Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov

Hozzászólások

(#80) Egorov


Egorov
aktív tag

Boldog? Karácsony? Hogy is ne lenne az? Ugyanolyan nap számomra, mint a többi az elmúlt közel fél évben. Itthon vagyok, tanulgatok, eszek, mint az állat. Na mit is eszek? Persze, hogy töltött káposztát meg húslevest. Annyi van mint a szemet, szerintem még szilveszterkor is ezt fogom enni, ha nem romlik meg. Szóval itthon vagyok, "egyedül". Anya természetesen itthon van, de ő mindig itthon van, de na....
Fa nincs itthon, már sok éve nincs fa. Nem ünnepeljük a karácsonyt. Holnap megyünk nagyiékhoz, összegyűlik a család és ennyi. :) Azért a nagy ajándékozási kedvben kaptam magamtól karácsonyra egy dual action door gymbar-t. Ez egy ajtófélfa közé befeszíthető húzódzkodó rúd. Mivel tolom a Fegyencedzést, kellett egy ilyen. Igen fasza, tegnap hozta a futár, ma már izomlázam volt egy kicsit, de azért ma is csináltam gyakorlatot. Nyárra jó lenne valahogy kinézni, ezért ez a nagy sportolás, testedzés.
A szilveszterre semmi tervem nincs, szerintem itthon leszek. A banda együtt akar valahol marhulni. Ebben benne lennék. Egészen addig, amíg nem mennek le a Rokyba. Olyan helyen akarok lenni, ahol, ha akarok, akkor leülök egy csendesebb helyre, beszélgetek valakivel és nincsennek nagyon sokan. Magyarul egy házi buliban benne lennék, de ilyen úgysem lesz. Szóval majd itthon leszek és tanulok, 4-én úgyis vizsgázok.
Elkezdtem nézni a The Secret Cirlce sorozatot, igen fasza. Eddig 9 rész van fent a neten, nekem most következik a nyolcadik. Felirat nélkül lesem, hogy használjam kicsit az angolomat. Egész érthetően beszélnek benne, szerintem a 80%-85%-át megértem a párbeszédeknek. Érdemes megnézni, ha másért nem, akkor a csajok miatt, mert igen szépek, jó az alakjuk is. SZANA, ZSOLTI, RRRRRR ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egorov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.