Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov

Hozzászólások

(#1) Egorov


Egorov
aktív tag

Holnap kezdődik a tárgyfelvétel. Szopó lesz, előre látom. Hogy miért? Azért, mert a Neptun egy fos. Nem bír egyszerre annyi embert kiszolgálni, amennyit kellene, pedig ez már az új verzió. Nem volt ez másképp tavaly sem. Reggel 11:00- tól lehet bejelentkezni, de ahogy beléptem és felvettem volna egy tárgyat ki is dobott. Ez után már csak 13:00 körül engedett be. Persze sok mindenki mással is így volt ez.

A tervem az volt, hogy Pénteken ne legyen órám, sajonos ez nem lehetséges, mert sok elmaradásom van, sok tárgyat kell felvenni és sok az ütközés, amit csak úgy tudtam megoldani, hogy péntekre is teszek órát. Ezek persze csak trevek, minden a holnapon múlik.

Most megy Harry Potter, nincs jobb műsor, meg amúgy is szeretem (könyvben). Nem rossz, anyuval nézem. Ma sem csináltam semmit, nagyrészt aludtam, amit nem kellett volna, mert most meg tökre nem tudok. Sörözés mission failed, mert egyik haver sincs itthon. Azaz egy van, de ő meg kiment a telekre leendő asszonnyal. :D

Holnapra tervezek egy laza (legalább 10 üveg) sörözést, mert másik haver szerzett albit egész olcsón, fel kell hát avatni.
Most lett vége a bALEK hétnek, Csütörtökön volt a kocsmatúra nekik, lementem hát meglesni, szereztem "ingyé" sört 6 üveggel, betoltam. Röhögtem sokat, mert jó feladatok voltak a leendő elsőéveseknek. Találkoztam volt párommal is csak már hazament. Legközelebb Szerdán jön amikor be kell költözni a koliba és megiszunk egy sört meg egy "tekilát".

A rocktóber fest meg Szeptemberben lesz. Legalább nem zavar be a zh időszakba. Magyarul bebaszunk mint a szemet csak az íze kedvéért.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) Egorov


Egorov
aktív tag

Reggel 7:00. Itt rohadok a gép előtt, mert nem tudok aludni, a tv-ben nem megy semmi érdekes. 8:00 - tól a jogászoknak lesz tárgyfelvétel, ehhez képest még mindig nem megy a Neptun. Nekünk gépész hallgatóknak 11:00 - től. Szándékosan nem engednek belépni 8:00 előtt? A fene se tudja. Összeesküvés elmélet szagát érzem. Ezek szopatnak. :)
Anya volt lent a pékségben, hozott fincsi "kroaszónt" (nem tudom hogy kell kimondani, mert mindenki másképp mondja a környezetemben), csokisat, be is túrtam teával. Megy a Sláger Rádió, azt hiszem ez a legértelmesebb műsor. Online radio availabe.

Rendet kellene rakni, mert igen gány, ahogy itt minden kinéz. KUPIVANVAZZE! Ez van. Az egyetem 7-én kezdődik, majd 6-án rászánom magam, addig nincs a sörmennyiség sem.

28-án volt a 23. szülinapom, anyukámtól kaptam egy nagyon jópofa ajándékot. Semmi különös, csak egy póló ezzel a felirattal: Ezt a szar pólót kaptam ajándékba szülinapomra. Nem szoktam ajándékot kapni, nem is várom el, sokkal jobban esik, ha csak valaki felköszönt és megölel (lány). Bár anya szomorú, mert a Rubik 360 még nem kapható, a neten is csak úgy lehet előrendelni, hogy nem tudják mikor lesz. Ő azt akarta nekem venni.

Tolok egy zuhanyt, leszedem a szőrt az arcomról, mert olyan vagyok, mint egy alkoholista csöves, aztán folytatom George Orwell: Állatfarm c. remek könyv olvasását. Ajánlom mindenkinek.

Van nekem egy tök jó (szerintem) hátterem. Íme:

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Elkészült az órarendem, van itt minden kéremszépen: Angol, Megmunkálási eljárások, Szilárdságtan, Forgácsoláselmélet, Fizika2, Műszaki áramlástan, Hidraulika-pneumatika, Vállalat irányítás, Automatika, Anyagismeret, Bevezetés a numerikus módszerekbe. Jah ezen kívül van CV-s is: Statika, Matek szigorlat.

Itt az órarendem:

A tárgyfelvétel simábban ment most, mint gondoltam, illetve mint tavaly. Lehet tényleg jobb ez a Neptun, csak a megszokás miatt szidom? 12:15-re sikerült felvennem az össze tárgyat. Jah ahol piros az óra, ott ütközés van, valamelyik skippelve lesz.

15:00-tól táncórám lesz, 18:30-kor tecsónál találkozó, aztán ivás, amiről majd holnap írok és ha esetleg születnek publikus képek, akkor azt is megosztom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Egorov


Egorov
aktív tag

Megvolt a sörözés, jó volt, az albi is tetszett. Azt hiszem ilyen lakást képzelek el magamnak. 2 szoba, kis konyhával. Kazános, ez jó, mert nem kell nekem távhő vagy mifene. A belmagasság is jó, nem lenne sok a fűtésszámla. Mert most 3500mm a belmagasság, ehhez igen randa számla társul :( . Nem volt meg a 10 sör de helyette beszélgettünk. Azt hiszem 6 sör volt. Fénykép nem készült. Ettem brióst is.

Mostanában sokan írnak arról, hogy vége van a nyárnak. Igen vége van. És? Mit kell ezen meglepődni? Volt már ilyen és lesz is.

Magamról még nem írtam semmit, néha írok majd egy két szösszenetet.
1986. Aug. 28-án születtem Miskolcon. Jártam bölcsödébe és óvodába is. Emlékszek, hogy bölcsiben megcsípett egy darázs és sírtam. Általános iskolámat testnevelés tagozaton végeztem, jártam versenyekre is,benne voltam a kézi csapatban. Röplabdáztam is, nyertünk versenyt.
Gépipari technikumba felvételiztem, sajnos info szakra, ami nagyon nagy hiba volt. Sikeres érettségi után ugyanebben az iskolában 2éves technikus képzésre adtam be a felvételit. A technikusi vizsgám jól sikerült: elmélet 4es, gyakorlat 4es. Szakmám neve: Automatizálási technikus (gépipari szakirány). Szereztem még hegesztő vizsgát, alapfokú CO2-t.

Egyre többször fagy az Ubuntu.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

Tegnap voltam volt páromnál a koliban inni egy kicsit, tartozott egy sörrel, aztán 3 lett belőle. Jól éreztem magam. Van egy barátnője, akivel egy csoportban volt a bALEK héten. Aranyos. Nem bomba csaj, de nekem tetszik. Nem is tudom mi fogott meg benne, mert még csak tegnap találkoztam vele. Remélem fogok még többször is.

Pénteken lenne fellépés de nem tudok menni sajna. Egy hónapja tervezzük az évkezdő grillezést haverokkal, 1 hete péntekre esett a választás. Ez van. Így pénteken táncórára se tudok menni. Azt hiszem ennyit kihagyhatok, mert a nyáron minden órán bent voltam és dolgoztam keményen. Na jó nem minden órán, mert 1 hétre a Balatonra mentünk nyaralni.

Anya csinált paprikás krumplit és nagyon finom lett. Egyszer meg kellene már tanulnom valami ehetőt csinálni. Mindig ezt mondom de olyan lusta vagyok erre. Délután megyünk megvenni a nyersanyagot a pénteki grillezéshez. Tuti viszek majd fénygépet is, aztán feltolom picasára. Nem tervezünk nagy ivást, inkább laza sörözés lesz, mert a nagy ivást vasárnapra tartogatjuk. Ilyenkor szokott mindenki inni és hétfőn másnaposan ülni az előadásokon.

Fojjj haver küldözgeti a szutyok linkjeit pidginen. Kapja be az össze f@szomat én még ma enni is akarok. itt egy cím ízelítőnek:seggpumpa-szexi-csajokkal. Nem ajánlom senkinek, én nem bírtam végignézni. :D

Nem is tudom mit kellene ma csinálni. Elkezdtem tegnap rendet rakni, folytatni azt nem akarom. Lehet veszek pár füzezet a félévre, talán kezdésnek 10 megteszi. Utálom a csíkos meg négyzetrácsos füzetet. A technikus évek alatt jöttem rá, hogy ha "sima" füzetbe írok, akkor sokkal átláthatóbb. Nem zavarnak be a vonalak. Ha valamit rajzolni kell, akkor meg kifejezettem előnytelen, ha mintás a füzet. Na így a mai megterhelő program délelőttre: 10db sima füzet vásárlása.

Lehet jön föl volt párom és anyukája ebédelni de nem biztos. Ma van neki a beiratkozás meg minden kutyafüle. Az is előfordulhat, hogy nem jönnek. Ha jönnek akkor úgy jöjjenek, hogy 15:30-kor dolgom van. Este meg szerintem kitolom a képem az egyetemre, nézünk valami filmet, iszunk egy sört közben, aztán indulás haza.

Szeretnék egy galériát a szobába, de nagyon drága. És még építési vagy milyen engedély is kell. Ez is pénz. Na fene egye meg. Azért jó néha elképzelni, habár tudom nem lesz sosem. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) Egorov válasza Egorov (#5) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nah lemértem a belmagasságot, nem 3500mm, hanem 3700mm.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7) Egorov


Egorov
aktív tag

Nah még valami aztán nem írok ma ide többet. Adtam tegnap 100HUF -ot egy csövesnek. Lehet nem volt csöves de alkoholista biztos. Általában nem szoktam adni de ez más volt. A legtöbb úgy jön oda, hogy adjak már neki kajára bla bla minden szar szöveg. Jelen esetben a tag úgy jött oda, hogy köszönt udvariasan, rögtön megmondta, hogy ő borra szeretne pénzt kérni nem ételre. Na ilyen őszinte "csövessel" még nem találkoztam. Miközben kotortam a pénztárcámban még vicceket is mesélt. Egész jók voltak. Sajnos nem emlékszek rájuk de én röhögtem rajtuk. Egészségére!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) Egorov


Egorov
aktív tag

Összevissza minden, ami éppen eszembe jut.

Beszart a wifi a laptopban, nem tudok az egyetemen netezni. Fasza. 2hét múlva sziltan zh. Ez is fasza. Minden fasza, csak nem mindegy milyen hangsúllyal mondjuk.

Tegnap elkezdődött a bALEK oktatás a gépészeknek is, elmentem hát meglesni miket kell csinálni a mostani pogányoknak. Volt egy két vicces de annyira nem volt jó. Nem tudom miért, lehet csak fáradt voltam. Megyek csütörtökön is, akkor benézek majd gazdászra is, mert ott sok a lány. ;]

Volt párommal minden nap találkozok, reggelente viszek neki kaját a koliba. Egyszer-kétszer órák után is felnézek, beszélgetünk. Múlt héten elvittem kínai étterembe, jól bekajáltunk, finom volt nagyon :K

Amerikából hoztam neki egy kis ajándékot, amit itthon is lehetne találni de ez mégis az USA-ból van és handmade. Tavaly nyáron voltam kint, akkor hoztam neki de csak most éreztem úgy, hogy elérkezett az idő, hogy átadjam. Ez a kis apróság egy tábla, aminek felirata: A best friend is someone like you. Most érzem azt, hogy ő a legjobb barátom. Örült neki, én is.
Azért ő is meglepett. Még régen kapott tőlem egy fényképgyűjteményt, ami csak olyan képekből áll, amint ketten vagyunk. Ezt elhozta a koliba. Nagyon nagyon jól esett :B . Mondta, hogy ha hosszabb időre megy valahova, akkor el szokta vinni.

