Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) Mawyx válasza WhiteWalker (#9699) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mert te az ö ismerösük vagy, a csoport pedig nyilt, bárki láthatja amugy is, de megjelenni azért jelenik meg náluk, mivel te az ö ismerösük vagy és te is látod az ismeröseid tevékenységét.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#9702) enginev3.0 válasza WhiteWalker (#9699) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet úgy vagy nekik beállítva hogy követik minden mozdulatodat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9703) lexter00


lexter00
őstag

Azt hogyan lehet beállítani wp-s telefonon hogy a facebook alkalmazás ne mutasson mindig online a chaten?Kilépkedni meg nem szeretek minden alkalommal.

(#9704) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Azt meglehet csinálni, hogyha megosztok egy fényképet, videót vagy akármit, azt ne lássa a főoldalon 1 bizonyos ismerősöm?
Kitörölni/tiltani nem akarom az illetőt..

(#9705) Eliot Anders válasza Red_Bull (#9704) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Betallózod a képet és a poszt gomb mellett kiválasztod, hogy ki ne lássa.

(#9706) kispeter69


kispeter69
tag

Sziasztok .tudja valaki hogy lehet a csoport nevét megváltoztatni?? Változott az i :( :( skola neve ,közel 1000 tag van,keresem de nem találok megoldást :( :(még továbbra is várom hátha valaki tudja a megoldást..köszönöm :F :F

(#9707) Red_Bull válasza Eliot Anders (#9705) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Értem kösz, utólag nem lehet ugye?

Szerk: megtaláltam utólag is lehet a kis földgömbre vagy mire kattintva :D

[ Szerkesztve ]

(#9708) kispx válasza kispeter69 (#9706) üzenetére


kispx
addikt

Ha több mint 100 tagja van akkor sehogy.

(#9709) rushty válasza kispx (#9700) üzenetére


rushty
senior tag

köszi

Revolut meghívó pü-ben

(#9710) Panthera


Panthera
őstag

Ha az üzenőfalra akarok írni, lehet szűrni, hogy ki lássa? Pl. 1 ember ne lássa az aktuális kiírást, mindenki más igen?

(#9711) krizmo_ válasza Panthera (#9710) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

1. lépés:

2. lépés:

[ Szerkesztve ]

(#9712) Panthera válasza krizmo_ (#9711) üzenetére


Panthera
őstag

Köszönöm szépen!

(#9713) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Tudja valaki azt, hogyan lehet bizonyos személyt letiltani facebook csevegőből?
Többszöri kérés ellenére írogat...
:W

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#9714) kispx válasza JohnnyX (#9713) üzenetére


kispx
addikt

bal alsó sarokban lévő fogaskerék -> További beállítások -> Chat bekapcsolása minden ismerős számára, kivéve...

(#9715) enginev3.0 válasza JohnnyX (#9713) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha letiltod chatről, írni még tud

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9716) Bjørgersson válasza JohnnyX (#9713) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyszerűbb lenne letiltani teljesen, ha ennyire zavaró.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9717) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Létezik valami facebook ügyfélszolgálat, ahol megpróbálhatnék intézni egy kínos ügyet?
Leírom nektek is a történetet, hátha tudtok segíteni.

Körülbelül másfél hete kapok gmail címemre indonéz nyelven facebook leveleket. Nem naponta, de azért 2-3 naponta érkezett 1 db legalább.
Nem igazán értem a tartalmukat, google translate segítségével sem kapok értelmezhető szöveget.
Az egésszel nem is foglalkoznék, ha néhány levélben nem lennének megemlítve régi ismerőseim is (kb másfél éve töröltem magam facebook-ról, "14 napig nem lépek be az oldalra" féle törlés kezdeményezéssel).

Ezt elég zavarónak találtam, ezért gondoltam megpróbálok egy jelszó emlékeztetőt kérni a gmail-emre és megnézni mi a helyzet ezzel az egésszel.
Most ott tartok, hogy egy indonéz szemüveges emberke (első neve Fery, mikor én is Feri vagyok) adatlapja van elém kiterítve és nem tudom mit csináljak.

Szegény gondolom most nem tud belépni a saját profiljára így, hogy jelszó emlékeztetőt kértem. Nem tudom, hogy ő így tud-e kérni magának új jelszót valahogyan.

Tehát azt szeretném, ha függetlenné vállnék ettől a valakitől minden értelemben (gmail, facebook, ismerőseim(?)).

(#9718) PhilBrick válasza fery02 (#9717) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mi az hogy kiterítve? Be is tudtál lépni?
Ha igen, nézd meg van-e másik értesítési emailcíme is, vagy csak a tiéd. Ha igen, ott elérheted. Vagy csak töröld ki a tiédet! ;)

(#9719) fery02 válasza PhilBrick (#9718) üzenetére


fery02
addikt

Be tudtam lépni igen. Ezt az értesítési e-mail címet majd holnap megnézem, de előtte megpróbálom érthetőbb nyelvre varázsolni az egészet.
Köszi!

