Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) cskamacska válasza Vertigo18 (#30946) üzenetére


cskamacska
addikt

Vótmá. Egyébként is gyűjteni kell Call to Arms-ra.

strategic dudebro simulator

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#30952) Vertigo18 válasza BigBlue69 (#30948) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért, akkor mi lesz?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30953) BigBlue69 válasza Vertigo18 (#30952) üzenetére


BigBlue69
őstag

Akkor jobban jarsz..meg igy lattatlanban is..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#30954) Agyzuzo válasza Niczo (#30942) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nyugi, ha utána tovább mész szólni fog, hogy a kosaradban olyan elemek vannak, amikkel már rendelkezel és vedd ki. Nem tudsz valamit többször megvenni, már próbáltam. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30955) RedMan


RedMan
tag

Azt nem tudom látta-e valaki, hogy a mai Bad Company 2 akciónál nem lehetett a Vietnam DLC-t megvenni mint gift. De csak azt, a játékot és a másik DLC-t meg igen. Még nem jöttem rá a logikára, de lehet, h bug volt... :D

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#30956) danih válasza RedMan (#30955) üzenetére


danih
addikt

Ez nem bug volt.

(#30957) RedMan válasza danih (#30956) üzenetére


RedMan
tag

Viszon akkor nem értem az összefüggést, h a játékból annyit veszel giftként amennyit akarsz, de a DLC-ből meg nem. :) Sejtem, h mi lehet a háttérben, de akkor is érdekes. :) Köszi az infót amúgy.

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#30958) Pedro78


Pedro78
senior tag

The Secret Worldot keresek, pm ha van valakinel pls.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#30959) Źşë' válasza RedMan (#30957) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom ea miatt, mivel néhol maga a dlc drágább mint steam akcióban ezért limitálják le 1db steames Bad Company 2 meglétéhez csak 1dlc jár, mivel ez kulcsot foglal magában és lehet aktiválni akár nem steames Bad Company 2 ben is - EA online miatt..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30960) trance89


trance89
őstag

nem kell valakinek egy játék a Get Loaded csomagból? csak mert én megvenném a Borderlands GOTY-t de a többi nem érdekel és min. 2 játék vásárolható meg 8-ért összvissz
szal 4 euróba jönne az illetőnek, a többit pm-ben

(#30961) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Vett valaki a Humble Bundle Weekly Sale-ből az átlagár fölött? Egy kulcsot ad vagy mindegyik játékhoz külön? Azért kérdezem, mert nekem már a Red Orchestra 2 GotY megvan és azt elajándékoznám havernak.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30962) trance89 válasza Bazzzs (#30961) üzenetére


trance89
őstag

külön kapsz mindegyikhez

(#30963) HS 2142 válasza Bazzzs (#30961) üzenetére


HS 2142
őstag

Külön kulcsokat kapsz. (Tehát RO, RO2 és Killing Floor bundle, ez utóbbinál viszont a játék+DLC-k egyben vannak)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#30964) Bazzzs válasza HS 2142 (#30963) üzenetére


Bazzzs
senior tag

trance89 és HS 2142: Köszi a válaszokat, akkor be is zsebelem :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#30965) regener


regener
veterán

Kereső nem adta ki, tehát:
Mistery Case Files: Ravenheart
http://www.mostiwant.com/blog/download-mystery-case-files-ravenhearst-full-version-for-free/

(#30966) Zolás válasza trance89 (#30960) üzenetére


Zolás
addikt

Engem a Batman Arkham city érdekelne, csak nem tudom, hogy a gotyt adja-e, vagy a simát. Csak mert nem lehet a dlc-ket beszerezni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30967) trance89 válasza Zolás (#30966) üzenetére


trance89
őstag

ha nincs benne a nevében a goty akkor csak a sima, a borderlands pl goty

(#30968) dbius


dbius
veterán

Indiegamestandon a PID-hez kapott GOG-os kulcsot hogy lehet gog-hoz hozzáadni?

(#30969) Zolás válasza trance89 (#30967) üzenetére


Zolás
addikt

Nincs a nevében, viszont steamen meg nem kapható a sima, csak a goty. Ha külön rákeresel a simára, akkor is a goty verziót írja ki.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30970) Arkennys válasza trance89 (#30960) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha még nincs jelentkeződ, én lehet betársulnék. Ha holnap reggel megkapom a fizetésem, biztos is. Azért csak így írom, mert ezt nem tudom még, ezeknél sose vehetek rá mérget, minden hóban ugyanakkor utalnak-e.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#30971) La Magra


La Magra
tag

Batman szerintem is csak sima...

Ha már Get Loaded: Spec Ops The Line-ról vélemények? Megérhet 4 eurót?

(#30972) JoolsNOS válasza La Magra (#30971) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én megvettem. Nem rossz. Ha tetszik a tps akkor ez egy jobb fajta.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#30973) ViharVadász válasza dbius (#30968) üzenetére


ViharVadász
őstag

Jelentkezz be, majd menj erre az oldalra [link] és itt írd be a kapott kódot. Hozzáadja a listádhoz a játékot ezt követően. :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30974) horvathd válasza dbius (#30968) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ezen a linken tudod hozzáadni: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#30975) ayo válasza La Magra (#30971) üzenetére


ayo
addikt

steamen van demo... nekem abbol konnyu volt donteni:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#30976) La Magra válasza ayo (#30975) üzenetére


La Magra
tag

Alapvetően szeretem a TPS-eket, de ha már van demó, előbb kipróbálom (kösz a tippet ayo). :R

