Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Cooper911 válasza Tibi81111 (#21448) üzenetére


Cooper911
senior tag

4-6-8 T körül szoktak lenni ezek a csempész fuvarok. Ha többet akarsz berakni akkor arányosan annyival több. De ne feledd, hogy minden csempész fuvarra megvan az önkéntes jelentkező kalóz. Ha többet viszel többen jönnek.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21452) Cooper911 válasza Sylc (#21443) üzenetére


Cooper911
senior tag

OMG ez komoly lesz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21453) Cooper911 válasza Agaba72 (#21433) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ők nem akartak klánosdit. Sok játékos akar, ezért megvizsgálják, hogy hogyan lehetne megoldani és talán egyszer lesz. Szerintem ez elég rugalmas hozzáállás.
Írd be nekik a fórumra az ötletedet, ha sok embernek tetszik talán egyszer megvalósul.
Mi itt ezen a fórumon nem sokat tehetünk ezügyben.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21454) Bibgr0 válasza Cooper911 (#21452) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Csináltam neki egy ilyet:
https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/43dpo4/after_reset_sidey_to_conda_in_24_game_hrs/
Upvote-oljátok, hogy kapjon egy kis látogatottságot :-D

(#21455) Tibi81111 válasza #14955008 (#21450) üzenetére


Tibi81111
csendes tag

Igazából FDL-re gondoltam, mert sokáig bírja silent running-al és gyors is, viszont kevés az ugrótávja és a raktér max 70T lehet. Viszont ha 100-200 fényévekre kell vinni a cuccot, akkor be kell szerelni fuel scoop-ot meg fuel tank-ot így kb marad 50T raktér plusz 15-20 ugrással érem el a célt, így már nem olyan jó.

(#21456) Cooper911 válasza Bibgr0 (#21454) üzenetére


Cooper911
senior tag

Amúgy honnan jött ez az ötlet? Mármint ez a 24 órás téma.
Az alvásidő beleszámit?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21457) #14955008 válasza Tibi81111 (#21455) üzenetére


#14955008
törölt tag

Azokon a küldiken nem működik a silent running. Olvass egy kicsit utána a csempészésnek.

(#21458) VitoSagi válasza Tibi81111 (#21455) üzenetére


VitoSagi
tag

Ha csempészni akarsz ne harci hajóban gondolkozz szerintem. Ez nem könnyű mesterség. :P

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21459) VitoSagi válasza Cooper911 (#21456) üzenetére


VitoSagi
tag

Flynth mindig a kihívást keresi. Egyébként a kereskedelmi pápát tisztelheted személyében. Ha valaki összerak egy nap alatt egy Condát az jó eséllyel ő lesz. :K :DDD

Amúgy a franc sem bírná ezt csinálni. Még fél napig sem. :R :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21460) orientcx válasza kozi71 (#21441) üzenetére


orientcx
őstag

Na hát ez már aztán tényleg mindennek a teteje. hajnali 1h-kor odaülök a gép elé játszani, és pont elcsípem a szerverhalál előtti utolsó 8 másodpercet, ami a kommented időpontját tekintve ezek szerint percre pontosan addig tartott, amíg el nem mentem aludni. Na ez az igazi gutaütés. A fél hétvége el is illant a semmibe.
:((( :W :O :(((
-
-
VitoSagi - Én azt hittem egyértelműen érződik, hogy a kommentemben(#21438) nem a vitát akartam feltámasztani, hanem a szerverek állapotán élcelődtem, de ha netán mégsem, akkor ezt most határozottan megerősítem :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21461) Harlekin77


Harlekin77
csendes tag

Szép napot mindenkinek!

