Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127451) Csapoati válasza l.skywalker (#127450) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Engem így speciel még érdekel is, filmként katasztrófa lenne szerintem. :D Az ezredfordukón nagy magices voltam, aztán a 2010-es évek elején meg az évenkénti PC-s résszel (Duels of the Planeswalkers vagy vmi ilyesmi) nyomtam sokat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127452) FunPro válasza Csapoati (#127451) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazság szerint működőképes lehet a dolog.

Régen nagyon ment a yu-gi-oh, duel masters, meg a franc se tudja hány ilyen anime.
(Mondjuk lehet nem volt több kártyás témában.)

Most ha azt nézzük, hogy beérett az a generáció, aki ezen nőtt fel...
Adunk neki egy pofás korhatárt és bekeverjük a legnagyobb etalon magic-et...

Engem megvettek! Ha jól kijátszák, ez lehet a mostanában futó legjobb sorozat! :K

Nameg ugye, a veterán megicesek is rácuppannak, de ha sikeres lesz, azt nem nekik köszönheti.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#127453) Źşë' válasza FunPro (#127439) üzenetére


Źşë'
addikt

szted hogy terjedt el az a bizonyos (nézőpont kérdése, de sztem b*zis) fogkrémfrizura férfiaknál/fiú gyerekeknél? hát a focistáktól... :D ahogy l.skywalker is írta, nem szabad általánosítani, főleg nem saját személyre - mert akkor tuti megbukna a mutatvány, ez a világ arról szól hogyan majmoljuk azt ami divatos meg menő - a divatot/majmolnivalót pedig pont az orrod előtt teremtik - lásd épületen lévő festés

(#127441) Crytek az a baj hogy nem nagyban gondolkozol, saját mintádra/példádon nem lehet megérteni embertömegek szokásait, mert az annál komplexebb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#127454) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Csütörtökön a Stadia bemutat + dolgokat: [link]
"we reveal more Stadia news, including pricing, games, and launch details"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127455) i2k válasza Źşë' (#127453) üzenetére


i2k
senior tag

Eddig is voltak szakállas férfiak Európában / Magyarországon...
...érdekes módon (szubjektív!!!) minimum megtriplázódott a jelenség a migrácsok természetessé váló témájával...
...s mintha a nők is jobban kedvelnék az ilyen férfiakat...

Szóval: a majmolás forrása bárhonnan érkezhet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127456) echterion válasza i2k (#127455) üzenetére


echterion
nagyúr

Nincsenek is migráncsok, te ezt nem tudtad? :P

**********

(#127457) Dilikutya válasza i2k (#127455) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez így mondjuk nettó baromság. Mindent azért nem lehet szegény öreg Soros Gyuri bácsira fogni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#127458) FunPro


FunPro
senior tag

#Źşë', i2k

Azért ez a téma nem egyenlő a reklámmal.

Jó, vannak a divatmajmok akik tényleg képesek levágatni a hajukat egy bizonyos fazonra, csak azért, mert xy úgy vágatta.

De pl. a haj, arcszőrzet, ruházkodás olyan dolog, hogyha megtetszik, miért ne? Nekem pl. előnytelen ha teljesen megborotválkozom, szerencsére, újra divatban az arcszőrzet.
(Amúgy az a fogkrémfizura a náci vagy az indián fazon? :D )

Én pl. nagyon szeretem a lapos talpú utcai sportcipőket, de az istenért nem találok olyat. Amikor mégis meglátok valakit olyanban, szívesen megkérdezném honnan vette.

Itt konkréta a márka alapú reklámozást nem értem. Attól mert meglátok egy adidas reklámot, nem rohanok rögtön adidas cipőt venni. Ha meglátok egy olyan adidas cipőt ami tetszik is, már megyek is vásáni. :K

U.I.:

Nem tud valaki valamilyen jó lapos talpú cipőt?

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#127459) i2k válasza Dilikutya (#127457) üzenetére


i2k
senior tag

"Ez így mondjuk nettó baromság."

A tiéd is egy vélemény... s tudod mi a vélemény...