Vasárnap lesz Október hónap első Vasárnapja. Ilyenkor van Miskolcon a régiségvásár. Sajnos mindig elfelejtem, de most nem fogom, mert könyvet akarok venni. Jah meg nem csak könyvet, hanem kitűzőket is, amit az Aufomra fel tudok tenni. Ma felvarratom rá az érettségi szalagot, és egy US Army foltot is. Könyvben pedig George Orwell: 1984 c. művét keresem, szigorúan olyat, aminek már sárgák a lapjai, illetve nem az a szutyok Diák kiadó vagy mi a rákfene borítója van, mert attól hányok.

Tagnap hallottam megint egy idézetet, amit el is felejtettem, hiszen 2007-ben hallottam utoljára. Végszóként álljon itt ez az idézet, remélem valakinek mond valamit.

Dsida József: Nincsenek már selmeci diákok

Jó volna újra Selmecbányán lenni
Grubenkabátos veterán diák,
Kit nem izgat filiszter világ.
Egy május reggel Kisiblyére menni
S a Csókligetben gyöngyvirágot szedni,
Míg a fiuk a mûszerrel vesződnek
És hangosan vitáznak, és tûnödnek,
Hogy jól csinálták-e a hátrametszést
És Pista Bá-nál fog-e nyerni tetszést.
Majd leülni az X lábú asztalhoz
És hozzáfogni sörözéshez, dalhoz,
Miközben messze hegyen-völgyön áthúz
a frissen zengő, lelkes Gaudeamus.
És este, mikor a kis gőzös mászva,
szuszogva döcög be az állomásra,
Az utcát libasorba végigszelni,
víg burschnótákat fújni-énekelni.
Hogy akik végzik épp az esti sétát,
Meghallják mind, hogy felsőgeodéták
Vagyunk mi már, nem zöld baleklegények,
Kik a lányoktól, asszonyoktól félnek.

Jó volna állni a vén Fritzház sarkán
És nézni, mint hullámzik színes tarkán
A sok szép selmeci lány.
És lesni jön-e köztük Fodor Olga,
Ha divatházban akad néki dolga,
S vajon ki lesz az oldalán?
Aztán betérni este, ha sötét lesz
Pár korsó sörre Kozák Erzsikéhez.
S ha hanyatlik le már a Hold,
Dalolva hazamenni éjféltájba,
Felkapaszkodni a Rózsa utcába
S lekiáltani a Tóbiást és Sztániólt.
Jó volna a szalagot vállra venni
S az utolsó valéta bálra menni,
S egy kislány jól megforgatni rogyásig,
Hogy mikor anyja reggel hazavágyik
megkérje, hadd lehessen még maradni,
Ily jót már úgysem fog többé mulatni.
S másnap éjjel titkon odaállni,
Egy csipkés ablak alá muzsikálni.
A Sághi Balog bandájával cifrán,
Hogy a világon nincsen, csak egy kislány...

Ugye mi jó volna most mindez?
De Te csak lemondón legyintesz,
Azután bekapcsolod a rádiót,
Hogy mond-e már valami szépet, jót?
Hogy vannak-e még margaréták Kisiblyén a réten
És lesz-e még oly szép tavasz, mint régen?
S a szép selmeci lányok hová lettek,
Kik egykoron a teraszon libegtek,
És gondtalanul kacagtak, nevettek?
Lány van elég, és vannak még virágok,
De nincsenek már, és nem is lesznek
Soha többé Selmeci diákok!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9) Egorov


Egorov
aktív tag

Na itt van Szombat, nem mentem bulizni. Nem is szeretek bulizni csak 1x egy hónapban a Rokiba haverokkal.

Ma van volt párom névnapja, felmentem hozzá a koliba, megnéztük a tökéletes trükk című filmet. Már láttam valamikor, akkor is együtt néztük, csak akkor még egy pár voltunk. Mind1 nem ez a lényeg. Jól éreztem magam, jó volt együtt filmezni, beszélgetni, így nem volt egyedül a névnapján. Igaz este (most) ment inni a barátnőivel.

Egyik jó barátom itthon van a hétvégén, elmentünk sörözni, most jövök onnan. Elhívtuk egy volt általános iskolás osztálytársunkat is, mert rég találkoztunk vele. Nagyon jó volt. Ittunk sört, beszélgettünk, röhögtünk sokat. Meg is beszéltük, hogy havonta egy ilyen sörözést össze lehetne hozni, ha nem lesz anyagi akadály ebben a nehéz helyzetben.

Holnap régiségvásár, jön volt párom is (ha fel bír kelni 11:00 ig, mert 12:00 indulni szeretnék, addig ideér a koliból) és nézünk valami fasza régi könyvet vagy kitűzőt, esetleg nem VAGY hanem ÉS kapcsolat lesz a kettő között, majd meglátjuk mit lehet alkudni a tárgyakért. :)

MOst meg megyek tolok egy melegszenyát teával, aztán szunya.

Jó Szerencsét!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10) Egorov


Egorov
aktív tag

Rég nem írtam, nem volt kedvem.
Itthon ülök, szar kedvem van, nem jön össze semmi, ami az egyetemet illeti. Szilárdságtanból alpótra kell mennem, mert 12 pontos lett a pót zh-m. 15 ponttól kaptam volna aláírást. Pedig tanultam rá és ezért ilyen rossz érzés. Az alpót viszont "kutyanehéz" lesz, mert vizsgasort kapunk mi is. Hétfő lesz a nagy nap. Persze még ma, azaz Szerdán lesz egy fizika elő vizsgám, holnap numerikus módszerek pót zh. Aztán jövőhét. Hétfő szilárdságtan, Kedd anyagismeret aláíráspótlás, szerdán hidraulika gyakjegy pót.

Most írogatom a puskámat fizikára. Van 20 tétel. 10A és 10B. Így az elején ha nem gonosz, akkor az első tételekből ad, pl.: A3 B1. Mindkét sorból 5-ig írok puskát. Ha ez teljesül, akkor már csak az kell, hogy olvasson valamit az asztalánál.

Az anyagismeret az egy mumus tárgy nekem, mert másodszor vettem fel és megint alpótra kell mennem. Pedig ebből is tanultam, úgy látszik nem eleget. Rajta vagyok az ügyön.
Írtam tegnap műszaki áramlástanból pót zh-t, szerintem meglesz. Legyen is meg, mert ez is tavalyi cucc és épül rá tárgy, akárcsak az anyagismeretre. Meg kell csinálni, különben Don Gatto lehegeszti a lábamat. Ja igen. Hétfőn automatikából szereztem aláírást.

Meg itt vannak ugye a CV-s vizsgák. Statika, matek szigorlat, gépelemek II. 9 kredit összesen, mert a szigóért nem jár semmi.

Az egyetem mellett van más is. 2009.10.19-én összejöttem egy lánnyal. Nagyon jópofa, vicces és szereti a sört. :) Hétvégén ellesünk a vadasparkba, viszünk fénygépet,hátha lesz valami vicces állatka. Többet nem írok róla, mert nem ide tartozik. :)
A táncórákkal nem sok új van. Még mindig csak pénteken tudok járni, mert úgy van órám. Ezen szerintem a vizsgaidőszak sem fog sokat változtatni, mert sok vizsgám lesz, sokat kell tanulni, ha pedig megyek órára, azzal kiesik vagy 3 óra.

Szerencsére a családban senki sem beteg. Nagyiék beoltatták magukat a sima influenza meg a H1N1 ellen is. Én nem tervezem, nem tudom miért. Talán azért, mert bízok a banánban és a mandarinban. Majd meglátjuk mi lesz.

Volt két szalagavató is nemrég. Az egyiken táncoltam is. Havercsaj osztálya kért meg, mert nem volt elég hím. Után a szokásos kocsmázás, ivás, részegség. Péntek volt. Aztán szombaton párom szalagavatója volt. Tetszett, jók voltak, aranyosak voltak. Utána kis ivás, ami nálam 2 sört jelentett, mert a vodkára nem bírtam ránézni az előző napi ivástól. :-) (meg amúgy sem iszok, ha a párommal vagyok) Lementünk a Rockwellbe, jó buli volt, majdnem zárásig maradtunk, gyalog "haza" ( 20 percnyi járóföld ), alvás.

Ajándék ügyileg is szarul állok, nem tudom mit készítsek/vegyek. Egyedül nagypapinak tudom mit fogok adni. Meg páromnak is kitaláltam de sehol nem találom, amit adni akarok. :W Pénzem nincs vagyis minimális, marad a kreativitás.

A Szilveszter is bizonytalan, lehet Bogács de nem biztos. Az is előfordulhat, hogy nem lesz kedvem menni sehova. Ez is elválik majd idővel.

Még valami a végére. Meglestem mit írtam utoljára. A vásárban vettem 3 kitűzőt. Egy LADA egy Digép és egy MGM kitűzőt. Könyv nem volt kedvemre való.

Ennyi voltam, megyek vissza puskát írni, mert "mindmeghájjunk".

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) Egorov


Egorov
aktív tag

Nah fejlemények: Fizika II vizsga közepes, Műszaki áramlástan aláírás teljesítve. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) Egorov


Egorov
aktív tag

Na még valami. Most nézem a neptunt, azt írja, hogy kaptam 14000JMB karácsonyi pénzt. :DDD Király, éppen jól jön. :R
JMB: Jó Magyar Buznyák

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#13) Egorov


Egorov
aktív tag

Párommal ma a Miskolci Vadasparkban voltunk kikapcsolódni. Dél körül értünk a Majális Parkba, utána kb 10-15 perc séta és megérkeztünk a bejárathoz. Kifizettem a jegyeket, sajnos kifejezettem diák jegy nincs. Úgy működik, hogy 18 év felett már felnőtt, hiába egyetemista. Ez van. Régen voltam már itt, nem emlékeztem, hogy ilyen nagy területen fekszik. :) Az idő nem volt meleg, sőt nagyon hideg volt de nem bántuk. Egy-két állat elbújt ugyan, viszont bőségesen voltak olyanok is, akik kint mászkáltak vagy valami fűtött házikóban mászkáltak. Sajnos a barnamedvét nem láttuk. Lehet téli álmot alszik?
Voltak nagyon ari állatkák, kedvenceim a szurikáta és a csíkos hátú fűegér. :B
Etettünk kecskéket, meg valami disznófélét is, aminek most nem jut eszembe a neve.Láttunk tigrist is, ami nem volt olyan szép, mint a filmekben. Volt még farkas is, ami szomorú volt, nyüszögött is. Egy pillanatra olyan jó lett volna hozzá bújni, megölelni. Aztán párommal átgondoltuk ezt a bugyuta ötletet és egymást öleltük meg :)
Több, mint két órát voltunk ott, ha melegebb lett volna, talán lassabban sétálunk. Visszafelé a Panda italkiszolgáló és kultúrhelyen ittunk egy forró teát, amit én sikeresen félrenyeltem az első kortynál és majd meg fulladtam. :U

KÉPEKET ITT TALÁLSZ!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#14) Egorov


