- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- ldave: New Game Blitz - 2026
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- aquark: Flipper PC-n!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Aktív témák
-
Egorov
aktív tag
December van, sehol a hó, úgymond jó idő van. Fűteni azért kell, de nem röpködnek a mínusz Celsius fokok. Múlt héten haza látogatott egy barátom fővárosunkból és ennek örömére elmentünk túrázni hárman (barát, testvére és én) Bükkszentlászlóról Fehérkőlápára. Délelőtt indultunk el, 11:00 óra körül. Gyönyörű szép volt a táj, a fák, a minden. Csend volt és nyugalom, jó levegő. Jó volt végre kiszabadulni a város és a számítógép, főleg a számítógép elől. Csináltam szenyát, főztem teát, vettem sört, haver szintén vett sört meg 1L jó házi pálinkát. Nem tudom, hogy mikor értünk ki a sziklára, csak azt, hogy én ott fél órát ültem és csak lestem magam elé, annyira szép volt. Túra közben beszélgettünk, marhultunk, iszogattunk, eszegettünk. Visszafelé a réten raktunk tüzet, jól megmelegedtünk, jól megittuk a maradék pocokölőt is. Itt már jó volt a hangulat. Ez 15:00 óra körül lehetett. Ezt onnan tudom, hogy 14:58-kor felhívtam volt páromat és elénekeltük neki a: gyere bodri kutyán szedd a sátorfádat c. dal pár sorát. Persze, hogy örült neki.

Na szóval itt már visszafele mentünk, haver tesója "kettőt vitt". MUHAHA Ezt nem tudom ki fogja érteni, nem is ez a lényeg, hanem, hogy mocsok vicces volt. Összefoglalás képpen, magamnak emlékeztetőnek írom, hogy megittam 4 doboz sört és 1/3L pocokölőt. Pár kép itt van, még nem kaptam meg az összeset.
Na eztán lementünk vandálkodni egy havercsajjal a városba, meki, korzó, LMFAO tánc, újgyőri, zászló, villamosra ordibálás a csajoknak, ki diósgyőrbe, másik havercsajnál "alvás". Az alvás azért van idézőjelben, mert a hőmérséklet és a különböző zajok, mint pl. horkolás, lemerülő telefon csipogása, kutya lefetyelése nem hagyott aludni. -.-'Hétfőn voltunk kínait enni "A bandával". Jó volt, degeszre ettem magam. All u can eat volt, 750 JMB-ért, 3x szedtem, fuuuuu. Jó volt nagyon. Utána söröcske: 2 korsó + 3 pohár. Leadtam a szakdogámat is 1 hete, remélem a bírálatról jó eredménnyel jön vissza.
Ma meg elméletileg mennénk a rokyba, de nekem tanulnom kellene, meg pénzem sincs. Semmi pénzem nincs, mert anya ma csak késő este jön haza és nem hagyott itthon. -.-' Na mindegy, majd lesz valami.
Tegnap találkoztam Bíffel, jó volt látni, beszélgetni vele így 2 hát után.

Jah és nem utolsó sorban: 55 a heti rekord.
Aktív témák
- Eredeti fake/full kamu 1TB SSD + kamu 512GB sd cardel (ajándék)! Oktatás, blog, prezentációs célra!
- Erős (HP Omen 17) gamer Laptop! -i9 13900HX, RTX 4090 16gb/175w tgp, 32gb DDR5, 1tb SSD
- riello UPS SDH 3000 - Szünetmentes tápegység - 3000 VA -2U
- Fortinet FortiGate 100E - Tűzfal
- Ruckus ZoneFlex 7363 - Access point - hozzáférési pont - Több db
- iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4475
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 14 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4422
- Eladó Samsung Galaxy A12 4/128GB fekete / 12 hónap jótállás
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 - 14" - Ryzen 5 pro 7530U, 16-32GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


