Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) Cyborg válasza MC Pite (#70100) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem tudom meddig maradna rajta az a diffúzor az F RC-n, gyanítom, hogy az első esésig, de amúgy az elgondolás jó lenne.

Más, véletlenül nem tudod, hogy milyen akksit adnak az SP40A-hoz gyárilag?
létezik, hogy a lámpához csak 2 dollárért adnák a gyári sofirn akkut?

Lehet tudni, milyen cellákat cimkéznek át sofirnre? 21700-as teszt van a lygte-n, az nem rossz, gondolom a 18650-sel se lehet nagy gond.

(#70102) MC Pite válasza Cyborg (#70101) üzenetére


MC Pite
veterán

3000es, védelemmel rendelkező akkut szoktak adni, használható. A sima SP40ben egy év alatt nem igazán öregedett. Nem tudom kitől veszi.

A diffúzort el kéne forgatni, aztán remélem bírná. De igen, tartok tőle.
Francba, a H300-ból kellett volna még egy kuponnal (pl egy R-es).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70103) WestBam válasza Cyborg (#70101) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Amit nekem küldtek az SC31 Pro-hoz 3000mAh 18650 akkut az egy kalp... szerencsétlenség.
30Q akkuval azonnal meg is táltosodott a lámpa, szemmel látható volt a "fénytöbblet".

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#70104) MC Pite


MC Pite
veterán

Sofirn HS05 most kb 7700Ft-ra jön ki, ha valaki AA/14500-as mezőnyben keresgélne.
A D25L (LH351D) pedig kb 6500ra (SDV1LPNL1SCV kóddal).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70105) Lacerta válasza MC Pite (#70100) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Szerezz egy Imalent HR20-ast. Aztán ha meguntad, olcsóér' megveszem tőled. ;]

A H04F diffúzorom a tracking szerint már itt van az EU-ban, ha kipróbáltam, referálok róla.

(#70106) xcsabo


xcsabo
senior tag

Ha valaki most keres kukcstartora pici lámpát. A xanes is felszallt a vonatra. Alig 10 dollár kuponnal bg-n. Van gitd verzió is. Aljában mágnes, oldalán klipsz. Korrektnek tűnik.
A noname s11-ből amit itt már vettünk páran megint 1-et fizet kettőt kap akció van. A kettő együtt 24 dollár kb.

[ Szerkesztve ]

(#70107) zolikaDB válasza xcsabo (#70106) üzenetére


zolikaDB
veterán

Egy kuponkodot ha megosztanal, elfogadnam :)
Az S11 melle teve:
- papiron a lumen ugyanannyi
- akksi erosebb (de ha a test ugyanakkora, akkor valszeg ez csak szöveg szinten van igy)
- magnes 1db, de a talp atmerojevel majd egyezo meretu, tehat hatha hasznalhato is, az S11 ket gombostufeju magnese semmire sem valo
- van ovreakaszto, de egy darab a lampatesttel, azaz ha letorik, akkor csunya lesz es kar erte
- GITD!!!!!! Ez nagy pirospont
- jobb a kulcstartolanc, az S11 karikaja konnyen elnyulik es potolni kell, erdemes is mar az elejen egy nagyobbat tenni ra

[ Szerkesztve ]

(#70108) saril válasza zolikaDB (#70107) üzenetére


saril
senior tag

FIN3831 amire vágysz, bár csak 600ft-ot jelent ;] de azért megrendeltem, tököm kivan xcsabo-val, mindig olyat mutat ami azonnal kell :U

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#70109) H-Zol


H-Zol
senior tag

Egy esés után a Sofirn SP33 meghalt de mivel tudatlanul nem tudtam, hogy xhp50.2 ledből van 3v - 6v és tegnap tudtam meg, hogy még 12 voltos is van, rendeltem bele drivert 3 voltosat a LED meg mind utolag kiderült 6v volt, na rendeltem leddet is ami soha nem ért ide :W
Akkor mondom abból főzünk ami ithon van és egy halott astroluxból ki vettem az SSt40 leddet és az előbb lett kész azt tettem bele!
Olyan throweros lett nagy hold udvarral, nekem tetszik, majd csinálok pár képet rólla !
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#70110) H-Zol


H-Zol
senior tag

Mint fentebb írtam én még
Banggoodról nem vásároltam, tegnap még 6 odikát írt de most
Várhatóan január 13- ig szállítják :W
Ezt úgy nyújtogatjak ahogy akarják :F