Egorov
aktív tag

Csúnyán kell beszélnem, mert ideges vagyok! Itt szabad a randa beszéd, meg is teszem. Qrvalófasz kivan már a szilárdságtannal. 3 kivert pont kellett volna, persze nem adják meg miért is adnák. Ez kevésbé idegesít, mit az, hogy másnak megadnak pontokat. Egyik csajnak szintén 12 pontja lett. Aztán most ír nekem, hogy neki mégis meglett. Há' hogy a retekbe? Gondoltam biztos elszámoltak valamit de nem. Azt írta, hogy odament könnyes szemekkel és kiderült, hogy 2 pontot elnéztek. OK, legyen, 14 pont, mert könnyes a szeme. De itt egy pont is sokat számít (15 pont az aláírás), mert ez fontos tárgy, fél pontot sem szoktak megadni. Erre meg neki csak adnak még plusz egy pontot. Há nebasszamármegaqrvaéletfaszahejj. Ha én odamegyek könnyes szemmel kibasznak az utcára.
Felidegesített, én mehetek hétfőn megint írni ebből a fosból, ő meg holnap vizsgázni fog belőle. Azon gondolkozok, hogy eltöröm a lábam, kinyomom a szemem, mert kettő sok, egy meg minek, bemegyek a tanszékre, hogy légyszíves adjatok már egy aláírást, mert csak. ÁÁÁGRRGVÁÁÁÁ

Huh ez kellett most. Süppedek vissza anyagismeret tanulni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15) Egorov


Egorov
aktív tag

Megszereztem végre a szilárdságtan aláírásomat, nagyon örülök neki. Januárban lesz a vizsga belőle, addig sokat kell tanulnom, mert a vizsgán 18 pontot kell elérni nem 15-öt. Holnap statika vizsga lesz, meg kell csinálni, nincs mese. 5 kreditet ér, ha lenne egy közepes, akkor az átlagomba is pozitívan számítana.
Találkoztam ma a párommal is, nagyon jó volt. Röhögtünk, beszélgettünk, aludtunk... :B Amíg ő aludt én kisunnyogtam a konyhába és rettentő konyhabeli tehetségemnek köszönhetően uzsonnát készítettem neki. Melegszenya volt a menü. :) Sajnos nem nagyon tudok főzni, rajta vagyok az ügyön. A szenyának nagyon örült, elmondása szerint még nem készített neki egyik párja sem kaját. Ez azért jól esett. Mármint nem az, hogy régen nem kapott, hanem az, hogy ennyire örült az enyémnek. Ezen kívül pucoltam mandarint és a cikkeket szív alakban raktam a tálcára. :B

Kint hideg van, az ablak már nem szigetel rendesen, jön be a hideg, pléd az ablakban. Holnap meglátogatom az OBI-t és veszek valamit. Igazából nem is vágyok melegebbre. Maradjon ugyanez a hőmérséklet és kevesebbet kelljen fizetni.

Szakirányválasztáson gondolkoztam de nem tudok még dönteni. Majd következő félévben, ha meglesz a szigorlat.
Amiken gondolkoztam:
-Gépgyártástechnológia szakirány
-Szerszámgépészeti és mechatronikai szakirány
-Vegyipari és energetikai gépész szakirány
-Géptervezés (korábban:gépszerkezetek) szakirány

Szilveszter:
Eddig úgy terveztük, hogy Bogácsra megyünk de a tag a házat csak úgy adja ki, hogy 3 napra és 120k. Mondnom sem kell, hogy erősen negatív a dolog. Így lehet, hogy páromnál töltöm majd a szilvesztert, aminek igazán örülök. :K Nem sok kedvem volt az utolsó szilveszterek alkalmával sem menni sehova, szerintem most is jobb lesz így kettesben. Persze az is előfordulhat, hogy mégiscsak lesz valahol hely. Majd kialakul.

Megyek statikát tanulni. Anya kezd mérges lenni mert nem sikerülnek a vizsgák.

A helyzet szar de legalább kilátástalan!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16) Egorov


Egorov
aktív tag

Ejj fene, csak 1 pont kellett volna a jó eredményhez statikából. Sajnos nem adták meg, teljesen jó indokkal. Volt egy nagyon könnyű, szinte középiskolás feladat de sietni kellett, sajnos elszámoltam. Mivel ezt a "középiskolás" feladatot nem tudtam megoldani, ezért nem adták meg az egy pontot. Korrekt válasz. Ez van, azért a közepesnek is nagyon örülök. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) Egorov


Egorov
aktív tag

Eszembe jutott, hogy a páromnak még nem is mutattam meg a tanulmányi bizonyítványaimat, előszedtem, megnézegettem őket és kedvem támadt leírni. Azt hiszem az általános iskolával nem foglalkozok, mert sok leírni, illetve az egyetemivel sem, mivel azt még nem fejeztem be. Majd ha megszereztem a diplomát, akkor arról is írok egy szösszenetet.

Középiskola: 2001-2005
Andrássy Gyula Műszaki Középiskola (4. évfolyamon szakközépiskola lett) Informatika tagozat

Érettséi bizonyítványom: Mindegyik közép szintű
Magyar nyelv és irodalom: 49%
Matematika: 70%
Történelem: 69%
Angol: 88%
Fizika: 80%

Technikusi képzés: 2005-2007
Andrássy Gyula Szakközépiskola (Automatizálási Technikus/gépipari szakirány)

A képzés alatt Eljárás szerinti hegszető/ Alapfokú fogyóelektródás, aktív védőgázas ívhegesztő (F1)
bizonyítványt szereztem. Szakmai elmélet: 5, Szakmai gyakorlat: 4.

A techinkusi bizonyítványom: elmélet, gyakorlat: 4.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18) Egorov


Egorov
aktív tag

Itthon vagyok, beszart a külső merevlemezem, azon van minden. Szerencsére az egyetemi cuccokról van másolat. Így most elvesztek a képek is, pedig azokat szeretem nézegetni. USA, barátok, család... minden képe rajta volt. Egy darabot találtam a gépen, ez New York városban készült, éppen a Szabadságszobor látogatása után. Ezt ide berakom, itt tuti megmarad. Legalábbis nagyon remélem. :)
Nemsokára jön párom, valami sulinapok van neki, mondtam neki, hogy ha tud, akkor hozzon nekem kókuszgolyót. ;]
Hmm kiporszívóztam. Ügyes voltam. És 2 órát tanultam a SolidWorks 2010 progit. Egész jó.

Szóval ez lennék én:

[L:/dl/upc/2010-04/08/136989_hhmdpymotjimplsq_p1010527k.jpg](IMG:/dl/upc/2010-04/08/136989_hhmdpymotjimplsq_p1010527k.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19) Egorov


Egorov
aktív tag

Vettem ma egy zárat, 2300 HUF volt. Azt hittem olcsóbb. Ez van. Pedig csak egy egyszerű bevésőzár, 90mm furattávolsággal. Beszereltem. A következő héten jönnek felszerelni a hevederzárat, kb 30000 HUF lesz, egyedileg gyártott cucc, elismert szakembertől.
Kicsit "depressziós" hangulatom van, nem tudom miért. Children of Distance, Anonim MC esik most jól a fülemnek és a hangulatomnak. Az idő foscsomó, így nem nagyon lesz szalonnázás pedig már olyan jó lenne. El akarok kezdeni futni is de ilyen időben nem lehet. (Erdőben)
Technikatörténetből 20 oldalas dolgozatot kell írni, még nem tudom mi legyen. Talán a szerszámgépgyártás története, mert erről sokat lehet írni. Nem lehet mindent leszedni a netről, mert 1 db könyvnek kell szerepelnie a forrásokban.
Most kaja, Grepolis, Solidworks, youtube.
Písz

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) Egorov


Egorov
aktív tag

Összevisszablogleszezmegint!

Új év, régi fogadalmak. Tanulni fogok. Sosem jön össze pedig nagyon kellene. 7-én lehet leadni legkésőbb a rajzot szerszámgépek1 tárgyból, rajta vagyok az ügyön csak olyan sok. Az én hibám, év közben lusta voltam most meg szopom a brét. Ez éven kellett volna államvizsgáznom, sajnos ez sem jött össze. Minek is járok egyetemre? Zsákom tudja..Kell a papír. Nem lenne ezzel a BSc szarsággal semmi gond, ha úgy működne ahogy kellene neki. Ugyanis most nincs semmi gyakorlat. "Tanár úr! Lehet menni a műhelybe esztergálni? Nem, mert féltjük a diákokat." Lószart! Le sem szarnak. Középsuliban jó volt. Műhely, esztergálás, hegesztés, CNC programozás gépen, lakatos munkák, vésés... Ez van. Aztán a munkahelyek meg azt mondják, hogy csak gyakorlattal vesznek fel..kapják be, nem tudunk hol gyakorlatot szerezni fakkjubazzeg!
3D gépész tervezőprogramok tanításban is le vagyunk maradva pedig ez nagyon fontos mostanában. 1 félév autocad (lószart nem ért), aztán lesz majd 1 félév catia azt hiszem. Itt is 1 azaz egy félév! Ez sem lesz elég semmire. Ezt úgy kellene csinálni, hogy mind a 7 félévben tanítani, mert kell, nagyon kell. Úgyhogy marad az otthon gyakorlás csak mivel? Melyik diáknak van pénze megvenni ezeket a programokat? Semelyiknek. Diákhitel? Nem megoldás, mert aki felveszi annak nem erre kell, hanem szállásra, rezsire kajára. Jobb esetben. Mi marad? Warez. Nincs más megoldás kivéve egy programnál. ProE. Nekik van INGYENES diák verziójuk, tisztelet nekik, sokat segítenek vele, csak így tovább. Az egyetemen ahol én tanulok, ott viszont nem akarják ezt tanítani.

A szilveszter nagyon jó volt, pároméknál voltam, pálinkáztunk (nagyon), nevettünk, beszélgettünk. Nem is kellett több. Reggel retek mód fákjt a fejem, szerencsére nem voltam ezzel egyedül. :D

Megvette, életem első hangfalát. Genius 1255A. Itt a fórumon olvastam, hogy jó. Tényleg jó. 12400HUF volt, szépen szól nagyon, főleg az eddigi laptop-cicergő után.

Most eszek valamit, aztán VV, utána CNC fúrógép főhajtóművének rajzolását folytatom, mert még sok van hátra.

Azt is mindig elhatározom, hogy többet fogok fogok ide írni de lehet megint csak majdnem egy év múlva fogok. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21) Egorov


Egorov
aktív tag

Tegnap sikerült leadni a rajzomat, 4-es lett. Igaz ez nem számít bele a vizsgajegybe de akkor is jó érzés, hogy jó eredménnyel sikerült beadni. :) Kedden mehetek vizsgázni, fontos, hogy sikerüljön és szeretnék belőle legalább közepes eredményt elérni. Remélem sikerül.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22) Egorov


Egorov
aktív tag

4-es lett a szerszámgépek1 vizsgám, a Genius 1255A nagyon szépen szól, tetszik nagyon. :C Kedden anyagismeret zh. blőőőeh. Na most tanulás, mert Don Gatto lehegeszti a lábamat és átmegy rajtam egy úthengerrel, meg kinyomja a szemem, mint egy pattanást.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23) Egorov


Egorov
aktív tag

2010/2011, 2. félév

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24) Egorov


Egorov
aktív tag

Kigyógyultam a hörgőgyulladásból. Nem volt jó. Fájt a lélegzés. Örülök neki, mert így kedden páromnál tudok aludni. Sikerült az anyagismeret vizsgám is, közepes lett. Az első félévben 30 felvett kreditből 27 kreditet teljesítettem. Műszaki áramlástan megint marad CV-sen. :((( Holnap tárgyfelvétel 11:00-tól, remélem sikerül úgy felvenni a tárgyakat, ahogy előre leterveztem.