//szerk.: Hogy azt már ne is említsem neked, hogy semmiféle politikai felhang nem volt a hozzászólásomban, csak mellékesen.
Hogy ezt már csak a vakok nem vették észre: "(szubjektív!!!)"

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127460) i2k válasza FunPro (#127458) üzenetére


i2k
senior tag

Én mondjuk magassarkú sportcipőt sem láttam még... :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127461) FunPro válasza i2k (#127460) üzenetére


FunPro
senior tag

Vékony de na... :B

:DDD

Mellesleg csak erős idegzetűeknek:
[link] :P

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#127462) Dilikutya válasza i2k (#127459) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nehogy már a szakállat is Soros Gyuri bácsira fogjuk... előbb elkezdett az terjedni, minthogy az első szakadt menekült betette ide a lábát a Soros bizniszben. Meg a konkrét migránsok mentek is tovább. Meg azért kicsit túl lett tolva ez a téma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#127463) i2k válasza FunPro (#127461) üzenetére


i2k
senior tag

A linkre: holifááák.... :Y :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127464) i2k válasza Dilikutya (#127462) üzenetére


i2k
senior tag

Még egyszer, és utoljára: nem sorosoztam! A szakáll-népszerűség jelenségre mutattam rá, ami felütötte fejét az elmúlt 4 évben a migráncsok hatására... is(?)...
Ne akarj politizálni, és gondolat-olvasni sem, az nem ez a fórum...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127465) arty válasza i2k (#127455) üzenetére


arty
veterán

merthogy a migráns-ság menő? ne őrjíts már meg :)

a szakállasodás kicsit hamarabb kezdődött... és majd elhal... ahogy a bajusz is elhalt anno... aztán kezdődik minden elölről :)

---

stadia - lesznek gugli exklu játékok is. éljen.

ghost recon always online. éljen.

még valami fasza hír? :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#127466) Dilikutya válasza i2k (#127464) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elmúlt 4 év? És az azt megelőzőeket hol töltötted? Mert már ByeAlex is 6 éve volt szőrösen az Eurovízión, és az se a kezdete volt a "divatnak". Tényleg azt hiszed, hogy bármi köze van egymáshoz a két dolognak? Mert bevándorló korábban is volt, diákból nem lett több, mint volt, csak az átutazó gazdasági és háborús menekültek száma ugrott meg egy időben, de azok meg menekültek tovább, csak akit itt fogtak az itteni táborokban, az maradt valameddig, de esélytelen, hogy bármilyen divatra bármilyen hatásuk lenne. Én se borotválkoztam 10 éve, pedig akkoriban (és azóta se) túl sok migránssal nem találkoztam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#127467) i2k válasza arty (#127465) üzenetére


i2k
senior tag

Végül is kétszer már leírtam, hogy "szubjektív"... ha nem érthető, én ugyan nem magyarázom meg a szó jelentését...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127468) tomsolo


tomsolo
őstag

holá,

rég volt gépösszerakó itt:

Ház: NZXT H500
Táp: FSP Hydro 600W

SSD (SYS): SAMSUNG 500GB 860 EVO
SSD (NONSYS) SAMSUNG 1TB 860 QVO
RAM: CORSAIR 2x16GB Vengeance LP DDR4 3200MHz CL16 KIT

ALAPLAP: MSI B450 TOMAHAWK
CPU: AMD Ryzen 2700*
GPU: MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB **

* tudom a héten jön ki a 3700, de az első hónapokban mocsok drága lesz, cserébe a 2700-nek le fog menni az ára várhatóan még ~ 10-20%-al (azért megvárom a startot :P)
**4k nem izgat még

PS: rég volt AMD procim, hát majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#127469) i2k válasza tomsolo (#127468) üzenetére


i2k
senior tag

Fincsi.
Munkára is, gémingre is.

Értetleneknek: s.z.e.r.i.n.t.e.m.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127470) i2k válasza Dilikutya (#127466) üzenetére


i2k
senior tag

Azt ugye tudod, hogy az ősemberek se borotválkoztak...? Addig miért nem mentél vissza az emlegetésben?
De olvasni azt, amit írtam, smafu?