A mai soros problémám az hogy elhagytam a hajóm.Szó szerint leszálltam egy felszíni állomásra és gondoltam kipróbálom az srv.Mentem össze-vissza próbálgattam az SRV funkcióit,irányítását,stb.Na de a baj akkor jött mikor gondoltam vissza megyek a hajóra.Sehol egy automata visszatérő gomb,sem egy jól felismerhető irányjel a hajó felé semmi.Bolyongtam az állomáson is hát ha meg lesz a hajó de annyira egyforma ott minden nekem hogy elvesztettem a fonalat.Most állók az épületek között és az önmegsemmisítésen agyalok mert a türelmem elveszett a hajó kereséshez.Hogy leget megtalálni a hajót?

Azért van egy két számomra értelmetlen dolog a játékban.Elsőnek az hogy mért kell leszállni az állomásokon ahhoz hogy megnézem mik az elvállalható munkák.Ezt meglehetne nézni dokkolás nélkül is azt ha van akkor leszállni.Ez így csak idő pazarlás.Aztán ez az SRV vissza a hajóhoz gond.A hiperűrben navigálnak de egy felszíni járműhöz nincs egyértelmű navigáció.

A segítséget előre is köszönöm.

Istenem adj türelmet a hülyékhez!Ha erőt adsz megölöm őket.

(#21462) VitoSagi válasza orientcx (#21460) üzenetére


VitoSagi
tag

Mindenki jobban járt volna, ha előbb lefekszel aludni ma... :DDD

Nem neked címzett komment volt ez igazából, csak a tiéd volt a témával kapcsolatban az utolsó ezért oda válaszoltam. Ne vedd zokon. Következő szerverhalál idején viszont tessék hamar elalukálni. ;) :P

[ Szerkesztve ]

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21463) orientcx válasza Harlekin77 (#21461) üzenetére


orientcx
őstag

"A mai soros problémám az hogy elhagytam a hajóm"
-
Vagy távolodj el az állomástól, és akkor megjelenik a menüben a visszahívás opció, vagy ha az állomáson vagy, akkor kérj leszállási engedélyt, és ott lesz a hajód
-
"mért kell leszállni az állomásokon ahhoz hogy megnézem mik az elvállalható munkák.Ezt meglehetne nézni dokkolás nélkül is"
-
Viccelsz? Ez még csak a XXXIII. század! Még hogy internet, meg rádiókapcsolat. Jó hogy nem mindjárt tolatókamerát akarsz a hajódra, vagy zsebre vágható pendrive-ot, ami megőrzi a felfedezési adataid elhalálozáskor. Tessék csak szépen leszállni, és a hivatalban érdeklődni(előtte persze sorszámot húzni, nem ám tolakodni) :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21464) Harlekin77 válasza orientcx (#21463) üzenetére


Harlekin77
csendes tag

Köszönöm.

Istenem adj türelmet a hülyékhez!Ha erőt adsz megölöm őket.

(#21465) orientcx válasza VitoSagi (#21462) üzenetére


orientcx
őstag

"Mindenki jobban járt volna, ha előbb lefekszel aludni ma.."
-
én is asszem :(((
-
"Nem neked címzett komment volt ez igazából, csak a tiéd volt a témával kapcsolatban az utolsó ezért oda válaszoltam. Ne vedd zokon."
-
Ne haragudj, de ma épp elég zokon venni valóm volt az ED-nek köszönhetően, úgyhogy most számodra nem maradt keret, de megígérem, hogy jövőhétre beütemezlek(igyekszem még az elejére). :D
-
Harlekin77 - Nem tesz semmit, 4 Ft :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21466) Sylc


Sylc
senior tag

viper npc kilott, buktam 210.000 assetet

megnezem meddig birom alvas nelkul :D elvileg nincs gond a 24 oranyi folyamatos streammel...

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21467) totila


totila
tag

sikerült már valakinek 50°%-al felturbózni valamelyik fegyverét az ásványokkal?

(#21468) zazoo válasza totila (#21467) üzenetére


zazoo
csendes tag

Csak 30%-kal lehet, de persze. Ha elmész az alien barnaclesekhez, ott csurig fel tudod tölteni a raktered a legritkább ásványokkal is.

