Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127801) echterion válasza csuvicsuva (#127800) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam is okozott galibát az új build, ami akár 2 hónapot is csúszhat, mielőtt települ, mert a mikro így adta ki. Vannak progik, amik azóta hibásan működnek, majd csinálok egy friss telepítést már ezzel a builddel, kíváncsi vagyok, úgy is szarok lesznek-e ezek a programok (XTU, MSI Afterburner).

**********

(#127802) FollowTheORI válasza Źşë' (#127799) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úristem, kíváncsi leszek milyen elmebetegséget találtak ki megint... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#127803) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#127802) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Továbbirányít a steam oldala az Epic Store-ra. :DDD :DDD :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#127804) i2k válasza Agyzuzo (#127803) üzenetére


i2k
senior tag

:DDD :DD :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127805) csuvicsuva válasza echterion (#127801) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam az AMD VGA driver telepítés elején, még az eszközfelismerésnél fagyott ki állandóan, úgyhogy két nap után kivettem a gépből, és elkezdtem használni az alaplapit. Utána visszaraktam, hagytam, hogy felrakja az előtelepített drivert, azóta azt nem mertem frissíteni. Most éppen működik rendesen. Kopp-kopp. Illetve a régi, jól bevált Hp 1018-asomat sem nyomtatóként ismerte fel, de azóta az is megoldódott.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#127806) echterion válasza csuvicsuva (#127805) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem ennyi cumit win10 frissítés még nem okozott. Remélem, újratelepítés megoldja.

**********

(#127807) csuvicsuva válasza echterion (#127806) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Remélem én is. Érdekes, mert anno a 17-es Fall Update sem ment fel, ott viszont újratelepítés után nem volt semmi probléma.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#127808) Csapoati válasza Źşë' (#127799) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, akkor már a kártyákkal se kell vesződni, mondjuk értékük már 1-2 éve nincs is igazán. Pár éve még 30-40 cent volt egy darab a sale elején.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127809) BomiBoogie válasza csuvicsuva (#127800) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem ez felment, de így sem települnek egyes játékok (amik telepítéséhez adminisztrátori jogosultság kell).

Nincs más felhasználó a gépemen, én vagyok AZ adminisztrátor:D, de így sem megy.

Mondjuk, ahogy olvasom redditen és mindefele, sokfele probléma ez. Dehát csak Béta az app, majd kijavítják őszre, akkorra tervezett az "éles" indulás... :C

(#127810) l.skywalker válasza BomiBoogie (#127809) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én egyáltalán nem értek hozzá, csak okoskodok: ha az adott játékot nem a Windows Store-ban keresed meg, onnan nem tudod telepíteni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127811) BomiBoogie válasza l.skywalker (#127810) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Van az Xbox PC App-nak egy felülete, illetve a Windows Store-nak is. Ez utóbbiról sem megy sajnos a letöltés.
Van esetleg egy harmadik felület is valahol? :D

(#127812) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Borderlands the Handsome Collection - €6.16 (Fanatical.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127813) ZsZso válasza l.skywalker (#127812) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ööööö ... GMG -n még mindig kevesebb mint a feléért megkaphatod. 2.5 GBP (~2.80 €)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#127814) echterion válasza BomiBoogie (#127811) üzenetére


echterion
nagyúr

Engem csak az FM2019 érdekelt, az store-ból feltelepült a win update után.

**********

(#127815) l.skywalker


l.skywalker
félisten

GamePass Coming Soon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127816) i2k


i2k
senior tag

Drágulhatnak az okostelefonok, a táblák, a noteszgépek és a játékkonzolok is

"Az Amerikai Fogyasztói Elektronikai Szövetség (CTA) egy érdekes tanulmányt tett közzé, amely arról számol be, milyen hatásai lehetnek a Trump kormányzat által belengetett újabb szankcióknak, amelyek keretén belül 300 milliárd dollár értékű árura vetnék ki a büntetővámokat."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127817) alratar válasza i2k (#127816) üzenetére


alratar
addikt

Nagy valószínűség szerint ez csak az amerikaiakra lesz hatással!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#127818) i2k válasza alratar (#127817) üzenetére


i2k
senior tag

Jó lenne, ha így lenne. A valóság azért biztos, hogy nem így lesz.
Ahogy máshová írtam, én mint nem közgazdász, így látom (idézet, ezért lesz fura az eleje):

Azé' szívod meg, mert Amerika amit elveszít a belső piacain (fogyasztási kiesés), azt kompenzálni fogja az exportján... Export pedig (többek között) hová érkezik az amerikai tőkések által Kínában (is) legyártatott elektronikai fogyasztási cikkek képében...?