Pénteken Szakesten voltam, nem volt jó. Fegyelmezetlen volt, komoly pohárnál is beszólt egy srác a felszólalónak, többször is. Tiszta buzi volt. :W A korsó viszont igen jól néz ki és a bor is nagyon finom volt. A gyógyszer miatt csak 2dl bort ittam meg egy doboz sört. Szakest után még volt idő az utolsó buszig, így elmentünk haverral az E/2 elé, mert ott lépett fel kállaiszanderszandrás. Persze csak szkennelni mentünk oda, mert ilyen bulikon sok a miniszoknyás lehányka. ;] Láttunk is jáókat. Meg egy hányni prróbáló tagot is. Jól kiröhögtük, mert akkorát ordított, hogy jujj. :DDD

Most ebédig kockulás, azután meg olvasom a 'defincsi' kódot, asszonytól kértem kőcsön' azt mondta, hogy jó. Elolvasom.

Tegnap találtam ezt a zenét, nekem nagyon tetszik, fokozatosan indul be. JÁÓ!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#25) Egorov


Egorov
aktív tag

Szarom le a Húsvétot.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26) Egorov


Egorov
aktív tag

Nem megy a tanulás, nem megy semmi. Nem akarok tanulni. Pénzt akarok keresni. Tanulni viszont muszáj, mellette nincs időm dolgozni. Fasza. Itt be is zárult a kör.
Párom betegségét sikerült valamennyire kiurelni. :DDD Most iszok egy sört, aztán dinamika.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27) Egorov


Egorov
aktív tag

Hogy miért pont engem bánt és miért nem téged? Ha komolyan ezt kérded, akkor tényleg nem érted......

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28) Egorov


Egorov
aktív tag

Eddig a kedvencek mindig fent a fívric bárban voltak. Sosem gondoltam arra, hogy máshol is lehet. Hétvégén havernál láttam, nekem is megtetszett. Most már így használom. Meg kell szokni. Még automatikusan felfelé tolom az egeret ha kattyintani akarok. A fene, tényleg jó ez így. Elfér minden oldal, nem kell oldalra görgetni. Zsír. :K

Következő hét szopás. Hétfőn gépészeti elektronik zh. Szerdán komplex tervezés feladat védése. Még kell írnom hozzá vagy 5-10 oldalt, plusz 10-12 diás prezentáció. Csütörtökön kenés és tömítésből kell prezentációt bemutatni, jegyzőkönyvet leadni. Szintén csütörtökön mechatronika zh. blőőőőh. :F

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29) Egorov


Egorov
aktív tag

Egyedül vagyok? Nem tudom. Miért csak én hívom? Nem értem. Már nagyon régen nem hívott fel. Sms (faszbúk mobájl, mert ingyé van) jön, de a hívás sokkal többet jelent. Nem számít ha csak 2 perc az egész. Jól esne na. De nem mondom, mert akkor meg csak azért hívna mert azt mondtam, az meg nem az igazi. Majd hív ha akar. Ha akar. Kezdem azt érezni, hogy felesleges vagyok. ÁÁ faszomöccse, aggyá' csavarhúzót, hogy haladjunk.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30) Egorov


Egorov
aktív tag

Ilyen jó már rég volt. :DDD
Lassan kész a komplex. Még írok vagy 2 oldalt, osz' kezicsókolom. A ppt is lassan elkészül, már csak be kell gyakorolni, hogy max 10 perc alatt kell elmondani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#31) Egorov


Egorov
aktív tag

Mindenki izgul a szar VV miatt. Szarom le. Héfő, Kedd: gépészeti elektró zh. Szerda Dinamika zh, csütörtök mechatronika zh + jegyzőkönyvet is kell készíteni kenésből. Na ezért lehet izgulni fakkju.

szerk.: + NX áááááááá ggrrrrhhööörööhhhöáááá :W

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32) Egorov


Egorov
aktív tag

1 hét szünet. :( Legalábbis 1 hetet mondott. Várom a hívását. Hiányzik.
Sikerült a dinamika vizsgám, van 18 kreditem, még kell 12. Elkezdtem megint nézni a The Wire sorozatot. Még mindig tetszik. A MicroVolts felkúr, mert mindig betesz a másik csapatban egy 30 körüli játékost, aki persze, hogy széjjel alázza az egész mindenséget. Ku..a anyját. Mármint a játéknak, hogy 13-14 szinthez betesz egy ilyet. :W
Hallgassátok a szokol rádiót, mert igen állat. Annak is jáó akinek lassú nete van.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33) Egorov


Egorov
aktív tag

Megint eltelt egy nap tanulás és nyünyü nélkül. Nehezebb, mint gondoltam. Szar na. 21k forintot kell fizetnem az egyetemnek. Fasza. Már csak azt kell kitalálni, hogy miből, mikor van itt bőven számla...még egy szopás. Ez kell nekem. Hallgattam Nelly Furtadot, live acoustic vörzsönt, naggyon fasssza. Jó hangja van, mellesleg jól is néz ki. Kimostam kucut. Most jön a sattör ájlend, még nem láttam, itt az ideje bepótolni. Senki nem ér rá veretni egy söröt. Aki ráérne, az nincs Miskolcon. -.-' Így teljes magányra vagyok utalva madafaka. Bírom nagyon a feka szlenget. A The Wire sorozatban hallani eleget. Ettem ma 5 tányér krumpli főzeléket, hozzá faszaládét. Plus 3 szenyát is. Hiányzik, hogy nem mondja, hogy alig eszek valamit, meg egyek már mert....Hiányzik a "nyomkodás" is. Meg a "hülye nyelvnyújtogatós feje" amit közben szokott csinálni. Meg az is, hogy homlok verjem.
Na tolok egy MicroVolts-t, hátha az is felbasz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34) Egorov


Egorov
aktív tag

Kucunak romlik a szeme. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35) Egorov


Egorov
aktív tag

Na végre valaki ráér sörözni fakk dö faking fakörz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36) Egorov


Egorov
aktív tag

Ez nagyon jó, tetszik. Természetesen a The Wire sorozatból.
"A life, Jimmy, you know what that is? It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#37) Egorov


Egorov
aktív tag

A sör jó. A sör segít. Persze csak jó társaságban.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38) Egorov


Egorov
aktív tag

Vasárnap minden kiderül. Ma este pedig szakest. Remélem jó lesz. Szombaton "vetélkedős" mulatság az egyetemen, aztán ivászat Bükkszentlászlón. Egy kis figyelem elterelés és a barátok kellenek, mert ezt egyedül nem tudom elrendezni magamban. I need help. Azt mondom én ennek a szar kedvnek (depresszió?), hogy: faszomöccse aggyá' csavarhúzót, hogy haladjunk...valahogy csak túl leszek rajta. És az meg egy nagy baromság, hogy az idő mindent megold.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39) Egorov


Egorov
aktív tag

E-mlékek Remélem nem haragszik meg, hogy ide beteszem de ez valami mocsok jó lett. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#40) Egorov


Egorov
aktív tag

Jól esne egy random hívás tőle...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#41) Egorov


Egorov
aktív tag

Holnap megint minden kiderül. Zenemaraton yeahhhh!!!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42) Egorov


Egorov
aktív tag

vége :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43) Egorov


Egorov
aktív tag

Ez még csak a második nap de már egy hétnek tűnik. :( Jah meghúztam a nyakam kondi közben. Zsákfos. Fáj.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#44) Egorov


Egorov
aktív tag

"Conscience do cost"
Ha a vasárnapot is ebbe a hétbe vesszük bele (legyen így ameriken sztájl), akkor ennél szarabb hetem még nem volt.

Mostanában ezt a zenét szoktam hallgatni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#45) Egorov


Egorov
aktív tag

"Szólok hozzád Kedves
nem vágylak én ítélni,
légy hozzám szeretettel,
hogy érdemes legyen élni..."

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#46) Egorov


Egorov
aktív tag

Felhívott. Ööm bódottá. :B Ké áom é mia? Leüli a vété. Csalággyáé ű. Nem máté. :DDD És még kosarazni is voltam, meg megnézem a The Wire 3. évadját. Nagyon zsír volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47) Egorov


Egorov
aktív tag

Kivan már tényleg az összes "csunyám", mert itt a belvárosban nem lehet semmit csinálni. Hacsak nincs pízed. Dög unalom van, lementem tolni egy sétát de semmi....áá..kell egy kert fakkmí. Ott legalább kiülnék szalonnát sütni...szóval faszomöccse adjál csavarhúzót, hogy haladjunk.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48) Egorov


Egorov
aktív tag

Álljon itt emlékül annak a személynek, aki még mindig, ugyanannyira fontos nekem én pedig neki nem annyira, nem úgy, mint régen, méghozzá azért, hogy nehogy letagadja a későbbiek folyamán, amikor már öregek leszünk és találkozunk (remélem fogunk). Elolvastam a Da Vinci-kód című regényt 4 nap alatt. :K Az más kérdés, hogy kb. fél éve van nálam. :DDD Szóval öreg koromban, amikor ezt a blogos olvasgatom majd, akkor ezen mosolyogni fogok és fel foglak Téged hívni kedves bíf, hogy együtt mosolyogjunk. (NAGYKÁ) __...O.o...__ MAJ

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49) Egorov


Egorov
aktív tag

Ma először küldött nekem Nyüzü puszit. :B Kis aranyos volt, ahogy próbál csücsöríteni. Jót nevettem és nagyon örültem neki. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50) Egorov


Egorov
aktív tag


Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51) Egorov


Egorov
aktív tag

Vannak azért jó dalszövegek fakkju.

"Látom nap, mint nap, hogy panaszkodni könnyebb, mint tenni
De a panaszokra is szükség van, mert gyógyírt keresni
Konkrét bajra könnyebb, hát nekem is van bajom
Elmondanám, de nincs időm csak ennyi, úgyhogy hagyom."

Animal Cannibals - Csak ennyi

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#52) Egorov


Egorov
aktív tag

YellowCard koncert Pozsonyban. Done. :K 7 óra csövelés, 1 óra vonat késés hazafelé, 34 óra alvás nélkül. Megfizethetetlen. Mocsok jó volt. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#53) Egorov


Egorov
aktív tag

Még mindig fáj, ha azt látom, hogy másnak ír ki szívet. :O Ha a haverom lennék és ezt mondanám nekem, akkor azt mondanám, hogy faszkorbács jár, csajozz be. De hát nem ilyen egyszerű. Pedig már több, mint három hónapja vége. :(

Holnap laza szalonnázás lesz, talán kizökkent ebből a szarból. Meg a szakdolgozatot is írni kell, meg a nyelvvizsgára is készülni kell, meg még sok mindent kell(ene). Sőt a CV-s tárgyak is itt vannak...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#54) Egorov


Egorov
aktív tag

Új szintre értem. Haladok, ha lassan is de haladok.

Volt Fazola napok, jó volt, kevertem egy fikuszt, vettem egy patkó nyakláncot, néztem kovács versenyt és még sok érdekességet. A Kisvonattal mentünk ki, az is jó volt. :K Utána este Bükkszentlászlón ivászat. Ehhez nem fűzök semmit. :DDD

Holnap kötelezően ivással töltendő sportnap lesz az egyetemen. Ma meg kötelezően szakdogát kell írnom, mert már a 3. hét van és nem haladtam sokat.

