Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59049) ryke1 válasza enfEE1 (#59047) üzenetére


ryke1
tag

En is kezdo vagyok, es eloszor en is az epitesen gondolkoztam, de valtoztattam a terven, mert mashol is olvasva a tanacsot, en ezt az utat jarom bet: egy jo tavvezerlo (ezt ugye/talan egyszer vesz az ember) es egy szimulator.
Milyen igazuk volt!
Bar meg nem a legjobban sikerult beloni a taviranyitot a progihoz (valamerre mindig huz egy kicsit), de mar latom, hogy nem egy egyszeru dolog (kezdokent) a hardware osszehozasa, magarol a repulesrol meg nem is beszeltem, par gepet mar biztosan osszetortem volna.
En Taranis QX7-et vettem -10% a hobbyking10 kuponnal (vam es afamentes az eu-bol) + LiftOff (Steamen most -25%) es VelociDrone (14,99 Font) szimulator.
Mire megtanulsz repulni, kiderul, hogy erdekel-e, es nem koltottel sokat, ha megsem.
Udv es jo repulest

[ Szerkesztve ]

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.