nagy kár. Androidra esetleg van valami alkalmazás?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#9668) atillaahun válasza 4ron (#9667) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem vagyok egy nagy facebook szakértő, de e-mail értesítést talán minden vacakhoz lehet már beállítani. Az nem jó? Elvégre ugyanúgy csippan mint az sms. Kivéve persze ha nincs mobilneted.

[ Szerkesztve ]

(#9669) 4ron válasza atillaahun (#9668) üzenetére


4ron
senior tag

Megpróbálom, de sajnos a mobilnetem nem korlátlan. De jobb, mint a semmi. Köszönöm.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#9670) galaxys80


galaxys80
veterán

Adroidos FB appnál lenne egy kis problémám.
El lehet valahogy érni,hogy egy zárt csoportba írt bejegyzéshez történő hozzászólásról is értesítsen?
Groups be van pipálva.A bejegyzésről jön is az értesítés,de ha valaki hozzászól akkor már nem.

(#9671) enginev3.0 válasza galaxys80 (#9670) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9672) galaxys80 válasza enginev3.0 (#9671) üzenetére


galaxys80
veterán

Kár. :(
Pedig nekem pont ez lett volna a leglényegesebb.

(#9673) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Valami gubanc van a facebookon... (vagy nálam) :B
Ugyanis ma felraktam egy zárt közösségi csoportba (fotós csoport) egy fényképet és olyan ismerősöm (kettő is) látta és like-olta,akik biztos nincsenek benne...hogy lehet??? :Y
Másik dolog, hogy ugyanebben a csoportban kommentáltam egy fényképet és az az ismerősöm is látta, aki az előbb like-ta a fényképet:U (onnan tudom , hogy közbe chateltem vele és mondta hogy mit irtam a képhez)

Eddig ilyen nem volt, hogy "külsős" látta volna és én nem állítottam a profilomba semmit sem...legalábbis nem emlékszem...de ha igen ,akkor sem láthatja a képeket amiket feltöltök egy zárt közösségi csoportba ugye?

[ Szerkesztve ]

(#9674) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

lejárt a szerk.idő...

Kis kiegészités az előzőhöz: a csoport nyílt . De továbbra sem értem , hogy láthatta a képet és a kommentem egy másik képnél? :F

(#9675) kispx válasza WhiteWalker (#9674) üzenetére


kispx
addikt

Nyíltnál lehet látni. Én is szoktam az ismerősöm kommentjeit látni a hírfolyamban.

(#9676) WhiteWalker válasza kispx (#9675) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De az üzenő falamon nem látszik, hogy feltöltöttem volna oda egy képet...és eddig sosem volt erre példa,m ert már többet is feltöltöttem és eddig azok látták / like-olták akik ugye a zárt/nyitott csoport tagjai.

(#9677) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

közbe megkérdeztem az ismerősömet, hogy hogy látta , és ez volt a válasza:

" Nálam simán megjelent a falamon. Láttam hogy két helyre küldted még csodálkoztam is h miért osztottad meg kétszer. Én biztosan nem vagyok benne abba a csoportba... "

(#9678) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Még egy adag érdekesség: most ugyan az az ismerősöm aki like-ta a képet és látta a kommentem a csoportban , most én láttam , hogy a csivavás nyílt csoportban megosztott egy képet és like-t egy másikat ugyan ott... :F

[ Szerkesztve ]

(#9679) kispx válasza WhiteWalker (#9678) üzenetére


kispx
addikt

Nyílt csoportok azért nyíltak hogy mindenki látja bennük a tevékenységeket. (Adatvédelmi beállításoknak megfelelően.) Ha ismerős végez valamilyen tevékenységet, akkor az a hírfolyamba is bekerül.

(#9680) WhiteWalker válasza kispx (#9679) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Értem én hogy ha nyílt egy csoport akkor aki arra téved láthatja a benne megosztott tartalmat...csak eddig ez volt az első hogy pl.:ismerősöm XY megosztotta csivavás képét a csivavás csoportban...sose jelent meg eddig ilyen...és hogy az én megosztásom egy nyílt fotós csoportban is megjelent mások üzenőfalán...

[ Szerkesztve ]

(#9681) kispeter69


kispeter69
tag

Sziasztok .tudja valaki hogy lehet a csoport nevét megváltoztatni?? Változott az i :( :( skola neve ,közel 1000 tag van,keresem de nem találok megoldást :( :(

(#9682) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok!