(#30977) Agyzuzo válasza La Magra (#30971) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem nagyon bejött. Ha tetszett a Szakasz és az Acéllövedék, akkor kihagyhatatlan. Ha nem vagy fogékony a háborús témákra akkor felejtős. Szerintem zseniális játék és méltatlanul alacsonyra lett értékelve anno.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30978) trance89 válasza Agyzuzo (#30977) üzenetére


trance89
őstag

sztem sem rossz, túlságosan is alulértékelt játék
amúgy már nem aktuális a fenti kérésem, maross kollégával lerendeztük

(#30979) gyuribácsi88

A spec ops the line, nekem annyira tetszett hogy nem bírtam lerakni, pedig nem vagyok egy játékfüggő, de az a játék nagyon lekötött.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30980) bullseye válasza La Magra (#30971) üzenetére


bullseye
addikt

Nagyon érdekes játék. Közepes lövölde, de nagyon erős történet (főleg azoknak, akik nem ismernek hasonlókat filmekből...). De éppen a sötét hangulatú története miatt nehéz igazán élvezni a játékot a főhőssel azonosulva. Kicsit plagizálom Totalbiscuit-et, de ha valaki élvezi a játékot még a vége felé is, akkor vagy nem értette meg addig a történetet, vagy ideje lenne pszichiáterhez mennie :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30981) dbius válasza horvathd (#30974) üzenetére


dbius
veterán

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#30982) Agyzuzo válasza bullseye (#30980) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én főleg akkor kezdtem el élvezni. :DDD De mondjuk én 5 évesen néztem rongyosra az Evil Dead-et is kalóz VHS-en, szóval nekem má mindegy. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#30983) Arkennys válasza trance89 (#30978) üzenetére


Arkennys
addikt

Rendben, akkor majd vagy betársulok valakivel én is, vagy magamban veszek, még elválik.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#30984) La Magra válasza Agyzuzo (#30982) üzenetére


La Magra
tag

Kösz, kellőképpen felcsigáztatok, most már tényleg mindenképp kipróbálom! :))

(#30985) bullseye válasza La Magra (#30984) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem tetszeni fog. Majd mesélj!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#30986) Jofi81


Jofi81
őstag

A Pidet megvette már innen valaki? Erősen gondolkozom rajta, de nem sok információt találtam eddig róla. Ami vonzó, hogy van benne helyi co-op, viszont a videók alapján nem tűnik kifejezetten könnyűnek.

(#30987) ayo válasza Jofi81 (#30986) üzenetére


ayo
addikt

ajanlom

a jatek nem mondhato kifejezetten neheznek max az achik gyujtese - szerintem megfeleloen el lett talalva: van kihivas.

amugy aranyos szepen kidolgozott platformer ami gamepaddal v billel is jatszhato. nem tudom milyen szintu jatek neked a konnyu de en pl szeretem ha neha gondolkozni kell es nem csak nyomom a loves gombot mikozben elore megyek:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#30988) Jofi81 válasza ayo (#30987) üzenetére


Jofi81
őstag

Az a könnyű, amit a barátnőmmel együtt is tudunk játszani, mert nem megy el a kedve tőle, hogy félpercenként meghal. :) Például a Trine 1-2-t együtt játszottuk végig, utána meg ő egyedül is, annyira bejött neki.

(#30989) ayo válasza Jofi81 (#30988) üzenetére


ayo
addikt

hat akkor ezt is vegig fogjatok sot talan a rajzos grafika miatt ezt jobban szeretni fogja:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#30990) Jofi81 válasza ayo (#30989) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi a segítséget, akkor adok neki egy esélyt. :) Bár már előre hallom, hogy "Azért még mindig a Trine 2 a legszebb..." :DDD

(#30991) dokken


dokken
tag

(#30992) wwenigma válasza dokken (#30991) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mind steames?

;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30993) edemark válasza dokken (#30991) üzenetére


edemark
csendes tag

A wesnoth az jó, nagyon jó :DD

[ Szerkesztve ]

(#30994) La Magra válasza bullseye (#30985) üzenetére


La Magra
tag

Demót végigtoltam, ami pont arra volt elég, hogy iszonyat kíváncsi lettem a sztorira, a Get loadedről meg persze közben lemaradtam... De nem gáz, vagy beszerzem egy aprópénzes árustól, vagy várok egy következő akcióig, mert egyébként viszont tényleg nem néz ki többnek egy viszonylag egyszerű lövöldénél. (Persze ha a sztori csak fele olyan jó, amilyennek beállítottátok meg amilyennek most képzelem, akkor már megéri beszerezni! :) )

[ Szerkesztve ]

(#30995) RedMan válasza La Magra (#30994) üzenetére


RedMan
tag

Ha esetleg találsz jó áron és szólnál, azt megköszönném, mert Nekem meg Te hoztad meg a kedvem. :DDD

[ Szerkesztve ]

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#30996) pylon


pylon
tag

még 7 óra 20 percig érvényes:
10 játék $21.10-ért

Arkennys nem steames, a GOG oldalárol lehet letölteni DRM mentesen

[ Szerkesztve ]

(#30997) Arkennys válasza pylon (#30996) üzenetére


Arkennys
addikt

steamhez hogy áll ez a pakk?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#30998) Amershan válasza Arkennys (#30997) üzenetére


Amershan
csendes tag

Mivel gogos így sehogy mind drm mentes

(#30999) Arkennys válasza Amershan (#30998) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem vettem még onnan semmit, ezért nem tudtam. De eszerint nem is fogok. :)

Köszi a választ!

szerk:
genndy: igen, előzőből látom. Ezt meg is jegyzem, aztán legközelebb már legalább tudom, ha itt látok akciót. :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#31000) genndy válasza Arkennys (#30997) üzenetére


genndy
addikt

GOG-os játékok soha sem Steamesek. DRM free mind.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.