(#70111) Myers válasza Lacerta (#70105) üzenetére


Myers
senior tag

A H04-esekhez lehet külön diffúzort venni?

http://www.muszaj.hu/

(#70112) xcsabo válasza saril (#70108) üzenetére


xcsabo
senior tag

Mert olcsó :DD

(#70113) MC Pite válasza Lacerta (#70105) üzenetére


MC Pite
veterán

Köszi, ránéztem, nem volt meg.
De nem látom hogy ez mitől 50dolcsis lámpa. Ronda, fényszintek, adatok kb semmi nincs megadva.
Elsőre nemhogy egy HS40, de még egy SP40-nek sem ellenfele. Jó, elvileg stabilizált. (Akkor HL60R/H04R RC ellenfél, de azok minőségibbek).
De HS40 (is) úton van, arról beszélhetünk ha csak közepesen vagy stabilizált fetisiszta ;]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70114) MittuDomain_ válasza H-Zol (#70109) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezek a mod-ok a legjobbak. :)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#70115) Lacerta válasza Myers (#70111) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Kunyizni lehet a Skilhunt ügyfélszolgálattól. Pénzt kérnek érte, de adnak.

(#70116) Lacerta válasza MC Pite (#70113) üzenetére


Lacerta
aktív tag

De nem látom hogy ez mitől 50dolcsis lámpa.
Rá van írva,hogy Imalent. :D

Ronda
Ízlés kérdése. :DDD

fényszintek, adatok kb semmi nincs megadva.
1-1000lm, fokozatmentesen szabályozható. Hardveres tekerővel.

De mindegy, már nem gyártják.
Ehhez képest, meg ahhoz, hogy milyen árak vannak, az 50$ teljesen korrekt érte, ha annyiért tudsz szerezni. :)

(#70117) xcsabo válasza saril (#70108) üzenetére


xcsabo
senior tag

Én is rendeltem egyet az asszipajtinak :)

(#70118) Ra3 válasza xcsabo (#70117) üzenetére


Ra3
őstag

Én is, a Nitecore Tiki óta tetszik ez a kialakítás, az S11 majdnem befigyelt már tavaly, de az drágább, és a gitd-ért még plusz pár dollárt rá kéne dobni, ez most 2usd allowance-val 9.21 lett bg expressel.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#70119) xcsabo válasza Ra3 (#70118) üzenetére


xcsabo
senior tag

Személy szerint nekem nem jön be ez a bezel mintázat, de majd megszokjuk.

(#70120) xcsabo


xcsabo
senior tag

A legjobb hogy tegnap hazafelé este a 8 éves lányom a kertkapu után a sötétben megkérdi hogy vilagítson e a járdán. Tele volt a kezem. Kérdem mégis mivel. És kapja elő a kabátzsebéből a kis lidl-ös lámpát. Jó korai edc-zés. A kis bicskáját csak a suliba nem viszi magával :DD

(#70121) H-Zol válasza H-Zol (#70110) üzenetére


H-Zol
senior tag

Reggel hőbörgök itt :D közbe délben látom, hogy ki van írva, hogy van nekik készleten, de alig pár óra és el is indították a csomagom :DD

(#70122) MC Pite


MC Pite
veterán

Megérkezett a Wuben B2 (21700-as, 18650-es cső is tartozék).
Röviden: Jó. Nem egy BC30 kategória, de ennyiért jó :) .
Külön elemlámpát nem is vennék (sose értem miért jó az egyik kezem lefoglalni), de ha mégis, akkor egy ilyet vennék throwernek, oszt mehet a kormányra is frankó adapterével :)
Megjegyzem, 1900Ft értékkel küldték, így annyi áfát kellett rá fizetni.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70123) papucsiga


papucsiga
csendes tag

Köszi az infót mindenkinek! :)

(#70124) Lacerta válasza MC Pite (#70122) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Külön elemlámpát nem is vennék (sose értem miért jó az egyik kezem lefoglalni)

Egyszer próbáld ki, milyen fejlámpával ködben, rá fogsz jönni. :D

(#70125) MC Pite válasza HollyBoni (#70077) üzenetére


MC Pite
veterán

A BC30 montis fénycsóvát kapott amúgy; aszfaltra a BC25R lenne az ideális: [link]

Vesd össze a BC21R képével... Természetesen a Wuben B2 is utóbbihoz hasonlít. A BR25 meg elvileg a kettő között, csak majdnem dupla áron...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70126) sarajhvh válasza MC Pite (#70125) üzenetére


sarajhvh
tag

Nagyon szép vetítési kép! :)

(#70127) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Tervezek rendelni akksikat, érdekel valakit Miskolcon Samsung 30Q vagy 40T?

