Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) djdaniel válasza Bjørgersson (#9600) üzenetére


djdaniel
senior tag

legegyszerűbb ha titkossá teszitek a csoportot, vagy beállítod hogy senki se láthassa a bejegyzéseid...

(#9602) enginev3.0 válasza djdaniel (#9601) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem erre gondolt
Hanem hogy mások által írt (akár rejtett csoport) bejegyzések a csoportban, ellepik az üzenőfalát :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9603) Bjørgersson válasza djdaniel (#9601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem-nem, arra gondolok, hogy a csoporttársaim által írt bejegyzések ne legyenek láthatók a falamon. Rohadt idegesítő, hogy olyanokkal van tele a falam, aki nem is az ismerőseim.

(#9602) enginev3.0: Úgy-úgy. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9604) kispx válasza Bjørgersson (#9603) üzenetére


kispx
addikt

Ha a csoportban leiratkozol az értesítőkről, akkor is kirakja az üzenőfaladra?

(#9605) Bjørgersson válasza kispx (#9604) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnos igen, pedig az az első minden csoportban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9606) kispx válasza Bjørgersson (#9605) üzenetére


kispx
addikt

Ha az üzenőfaladon lévő egy idegen bejegyzésére ráviszed a kurzort, akkor megjelenik jobb felső sarokban egy gomb. Abban a XY követésének vége opciót kell kiválasztani.

(#9607) Bjørgersson válasza kispx (#9606) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudom, viszont több, mint kétszáz embernél szerintem nem ez a legjobb megoldás.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9608) kispx válasza Bjørgersson (#9607) üzenetére


kispx
addikt

Én egy embernél csináltam meg, és a többieket is lekaparta a falamról, szóval a csoportja érti.

f*yeah magyar fordítás....

(#9609) djdaniel válasza Bjørgersson (#9603) üzenetére


djdaniel
senior tag

elnézést, ma nem vagyok formában, félre értelmezés ma nálam már csak hab a tortán :D
ma vártam délután a buszt, 16:12-kor kellet volna jönnie 55y-osnak, mondom mi fene hogy nem jött az 55y-os!? nagyba szidóm a munkaálltátóm, erre 10 perc utána leesett hogy hoppá bazd+ az a Sztárai Mihálynak utca felé elkanyarodik, a sima 55-ős jön le csak a Csontváry utcának :D
vicces hogy ott dolgozom, és ilyeneket elfelejtek :DDD úgy látszik öregszem :(((

(#9610) Bjørgersson válasza kispx (#9608) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na majd holnap megnézem, kíváncsi vagyok.

(#9609) djdaniel: A második részből nem sokat értettem, feküdj le inkább pihenni. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9611) Edi77 válasza Bjørgersson (#9610) üzenetére


Edi77
őstag

Sziasztok!

Van egy oldal a fiókomhoz csatolva, amit eddig működtettem, és vannak hozzá admin joggal rendelkező ismerősök. Namost, szeretnék az oldal működtetéséből kiszállni, kiiktatni azt a fiókomból. Ez hogy lehetséges, ha lehet egyáltalán? Az oldalt megszűntetni nem akarom.

Bocsánat kovy29, véletlen Neked válaszoltam :B

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#9612) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Régebb a Facebook fordította a külföldi oldalak bejegyzéseit, de már elég régóta nem. Miért? Vagy kikapcsoltam valamit?

(#9613) Snooker


Snooker
senior tag

Ha valakinél le vagyok tiltva chat-en, akkor én őt mindig offline-nak látom? Vagy esetleg a teló ikon ott lehet a neve mellett illetve az, hogy mióta volt legutóbb aktív?

(#9614) RawrRr


RawrRr
tag

Kérdés:

Ha törlöm magam Facebookról, és majd 14+1 nap múlva újra regisztrálok ugyan azzal a névvel és email címmel, akkor minden korábbi bejegyzésem / hozzászólásom (mások dolgainál, vagy oldalak híreinél) eltűnik?

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#9615) kispx válasza Snooker (#9613) üzenetére


kispx
addikt

Ha látod, hogy telon van, akkor nem vagy letiltva.

