Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32099) NightLord válasza Jackal2 (#32088) üzenetére


NightLord
tag

Az, hogy szerinted "tutira van más gyengéje is", bár nem tudod, hogy mi, az azért nem túl erős érv : )

Lehet pici ahhoz, hogy száz méterekre repülj vele LOSban, de nyilván nem is arra van kitalálva, ez egy fpv racer.

Az, hogy generálisan szarok az eachine fpv cuccai, az megint leegyszerűsítés (mihez, és főleg milyen árkategóriához képest?), a több csatornán való adás meg maximum akkor zavaró, ha a hajógyárira mész repülni, ahol rajtad kívül még 5 másik is próbálkozik... azért lássuk be, nem mindenki ide akar járni.

Az hogy a szemüveg szar, megint relatív, ráadásul gondolom sosem repültél még ilyennel. Én repültem vele, jelentem használható. Nyilván lehet, és érdemes is jobbat venni, de az azért az erős túlzás hogy egyenesen a kukába kéne dobni. 866 review-je van a szemüvegnek a banggood-on, 4.9-es átlaggal, nyilván véletlenül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.