(#21469) orientcx


orientcx
őstag

Breaking! kb 17h-tól megint ráérek játszani, úgyhogy teljes szerverleállás várható! :U

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21470) totila válasza zazoo (#21468) üzenetére


totila
tag

köszi, még egy kérdés, odamegyek a bolygóhoz, de ott hogy találom meg ezt az izét?
SC-ből is látszik?

(#21471) Sylc válasza orientcx (#21469) üzenetére


Sylc
senior tag

inkabb ne, mert fajna a streamnek :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21472) VitoSagi válasza orientcx (#21469) üzenetére


VitoSagi
tag

Orientcx: OMG, 17 órától megint megáll minden. Remélem 21 óra körül már álmos leszel, akkor terveztem repkedni kicsit. :D

Flynth: Akkor ez már a második pukk volt? Szegény Adder még mindig itt lebeg előttem amit pár órája használtál. Meg lesz a cél?

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21473) orientcx


orientcx
őstag

Jól van na, akkor betöltöm inkább a Pac-Man-t, vagy a Donkey Kong-ot. Sajnos a Super Mario-t mindig is úúútáltam. :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21474) Sylc


Sylc
senior tag

50 follower utan X(6 hianyzik) karacsonyfat sorsolok ki a twitchen jelenlevok kozott.x

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21475) orientcx


orientcx
őstag

Csak hogy videón is láthassátok a saját szemeitekkel, hogy milyen a profi időzítés.
Hát pont ennyi volt a ma hajnali játékidőm. Fogadnám a gratulációkat. :)
Amúgy meg készüljetek, perceken belül megint indulok, mindenki meneküljön biztonságos helyre! :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21476) Cooper911 válasza totila (#21470) üzenetére


Cooper911
senior tag

SC-ből nem látszik.
Megadott kordinátákra kell menni. Merope, 5c, -26.3 és -156.4.
Itt egy videó róla, de nem szoktam vele ennyit tökölni :)
Egyébként én csak 2-3 fajta ritka ásványt talátam és mindig azokat.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21477) orientcx


orientcx
őstag

Megnyugodhattok, most más módját választották a rossz szellemek, hogy ne élvezzem a játékot. Ezúttal az erősítőm csinálta össze magát. Most olyan a hang, hogy még a békebeli sokol rádiós korszakot is visszasírhatnám, de ami miatt végképp játszhatatlan, az az, hogy a mélyebb hangtartomány nem megy, és emiatt bizonyos események egyáltalán nem hallatszanak. Van felvétel birodalmi rabszolgának? Mert ennél még az is jobb... :(((
Valami azt súgja nekem, hogy ez nem az én hétvégém :O

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21478) zazoo válasza Cooper911 (#21476) üzenetére


zazoo
csendes tag

Én úgy vettem észre,hogy egy bolygón 2-5 féle ritka ásvány van, és ahogy mondtad, egy helyen mindig ugyanazok. Ha átmész másik barnacleshez, változnak az ásványok.
ezen a linken megtalálod az eddig felfedezett helyszíneket

(#21479) baphomet


baphomet
senior tag

Mégsem volt hiábavaló orientcx kolléga hangos siráma. :) Hétfőn 14 óráig 20% bónusz credit minden kifizetésre (küldetés, bounty, combat bond) a szerver leállás miatt.

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=228786

(#21480) orientcx válasza baphomet (#21479) üzenetére


orientcx
őstag

Az remek. Ha szerencsém van, akkor 14h 01 perckor kész is leszek az erősítő javításával, lesz megint hangja a játéknak, és máris nekiállhatok én is. (mellesleg lenne tippem, hova tömködjék be maguknak azt a 20 %-ot) :K :B ;)
Úúútálom ezt a hétvégét :((( :O
(azért el kell ismernetek, király vagyok duzzogásban, simán lenyomom Ödönkét is a középső csoportból :D )

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21481) VitoSagi válasza orientcx (#21480) üzenetére