Be lehet állítani valahol hogy az üzenetek működése olyan legyen mint egy héttel ezelőtt?
A cset részt nem használom, tudom hogy ugyanarra alapul mint az üzenetek rész de akkor sem kényelmes.
90%-ban beszélgetések lefolytatására használom a facebookot. Eddig ha az üzenetek ikonra kattintás után rákattintottam valakire az előzményekből, vagy friss olvasatlan üzenetre, akkor jól bejött az összes üzenet rész, és az lett az aktív beszélgetés amire kattintottam. Most meg megnyitja azt a szutyi cset ablakot a jobb alsó sarokban. Így vagy az összes üzenetre kell kattintanom, vagy az adott üzenet megnyitása új lapon-ra, hogy betöltődjön a teljes nézet.

(#9683) Mawyx válasza Fr3eWar (#9682) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez nekem is feltünt és nem találtam rá megoldást. Én az összes megtekintésére nyomok, majd balrol kiválasztom amit el akarok olvasni, ez van sajnos.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9684) rushty


rushty
senior tag

az adatlapról hogy lehet levenni a csoportok listájának láthatóságát?

Revolut meghívó pü-ben

(#9685) prannk


prannk
őstag

NEkem miért nem mutatja, hogy mikor voltam utoljára elérhető facebookon?
Androidom van. Facebook app letöltve.

Van messengerem is de csak egy mobiljelet mutat.. Percet nem

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9686) Silverr válasza prannk (#9685) üzenetére


Silverr
aktív tag

A messenger miatt.

(#9687) prannk


prannk
őstag

És akkor mit csináljak??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9688) Silverr válasza prannk (#9687) üzenetére


Silverr
aktív tag

Olyan nagyon fontos az, hogy látszódjon?
Töröld a messengert és használj Xabbert.

[ Szerkesztve ]

(#9689) prannk


prannk
őstag

Igen fontos lenne.

De most kitöröltem mindent a beállításokból letöröltem mobilról mindent és még mindig ott a mobiljel.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9690) Silverr válasza prannk (#9689) üzenetére


Silverr
aktív tag

Hát az nem is fog egyik percről a másikra eltünni, majd idővel. Webben is töröld a facebook appot.

(#9691) prannk


prannk
őstag

Azt hol tudom??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9692) prannk


prannk
őstag

SIKER!!!!

Letöröltem mindent meg az alkalmazásokban letöröltem a lg mobile vmit azt most azt írja,hogy 22 perc :R

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#9693) qdak


qdak
addikt

csak nálam nem kuldi el amit irok, nem is jelzi h nem kapja meg, csak ha becsukom a face ablakot és ujra töltöm van 20 üzenet h én miért nem irok, még printelni sem tudom mert iylenkor amit én irtam eltünik :W

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9694) akyyy válasza Silverr (#9686) üzenetére


akyyy
senior tag

nekem mutatja, mobilt is meg mikor néztem fel kb utoljára.

ismerősnél is mutatja, igaz nem mindig. van amikor nem. véletlenszerü, de többnyire mutatja (+ messengernél ha rámegyek valakinek az üzenetjére, az is kijelzi mikor volt elérhető utoljra)

(#9695) enginev3.0 válasza qdak (#9693) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is volt ilyen, simán megírtam, elküldtem, majd néztem és sehol nincs :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9696) rushty válasza rushty (#9684) üzenetére


rushty
senior tag

valaki tudja?

Revolut meghívó pü-ben

(#9697) kispx válasza rushty (#9684) üzenetére


kispx
addikt

adatlap -> Szakaszok kezelése -> csoportok elől szedd ki a pipát.

(#9698) rushty válasza kispx (#9697) üzenetére


rushty
senior tag

azt láttam, de gondolom akkor én nem látom, és az nem jó.

Revolut meghívó pü-ben

(#9699) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Még mindig nem találtam választ az anomáliára,amit valamelyik nap kérdeztem: hogy lehet az ,amit posztolok egy nyílt csoport miért jelenik meg más ismerőseim üzenőfalán ,annak ellenére hogy nem tagjai az adott csoportnak...???

(#9700) kispx válasza rushty (#9698) üzenetére


kispx
addikt

adatlap -> tevékenységnapló melleti fogaskerék -> megtekintés mint...
nekem nem mutattja, az ismerőseim szerint sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.