Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov

Hozzászólások

(#10) Egorov


Egorov
aktív tag

Rég nem írtam, nem volt kedvem.
Itthon ülök, szar kedvem van, nem jön össze semmi, ami az egyetemet illeti. Szilárdságtanból alpótra kell mennem, mert 12 pontos lett a pót zh-m. 15 ponttól kaptam volna aláírást. Pedig tanultam rá és ezért ilyen rossz érzés. Az alpót viszont "kutyanehéz" lesz, mert vizsgasort kapunk mi is. Hétfő lesz a nagy nap. Persze még ma, azaz Szerdán lesz egy fizika elő vizsgám, holnap numerikus módszerek pót zh. Aztán jövőhét. Hétfő szilárdságtan, Kedd anyagismeret aláíráspótlás, szerdán hidraulika gyakjegy pót.

Most írogatom a puskámat fizikára. Van 20 tétel. 10A és 10B. Így az elején ha nem gonosz, akkor az első tételekből ad, pl.: A3 B1. Mindkét sorból 5-ig írok puskát. Ha ez teljesül, akkor már csak az kell, hogy olvasson valamit az asztalánál.

Az anyagismeret az egy mumus tárgy nekem, mert másodszor vettem fel és megint alpótra kell mennem. Pedig ebből is tanultam, úgy látszik nem eleget. Rajta vagyok az ügyön.
Írtam tegnap műszaki áramlástanból pót zh-t, szerintem meglesz. Legyen is meg, mert ez is tavalyi cucc és épül rá tárgy, akárcsak az anyagismeretre. Meg kell csinálni, különben Don Gatto lehegeszti a lábamat. Ja igen. Hétfőn automatikából szereztem aláírást.

Meg itt vannak ugye a CV-s vizsgák. Statika, matek szigorlat, gépelemek II. 9 kredit összesen, mert a szigóért nem jár semmi.

Az egyetem mellett van más is. 2009.10.19-én összejöttem egy lánnyal. Nagyon jópofa, vicces és szereti a sört. :) Hétvégén ellesünk a vadasparkba, viszünk fénygépet,hátha lesz valami vicces állatka. Többet nem írok róla, mert nem ide tartozik. :)
A táncórákkal nem sok új van. Még mindig csak pénteken tudok járni, mert úgy van órám. Ezen szerintem a vizsgaidőszak sem fog sokat változtatni, mert sok vizsgám lesz, sokat kell tanulni, ha pedig megyek órára, azzal kiesik vagy 3 óra.

Szerencsére a családban senki sem beteg. Nagyiék beoltatták magukat a sima influenza meg a H1N1 ellen is. Én nem tervezem, nem tudom miért. Talán azért, mert bízok a banánban és a mandarinban. Majd meglátjuk mi lesz.

Volt két szalagavató is nemrég. Az egyiken táncoltam is. Havercsaj osztálya kért meg, mert nem volt elég hím. Után a szokásos kocsmázás, ivás, részegség. Péntek volt. Aztán szombaton párom szalagavatója volt. Tetszett, jók voltak, aranyosak voltak. Utána kis ivás, ami nálam 2 sört jelentett, mert a vodkára nem bírtam ránézni az előző napi ivástól. :-) (meg amúgy sem iszok, ha a párommal vagyok) Lementünk a Rockwellbe, jó buli volt, majdnem zárásig maradtunk, gyalog "haza" ( 20 percnyi járóföld ), alvás.

Ajándék ügyileg is szarul állok, nem tudom mit készítsek/vegyek. Egyedül nagypapinak tudom mit fogok adni. Meg páromnak is kitaláltam de sehol nem találom, amit adni akarok. :W Pénzem nincs vagyis minimális, marad a kreativitás.

A Szilveszter is bizonytalan, lehet Bogács de nem biztos. Az is előfordulhat, hogy nem lesz kedvem menni sehova. Ez is elválik majd idővel.

Még valami a végére. Meglestem mit írtam utoljára. A vásárban vettem 3 kitűzőt. Egy LADA egy Digép és egy MGM kitűzőt. Könyv nem volt kedvemre való.

Ennyi voltam, megyek vissza puskát írni, mert "mindmeghájjunk".

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.