VitoSagi
tag

Ideiglenesen egy fejhallgató esetleg? Vagy a Fedes szemellenző alá nem fér be? :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#21482) orientcx válasza VitoSagi (#21481) üzenetére


orientcx
őstag

"Vagy a Fedes szemellenző alá nem fér be?"
-
Hát nagyon nem szívesen, de el kell ismerni, ott a pont :C
(persze pont a szemellenző miatt nem adom meg) :N

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21483) Sylc


Sylc
senior tag

Karacsonyfa ajandekozas el mostantol, 5 percig kell nezned a streamet min, hogy kapj egy flint-et, ebbol 1 kell hogy resztvehess a sorsolason.

streamen lehet jelentkezni.

twitch.tv/cmdrflynth

kb 11.30-ig lesz jatek.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21484) orientcx válasza Sylc (#21483) üzenetére


orientcx
őstag

Én is kisorsolnék egy karácsonyfát, csak én egy igazit, akár bónusz csillogó szaloncukor papírokkal is, és a szerencsés nyertesnek csak a másodikról kell levinnie. :)
Stream, vagy egyáltalán net sem kell hozzá, és egy percig sem kell néznie, mint Sylc szakinál. :N
Csak most, csak önöknek, stb... :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21485) totila válasza Cooper911 (#21476) üzenetére


totila
tag

köszönöm, holnap megnézem a videódat
neked is köszi, zazoo
:R

(#21486) duvi


duvi
nagyúr

Friss fóruminformáció:
A Topikgazda szabályzatban történt változás miatt, a Téma összefoglalók fejléce nem tartalmazhat képet vagy nagyobb szöveget. Ebből kifolyólag ezt áthelyeztem a lenyíló részbe. Mindenkinek köszönöm a megértését!

Duvi

(#21487) orientcx válasza duvi (#21486) üzenetére


orientcx
őstag

Kár, mert jól mutatott, és az okát sem értem, de végül is a tartalom a fontos

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21488) Cooper911 válasza duvi (#21486) üzenetére


Cooper911
senior tag

omg... visszafele fejlődik a PH. Inkább ezzel a keskeny elrendezéssel kezdenének valamit.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21489) #14955008 válasza baphomet (#21479) üzenetére


#14955008
törölt tag

Az jó és a tizenX ezer Ly-re levők mit kapnak, kivándorlónak számítanak vagy micsoda? :)

(#21490) #14955008 válasza Cooper911 (#21488) üzenetére


#14955008
törölt tag

Engem az idegel, hogy nem tudsz a legutolsó általad olvasott bejegyzésre lépni.

(#21491) Tibi81111 válasza zazoo (#21468) üzenetére


Tibi81111
csendes tag

Hali!

Alien barnacleseket hol lehet találni?

(#21492) orientcx


orientcx
őstag

Na ez nekem már sok lesz egy hétvégére. Az elhunyt erősítő helyére faragtam valamit egy roncs tv-ből, de ezzel nem az igazi lövöldözni, mert ahhoz ez a hang azért elég torz. Gondoltam, úgy is erről az alien cuccról polemizáltatok, hát megnézem én is. Átkelek a fél galaxison, gyak méterre pontosan a kellő helyen lépek ki SC-ből, de sehol semmi. Jól van, mondtátok, hogy ilyen van, ki kell lépni teljesen, aztán vissza, és ott lesz az. Ki-be, semmi, megint ki meg be, megint sehol semmi. Ki-be, sehol semmi. Ki be, és végre(nem a megadott koordinátáknál), de fények(mert természetesen éjszaka van, nehogy látni is lehessen valamit), 2 konda, meg egy-két másik hajó parkolgat, gondoltam most megvan. Nosza elő az SRV-t, oszt uccu. Erre kidokknál nem lehajít abba a rohadt négyzethálós lebegő üzemmódba? :W
Persze ilyenkor csak kilépni lehet, meg vissza. És természetesen soha többé soha semmi. Most akkor mi van? Elköltözött? Nyaralni ment? Vagy csak megunta a sok kretén turistát, és hazament? Vagy valaki Borsodból meghallotta a kulcsszót, hogy "meta alloy", és úgy ahogy van, kompletten ellopta magával vitte?
-