A válasz: Európa (is).
Másrészt, a legkisebb áremelés is "begyűrűzik", hiszen drágábban berendelt kis/nagymennyiség ára a sok kézen áthaladva (résekkel megpakolva) végül úgyis a mindenkori vásárló pénztárcáját pumpolja. A magyar boltok hülyék lennének nem árat emelni, ha Amerikában is drágább (lesz)...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127819) reelc válasza i2k (#127818) üzenetére


reelc
veterán

Egyetértek, ez nem elszigetelt régiós jelenség (USA vs Ázsia), hanem az egész világra hatással lesz.

[ Szerkesztve ]

(#127820) alratar válasza i2k (#127818) üzenetére


alratar
addikt

Ezzel nem tudok vitatkozni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#127821) i2k válasza alratar (#127820) üzenetére


i2k
senior tag

Bárcsak tévednénk, akik úgy gondoljuk, hogy begyűrűzik hozzánk is (ha lesz US-ben áremelés)...! :B
Én örülnék, ha nem lenne igazam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127822) i2k


i2k
senior tag

MSI: Fel kell készülnünk a legrosszabbra a kereskedelmi háborúval kapcsolatban

MSI:

"Sajnos azzal, hogy a termelést elviszik Kínából a büntetővámokat ugyan elkerülik, de az árak így is emelkedni fognak, ugyanis a tajvani környezet messze nem olyan ideális, mint a kínai volt, ahol évtizedeket fordítottak arra, hogy minél magasabbra emeljék a hatékonyságot, illetve kiépítsék a legjobb beszállítói láncot. Ha ezeket az előnyöket feladják – márpedig jelenleg nincs más választásuk –, akkor az árak mindenképpen emelkedni fognak, így a vásárlók drágábban juthatnak hozzá ahhoz, amire vágynak.

Az első 10%-os büntetővámot a piaci szereplők többsége egyszerűen lenyelte, aminek az volt az ára, hogy kevesebb promócióra, illetve egyéb dologra költhettek, hiszen kevesebb pénzük maradt ilyesmire. Chiang szerint most, hogy a 25%-os tarifa életbe lépett, vitathatatlanul emelkedni fognak az árak a noteszgépek, monitorok és televíziók piacán, de a tényleges áremelkedés mértéke igazából az adott vállalat versenytársaitól függ majd."

"Kínában egyre drágább a munkaerő [...]"

+

"Érdekesség viszont, hogy a kereskedelmi háború óta az MSI növelni tudta videokártyapiaci részesedését ebben a térségben, így most Észak-Amerika első számú videokártya-gyártójának számít.
Korábban ezt a pozíciót az EVGA töltötte be, ám ők nem tudtak olyan gyorsan reagálni a megváltozott piaci helyzetre, így egy picit lemaradtak."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127823) BomiBoogie válasza l.skywalker (#127810) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megoldás: Windows Insider buildet próbáltam telepíteni (rendes Win update settingsből), ami sikertelen lett, ezért visszaállította magát a rendszer az eredeti állapotra... és most már tudok letölteni és indítani is az Xbox-appból. Ki érti ezt? :DDD

(#127824) Csapoati válasza BomiBoogie (#127823) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért nem a MS Store-ból szeded le a játékokat? Jó, az se egy matyóhímzés, de azért általában működni szokott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127825) i2k válasza i2k (#127822) üzenetére


i2k
senior tag

Szerencsére nem mindenki idióta az USÁ-ban:

"Az Intel, a Dell, a Microsoft és a HP is az újabb vámtarifa ellen érvel

A cégek szerint az új tarifa csökkenti a piaci keresletet, így az árbevételeiket is, ez pedig a kutatásra és fejlesztésre szánt összegekre is kihat majd."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127826) morfondőr válasza i2k (#127825) üzenetére


morfondőr
őstag

Elég ha csak az hülye, aki a döntéseket hozza.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#127827) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Gyökeresen más lesz a kártyás és az online fizetés

Egy ügyfél azonosítására három típusú faktort különböztetünk meg, ebből a jövőben az e-kereskedelemben, illetve minden online fizetési tranzakció során legalább kettőt meg kell adnunk.