(#9616) Snooker válasza kispx (#9615) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi. És az miért van úgy, hogy valakinél kiírja, hogy mobil másnál meg csak simán a telót rakja ki ?

(#9617) bundli


bundli
tag

Ha inaktiválom magam 2 hétig, majd visszajönnék FB-re akkor minden ugyanolyan lenne mint előtte? Tehát a képeim, tagelések, posztok, üzeneteim ugyanúgy megmaradnak?

(#9618) kispx válasza bundli (#9617) üzenetére


kispx
addikt

[link]

"Ha a fiók felfüggesztése után bármikor szeretnél visszatérni a Facebookra, újraaktiválhatod a fiókodat, miután e-mail címed és jelszavad segítségével bejelentkeztél."

Mintha eltűnt volna a 2 hetes időszak.

(#9619) bundli válasza kispx (#9618) üzenetére


bundli
tag

Köszi!

(#9620) foxtrott


foxtrott
csendes tag

emlékszem amikor még bőven benne voltam a 7.ezer jelentkezőben (este olvastam a cikket erről az IT-n)
úgy látszik tényleg 1 év lesz mire bekapcsolják......ha nem több

[link]

[ Szerkesztve ]

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#9621) Bjørgersson válasza foxtrott (#9620) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem is tudtam, hogy van ilyen. Feliratkoztam. :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9622) foxtrott válasza Bjørgersson (#9621) üzenetére


foxtrott
csendes tag

engem az az egy dolog bosszant/ott az egészben hogy akik kérték hogy "idő előtt kipróbálhassák" azok 90%-nak mai napig nem kapcsolták be, akik meg nem kérték sőt rühellik ezt a kinézetet azoknak már a meghirdetés után 2-3 héttel már el kezdték bekapcsolni o.O

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#9623) Bjørgersson válasza foxtrott (#9622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sőt, azt hiszem az új regisztrációk is egyből megkapják.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9624) BeerBier válasza Bjørgersson (#9623) üzenetére


BeerBier
senior tag

beirod a böngésződbe azt hogy touch.facebook.com és voalá...

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#9625) foxtrott válasza Bjørgersson (#9623) üzenetére


foxtrott
csendes tag

már csak a poén kedvéért is gyorsan kipróbáltam egy kamureggel, azon is a régi (jelenlegi) kinézet jön be

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#9626) foxtrott válasza BeerBier (#9624) üzenetére


foxtrott
csendes tag

attól eltekintve hogy csak 2percet pörög míg betölt, csak a mobilos kinézetet hozza be, nem az új kinézetű facebookot, bár a simához is van chrome; FF bővítmény ami kicsit hasonlóvá teszi de eléggé gagyin néz ki úgy az oldal

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#9627) kispx válasza BeerBier (#9624) üzenetére


kispx
addikt

Gyönyörű szép reklámok fogadtak fullhd-ban :)

(#9628) Bjørgersson válasza kispx (#9627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor inkább meg se nézem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9629) foxtrott válasza Bjørgersson (#9628) üzenetére


foxtrott
csendes tag

ugyanazt hozza be mint az m.facebook, szóval nem az igazi

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#9630) kispx válasza Bjørgersson (#9628) üzenetére


kispx
addikt

Ugyanúgy a hírfolyamban van beágyazva a reklám postként. Csak nálam valamiért a szélessége nincs lekorlátozva (így egy bazi nagy kép jön be) és elcseszi az elrendezést.

(#9631) cirkus


cirkus
aktív tag

Nem találtam rá megoldást máshol... Hogy tudom a borítókép mappában lévő borítóképeket áthelyezni másik albumba ?

(#9632) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Hi. Nekem az lenne a problémám, hogy jobb oldalt a chat jelenik meg az egész oszlopban hol ott a fele volt eddig és az első felében láttam ki mit oszt meg véleményez tetszikez na ez most eltűnt és csak a chaten elérhető embereket mutatja. Hogy lehet vissza állítani hogy lássam az esemény folyamot vagy ahogy hívják?

(#9633) krizmo_ válasza BIZ0906 (#9632) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Menj a chat tetejére és csak húzd le a sávot.