Ehh, mindegy, úgyis felesleges...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127471) Csapoati válasza tomsolo (#127468) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is most fogok váltani Ryzenre (nekem elég az 5 2600 is), mert egyszerűen időtállóbb procit kapok ugyanabban az ársávban, ráadásul már a középkategóriás lapokkal is simán megy az OC, nem úgy mint az Inteleknél (Z370, khm).

A szakáll dologhoz meg annyit, hogy nem a migráncsok idején lett népszerű, hanem pár évvel előtte, kb a 2010-es évek elejére datálható. Talán a hipsterekkel együtt jött újra divatba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#127472) tomsolo válasza Csapoati (#127471) üzenetére


tomsolo
őstag

csak játékra jobb a 2600, mert bár kevesebb mag van, 200 hz-el magasabb az órajel :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#127473) l.skywalker


l.skywalker
félisten

60 embert küld el a Starbreeze Studios (Payday 2) [link]
Ez a dolgozóinak a negyede

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127479) arty válasza i2k (#127467) üzenetére


arty
veterán

mi szubjektív abban, hogy a(z előző előtti) melóhelyen kb 5+ éve szőrösödnek(-tek) a kollégák, amikor migráns/menekült még sehol nem volt? valóban a hipszterség (jesszusom ez a kifejezés :D ) indította meg férfitársaink szakállnövesztését és mellette ápolását (kevésbé ápolt szakállak előtte is léteztek :D )... azazhogy "menő" lett a "normálisabb" szakáll

azért emlékszem rá, mert adott kollégák szakállolajokról és borbélyokról csak akkor beszélhettek nekem (is), amikor együtt melóztunk, azt pedig linkedinen könnyen tudtam ellenőrizni h mikor volt :)

divat. ebben szvsz felesleges komoly okokat sejteni, valszeg csak összekötötted az elmult év trendjét és a közbeszédet :) (még az is lehet, h hozzád később jutott el a dolog, pesti multinál dolgozók (minősítés nélkül!!! :D ) gyorsabban átvették.... ez csak a tippem)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#127480) Dilikutya válasza arty (#127479) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell ehhez pestinek lenne. Nekem a baráti köröm is ilyen, és mi már így verődtünk össze, ki-ki maga szőrösödött meg. :) Nekem már a 2000-es évek első felében voltak ilyen ambícióim, csak akkori csajom nem hagyta. Amikor kidobtam, egyből letettem a borotvát is. :) Bár én nem kimondottan a hipszter vonalat erősítem, hanem a kockásinges favágókét. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#127481) vorosmarti válasza i2k (#127464) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A szakáll-népszerűség jelenségre mutattam rá, ami felütötte fejét az elmúlt 4 évben a migráncsok hatására... is(?)...

Ezt jól megmondtad mindenkinek :D

(#127482) cyberkind válasza vorosmarti (#127481) üzenetére


cyberkind
félisten

Kratos is migri? :F :D

Paranormal Cocktivity

(#127483) FunPro válasza cyberkind (#127482) üzenetére


FunPro
senior tag

Nála nagyobb migrit még nem is láttam!

Elmegy, legyilkolja a görögöket, átmegy északra, ott is ledarál mindenkit... :K

Bezzeg ha húztak volna egy kerítést a vikingek... ;]

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#127484) i2k válasza vorosmarti (#127481) üzenetére


i2k
senior tag

Beidézted, mégse sikerült megértened belőle az "is(?)"-t... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127485) eami válasza i2k (#127484) üzenetére


eami
addikt

mesélj még az "is"ről :D

(#127486) vorosmarti válasza i2k (#127484) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Az hogy kinek mit sikerült belőle megérteni, azt nem a Te tiszted eldönteni. Egészen megedződött már a közösség a sok modoroskodó, fonetikusan-mondom-de-jó-poén kifejezéseden (amihez már 1-2 követő is akadt), de az idézett mondaton nemigen van mit magyarázni. Ez egy gaming fórum, maradjon is az!

(#127487) i2k válasza vorosmarti (#127486) üzenetére


i2k
senior tag

Hú azt a, de megmondtad...