(#70128) FBLLMAG


FBLLMAG
senior tag

Este, bekapcsolva a Wuben E05 lámpámat, meglepetés ért. Rossz értelemben. Megint a házban tettem vettem, 3 lámpa is volt nálam (a biztonság kedvéért). A munkaruha 3 zsebében, külön - külön elpakolva. Most csak pakoltam, a vizet hordtam ki a párátlanítókból, meg hasonló. Csupán az idő futott. Vacsoráztam is. Rám esteledett. Sötét lett. Nem olyan sokat használtam a Wubent, hogy lemerüljön. Mégis, elég gyengécske lett. Mértem, 3,7 V az akku feszültsége. 2500 cd meg a fényereje. Gyengus. Azt tudom, hogy ezek az "olcsóbb" AA -s lámpák 14500 -as akkuval muzsikálnak rendesen, az AA annyira nem tetszik nekik (mert ez is teli AA akkuval 700 cd -át teljesít). Pl a Fenix LD12 2017 -es még a LD22 -es testvérétől is picit erősebb, és az AA akkuval sem sokkal gyengébb. Szemre. De akár az Olight S1A, Armytek Prime A1 PRO lámpáimat is említhettem volna.

Ráírják ezekre a 700, 800, 900 lm fényáramot, 130 m hatótávot, 4200 cd fényerőt (az E06 -ra meg 40000 cd fényerőt). Hááát, nem biztos, hogy így érdekelni fog az E06 tőlük. :U

(#70129) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Tegnap megjött az S2R II Bacon Baton, így újra van elemlámpám. :) Rögtön el is kezdtem használni; mennyivel is kényelmesebb, mint a mobil lámpájával szenvedni... Este vízvezeték szerelés volt, tök jól jött, hogy mágneses a segge, és fel tudtam ragasztani mindig valami fémes részre. Hálistennek működik rendesen a 3500 mAh Sanyo akksijaimmal is.
A kezelést szokni kell, nekem sokkal jobban kézre állna, ha a hosszú kattintás lenne a ki-bekapcsolás, a röviddel meg váltanék a módok között.
Rendeltem hozzá fehér és sárga diffúzort. Utóbbit kipróbáltam turbóval, hiba volt. Szerintem két percnél tovább nem világított, de a közepe megolvadt. :( [kép] 400 lumennel viszont használható tartósan, úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#70130) MC Pite


MC Pite
veterán

Aliexpressen Vivid Moneyval 16% cashback. Hátha valakit érint/érdekel.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70131) HollyBoni válasza MC Pite (#70125) üzenetére


HollyBoni
veterán

Aszfalton csak akkor megyek ha nagyon muszáj (és legtöbbször muszáj egy kicsit sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#70132) xcsabo válasza MC Pite (#70130) üzenetére


xcsabo
senior tag

Azért ezt árnyalja hogy meglegyen a visszapénz meg kell hívni x embert és azoknak is kell használni. Nem?

(#70133) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Én fejlámpa ügyben érdeklődnék. Internet és kábeltv szolgáltatónál dolgozom. Viszonylag sokat megyünk padlásra. Szeretnék venni egy jó, megbízható, nagy fényerejű fejlámpát.

Amiket kinéztem így elsőre, az a LedLenser H7R2 és a H8R.
A H8R méretileg szimpatikusabb.

Ha esetleg ajánlotok mást, azt is szívesen megnézem. Előre is köszönöm a segítséget.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#70134) Vlah válasza cellpeti (#70133) üzenetére


Vlah
tag

Keveseknek vannak itt ilyen lámpái, de a Ledlenser elit márka, valószínüleg nem fogsz vele mellé. Az ára borsos, de a legjobb tulajdonsága a zoomoptikája, amit más nem nyújt a piacon, mert szabadalom védi.
A padláson a zoomnak nem sok haszánt veszed, az inkább szabad téren hasznos.
Kettő közül a H8r tűnik jobb választásnak a szabványos és cserélhető akku a magasabb üzemidő és fényáram miatt.
A fórumozók közt használt fejlámpák más kialakításúak, az akku és a lámpa egy csőben van a homlokodon, ennek vannak előnyei és hátrányai ezt érdemes mérlegelni, illetve, a kínált 600 lument 10000 ft-ért sok lámpa nyújtja 20000-ért már korrekt minőséget is kapsz. Sokan használják itt a Skilhunt H4-et, illetve Wuben H1-et ezek szórt fényt nyújtanak, szereléshez jók, szabad térre kevésbé.