(#9720) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy facebook oldalam, ami egy Forma 1-es csapat itthoni képviselete.
Olyan lehetőség után érdeklődök, hogy miképpen lehet megoldani, hogy egyesülhessek a nagy hivatalos oldallal. Velük már felvettem a kapcsolatot ez ügyben.
De érdekelne, hogy technikailag ez mennyire kivitelezhető?
Mit kell ahhoz csinálni, hogy úgymond a saját oldal magyar maradjon, de mégis része a nemzetközi oldalnak?
Egy példa: https://www.facebook.com/anyomorultakfilm - https://www.facebook.com/anyomorultakfilm?brand_redir=1 A Nyomorultak itthoni képviselete látható, de ha a második linkre megyünk, látható, hogy a név mellett átlehet lépni a hivatalos oldalra. Átirányítás egész pontosan.

Miképpen lehet ilyet kivitelezni? Sok helyen utána olvastam már, de nem sok infót kaptam róla.

Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!

Üdv

TL

(#9721) valaki100


valaki100
tag

Sziasztok!

Létrehoztam egy rajongói oldalt egy csapatnak.
Az oldal fejlécében elvileg látnom kellene a facebook szó mellett 3 kis ikont. Ismerősök, üzenetek, értesítések és egy keresés sor. Na ezek nálam hiányoznak, egyik sem látszik.
Tudom ezt utólag orvosolni valahogy láthatóvá tenni? :F

Köszönöm...

(#9722) fery02 válasza PhilBrick (#9718) üzenetére


fery02
addikt

Na, értesítési e-mail címének valóban az én címem van megadva.
Hogyan törölhetném ezt innen ki? :F

Fel nem tudom fogni hogy kerülhet egy idegen beállításai közé az én címem. Érdekes, hogy nincs erre valami azonosító metódus.

[ Szerkesztve ]

(#9723) fery02 válasza PhilBrick (#9718) üzenetére


fery02
addikt

Közben felejtőssé vállt a dolog, vannak nekem fontosabb dolgaim is, mint ezzel szarakodni.
Nyomtam a fiókjára egy végleges törlés kezdeményezést.
Fiatal fiók volt úgyis, fél hónapos se.

Máskor jobban figyel, mit ad meg elsődleges e-mail-nek.

(#9724) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ismerősüm gépn ezt írja ... ez mitől lehet?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9725) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Melyik az a Facebook androidra ami kompatibilis szinkronizáció szempontjából a 2.7.1 -es Messengerrel?!

(#9726) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#9725) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha úgy egyszerűbb, akkor azt keresem amelyik még azt a verziószámot viseli amit egyszerre adtak ki a nem az új gagyi messenger stílusúval! :D

(#9727) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Megy nálatok ez a fos?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9728) kispx válasza Bjørgersson (#9727) üzenetére


kispx
addikt

Nálam nincs probléma.

(#9729) krizmo_ válasza Bjørgersson (#9727) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nálam sincs semmi gond.... legalábbis nem rosszabb, mint máskor.

(#9730) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Azóta már nálam is jó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9731) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hogyan kell egy csoportnak az ikonját megváltoztatni?
(Admin vagyok)

(#9732) Pikaa válasza Mr. Erikszon (#9731) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Parancsolj!

[ Szerkesztve ]

(#9733) Mr. Erikszon válasza Pikaa (#9732) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

:R

(#9734) repvez


repvez
addikt

Az mitől van hogy a család csoportban csak 1-2 bejegyzés látható és nem lehet visszanézni régebbi időkre? Olyan mintha hetente törlődne ,pedig nem nyulok hozzá. A másik csoportokban akár évekre visszamenóleg is tudok nézni.
Az esetleg befolyásolhat valamit, hogy van aki mind a 2 csopoortba is szerepel?

(#9735) -secret- válasza Megvagyok (#9649) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azóta megjavult nekem a gond, hogy nem kaptam értesítést ha írtak... csak frissítés után. Te hogy állsz?

(#9736) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok!

Az alábbi illusztráción arra kell figyelni, hogy a csevegő bal felén van a profil oldalnak és hogy szürke. Továbbá látszik minimális dizájn változás a kék fejlécen is. Az ismerősöm azt mondta, egyszer kérte, hogy erre változzon, mert lehetőség volt a változásra és azóta így néz ki.

Vagyunk sokan akiknek így néz ki? Hogy lehet erre váltani a régi külsőt.

Amúgy erről biztosan tudtok: "Viszlát zűrzavar"

A szóban forgó ismerősömé már kicsiben hasonlít ehhez.

A váró listán rajta vagyok, miközben azt írja az oldal alján, hogy már 41 ismerősöm átváltott. Milyen gyorsan várható a változás.

Meséljetek. Köszi.

(#9737) enginev3.0 válasza #22237440 (#9736) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szomszédomnak is ilyen, magától váltott át, én még tavaly kértem azóta semmi

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9738) VECSY


VECSY
csendes tag

Sziasztok!
Ki tudja nekem megmondani, hogy miért nem működik a kamera facebook alatt? Elég régi gép 2200+ sempron. a kamera: Creative vf 0770
Nem tudok videó beszélgetni. Már 3 oprendszert próbáltam ezen a gépen. Másik gépre bedugva a kamera működik. A kamera tuti jó. Azon gépen is amelyiken használni szeretném. Müködik mindenhol csak a kib..t fa@bookon nem akar működni. azt írja ki hogy kamera nem található. :W

(#9739) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv.
Mamámnak a facebookja így néz ki:

Ez valami új design ahogy olvasom, de azt így hirtelen nem találtam, hogy hogy lehetne visszaállítani?