Beújítottam a héjában sült krumpli receptet, most sül, remélem jó lesz. Mellé természetesen jár egy sör is. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55) Egorov


Egorov
aktív tag

Ma rájöttem mi a lófasz az a digitális reklám. Eddig akárhányszor néztem az időjárást nem láttam semmit, pedig az adás után ki volt írva, hogy volt benne ilyen reklám. Ma véletlenül nem a csajt meg a felhőket néztem és véletlenül megláttam a sör reklámot. Nabaszki. Hát jó kis reklám, ha pár hónap alatt vettem csak észre. :U

Aztán ma megint nem sok mindent csináltam. Megírtam a szerszámgépek2 beadandó CNC programot, nem volt nehéz, most hogy kész van azt mondom, hogy mocskosul egyszerű volt. Csak ugye rá kell jönni a dolgokra. Sikerül szimulálni is, elég fasza.
Megnéztem az X-men The first class filmet, fasza ez is. Tegnap meg a Carib-tenger kalózai legnyúbbat, szintén csak ismételni tudom magam: fasza.

A héten 6 sört ittam meg. Már kellett. A Rocktóber kimarad. Se píz, se idő, talán még kedv nincs.

Szakdoga áll, majd most hétvégén tolom, mint a állat. Remélem...

Fakultatív CNC gépkezelő tanfolyásra járok, csütörtökön volt az első óra. Jó volt és ennél csak jobb lesz. Remélem. Azt is, hogy hasznomra válik.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56) Egorov


Egorov
aktív tag

Na hejj faszomapicsádbakecsege. Tegnap szülinap volt, jó volt, sokan voltunk, ettünk, ittunk, beszélgettünk. Nyüzü 1. szülinapján csinosan volt felöltöztetve, aranyos volt nagyon. :) Az jutott közben eszembe, hogy tavaly ilyenkor milyen mocskos hideg volt. A kórházba látogatni téli kabátban mentünk, mert ha nem abban mentünk volna, akkor a mellünkről lefagyott volna a szőr, ami köztudottan sexy (férfiaknál). xD Persze ezt csak azért mondom, mert eszem ágában nincs leszedni, mert
1: ha borotválná, akkor mikor nőne visszafelé, akkor szerintem mocskosul viszketne, bele akadna a pólóba, megőrülnék és alkoholista lennék.
2: ha gyantáztatnék, akkor az első lehúzás vagy mi után dupla könyékkel és lábbal ütném pofán a gyantázást végző szakembert.
3: meg különbenismegyamúgyis

Na de azért jutott ez eszemben, mert most nagyon fasza idő van. Ablak nyitva, póló, süt a Nap, az aranyos galambok folyamatosan a párkányra fosnak, és még aranyosabban turbékolnak (a jó büdös durva anyjukat), a kocsmák előtt asztalok vannak kitéve, mellettük emberek vedelnek. Jó látkép mi?

Ma már toltam hasgörgőt, fasza volt, holnap remélem nem lesz izomláz. Aztán van mára program. Mi más lenne, mint a szakdoga. Mindig az. Meg minden más is. Csak hát előfordul, (mint azt az előző 8 félévből láttuk), hogy lusta az ember. Szóval a mai program a következő lesz, akárhogy is tervezem: Ebédig gép, ez kb. egy óra még. Ebéd után jó óvodás szokás szerint alvás, utána tanulás, miközben Linkin Parkot hallgatok. Most is az megy, Live in Texas. Szerintem a legjobb koncert DVD eva'.

Olvasgattam a régi blogomból, ami gúgöl bácsinál volt, hát volt egy két bejegyzés, amit ríttam, annyira vicces volt. :) Na nem számít, már nem oda írok kb. kettő éve, jó ez itt nekem, úgyis nagyrészt csak magamnak írok, emléknek, hogy legyen majd mit visszaolvasni öreg koromban, magányban, sör mellett.

Kucu eltűnt, elmászkált valamerre. :Y Meg kell keresni, szegény a bal szemére már nem lát jól. Valamit még szeretnék ide írni de nem tudom mit. Nem jön az ötlet.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#57) Egorov válasza Egorov (#56) üzenetére


Egorov
aktív tag

Jelente, hogy Kucu előkerült, egy dobozba mászkált bele. :) A kis sunyi...-.-'

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#58) Egorov


Egorov
aktív tag

Na ma három bejegyzés lesz, mit számít az? Semmit. Akkormeg?

Na szóval anya beszívta, hős akart lenni. :DDD Jön be nagy büszkén, hogy ó tejberizs akar csinálni, de sajnos nincs itthon kristálycukor, csak porcukor. Vigyorgott magában, na megvolt a napi jó cselekedet de "sajnos" nincs mit tenni, porcukorral nem jó, így nem kell elkészítenie. ;] Én meg utána sunnyogtam a konyhába, hogy csinált-e már porcukkorral ilyet. Azt mondta, hogy. Na akkor ki kellene próbálni nem. Nos jelentem, hogy fő tejbepapi. PROBLEM? :DDD

Hát ez a kiscsaj, akit a TV-ben a retek klubbon énekelt most, Veronika. Hejj de aranyos. :B

Mostantól külön böngészőt használok a faszbúknak, mert ez így lesz jó. Engem csak ne kövessen senki faszbúkon keresztül...Aki nem érti, olvasson utána.

Ezt a "viccet" beteszem ide, mert ez egy olyan, amit majd el lehet mesélni a gyereknek ha lesz.
Tesco szülőszobán a nővérke kilép a váróban idegesen totyogó apukához:
Gratulálok apuka! Fila született!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59) Egorov


Egorov
aktív tag

" Mindig számold meg, hogy hányszor buksz a víz alá, és hányszor jössz fel. Ha az eredmény nem osztható kettővel, nehogy levegőt végy! "

Mekkora jó már és milyen igaz.

Tegnap fasza nap volt, röviden írom, mert nincs kedvem billentyűt nyomogatni, csak pillázni ki a búrkifliből. Főváros, kuplungpowden szakadás, 7 óra késés, dugó oda fele, dugó az M0 pályán, Szigetszentmiklós, mókus tag, Pesten eltévedés, mert kurvafaszba sem lehet balra kanyarodni, hogy esseni ki a szemük a kis szarfosoknak, IKEA szkennelés (MILF is), Patkány, rántott sajt, sültkrumpli, fasza narancslé, sok ceruza, nem is volt az amiért mentünk az IKEA-ba. :Y , 23:00-ra haza, gép, csoki, szunya.

Ma semmi, de az ég világon mocskosul, rohadt módon, de ezt kifejteni sem tudom, hogy mennyire, de még annál is jobban vagy semmennyibbre, sőt még annálabban sem volt semmiértelme bemenni az egyetemre. Annyira unalmas volt az óra, hogy most azonnal szétbasznám a gépet, ha gazdag lennék. :DDD Mért amit elmondott, azt már 5x tanultuk. Na mindegy, ez van, szarjak sünt. Minek kezdtem el ezt az egészet? ÁÁÁÁ.

Patkány beilleszkedett, jól elvan. :K

Mai vacsi: paprikás krumpli, nyameeee.
Holnap találkozok Bíffel, ezért 9-10ig kihagyok egy órát, nem számít, sose azt nézd, ne törődj a színekkel. Legalább beszélgetünk egy kicsit, vagy megint az lesz, hogy nagyjából csak én beszélek. :DDD Na mindegy, a lényeg a találkozás és egy ölelés, mert abból nem engedek.

Egyre többet gondolkozok azon, hogy letörlöm magam a faszbúkról. Csak az tart fent, hogy t-mobilnál ingyenesen lehet az üzeneteket kezelni. Ha ez nem lenne, már nem lennék fent. Sokszor csak felbasz, elszomorít és ez nem jó.

Na most meg sör, mert az mindig kell, szerintem megint a Forint nevű helyen, mert az jó hely!

Amúgy meg magyány van, kezdek megint befordulni. :( Akár csak haver. :DDD Tudom nem vicces de nahh. Szóval mindent összevetve fakkmíbazzeg, nem lesz ennek jó vége, mocskos alkohilsta leszek, csöves szakállal, sörhassal. :K OKJ-s alkoholsta. :DDD

Na mára elhagyom a fedélzetet, lemegyek a legénységhez inni. És ahogy a Lévai vagy milyen gimiben szoktak köszönni: Málnás Édesség! Mert én nem hiszek. Ebben.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#60) Egorov válasza Egorov (#59) üzenetére


Egorov
aktív tag

Forint, 4 szokásos sör, jövőhét szerdára legalább 8 van betervezve de több lesz, mert csak. :K ;] Ez a zene megfog baszki. Mocsok sok mindenen lehet közben elmélkedni. JÓ. Erre nemlehet mást mondani. Aztapicsa. Ezzzigen fej van most. És nesze a link, mert 80 évesen szenilis leszek és nem fogok emlékezni, hogy milyen linket is kell megnézni. Arra, meg, hogy megnézzem ezt a blogot, papírt fogok írni. MUHAHAHA. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#61) Egorov


Egorov
aktív tag

Csütörtökön megint rájöttem, hogy ronda vagyok.... De legalább van szalagom és ettem rántott sajtot, valamit vedeltem pár sört is meg krampácsot. A faszbúk meg megint felkúrt, vagyis csak egy komment, ezért sikerült 1x44, majd 1x22 hasgörgőt nyomni, egyéni rekord. Remélem egyszer majd fog menni akkor is, amikor nem vagyok ideges. Nyomom a fegyencet is, gyilok. :K
Tegnap Számkivetettet lestem. Azt hiszem 3x vagy 4x láttam már de mindig megfog. Szegény Wilson. :O
Azt hiszem ezt a hetet, pontosabban a végét egy erős kurvaszar jelzővel tudnám illetni. Sőt nem csak tudnám, hanem illettem is. Kedves hét, kurvaszar voltál. Valamikor kell rendezni egy agresszív ivást.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#62) Egorov


Egorov
aktív tag

Nabaszki nincs is kedvem írni, pedig mittomén. Kellene. Szóval fakkmí. Kurva faszbúk megint. ÁÁ.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#63) Egorov


Egorov
aktív tag

[DÜHÖNGÉS]Felbasz ghecee! Mi a faszom az, hogy 160 kilométeres sebesség mi? Egyél sót te retardált újságíró vagy takarodj vissza elemi iskolába és tanuld meg, hogy mi a sebesség mértékegysége, esetleg apádnak mondd meg, hogy basszon le egy állast. Könyékkel. Elárulom nem a kilométer.
Szar dolog, ha valakit a barátodként kezelsz, ő pedig téged nem kezel barátjaként. Lassan elő fogom kerseni a leszarom tablettát és szedni fogom, természetesen orvosi utasításra.[/DÜHÖNGÉS]

ZULU1600 Sör a Salvadorban. 1 hete elmaradt, most be kell pótolni. Ingyé' lesz két sör de szerintem csaj teát iszok, mert holnap zh. és tanulni kell. Voltam ma fodrásznál, már ideje volt. Kicsit elkurelta a néni de hát a mai nap úgyis a leszarom jeligére épül, meg hát belülről nem is látni. :DDD
Végre van az Intersportban 6k pízért húzódzkodó. Már csak 6k píz kell és mehetek megvenni. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#64) Egorov válasza Egorov (#63) üzenetére


Egorov
aktív tag

"...I walked the avenue till my legs felt like stone
I heard the voices of friends vanished and gone..."