Régen ajánlották a Nitecore HC65-öt, bár erről rebesgetnek valami tervezési hibát, ami ritkán megdögléshez vezet. Illetve az Armytek Wizard és elf c2 lámpáit. Ez utóbbiak jobb nevű slágertermékek, de az Armytekkel voltak garanciás gondok.

Vannak még Zebralightok azok közt is körülnézhetsz, de az csak külföldről rendelhető drágán és ha elromlik az ciki.

De persze még van kismillió. Olight, Fenix a két elit márka.

(#70135) Gargouille válasza cellpeti (#70133) üzenetére


Gargouille
őstag

Én IT területen dolgozom, gyakran megfordulok szervertermekben meg egyéb helyeken, picit hasonlóan hozzád, nekem is szükség volt egy jó fejlámpára pont ilyen okból. Nem tudom mennyire opció, de nekem például a YLP Panda 3.0 jött be a legjobban. Van egy Armytek Elf C2 fejlámpám is, az is nagyon jó, de ez a panda a top nálam. Pont ilyen szerelési célra tökéletes (és elég masszív, ha odaverném valamihez), kidolgozásra, minőségre prémium kategória ez is (igaz árban se a legalacsonyabb).

Ami még esetleg szempont lehet, az a magas CRI érték (színhelyesség), ha mondjuk kábelezel és szeretnéd rendesen látni a színeket. Nem tudom esetedben van-e ennek jelentősége, de ha igen, akkor ezt is jó ha figyelembe veszed a lámpa választásnál, nehogy valami nagy fényerejű, de torz kéken világító leddel szerelt lámpát sikerüljön lőni. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#70136) MC Pite válasza xcsabo (#70132) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem; akinek még nincs, az csatlakozáskor kap 60 nap superdealt. Ahhoz hogy később is legyen, ahhoz kell újabb ember. De úgyis 2 hetes etapokban jönnek a dealek, azaz január 18ig él az alis, utána ki tudja lesz-e/hányszor/hány százalékkal.

cellpeti: A nagy fényerejű az kevés, szerintem itteni viszonylatban az közepes fényerő ami kell, viszont kellenek kis fényerő fokozatok is, és inkább szórt mint szúrófény. Ezt a két Ledlensert kihagynám, nem erre valók.
Legyen 5-30 lumen közötti állása is a lámpának mindenképp; szerintem 5-200 lumen között fogod kb használni ilyen helyeken, 3-400 lumen már esti bringázáshoz kell ha gyorsan haladsz. Körbenézéshez meg mindegyiken van turbo fokozat, általában 1000 lumen környékén.
Én inkább Sofirn SP40(A sz szórtabb és magasabb CRI-s), Skilhunt H04 felé nézelődnék a helyedben. Esetled Wurkkos HD15, aminek külön van a szórt (magas CRI-s) és a szúrófénye (mint a pandánál, csak attól olcsóbb), kompakt méretben a Sofirn HS05 ami erre tökéletes, a spot fénycsóvája ennek a legszélesebb (a telibe TIR lencséseket leszámítva mint a H04, de a folyosói összehasonlító képek alapján látszik hogy a fényeloszlása talán még jobb is a HS05-nek). [link]
Alternatívának Fenix HL60R, Nitecore HC65 V2, Skilhunt H300. És amiből csak van, 5000K-es/NW változatot céloznék be, mert ha nem is magas CRI-s (általában Samsung LH351D) leddel vannak szerelve, akkor is a valóságban egész korrekt színhűségűek.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#70137) xcsabo válasza MC Pite (#70136) üzenetére


xcsabo
senior tag

Nekem kb 1 éve van de nem használom. Meghívni ezért nem akarok x embert. Nem is jönne senki. Szerintem kicsiben nem éri meg vele vesződni.

