Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) allfinanz válasza MaTTeS (#20550) üzenetére


allfinanz
senior tag

Hivsz digi szerelot pl. tv-hibaval, kijon es fizetsz neki h oldja meg a modem problemadat.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#20552) csjohnny


csjohnny
tag

Miskolcon nincs semmilyen csatorna a 114,5Mhz-en.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#20553) unravel válasza csjohnny (#20552) üzenetére


unravel
őstag

A jelenleg hatályos ÁSZF (2013.08.01) - részlet - :
Az ÁSZF „E” Mellékletében feltüntetett csatornák szerepeltetésének vállalt időpontja 2013. augusztus 31-re módosul.

Nézd meg a naptárod és szólj ha nem érted. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#20554) Billu válasza csjohnny (#20552) üzenetére


Billu
aktív tag

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#20555) csjohnny válasza unravel (#20553) üzenetére


csjohnny
tag

Értem én. :)
Csak az utolsó 60. oldal lap aljáig nem jutottam el. :W

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#20556) Flashget


Flashget
félisten

Sport tv dömping Szlovákiában

4db digi sport csatorna a hatból!

Realme GT Master Edition

(#20557) leslieke válasza Flashget (#20556) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abból kettő csak focicsatorna, vélhetően tele ismétlésekkel. nem nagy veszteség.

Nálunk meg amúgy is 7 sportcsatorna van. Ami lényegesebb lenne, hogy ezeket mind HD-ben adják.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20558) Bogyi007 válasza leslieke (#20557) üzenetére


Bogyi007
veterán

És mond melyik ami hiányzik HD-ban? - oké persze az Eurosport 1-2 jöhetne éppen abban, de a SportM önmagában is fölösleges inkább egy Sportklubnak örülnék még akár SD-ben is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#20559) leslieke válasza Bogyi007 (#20558) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont az, amit írsz, a Euro 1-2.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20560) allein


allein
addikt

Nálam az átállás előtt volt Eurosport 1-2. Csatornákat újrakerestem és most nem találom a két csatornát :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#20561) Samott válasza MaTTeS (#20550) üzenetére


Samott
addikt

A teteje (alja?) lepattinthato, es a kabelt is ki tudod huzni. Nezd meg es szed szet ha ugy erzed, hogy ossze tudod rakni utana. Nekem sikerult. ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20562) Flashget válasza leslieke (#20557) üzenetére


Flashget
félisten

egy a lényeg..az ittenit ne adják el a trének. ;)

Realme GT Master Edition

(#20563) Bogyi007 válasza Flashget (#20562) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így van! Nem kérnék a T-ből megint...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#20564) f4lcon


f4lcon
őstag

egyik lakásunkban Té van, a másikban Digi.
egyikkel sincs semmi problémám... (mondjuk jó helyen van mindkét lakás, 13 kerület, optinet)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#20565) sagem válasza f4lcon (#20564) üzenetére


sagem
addikt

A minőség még hagyján, az árakról is szó van..:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#20566) snemeth válasza f4lcon (#20564) üzenetére


snemeth
aktív tag

Jól megy! :)

(#20567) Flashget válasza f4lcon (#20564) üzenetére


Flashget
félisten

mennyit fizetsz a trének (tv+net+telefon)és mennyi kötelező hűséggel?
mennyit a diginek (tv+net+telefon)hűség nélkül?

és akkor megérted miért nem kell tré a digi helyett.

Realme GT Master Edition

(#20569) schumi


schumi
aktív tag

Hello

Tudnatok segiteni a kovetkezoben?
Szerintetek az normalis hogy a musoroknak az info resze (melyik csatornan mi megy eppen), csak percek elteltevel jon be bekapcsolas utan ?(elobb esetleg ugy jon be ha egy adott csatornara kapcsolok, akkor az adott csatornanak bejon rendesen a "musorujsag").

Ez mitol fugghet? Tv, halozati terheltseg vagy mi lehet (upcnel ha mas nem is de ez legalabb tokeletesen mukodott). (Hely:sülysáp, tv: samsung 6100-set top box nelkul).

Elore is koszi

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#20570) Morris válasza schumi (#20569) üzenetére


Morris
veterán

igen normális. a tv tunerje sajnos lassabb mint a box-oké.

(#20571) dh66e válasza Morris (#20570) üzenetére


dh66e
veterán

Már amelyik. :)

(#20572) Morris válasza dh66e (#20571) üzenetére


Morris
veterán

Igaz! Nekem az LG lcd nagyon tetű. A pana plazma gyorsabb, de a pálmát a a digi+C HD box vitte. AZ nagyon gyors volt!