A három faktor:

1 - valamilyen ismeret, amit csak az ügyfél tud (PIN-kód, jelszó),
2 - valamilyen eszköz, amit csak az ügyfél birtokol (a chipkártya, a mobiltelefon, legtöbbször okostelefon, token, kütyü, más hardver),
3 - valamilyen biológiai tulajdonság, amely csak az adott ügyfélre jellemző (ujjlenyomat, archáló, hangminta, írisz, retina, de akár mozgás, vagy akár a telefon jellemző használata, mozgatása).

Ne erre kíváncsi leszek hogy alakítja át az online kulcsboltokat... meg úgy mindent. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#127828) l.skywalker válasza FollowTheORI (#127827) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az ERSTE már csinálja. Ha olyan helyen fizetek online, ahol korábban nem vagy ami kevésbé ismert hely (még nem jöttem rá a lényegére) akkor küld egy sms-t és átirányít egy külön oldalra majd ott kód megadása után vissza az online fizetési felületre. Nagyon jó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127829) warcat válasza FollowTheORI (#127827) üzenetére


warcat
veterán

Nem látok problémát, nem magyar jelenség,hanem egész EU, tehát a boltosok is rá tudnak készülni,hogy tovább tarthat a fizetés.
Erstés vagyok, gondolom a mobilfizetéses appot kiterjesztik erre, ahol nincs ilyesmi ott meg jön smsben a kód, vagy netbanki felületről lehet majd leolvasni.

EA: It's in the crate!

(#127830) reelc válasza warcat (#127829) üzenetére


reelc
veterán

Mi van, ha valakinek nincs semmilyen adatforgalmas csomagja?
Szóval ott állsz a pénztárnál, a boltnak nincs/vacak a wi-fije és beüt egy ilyen azonosítási dolog, akkor ez hogy történne?

(#127831) warcat válasza reelc (#127830) üzenetére


warcat
veterán

Rossz a példa, mert netes vásárlásról beszéltünk, boltban ugyanúgy használhatod a PIN-t.

EA: It's in the crate!

(#127832) reelc válasza warcat (#127831) üzenetére


reelc
veterán

Elnézést kérek, igazad van.
Már fáradt vagyok, mire a szöveg végére értem kicsit összemostam a dolgokat.
Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#127833) cskamacska válasza i2k (#127822) üzenetére


cskamacska
addikt

Techspot - Huawei ban could see DRAM prices fall an extra 25% this year

Ha már rettegünk, akkor rettegjünk attól, hogy a memória árak 2012 szintjére zuhannak vissza, és a Samu még pár versenytársat kinyír közben. :P :U

más

PCGuru - Alpha Protocol eltűnt a Steam kínálatából

"Épp ezért kapták fel sokan a fejüket, mikor a játék a minap eltűnt a Steam kínálatából, ráadásul épp a Sega kérésére. Azonnal szárnyra kaptak a pletykák, hogy mindez egy esetleges folytatás, de minimum egy feljavított verzió érkezését vetíti előre, azonban sajnos, az események mögött jóval prózaibb dolgok álltak: mint kiderült, a játékban szereplő zenék felhasználási joga lejárt, és tekintve, hogy egy idén 9 éves címről beszélünk, a Sega valószínűleg nem akart vesződni a megújításukkal."

Úgy néz ki lassú vagyok, már Gamesplanet és Fanatical is leszedte a játékot, pedig épp ocóért volt. :(
Wingamestore még árulja teljes 15 USD áron, és pár cédékúcsbót kicsit olcsóbban.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#127834) gyimger válasza cskamacska (#127833) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor nem érinti a változás az eddig vásárolt verziókat, mint a San Andreasban? Bár ez épp DVD-n is megvan, azt nehéz volna felülírni :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#127835) reelc


reelc
veterán

Gibbous - A Cthulhu Adventure
Most akadtam bele, még nem jelent meg, tartalmazni fog magyar feliratot is.