Egy nagyszerű film, nagyszerű zenéje egy nagyszerű énekestől. Ha nem tudod melyik fimről van szó, akkor ajánlom egy barátom felkeresését. A barátom neve: Google.
Tegnap berúgtam, fájt is reggel a fejem, mint a szar. De az elsősnek nem sikerült leinnia az ötödéveseket. Pedig nagyon akarta. :DDD Mindegy. Lent voltunk Vádli barátommal 02:55-ig, akkor gyütt a 31-es busz. Ettem "gecicsípős" gyrost, Vádlit "majdnem" levertem szkanderben. Csak annyi hiányzott, hogy hagyja magát. :DDD Szkenneltünk, mint állat. Jó volt.
Deaktiváltam a faszbúk fiókomat. Úgy gondolom, hogy ez egy jó döntés volt. Remélem az idő engem igazol majd.
Holnap lehet lenézek az UFO-ba, mert birkózó verseny lesz 10:00-tól. Élőben még sosem láttam ilyet, éppen itt van az ideje.
Most meg kedvenc zenéimet hallgatom, maraton ez a javából, mert annyi van, mint a szemet.

Magamon kívül 3 olyan férfi embert ismerek, akik szerint nem "szégyen" ha egy férfi sír. Az összes többi bekapja fásszomat, érzéketlen köcsögök.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#65) Egorov


Egorov
aktív tag

Jah amúgy meg most megint izé hangulat van, szóval ezeket a zenéket hallgatom. Szív hangulatjel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66) Egorov


Egorov
aktív tag

Birkózó verseny negatív, helyette kórház. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#67) Egorov válasza Egorov (#66) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na a mai zeneszöveg lemaradt:

"I throw myself into the sea
Release the wave
Let it wash over me
To face the fear
I once believed
The tears of the dragon
For you and for me"

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#68) Egorov


Egorov
aktív tag

-Van valami itt belül, amit nem vehetnek el, nem érhetnek hozzá, ami csak a tiéd.
-Miről beszélsz?
-A reményről.
-Remény. Mondok én valamit valamit, barátom. A remény veszedelmes dolog. A remény megőrjíti az embert. Semmi szükség rá idebent! Jobb, ha kivered a fejedből.

Azért, hogy ne felejtsem el a dolgokat szedtem magamnak egy napárat. Így néz ki. Mellett látható a gyönyörű háttérképem is. Ugye milyen szép?

Az idő engem kezd igazolni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#69) Egorov


Egorov
aktív tag

2011.11.11 11:11:11-kor készült ez a kép. Ahogy egy "tanult" brazil kollega mondta a Búza-téren: meghalaszt minket a világvége. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70) Egorov


Egorov
aktív tag

December van, sehol a hó, úgymond jó idő van. Fűteni azért kell, de nem röpködnek a mínusz Celsius fokok. Múlt héten haza látogatott egy barátom fővárosunkból és ennek örömére elmentünk túrázni hárman (barát, testvére és én) Bükkszentlászlóról Fehérkőlápára. Délelőtt indultunk el, 11:00 óra körül. Gyönyörű szép volt a táj, a fák, a minden. Csend volt és nyugalom, jó levegő. Jó volt végre kiszabadulni a város és a számítógép, főleg a számítógép elől. Csináltam szenyát, főztem teát, vettem sört, haver szintén vett sört meg 1L jó házi pálinkát. Nem tudom, hogy mikor értünk ki a sziklára, csak azt, hogy én ott fél órát ültem és csak lestem magam elé, annyira szép volt. Túra közben beszélgettünk, marhultunk, iszogattunk, eszegettünk. Visszafelé a réten raktunk tüzet, jól megmelegedtünk, jól megittuk a maradék pocokölőt is. Itt már jó volt a hangulat. Ez 15:00 óra körül lehetett. Ezt onnan tudom, hogy 14:58-kor felhívtam volt páromat és elénekeltük neki a: gyere bodri kutyán szedd a sátorfádat c. dal pár sorát. Persze, hogy örült neki. :DDD
Na szóval itt már visszafele mentünk, haver tesója "kettőt vitt". MUHAHA Ezt nem tudom ki fogja érteni, nem is ez a lényeg, hanem, hogy mocsok vicces volt. Összefoglalás képpen, magamnak emlékeztetőnek írom, hogy megittam 4 doboz sört és 1/3L pocokölőt. Pár kép itt van, még nem kaptam meg az összeset.
Na eztán lementünk vandálkodni egy havercsajjal a városba, meki, korzó, LMFAO tánc, újgyőri, zászló, villamosra ordibálás a csajoknak, ki diósgyőrbe, másik havercsajnál "alvás". Az alvás azért van idézőjelben, mert a hőmérséklet és a különböző zajok, mint pl. horkolás, lemerülő telefon csipogása, kutya lefetyelése nem hagyott aludni. -.-'

Hétfőn voltunk kínait enni "A bandával". Jó volt, degeszre ettem magam. All u can eat volt, 750 JMB-ért, 3x szedtem, fuuuuu. Jó volt nagyon. Utána söröcske: 2 korsó + 3 pohár. Leadtam a szakdogámat is 1 hete, remélem a bírálatról jó eredménnyel jön vissza.

Ma meg elméletileg mennénk a rokyba, de nekem tanulnom kellene, meg pénzem sincs. Semmi pénzem nincs, mert anya ma csak késő este jön haza és nem hagyott itthon. -.-' Na mindegy, majd lesz valami.

Tegnap találkoztam Bíffel, jó volt látni, beszélgetni vele így 2 hát után. :K
Jah és nem utolsó sorban: 55 a heti rekord. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#71) Egorov


Egorov
aktív tag

Zsíroskenyér hurkával. Na ez a kemény reggeli. :DDD Boldog Mikulást a kiccsaládom részire és Bífnek is. Igaz, megint kezdem azt érezni, hogy az ápoljuk a barátságot dolog csak részemről működik. Na majd kiderül.
Tegnap ÁTG pótzh volt, mondanom sem kell, ultraszopó. -.-' Ha nincs meg 10%, akkor végleges aláírás megtagadás. Ha ez lesz, akkor a következő félévem passzív lesz. Kurvapicsába.
Az idő jó, szép, napos. "Meleg" van, sapka sem kell, sál sem kell. Legalább nem kell befÜTTeni annyira.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#72) Egorov


Egorov
aktív tag

Álljon itt egy link, hogy ha esetleg beszarna a jutub meg a memóriám is, akkor tudjam ez az együttes igen fasza. The Jezabels
Anna Bífet úgy hívja, hogy: ÍÍÍÍÍ :DDD Kis cuki.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#73) Egorov


Egorov
aktív tag

A mai napra nemzeti hőssé léptetem elő magam, mert az ÁTG aláírásom sikerült. :DDD FuckYeah.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#74) Egorov


Egorov
aktív tag

When it's real, feelings hard to conceal

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#75) Egorov


Egorov
aktív tag

Jó film. :DDD

"Oké, Tüzes Sárkány. Faszfej. Figyelj, lépj egyet hátra, és szó szerint BASZD ARCON MAGAD! Nem tudom milyen telibekúrt vágottszemű "ócó" játékot játszol, de Ázsia cseszed az én területem, úgyhogy bármit gondoltál ki, gondold újra, különben odamegyek és a szaros országodat beledúzeroltatom az óceánba, és hiába hívod majd a telibebaszott ENSZ-et, hogy megvédjenek, mert kibaszottul bedaráltatlak titeket kutyakajának! Sóval fogom behinteni kis fosköcsög, vérfürdőt rendezek, és vérgőzfürdőt is!"

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#76) Egorov


Egorov
aktív tag

Chiseled in 30 - tegnap 5 sorozat, ma 4 sorozat. Nagyon gyilkos. Kíváncsi vagyok, hogy ha minden nap csinálom, akkor hónap végére hogy fogok kinézni. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77) Egorov válasza Egorov (#76) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na elfelejtettem linkelni, tehát ezt csinálgatom már 2 hosszú napja.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78) Egorov


Egorov
aktív tag

Sok sikert a nyelvvizsgádhoz kedves Bíf, remélem minden rendben lesz. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#79) Egorov


Egorov
aktív tag

"Az írásbeli nehezebb volt, mint amire számítottam, de a szóbeli szerintem egész jól sikerült. Most ettem egy jó disznótorost. :) " :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#80) Egorov


Egorov
aktív tag

Boldog? Karácsony? Hogy is ne lenne az? Ugyanolyan nap számomra, mint a többi az elmúlt közel fél évben. Itthon vagyok, tanulgatok, eszek, mint az állat. Na mit is eszek? Persze, hogy töltött káposztát meg húslevest. Annyi van mint a szemet, szerintem még szilveszterkor is ezt fogom enni, ha nem romlik meg. Szóval itthon vagyok, "egyedül". Anya természetesen itthon van, de ő mindig itthon van, de na....
Fa nincs itthon, már sok éve nincs fa. Nem ünnepeljük a karácsonyt. Holnap megyünk nagyiékhoz, összegyűlik a család és ennyi. :) Azért a nagy ajándékozási kedvben kaptam magamtól karácsonyra egy dual action door gymbar-t. Ez egy ajtófélfa közé befeszíthető húzódzkodó rúd. Mivel tolom a Fegyencedzést, kellett egy ilyen. Igen fasza, tegnap hozta a futár, ma már izomlázam volt egy kicsit, de azért ma is csináltam gyakorlatot. Nyárra jó lenne valahogy kinézni, ezért ez a nagy sportolás, testedzés.
A szilveszterre semmi tervem nincs, szerintem itthon leszek. A banda együtt akar valahol marhulni. Ebben benne lennék. Egészen addig, amíg nem mennek le a Rokyba. Olyan helyen akarok lenni, ahol, ha akarok, akkor leülök egy csendesebb helyre, beszélgetek valakivel és nincsennek nagyon sokan. Magyarul egy házi buliban benne lennék, de ilyen úgysem lesz. Szóval majd itthon leszek és tanulok, 4-én úgyis vizsgázok.
Elkezdtem nézni a The Secret Cirlce sorozatot, igen fasza. Eddig 9 rész van fent a neten, nekem most következik a nyolcadik. Felirat nélkül lesem, hogy használjam kicsit az angolomat. Egész érthetően beszélnek benne, szerintem a 80%-85%-át megértem a párbeszédeknek. Érdemes megnézni, ha másért nem, akkor a csajok miatt, mert igen szépek, jó az alakjuk is. SZANA, ZSOLTI, RRRRRR ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81) Egorov


Egorov
aktív tag

Üdv néktek kedves olvasók, akik valószínű csak én vagyok, de I don' give a chainsaw. :DDD
Nincs sok időm sem írni a blogot, sem semmire, csak a tanulás és néha egy kis tanulás is befigyel. Az utóbbi időben sikerült a hőkezelés és hegesztés vizsgám, valamint a képlékenyalakítás vizsgám is. Ami még hátra van: mechanika szigorlat, áramlástechnikai gépek, tervezésmódszertan. Az a jó ebben, hogy nem csak a félévből van ennyi tárgy hátra, hanem ha ezek megvannak, akkor már csak államvizsgázni kell. Aztán meg munkát keresni. Az MsC az felejtős.

Dec. 27-én volt egy kisebb technikusi osztálytalálkozó, 6 emberke jött el, csak nekik szóltunk, mert ez a 6 ember volt, aki összejárt meg bandázott. Fasza volt, 7 sör, sok nevetés, történetek, ki mit csinál, hol dolgozik, tanul..szokásos körök. A 7 sör után még uncsitesóm és a barátnője feljöttek, ittunk még sört, ettünk pizzát, marhultunk, fasza volt.