"Az hogy kinek mit sikerült belőle megérteni, azt nem a Te tiszted eldönteni. "

Ha nekem támadnak azért, mert nem értik, akkor tisztem eldönteni.
A tisztelt sorosozó elvtársat nyilván senki sem támadta be azért, mert belelátott más hozzászólásába olyat, amit ott se volt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127488) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Imy VS világ : 100 - 0 :DDD
Na de evezzünk csendesebb vízekre! (kicsit áthallásos, de maradhat...)

Arról bezzeg senki sem beszél, hogy a Wolfenstein 3D -t már VR -ban is lehet tolni! Íme a gémpléj. Beteg. ;)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#127489) FunPro válasza ZsZso (#127488) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem majd akkor szóljatok, amikor EZT a verziót lehet VR-ban játszani! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#127490) Źşë' válasza FunPro (#127461) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a suicid squad harley quinn-es style, amúgy abszolute szexi, de csak nőkön persze! :DDD

(#127466) Dilikutya igen, leginkább a hipsterekkel jött be ez a "divat"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#127491) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Star Wars Jedi: Fallen Order infók

"A játék alapvetően nem lesz mindig sötét, komor hangulatú, annak ellenére, hogy a Jedik egyik legnehezebb időszakában játszódik" - mondta el a PlayStation Official Magazinnak Stig Asmussen rendező.

A játék remény szerint, "színes" is lesz, attól függően hogy miként alakítjuk a történetet, hogyan közelítjük meg az "alkotást". Rémisztő dolgokban és reménytelen helyzetekben is fel lehet majd fedezni szépséget.

Szóba került még a "thoughtful combat", amit talán magyarul "gondolkodós harcrendszer"-nek lehetne nevezni. Kezdetben ők is egy olyan harcrendszerben gondolkodtak, ami egyszerű. De később több más játéknál is észrevették, hogy trend kezd lenni, hogy pl. mi a legjobb szög egy ellenszéggel szemben és milyen módon tudjuk legyőzni. ... Olyan rendszert építenek a játékba, ahol ne az számítson, hogy hány ütésből lehet egy fajta ellenfelet letudni, hanem intelligenciát kelljen belevinni. ...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127492) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#127493) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Úgy néz ki hamarosan lejár a Metro Exodus Epic kizárólagossága, megjelent az MS Store-ban: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127494) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes DLC fogja összekötni a Borderlands 2 és Borderlands 3 történetét, amely hamarosan megjelenhet Commander Lilith & The Fight for Sanctuary néven. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127495) Dilikutya válasza l.skywalker (#127494) üzenetére


Dilikutya
félisten

7 éves játéknál ez nem semmi. Remélem Epic Store exkluzív lesz. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#127496) l.skywalker válasza Dilikutya (#127495) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sajnos (sic!) nem. Ez Steam ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127497) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Már volt Doom-os is, itt egy Borderlands 3-as Los Angeles-i épületfestés:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127498) l.skywalker válasza l.skywalker (#127497) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt a kép, mert valamiért eltűnt:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127499) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Focus Home Interactive is benne lesz a PC-s GamePass-ban néhány játékkal [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127500) arty


arty
veterán

élménybeszámoló off

pár hete szóba került a VR, a múlt héten (play.it-en) volt alkalmam ismét némi tapasztalatot szerezni PSVR téren, ahol a Battlefronthoz kiadott kb 15 perces VR küldit élhettem át, végig, alap ps4-en

besza-behu !! :D

pedig csak simán, az űrben ültem egy X-wingben, lelőttem pár tie-t és megkarcoltam egy csillagrombolót... persze előtte alaposan körberepkedtem, amit lehett, volt fénysebesség, stb. (minimális KELLEMES szédülés volt, ahogy repkedtem a csillagromboló zegzugaiban, hányinger 0!)

és ezek a barmok - bár adott minden asset, rombolók, hajók, halálcsillag - ebből nem készítettek egy bfront spinoffot, egy sima kis sztárvárszos 8-10 órás lövöldét... AZONNAL vettem volna, full áron. (mondjuk az egész play.it-en ez érte meg csak, mert egyébként mára az esportról szólt minden... hányinger. kiöregedtem, elment mellettem a (játék)világ :D )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.