(#9634) BIZ0906 válasza krizmo_ (#9633) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Az a baj, hogy nincs ott az a kis sáv.

(#9635) krizmo_ válasza BIZ0906 (#9634) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ilyen?

(#9636) BIZ0906 válasza krizmo_ (#9635) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Pont ilyen.

(#9637) krizmo_ válasza BIZ0906 (#9636) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Akkor a kurzort (egered) vidd fel a chat tetejére, amíg meg nem jelenik egy "kettős nyíl" és kezd el lefele húzni.
Megy?

[ Szerkesztve ]

(#9638) BIZ0906 válasza krizmo_ (#9637) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Az a baj, hogy az a kis sáv amit lehet húzni nincs is ott :(

(#9639) krizmo_ válasza BIZ0906 (#9638) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem kell sáv csak vidd fel a tetejére, és húzd le.

(#9640) BIZ0906 válasza krizmo_ (#9639) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Semmi nem jelenik meg. Állítólag bug és egyszer csak vissza jön csak idegesít mert nem látom az ismerősök tevékenységét :(

(#9641) Dashes


Dashes
őstag

Ismerősnek kellene segítség. Hogyan lehetséges egy második személy kizárása, aki tudja az email és fb jelszavakat is? Az email fiókét csak ő tudja. Jelszó változtatás esetén kap email értesítést.. email változtatás esetén is vissza tud elvileg lépni a régiről. Még nem néztem rá, hátha ti tudtok egyszerű és gyors megoldást.

(#9642) Bjørgersson válasza Dashes (#9641) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk változtassa meg az e-mail fiók jelszavát is vagy adjon meg másik mail címet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9643) Dashes válasza Bjørgersson (#9642) üzenetére


Dashes
őstag

A jelszavát nem tudja megváltoztatni, mivel nem tudja. Mail cím változtatás esetén, a régi címre megy mail a változtatásról, ami visszaállítható, ha jól tudom, de majd kipróbálom.

(#9644) Dashes válasza Dashes (#9643) üzenetére


Dashes
őstag

Jelszó és mail változtatása után, ha megpróbál belépni a második fél, a fiók zárolásra kerül. Ezután a személyazonosság "igazolásával" ugyanúgy visszatud lépni.

(#9645) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szoktam beszélgetni egyik haverommal, de az a baj, hogy ha ír nem jelez a facebook csak frissítés után, de ha én írok neki akkor meg neki nem jelez, mi lehet a gond? Lehet ha törölném az üzit és új üzenetet nyitnánk akkor meglenne oldva a gond, de nem szívesen törlöm az üzit. Valakinek hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#9646) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Valaki el tudja nekem árulni, hogy miért nem tudom megjeleníteni újabban az általam készített oldalakat. :F Ha valakinek a profilján belül van saját oldala is, kérem próbáljátok betölteni.

Sikerül? :F

(#9647) Edi77 válasza #22237440 (#9646) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem megy, semmi gond vele

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#9648) #22237440 válasza Edi77 (#9647) üzenetére


#22237440
törölt tag

OS X platformon, Safari böngészőt használok. Arra gondoltam, hogy a böngésző vacakol, de átültem Windows platformra és Chrome böngészőn is ugyanaz a gond. :W

(#9649) Megvagyok


Megvagyok
tag

Sziasztok!
A Facebook chattel van egy kis problémám... Van egy ismerősöm, aki ha üzen nekem valamit én nem látom az üzenetét, csak akkor, ha folyamatosan frissítgetem az oldalt(értesítést se küld róla, az is csak refresh után jelenik meg). Csoportos beszélgetésben is kihagyja az ő üzeneteit, egészen addig amíg nem refreshelek... Ugyanez van nála is fordítva.. A hiba csak ezzel az egy emberrel jelentkezik.. Próbáltuk, hogy letöröljük egymást, kitöröljük az egész eddigi beszélgetést, de egyik se segített.

Valaki találkozott már ilyennel?? Próbáltam feltúrni a netet de nem találtam rá megoldást :W

Köszi! :R

(#9650) -secret- válasza Megvagyok (#9649) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lesd 4-el feljebb a hsz-em. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.