Dec. 30-án ejszakai túrára mentem uncstesómékkal. 21:00-kor indultunk Ómassáról, 04:30-ra értünk vissza Ómassára, 04:40-kor indult az első busz. Hosszú volt. Nagyon hosszú. Nevettem sokat, de kicsit túlvállaltam magam. A végére fájt a lábam, minden bajom volt már. :DDD A kb. 7 és fél órás menetelést megszakítottuk vagy 4 db 5-10 perces szünettel, amivel megvártuk a csapat végét, azaz megvártak minket. Mi lassan mentünk, beszélgettünk, ittunk, jó volt. Szép helyeken jártunk, amiből igazán semmit nem láttam, mert kurva setét volt, de na. Az érzés megvolt. Sajnos fényképek nincsenek, nem is lehetett volna látni semmit. 5:30 körül értem haza, a villamoson meg a buszon is majdnem elszunyáltam. Hazaérve az első dolgom volt ignorálni anyukám "na milyen volt" kérdését és befeküdni az ágyba, ébredés után meg egy forró fürdőt venni, mert az jó.

Már nagyon régen szinte nem is vagyok msn-en. Néha felnézek, akkor is csak jegyzetet kérek. Tököm tele van a vírusos linkekkel, meg amúgy is. Aki akar valamit, az küldjön emailt, (azt naponta többször lesem) vagy használja a google chat-et, azon fent vagyok.

Visszamentem faszbúkra, nem is tudom, hogy minek. Talán már megbékéltem. Itt is korlátozottam vagyok elérhető naponta max. 1x felnézek, hogy jött-e valami halaszthatatlan üzenet, mert ugye sokan basznak emailt írni, csak fész.... :W Na mindegy a falam le van tiltva, nem tud senki rajtam kívül írni rá, chatre eszembe sem jut felmenni, jó ez így.

Olvasok. Kurt Vonnegut - Éj anyánk c. könyvét. A felén már átrágtam magam, vagyis átrágatta magát. Jó na. Ha elolvastam lethakarodok az antikváriumba és megnézem, hogy mik vannak még tőle. Ha óccsó, akkor veszek is.

A tornázás most szünetel, lusta vagyok, meg kell a pihenés. A C-vitamint szedem, remélem nem csak placebo. :U :DDD

Előfizetéses lettem. Fasza kis csomag, telefont nem vettem hozzá, pedig nagyon rám akarta tukmálni a kis fosköcsög, de nem adtam be a derekam. Még nem kell nekem okos telefon. Majd ha sokat utazok, akkor talán meggondolom, de így, hogy itthon van net, a telefon csak telefonálásra meg sms-re kell. Erre meg jó a mostani öreg Nokia XpressMusic is. Meg különben is, ami tetszett, az közel 70k. :Y Telefonra meg ennyit kiadni? Na elmentek a picsába.

Karácsonyra kaptam egy verset havertól, tiszta jó lett. :)

Szevasz ...... barátom.
Majd az első sört(kört) én állom.
Szeretem benned hogy kedves vagy és szótlan,
És néhány kör után már egyáltalán nem józan.
Némaságot fogadtál, a lányok ezt szeretik benned,
de ha letolod a nadrágod csak nagy levegőt vesznek.
A jelmondatunk: Lemegyünk de csak egy körre,
De Mario a 10. után meghívott még egy sörre.
Egy szónak is száz a vége K...en,
Ma a mise végén azt mondtam Ámen.
Békés Boldog karácsonyt kívánok.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#82) Egorov


Egorov
aktív tag

Mint mondottam volt, olvasom az Éj anyánk c. könyvet, találtam benn egy verset, versszakot, ami tetszik nekem:

" - Volt még egy vers, az lehetett az utolsó versed - mondta Helga. - Szemceruzával írtad a bőröndfedél belsejére.
- Nocsak - mondtam.
Helga elmondta a verset:

Howard Campbell szelleme nyugszik itt,
Kit teste kínja már nem háborít.
Porhüvelye bolyong valahol
És gyatra bérért robotol.
Ha őket akárhol szétválva leled,
Vesd tűzbe a testet, de kíméld e szívet.
"

szerk.: nem is helyes, pedig olyan jól hangzik. :DDD

A kijelentő mód múlt idejű alakok és a szintetikus képzésű jövő idő a 19. század folyamán tűnt el a köznyelvből, Arany és Vörösmarty műveiben még szép számmal előfordulnak; egyes nyelvjárásokban pedig ma is használják némelyiket. A régmúlt egyetlen alakban, a szoktam volt szerkezetben a köznyelvben is előfordul (mivel az ige sima múlt ideje többnyire a jelenre utal), ám sokszor helytelenül, egyfajta álrégies stílus kedvéért (például mondottam volt).

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#83) Egorov


Egorov
aktív tag

Az emlékek kellenek, még akkor ha szar emlékek.

Nézegettem a 2010-es Ozora fest videóját és nagyon megtetszett. Ebben az évben el kellene menni. Helyszínen 120 EUR a jegy, elővételben 80-100+szervíz kőccség. Nem olcsó, de legalább annyi mindent és olyan mennyiségben lehet oda vinni, amennyit csak akarok. Azt még nem tudom, hogy honnan szedek össze ennyi manát... :(

Fáj a lábam, gyün válámi mocskos front, világvége, akármi. -.-

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84) Egorov


Egorov
aktív tag

Foo baszki, ez nekem nagyon adja. Storia Time - Land of Dreams Meg a többi is. :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85) Egorov


Egorov
aktív tag

Általános összefoglalás

Elindult a suli, semmi érdekes. Tanulni kellene az államvizsgára és a többi vizsgára is: ÁTG, szigó, terv.módszertan, nyelvvizsga. Voltam Budapesten az állásbörzén, leadtam 5db önéletrajzot, eddig a Bosch írt emailt, hogy betettek az adatbázisba. Ez nagyjából annyit jelent, hogy elmehetek a kurvapicsába. Írtam több helyre is, persze basznak válaszolni. Rohadjanak meg, legalább írnának vissza valami sablon szart, hogy nem vagy jó köcsög. Na mindegy...
Beiratkoztam ThaiBox edzésre is, az egyetemen vannak az órák. Nem is mondanám ThaiBox edzésnek, mert annyira nem durva. 1 óra nyújtás, futás, combozás, gyakorlás, utána 30 perc kesztyűzés. Tetszik, fasza. Nyújtani kell, mint az állat, mert olyan merev vagyok, mint a ....... reggel.
Bíffel nehéz személyesen is beszélni. :( Úgy szeretném, ha egyszer egy olyan sms várna, hogy ő szeretne velem találkozni. :sóhajtóssmile Egyszer majd megkérdezem tőle, hogy mit rontottam el. Hátha most már őszintébben fog válaszolni, hiszen már 9 hónapja szakított velem.
Nagy valószínűséggel indulunk a szarvasűzökön. Verseny előtti esén ivás, aztán ha bírunk akkor futunk, ha nem, akkor is. :d A lényeg, hogy együtt legyen a csapat, marhuljunk, kovácsolódjunk mégjobban össze. Meg ugye lesz 4 lány is. Hátha valakinek nincs barátja, aztán lesz valami. :d

Csörömpölést hallottam a konyhából. Kimentem, és konstatáltam, hogy zúzapörkölt.
--------------------------------------------------------

20120310-20120311

Haverék felújítják a bérházi lakásukat, elmetem segíteni. 08:00 - 19:30-ig voltam ott, csiszoltunk, festettünk, ettünk, ittunk, marháskodtunk. Mentem volna ma is (20120311), de nem hívott haver, emailt sem írt, hogy menjek. 20:00-kor PeBa és Robinnyó haverommal verettünk 3 sört, ó volt. Csak ne lett volna olyan kibaszotthangos a zene. -.-' Bulldogs, nem megyünk hozzád többet. Így aludtam 11:00-ig, gépeztem, ebédeltem, aludtam pár órát, aztán megint gép. Tiszta lustálkodás volt. Remélem azért este tudok majd aludni, de van előnye is, mert legalább látom a Heti Hetest.
A mai ebéd hurka volt, jó szar. Mondtam is anyunak, hogy ettől az asszonytól ne vegyen többet.
Toltam a szervezetembe egy melegszenyát, ittam hozzá tejet, jól esett. Hízókúrán vagyok, fel kellene menni 70kg-ra, remélem sikerül valamikor.
--------------------------------------------------------

Ma (20120313) voltam nagyiéknál meglátogatni őket, beszélgetni velük. Jól vannak (korukhoz képest). Nagyinak lesz hónap végén egy szemműtéte, szürkehályog miatt. Nem lesz semmi para. Papus írt egy novellát valami pályázatra, sok pénzt lehet vele nyerni, remélem sikerül neki. Egész jó lett a mű.

Verettünk fröccsöt is, és közben (lassan 26 év után) megtudtam pár dolgot apukámról. Pl azt, hogy hogyan, hol találkozott anyuval, mi volt a beosztása (párttitkár), mi a neve, és azt is, hogy annak idején elismert. Szóval lehetne a nevem G. K. Gábor. Ezt nagyiék javasolták. Meg azt is, hogy keressem fel. Van felesége, ő is tudja, hogy létezek. Vannak gyerekeik is, ők szerintem és nagyiék szerint sem tudják, hogy én vagyok. Volt szó örökségről is, mivel hivatalosan elismert, ezért jogosult vagyok örökölni vagy mi. Szarom le. Nem is tudom, hogy szeretnék-e vele találkozni. Na azért csak jó lenne. Fénykép sajna nincs róla, pedig volt. Amikor általános iskolás voltam, akkor papus nyüstölte anyut, hogy ismerjem meg, fényképet is szerzett, de ezt anya széttépte. Gondolom én, mert eddig nem mutatott róla semmit. Há ez van, legalább azt tudnám, hogy hogy néz ki. Jó lenne ezt amúgy valakinek elmondani, de akinek el tudnám, ő nem akar velem találkozni. Vagyis nagyon ritkán. Hiába írok neki, hogy találkozzunk már...

Ma ismét küldtem önéletrajzot, tapasztalatom alapján erre sem fognak válaszolni a rohadék tetűk. Pedig már igencsak jó lenne.

Nyújtottam is ma, nem sokat, de jó volt. Toltam hasgörgőt , meg húzódzkodást is, hogy nyárra zsírság legyek, aztán gyüjjenek a puncik.

http://prohardver.hu/tema/viccrovat_6/hsz_10599-10599.html
------------------------------------------------------------------------

20120314

Na eddig ma sem csináltam szinte semmi értelmeset. Aludtam vagy 9:00-ig, gép, kaja, kockulás. Tornáztam egy órácskát, ami nyújtást, haskereket, lábemelést, felugrást foglal magába. Kiporszívóztam, toltam egy zuhanyt is. Most itt van Nyüzü, anya éppen kint eteti a konyhában. Tiszta cukifej. Már egész szépen "járkál".

Tűztem ki magam elé célokat is: Ugye Április 9-én indul (nagyon remélem) a nyelvtanfolyás. Addig meg kell tanulnom az ÁTG tételeket, meg fel kell készülnöm a szigorlatra is, valamint meg kell tanulnom a tervezésmódszertan tételeket is. Utána a nyelvtanfolyással együtt a többi államvizsgat tételt. Jah és majdnem elfelejtettem, hogy azt a nyüves hajtóművet is meg kell rajzolni, de azt majd Tifusszal az egyetemen.