(#20573) roomi


roomi
tag

HI. Van itt a Prohardveren UPC kábel topik? Ha nincs akkor itt fogok kérdezni :K :U Köszi

(#20574) vlaho válasza roomi (#20573) üzenetére


vlaho
aktív tag

Van.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#20575) schumi válasza Morris (#20570) üzenetére


schumi
aktív tag

Koszi, tehat akkor a tv miatt ilyen, akkor most mar van meg egy indokom h mert vegyek kulso boxot :), gondolom kulso tunerrel akkor mennie kell mint kesnek a vajban

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#20576) #74774528


#74774528
törölt tag

Sziasztok! Az mitől lehet,hogy van a digi film miatt egy humax Digi+C HD2 boxom és a digitális adás sokkal szebb a boxon mint a tv-n (Samsung UE32EH5300) dvb-c tunerjén?
Élesebb és sokkal szebb színeket ad a box.

[ Szerkesztve ]

(#20577) dh66e válasza #74774528 (#20576) üzenetére


dh66e
veterán

Mert a box egy célhardver ezt gondolom nem kell külön ecsetelni,a másik gyenge pont a rendszeredben maga a tv.Tudomásul kell venni hogy egy alsó-középkategóriás samsung(de bármelyik gyártóra igaz) nem pakol bele ezekbe a tévékbe sem drága minőségi tunereket sem jobb chippeket amik javítanának a megjelenítésen,Egy box amit erre kifejezetten erre terveztek bizony jobb képmínőséget produkál bármennyire is meglepő. :)
schumi
Vagy veszel egy drágább készüléket aminél nem kihívás a műsorinfó azonnali megjelenítése. :)

[ Szerkesztve ]

(#20578) #74774528 válasza dh66e (#20577) üzenetére


#74774528
törölt tag

Gyenge pont a rendszeremben a tv.... Igazán bocs, hogy nincs egy felmillios smart tv-m, a kérdés lehet "láma" volt de attól nem kell fikázni....

(#20579) digikábeles válasza #74774528 (#20576) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Ez nálam is így van. Csak én egy Samsung C tuneres BD lejátszót használok boxként.

(#20580) dh66e válasza #74774528 (#20578) üzenetére


dh66e
veterán

Sajnálom hogy fikázásként szűrted le a mondani valóm.Ilyen alapján sok embert megsértenék( kb az ország nagy részét),de csak a tényeket közöltem veled nem volt hátsó szándék.

(#20581) #74774528 válasza dh66e (#20580) üzenetére


#74774528
törölt tag

Egy olyan kérdés,merűlt még fel bennem ha a humaxra pendriveot dugok, megjelenik a felvétel a menüben, de nem enged felvenni semmit, ez gondolom szoftveresen van "lebutítva"? Humax Digi+C HD2 beltériről van szó...:)

(#20582) Wasquez


Wasquez
senior tag

Az analóg TV kártyáknak maradt még valami lehetősége, vagy mind kukaérett lett?

PC

(#20583) Multibit válasza Wasquez (#20582) üzenetére


Multibit
veterán

A kábelszolgáltatók továbbra is nyomják az analóg jelet, tehát semmi akadálya annak, hogy egy ilyen tunerkártyát használjon valaki.

(#20584) Flashget válasza Wasquez (#20582) üzenetére


Flashget
félisten

Nálam is működne még a régi PCTVPRO kártya a gépben ha az új lapban lenne még1 PCI foglalat ;)
meghagytam egy xp particiót és digikábelen simán ment az analóg csatornákkal. De már kb. semmi értelme lenne, mert vettem egy DVB-C/T tuneres monitort 2 éve és azon tévézek ha úgy adódik.

Egyébként van ez a kütyű ami működik digikábelen.

Realme GT Master Edition

(#20585) Bogyi007 válasza Flashget (#20584) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezért is van nekem Usb-s tunerem analóg fajtából. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#20586) Flashget válasza Bogyi007 (#20585) üzenetére


Flashget
félisten

Azért azt is vedd figyelembe az a régi stereo,fm,teletext tuner 2004-es beszerzésű és 20K volt akkoriban. :)
Arról nem is szólva a maga idejében az egyik legjobb volt. Akkoriban USB-s tunerek még nem voltak és az elsők kiadások is még botrányosan rosszak voltak..
Ma már persze más a szitu.

Realme GT Master Edition

(#20587) Ltd


Ltd
csendes tag

Techwood c7100 STB tulajok!
Lehet előre programozni adások felvételére? Ha igen, hányat ? Hogyan?
Készülök venni egyet, de ha nem lehet előre programozni, akkor nem ez kell nekem...

köszi!

(#20588) Gercsi válasza #74774528 (#20581) üzenetére


Gercsi
tag

Szia!