(#127836) i2k


i2k
senior tag

Elvileg:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127837) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#127838) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Xbox GamePass Ultimate - 3 hónap 14.69€ (cdkeys)
Azt írja, hogy csak új előfizetőknek van, de XO topikban volt aki azt írta hogy aktív előfizetést is meg tudott vele hosszabbítani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127839) warcat válasza l.skywalker (#127838) üzenetére


warcat
veterán

Ez vélhetően ugyanaz, amit amazonon is árulnak (19.99$).
Évente egyszer lehet felhasználni Microsoft fiókon ilyen típusú kódot, és az érvényessége nem jár le - nagyjából ennyi a fontos tudnivaló.

Viszont amíg féláras a PC Gamepass addig nem nagy üzlet (pc szemszögből).

Mondjuk az érdekes gondolat,hogy ha most lőtted el a 2x 1 dolláros előfizetést, akkor augusztus közepéig- végéig kitart, aztán ráaktiválva egy ilyet belefér a Gears of War 5 + Outer Worlds megjelenés is.

EA: It's in the crate!

(#127840) ayo válasza warcat (#127839) üzenetére


ayo
addikt

naja, 12 hónap gold + 300-ért ultimate még mindig jobb ft / hónap, de annak jó, akit max. 3 hónapig érdekel később.

http://jateknaplo.blog.hu

(#127841) l.skywalker válasza warcat (#127839) üzenetére


l.skywalker
félisten

oriic pl. most vett ilyet és aktiválta, úgy hogy korábban már ellőtte a 300-asat is. Ebből gondolom, hogy működhet a 300+ez kombó. Én nem foglalkozok vele, nekem 3 évre váltotta a meglévő előfizetéseket a rendszer :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127842) oriic válasza l.skywalker (#127841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, két kódot vettem, egyet tudtam aktiválni. (Másik ment ajándékba)

Live-Die-Respawn

(#127843) FollowTheORI válasza l.skywalker (#127838) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Énis megerősítem... megvettem és Ultimate előfizumhoz hozzáadta (egyszer legalábbis)... :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#127844) maross válasza warcat (#127839) üzenetére


maross
veterán

Évest pc game passt merre lehet venni? ms storeban nekem csak ultimate-et ajanl fel 0 % kedvezmennyel, 50k penzert, kicsit sokallom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#127845) warcat válasza maross (#127844) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem még nincs, hiszen hivatalosan is csak béta és az előfizetés is féláron fut az 1 dolláros/300HUF akciós ár után.

EA: It's in the crate!

(#127846) ayo válasza maross (#127844) üzenetére


ayo
addikt

goldot veszel azt meg boostolod 300-as pass vásárlással.

http://jateknaplo.blog.hu

(#127847) l.skywalker válasza ayo (#127846) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyébként csak +információ, hogy aki Gold-ot vesz vagy Ultimate-t vált be, azoknak havonta 2+2 játék ingyenesen "zsákolható". Általában ezek konzolos játékok, amikből a hónap első majd a második felében az egyik Xbox One-ra és Xbox360-ra érhetőek el. Ha lejár az aktív előfizetés, akkor One-on nem lehet játszani velük, csak ha újraindul az előfizetés, 360-on viszont bármeddig.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127848) ayo válasza l.skywalker (#127847) üzenetére


ayo
addikt

most ahogy nézem 15K a legjobb éves gold, olcsóbbról tud valaki?

http://jateknaplo.blog.hu

(#127849) l.skywalker válasza ayo (#127848) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én már nagyon rége nem vettem, de őt szokták ajánlani [link] ő talán tud olcsóbbat.

Ez az éves Gold hirdetése [link]

(nem ismerős, nem kapok jutalékot, szóval ez nem reklám :D )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127850) ayo válasza l.skywalker (#127849) üzenetére


ayo
addikt

köszi, lassan megjátszom én is, szerintem akkor őt fogom választani

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.