Baszakodik a T-mobile. Ha május 1-jétől sárga csekken vagy személyesen fizetem be a számlát, akkor kb 200 forintot kell plusszba fizetnem, mert kezelés költség. Rohadjanak meg. Ha nem megyek be személyesen befizetni, akkor is ott ül a dili a pult megett. Magyarisztán...

Na voltam veretni pár (4) söröt, meg egy sajtburger menüt. 1500HUF-ból kijött, egész jó ár. Tészta volt, aranyos volt. Végre jött Endre, Zsolt, meg Ádám is, marhultunk egy sort. Leküldtem egy tányér mákos tésztát, most meg megyek szunyálni. OKCSŐPÁCSÁKÁNY
-------------------------------------------------------------------------

20120315

Na mai nap unalmasabb volt, mint gondoltam. Anya elment kirándulni, én meg itthon maradtam. Gép és kajálás. Ennyit csináltam ma. Sosem jön össze a tanulás. Megnéztem a Twilight Saga - Breaking Down/1-filmrészt. Majdnem kettő órás volt, ebből az kb. utolsó 20 perc volt jó. Az eleje nyálas faszkodás, semmi értelme nem volt. Még jó, hogy gépen lehet benne tekerni. Ha moziban lestem volna, tuti kimentem volna a gecibe a közepén. Remélem a folytatás jobb lesz.

Regeltem már távszámlán, hogy a trémobil ne verjen rám havonta kéccá pízt a csekkek miatt. A következő számla már a neten gyün osz' kezicsókolom.

ZULU2317, részeg fiatalok az Érik a szőlő dalt éneklik az utcában. Belváros, én így szeretlek, made my day.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#86) Egorov


Egorov
aktív tag

20120316

Már nem is tudom, hogy mikor léptem be utoljára facebook-ra, talán kettő hete. Jó nélküle. Helyette G+. Vagyis ott is csak követek pár érdekes, angol oldalt, azokat szoktam olvasgatni. Talán jót tesz az angolomnak, de ami fontosabb, hogy érdekesek számomra.

Ma már tényleg rendet rakok, mert tanulni kell. Sokadszorra "rakok" rendet. Remélem, hogy most sikerülni fog.
http://www.youtube.com/watch?v=R1twT86z5Fo&list=FLiEWwvek21hSGYaoZhq_iPQ&index=7&feature=plpp_video

ZULU1253, most keltem. Kivételesen nem ebéd után, hanem ebéd előtt valamiért. Már megint nem fogok este aludni. Fuck.

Ki kellene dobni a picsába ezt a nagy dög asztalt, aztán a helyére valami olcsó, használt raklapot tenni, elfér egymás mellett vagy kettő, aztán, hogy elég magas legyen kellene még kettő, rá valami szivacs, elé egy kis asztalka, aztán lehetne kénylemesen sörözni. Gondolom nem olcsó egy szar raklap, főleg nem négy. Pedig fasza lenne és még rendet sem kellene rakni ezen az asztalon. :666
Egy csomó CD-t is selejtezni kellene, de nincs kedvem. Végig kellene nézni, hogy melyiken mi van, ami órákba telne. Milyen jófej lettem volna magammal, ha ráírom még annak idején, hogy mik vannak rajta. -.-'

Na voltam veretni 2 sört meg egy viszkikólát egyik havercsajjal. Jó volt. Beszélgettünk mindenről, együtt lakásról, munkáról, párkapcsolatokról. Egyszer ha csak fővárusunkban lesz állás, akkor össze fogunk költözni. Messze van ez még.

Most meg Slam Poetryt hallgatok, abból is az Akkezdet Phiai együttes remekművét. Érdemes meghallgatni. Ha em tudod mi ez a slam poetry, akkor nézz utána. Nekem nagyon bejön.
http://www.youtube.com/watch?v=vbW-EfqflAo

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87) Egorov


Egorov
aktív tag

Googe+-on láttam ezt a verset, elég jóféle szerintem.

A felhasználó neve: I LOVE U "Forever"

I never really knew you
You were just another friend
But when I got to know you,
I let my heart unbend.

I couldn't help past memories
that would only make me cry
I had to forget my first love
and give love another try
So 've fallen in love with you
and I'll never le you go
I love you more than anyone
I just had to let you know

And if you ever wonder why
I don't know what I'll say
But I'll never stop loving you
each and every day

My feelings for you will never change
Just know my feelings are true
Just remember one thing
I Love Only You!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#88) Egorov


Egorov
aktív tag

"Ez csak egy levél tőlem neked
Egyébként hogy vagy mi van veled?
Egy pár sor hogy nehogy elfeledj
Hogy gondolj, rám küldök egy életjelet"
Forrás

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#89) Egorov


Egorov
aktív tag

"Jössz Te, s nem tudok vigyázni
stramm portámon két kopasszal.
Szívem zártkörű VIP,
s erre jössz Te, éves passzal.
Jössz Te, szexin, készakarva;
szemed két mélyhűtött lándzsa.
Úgy sétálsz, mint kés a vajba,
befelé e lelki lounge-ba.
A szesszel üríteni x-el
próbáltalak, Uram segíts!,
mint poharamat a mixer,
úgy töltesz föl újra Te is.
Csak még egyszer lennél enyém,
nem kellene más egyéb.
Ó, ha újra feltéphetném szerelmed szép zárjegyét!
Rászabva kis igényedre, mint megannyi sörkupon
- beváltatlan ígéretek
várnak sorban a pulton.
Lényed, mint a bor, túltenget bennem
e zord alkonyon, hogy ne látnálak a pult mellett,
nincsen annyi alkohol.
Jössz Te, nem is jössz, hanem mész.
Úgy mentél el, itt se voltál.
VIP-passzoktól nehéz életemből kicsekkoltál.
Éjszakámért megfizetek,
a szolivörös hajnal standol.
Jobbára egy felvizezett verssel jövök ki a strandról.
Míg hajnalka pultját veri,
szerelmünk nevét idézem.
Arcod foszló koktélcseri a feledés nehézvízében.
S bár feljön a tetejére,
a tudat mélyén múltam ott él:
szép emlékek cseresznyéje alatt a fanyarú koktél.

"
forrás

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#90) Egorov


Egorov
aktív tag

Ha minden jól megy, akkor nemsokára gyakornokként keresek egy kis manát. Számolgattam, hogy mennyit fog anya "levámolni". :DDD

Gáz: 15404 HUF/hó
UPC: 5000 HUF/hó
Áram: ~5000 HUF/hó
Saját mobil előfizetés: ~2000 HUF/hó
+ egyéb befizetés: 20000 HUF/hó

Ezeket vállaltam magamra. Anya nem mondta, na ide majd a pízzel, de ez így helyes. Ez így felfelé kerekítve (hátha sokat beszélek telón) legyen 50k. Elmélkedek új telefonon is, viszont azt csak részletre tudnám megvenni, mert 53k előfizetéssel, szóval az + ~4000 HUF/hó lenne. Így kerekítésekkel, mert pesszimista vagyok 55k jönne ki havi kiadásnak.
A gyakornoki fizetésből így már csak ~14k marad. Ezt majd jól megiszom. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#91) Egorov


Egorov
aktív tag

"It's okay to be angry and never let go
It only gets harder the more that you know
When you get lonely if no one's around
You know that I'll catch you when you're falling down
We came together but you left alone
And I know how it feels to walk out on your own
Maybe someday I will see you again
And you'll look me in my eyes and call me your friend"

Forrás: Yellowcard - Empty Apartment

Na amúgy meg itt egy szám a készülőben lévő új albumról, nekem tetszik, várom az albumot. :C Remélem még jó a link, mert már 3-ra ki van írva, hogy nem érhető el az országunkban. -.-

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#92) Egorov


Egorov
aktív tag

Szerdán meglesz az abszolutórium, mert már csak egy nyamvadt vizsgám van, ami persze sikerülni fog. ;]
Tegnap lement az írásbeli nyelvvizsga, 1 hónap múlva eredmény, 1-jén meg szóbeli. Magnótól parázok, a beszédes részre meg gyakorlok egy kicsit.
Ezek mellett persze 60 tétel van államvizsgára, fuck. Napi 5 tételt le kell nyomni.
Ma este sör + sétatolás.

Have fun.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93) Egorov


Egorov
aktív tag

Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Gépészmérnöki (GE-BG) képzésének tanulmányi státusza változtatásra került. ’Aktív’ státuszról ’Abszolvált’ státuszra D..... Dánielné módosította 2012. 05. 31. dátummal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#94) Egorov


Egorov
aktív tag

2012.06.13 Államvizsga.

06:30-ra kell menni, aztán tétel húzás, kidolgozás, szakdoga prezentáció, reagálás, tétel megvédés, izgulás, eredmény hirdetés, rokyban ivás. Röviden ennyi lesz. :DDD

BSc szint, 60 tétel (6 tárgy), ebből kettőt kell húzni. Egyiket a gyártóeszközök tervezése és üzemeltetése témakörből, a másikat meg a mechatronikai eszközök és rendszerek témakörből.

Remélem jól fog sikerülni. Még a prezentációt be kell gyakorolni, hogy maximum 8 perces legyen, meg persze veretni kell a tételeket, mert lehegesztik a lábamat, ha nem tudok egy tételt és pont azt húzom. :Y

Vasárnap azért egy lazító mozi bele fog férni. Életrevalók. Ezt lessük majd meg. Láttam már, de jó film nagyon, így moziban is meg kell nézni. Végre adják a régi Béke moziban óccsóé'.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95) Egorov


Egorov
aktív tag

Hi Gabor,

You have deactivated your Facebook account. You can reactivate your account at any time by logging into Facebook using your old login email and password. You will be able to use the site like you used to.

Thanks,
The Facebook Team

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#96) Egorov


Egorov
aktív tag

Este van este van, én nem vagyok nyugalomban. Reggel 05:00-kor fel kell kelni, kaja, kis tornázás, mert az kell, aztán irány az államvizsga.

Lesem itt a tételeket, jegyzeteket meg könyveket, de a francért nem jövök rá, hogy miért kell résolaj visszavezetéses vezérelt visszacsapó szelepet betenni tehersüllyesztésnél, ha a fojtás a visszacsapó előtt van, és miért nem kell résolaj visszavezetés ha utána. Szóval ha valaki tudja, akkor írjon üzenetet, mert jó lenne tudni. Koszi szépen előre is. :R

Még pénzért is le kell menni, mert ugye államvizsga után csak meg kellene inni valami szeszet. Aztán ha jó állapotban leszek (tényleg jó), akkor TT-vel beülünk a nemrégen megnyílt KÁFÉFREI-be, meglessük, hogy mit adnak. Ha nyomorultra ittam magam, akkor természetesen valahogy inkább hazafelé veszem az irányt és alszok. :DDD
Ami tervben van, az: sör, villanyrendőr, sör, sör, talán egy almás pite, majd még sör. Ha nem lesz villanyrendőr (6db kacsa), akkor opcionális piócázás lesz. :C
Ahhoz viszont, hogy ezt bírjam, viszek magammal rántott gyesznóhúst rizzsel, hogy legyen ami felszívja a jótékony nektárt.

Jó lenne, ha lenne gyűrűm, akkor már (sikeres vizsga után) fel is vehetném. Sajna 120k az sok volt, sok, és sok lesz még egy darabig. :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#97) Egorov


Egorov
aktív tag

Nem volt kacsa. Így nem volt ugye villanyrendőr sem. A piócát már meg sem kérdeztük. Volt viszont sör meg vodka. SOK. ;]
Meg 4-es diploma. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#98) Egorov


Egorov
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.