(#70138) iatti válasza Vlah (#70134) üzenetére


iatti
aktív tag

én pipalámpát vennék a helyedben,mágneses talppal. használhatod pánttal,kézben tartva,vagy fémre felfogatva. pánttal nem biztos hogy órákat hordanám fejen. csak teljes flood fény,engem zavarna közelről a spotos vetítés. na meg a fényerő fokozatok. minél több,annál jobb,főleg alacsony fokozaton ;) armytek vagy skillhunt. ezt a kettőt ismerem. 2 éve kb jött egy 25db-os armytek wizzard csomag, a szervező még nem jelzett hibásat. persze murphy mindig dolgozik :DD

(#70139) gyapo11 válasza iatti (#70138) üzenetére


gyapo11
őstag

Így van. Az ilyen melós lámpa nem szereti a táskába/zsebbe gyűrést ha vezetékes, tehát marad a pipa vagy cső. Az sem jó ha csak túl erős fény van, mert a látószög szemmozgással lehet kb. 150 fok, és ha kinézel az erős fényből egy sötétebb irányba semmit nem fogsz látni. Ha lenne 150 fokos fejlámpa az meg nem lenne elég fényes. Nekem egy Imalent HR20-as van, ez fokozatmentesen szabályozható 1-1000 lumenig, könnyű, pipa alakú, valami ilyesmit ajánlok.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#70140) Lacerta válasza gyapo11 (#70139) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Nekem egy Imalent HR20-as van, ez fokozatmentesen szabályozható 1-1000 lumenig, könnyű, pipa alakú, valami ilyesmit ajánlok.

Két gond van vele,
1. már nem gyártják.
2. moddolás nélkül egy thrower.

Amúgy imádom a sajátomat, TIR optikával az az itthoni szerelős fejlámpám. :D

(#70141) csibe1 válasza H-Zol (#70065) üzenetére


csibe1
addikt

Azóta kicsit drágább lett, de a műanyag kupak miatt hanyagolnám, mint utánad említették is.
Ennyire megy a spórolás a Convoy-nál is? :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#70142) csibe1 válasza Lacerta (#70087) üzenetére


csibe1
addikt

Ahogy mondod, fáj a heti mondjuk kétszeri indulás előttiminimális ellenőrzés? :F :W
Akad több olyan autó amit már egy hónapja látok egy darab működő lámpával.
Az "okosabbja" meg refivel pótolja a kieső fényt. :( :O

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#70143) csibe1 válasza iatti (#70095) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, nagyon szuper találmány, ez városban is élmény amikor kanyarodáskor a szemedbe villan ezerrel, mert miért is ne. :(((

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#70144) csibe1 válasza xcsabo (#70106) üzenetére


csibe1
addikt

Ez tök jó, de mégis hol? :F
Link, oldalnév vagy valami? :F :(

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#70145) iatti válasza csibe1 (#70142) üzenetére


iatti
aktív tag

na ezeket lőném ki a holdra a sok másik hibással együtt. egyből lefeleződne a bolygó lakossága,azt nem kellene a grétreset. ;)

(#70146) xcsabo válasza csibe1 (#70144) üzenetére


xcsabo
senior tag

Vótmá :R

(#70147) H-Zol válasza csibe1 (#70141) üzenetére


H-Zol
senior tag

Én is az utolsó pillanatban kaptam el az akciót , de lessz ott még akció :K
Elég szégyen, hogy több panasz van, volt a műanyag kupakra, és még mindég ugyanazzal jön.
De az csak a lapos aksikkhoz kell, nekem van ez is az is de ha eltörik akkor egy aksinál én ilyet [kép] [kép] csináltattam esztergán, ezt meg lehet csinálni nagy karikát négy jukkal és ez teflon ez nem törik el, de ezt a gyár kéne olyan anyagból csinálja ami nem törik nem a tulajdonos :W

(#70148) Gargouille


Gargouille
őstag

Gyerekek, sokatoknak van Lumintop Tool AA lámpája. Elég vegyeseket olvastam róla már, mit gondoltok, mennyire megbízható lámpa? Érdemes megvenni? Kellene egy jó EDC lámpa a kistáskámba, AA vagy AAA elemmel és formára pont ilyen kis karcsú cső alakú lenne jó.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#70149) Lacerta válasza Gargouille (#70148) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Nekem AAA van. A Victorinox bicskám tokjában lakik az abban kialakított Maglite tartóban. Szögegyszerű. Stabil minden fokozata. Nem nehéz emittert cserélni benne.

(#70150) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Sziasztok! Megjött az xhp-s Astrolux st01-em. Jelenleg csak 18650-es akksival tudom kipróbálni, viszont valami fura nekem. Kikapcsolt állapotban is nagyon halványan világít a led. Ez mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.