-
Komolyan mondom, még egy-két hasonló, és valami ilyesmi szöveggel leszek benne a híradóban: "A pszichiátriára szállították azt az, önkívületi állapotban ordítozó, valószínűleg drogok hatása alatt álló ffit, aki a Rákóczi út belső sávjában... stb, stb
Én ma inkább kanállal eszem a rántott húst, mert jobb, ha nem veszek kést a kezembe :( :(( :((( :O

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21493) Cooper911 válasza Tibi81111 (#21491) üzenetére


Cooper911
senior tag

A Pleiades clusterben a lakott terültettől kb 400 fényévre. Itt vannak a kordináták.
Tehát pl Merope rendszer 5C bolygó -26.3515, -156.4056 kordinátáján.

Ha pontosan ott vagy és nem látod akkor bugos. Teljesen lépj ki a játékból, töltsd újra és akkor ott lesz.

Ja és így néz ki.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21494) Tibi81111 válasza Cooper911 (#21493) üzenetére


Tibi81111
csendes tag

Köszi!

(#21495) Sylc


Sylc
senior tag

[WoJ] Second half of the 24 hour trip will be live at 10:30 UK Time #24hours4conda #EliteDangerous http://twitch.tc/cmdrflynth

Tegnap sikerult elerni a kituzott celokat:
- megszereztem a Type 6-ot (en csak Type-4nek hivom ha mar nem vagyok beszamithato :D).
- sikerult fel napot openben tulelni 2 robbanassal shield es fegyver nelkul
- 50+ followert osszekaparni :)
- kisorsolni egy karacsonyfat

[ Szerkesztve ]

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#21496) #95488640 válasza Sylc (#21495) üzenetére


#95488640
törölt tag

Ha nem lennék ~ 5000 Ly távolságra, elmennék "leküldeni a pincébe" :D
Meg kicsit alád csapatni C3 Beammel, szigorúan barátilag. :D

(#21497) Cooper911 válasza Sylc (#21495) üzenetére


Cooper911
senior tag

Hát a tegnap nem volt egyszerü. Meglátszott hogy nagyon keveset volnam wingben,
Elöször is nem hallottalak benneteket. Nem tudom ti hallottatok e engem.
Aztán csak sokára esett le, hogy a nav lockot be kéne kapcsolni hogy együtt ugorjunk.
Néha ezután sem sikerült együtt ugrani.
Aztán amikor sikerült akkor elfelejtettem leszállási engedélyt kérni, vagy csak elcsesztem a leszállást.
Ti meg olyan gyorsan jöttetek mentetek, hogy nem birtam felvenni a ritmust :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#21498) orientcx


orientcx
őstag

Úgy látszik, a Jóisten megszánta hisztiző teremtményét, most kilépés nélkül(!) egyszerűen csak ott termett a barnacle. :F
Jobbra nézek, nincs, vissza barna ott van. :F -??? - :F
Ésszerű magyarázat nincs. Mindenesetre nem szégyenlősködtem, kompletten learattam a mezőt, és itt tényleg potyogtak a ritka ásványok :K
-
Cooper911 - Örülök, hogy beismerted, egy Clipperrel még egy T6 ritmusát sem lehet felvenni :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#21499) gk004 válasza Sylc (#21495) üzenetére


gk004
tag

- kisorsolni egy karacsonyfat

Az enyém. AzENYÉÉÉM! :D

CMDR Blian

(#21500) Sylc válasza gk004 (#21499) üzenetére


Sylc
senior tag

jaja, kell a neved meg az emailed, hogy el tudjam kuldeni ajandekkent.

Van most egy Trading CG a TiiQ altal szervezve:

THE HUNTER GAMES: IMPROVE SERVICES AT I SOLA PROSPECT

A celja, egy allmoas ahol bar nincs discount de mint founders world elerheto minden hajo / utility egy helyen (nem kell permit). Erdemes lenne moge allni par winggel (en holnaptol ott tolom).

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.