A DIGI+C HD2 jelenleg csak merevlemezre enged rögzíteni. Erre a célra jó a táppal ellátott illetve a táp nélküli merevlemez is.

Üdv!

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#20589) Dog 11


Dog 11
tag

A 1272 szerint, a 09.01 től a 114500 kHz.-en belépő két program jelátviteli sebessége / némi háttérben történt nyomozást követően közölve / : 6900 kS/s lesz.

(#20590) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Azt hiszem valaki már írta, de én is egyre jobban észreveszem, a Digi World HD és a Digi Life HD mostanában nagyon pixeles, sokkal rosszabb minőségű, mint régebben. Egyértelműen SD adás van felkonvertálva, vagy még rosszabb is.

Erről tudtok valamit?

A Digi Animal World viszont továbbra is tűélesnek tűnik.

(#20591) Tacsika válasza batagy (#20590) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Nálam nem (Óbuda)

(#20592) batagy válasza Tacsika (#20591) üzenetére


batagy
őstag

Mármint nem úgy pixeles, hogy jel kimaradás lenne, jel az van. Hanem csak a kép gyenge minőségű.
Egyébként Bp. 21. ker, ahol ezt tapasztalom.

Nálad tűéles a DigiWorld és a DigiLife a HD-n?

[ Szerkesztve ]

(#20593) sityupityu válasza batagy (#20590) üzenetére


sityupityu
veterán

Vannak műsorok amiknél én is észrevettem. Nem mindent adnak "rendes" Hd-ban, azok ilyenek.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#20594) Tacsika válasza batagy (#20592) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Nálam semmi sem tűéles mivel rossz a szemem :((( (azért a pixelesedést észreveszem)

Közérdekű!

Tisztelt Ügyfeleink! Munkatársaink 2013.08.14.-én 02:00-től 06:00-ig a budapesti (III., IV., VI,. IX,. X., XI., XIII., XIV., XV., XVII., XVIII., XIX., XX., XXI. kerületek) hálózatunk karbantartási és fejlesztési munkálatait végzik, ezért az internet, tv és telefon szolgáltatásokban kimaradások fordulhatnak elő a szolgáltatási területeken. Türelmüket és megértésüket előre is köszönjük!

(#20595) FerNandor válasza batagy (#20592) üzenetére


FerNandor
őstag

nekem a PVTV-n szokott sok müsör ilyen lenni. elviselhetö, de zavaró is.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#20596) sityupityu válasza batagy (#20590) üzenetére


sityupityu
veterán

Az animal world-on pont vége lett egy kutyakiképzős műsornak, aminek tűéles volt a képe. Az ezt követő természetfilm viszont már pixeles, gyengébb minőségű.

FerNandor: Így van. A pv tv-n is vannak pixeles és éles adások is egyaránt.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#20597) allfinanz


allfinanz
senior tag

Azt h HD a csatorna nem jelent 1-t, h az osszes musor, amit adnak mind HD-s. Tobbsege SD-s, csak fel van konvertalva. Mas kerdes, h a kozszolgalati adokon ezt profibb technikaval vegzik, hiszen ott se minden musor HD.

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#20598) ogs válasza Ltd (#20587) üzenetére


ogs
csendes tag

Szia!

Válaszok:
Lehet előre programozni adások felvételére? Igen
Ha igen, hányat ? Ezt nem írja a user manual, én még nem ütköztem limitbe, de nyilván a rádugott USB-s winyótól is függ (pl. mennyi hely van rajta)
Hogyan? Kiválasztod EPG-ből, vagy te megadod mikor vegyen fel, vagy megnyomod a record gombot a távirányítón

Vannak hátrányai az előre programozásnál:

-EPG-ből kiválasztva, kényelmetlen, hogy nem lehet +/- 10 percet(starthoz, stophoz) rögtön beállítani (utólag lehet a timerek szerkesztésénél). Ez nem olyan vészes, mert írtam egy kis progit ami egyszerre az összes timernél ezt elintézi (de jó, hogy Linux fut rajta :D )

-Ismétlödő felvétel esetén csak a következőket lehet állítani: Once, Daily, Weekly. Jó lenne, ha tudna csak hétköznapot belállítan (H-P, a régi Philips analóg DVD-recorderemen volt ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#20599) ogs válasza ogs (#20598) üzenetére


ogs
csendes tag

+ 1 limit ami lemaradt: maximum 31 napra előre lehet programozni

(#20600) roomi


roomi
tag

HI. Van összefüggés? Digi STB van a digi film miatt. 2 hónapja vettünk egy új TV , benne a képújsággal. Ha a TV -n nyomok rá a teletexgombra akkor semmi, vmi faxságot kiír. A STB távirányítójával jön teletex.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.