(#9740) kispx válasza Tomi0703 (#9739) üzenetére


kispx
addikt

Aha. 3 hozzászólással fentebb is panaszkodnak. :)
Nem sokat kaphatták meg. (De egyre többen) Szerintem nem lehet visszaállítani. Még én sem tudtam kigooglizni.

[ Szerkesztve ]

(#9741) Tomi0703 válasza kispx (#9740) üzenetére


Tomi0703
őstag

Idő hiányában nem olvastam vissza, de csak meg sem néztem mit írtak előtte, akkor ki sem írom. :B
Amúgy mamámé már vagy fél éve ilyen, csak most jutott eszembe, hogy beírom ide. Azt hiszem neki is automatikusan váltott át ilyenre. Amúgy először azt hittem ez valami külön verzió időseknek. :DDD Mivel a betűk nagyobbak valamivel, valamint talán könnyebben is kezelhető lenne (nekem mondjuk teljesen össze-visszának tűnik). :D

[ Szerkesztve ]

(#9742) Bjørgersson válasza kispx (#9740) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jövő héten úgyis a 10. szülinapja lesz, hátha megkapná mindenki. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9743) VECSY


VECSY
csendes tag

Sziasztok!
Ki tudja nekem megmondani, hogy miért nem működik a kamera facebook alatt? Elég régi gép 2200+ sempron. a kamera: Creative vf 0770
Nem tudok videó beszélgetni. Már 3 oprendszert próbáltam ezen a gépen. Másik gépre bedugva a kamera működik. A kamera tuti jó. Azon gépen is amelyiken használni szeretném. Müködik mindenhol csak a kib..t fa@bookon nem akar működni. azt írja ki hogy kamera nem található. :W

(#9744) #22237440 válasza VECSY (#9743) üzenetére


#22237440
törölt tag

Driver betegség, de arra is ráhibázhatok, hogy talán ráférne az op. rendszerre némi update, mert azokban vannak amolyan holmik, amelyek imitt-amott nagyon kellenek.

Hányas Win., service pack? Az is gond lehet, régi a gép. Erre is kiterjed a piac és már csak azért sem megy, hogy vásároljuk meg a legujabb holmit.

Egy példa. A Win 8-ra nincs kész minden driver ha az Asus X550L típusu gépet vesszük, de mikor Win. 7-et telepítettem, akkor a driverek nem kommunikáltak kellő képpen a géppel.

Bizonyos felfejlesztett op. rendszeren (értsd. alap win+sp1 vagy sp2) a Skype is másként néz ki és működik. Nem hiába vannak a fejlesztések, csakhogy ahhoz tökös gépnek is kell legyen, mert ha nem akkor bármit telepíthetsz ugyanott fogsz stagnálni.

[ Szerkesztve ]

(#9745) jel1


jel1
aktív tag

hali

android telefonom van. azt hogyan tudom beállítani, hogy a névjegyek szinkronizálva legyen, de ne a facebookos nevet kelljen beírnom? mert pl. anyámnak "Anya" nevet szeretnék beállítani, meg még van egy csomó ilyen, és ez tökjó lenne, ha a képük az fb profilkép alapján mindig az aktuális lenne a névjegyeimnél! :)

[ Szerkesztve ]

(#9746) enginev3.0 válasza jel1 (#9745) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha létrehozol egy névjegyet a telefonkönyvben, megadod neki hogy "anya" aztán csatolod hozzá a facebook profilját, akkor jónak kell lennie

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#9747) balcsy


balcsy
aktív tag

Sziasztok.
Lehet hogy volt már a kérdés , bocs hogy nem kerestem vissza de hátha így gyorsabban választ kapok.
Belehet azt állítani hogy ne mutassa mióta vagyok offline? Eddig nem mutatta most egyik pillanatról a másikra elkezdte (ha jól tudom ha felfüggesztem a profilom majd újra élesztem nem fogja mutatni, de arra lennék kíváncsi van e rá valami külön beállítás. :DDD )

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#9748) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali

Azt meg lehet oldani hogy ha feltöltök egy képet azt belehessen állítani hogy ki láthatja és ki nem?

(#9749) Silverr válasza balcsy (#9747) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nincs rá beállitás. Sőt attól, hogy felfüggeszted a profilod és éleszted még mutatni fogja. Nem tudom ezt ki mondta neked... Töröld a facebook appokat akkor majd nem mutatja.

Ryder62: igen meg lehet oldani, akár egyenként is hozzáadhatsz személyeket.

[ Szerkesztve ]

(#9750) Ryder62 válasza Silverr (#9749) üzenetére


Ryder62
őstag

És hol? Melyik beállítás az?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.