Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Syaby válasza Bandus99 (#1100) üzenetére


Syaby
csendes tag

Köszi a választ! Még egy kérdésem lenne a szofter frisitéstől müköni fog, TXT?

(#1102) csibor válasza Bandus99 (#1100) üzenetére


csibor
őstag

Szoft friss nem volt,csak magától csinálja.A csatornák egyébként megvannak,annyit ír nincs jel,vagy gyenge a jel.

(#1103) Rival válasza Rival (#1078) üzenetére


Rival
aktív tag

A történet ott kezdődik, hogy amikor megjelent a Hyundai HSS-1160NA-hoz való legfrissebb firmware (v1.29), akkor az üzenetre, mely szerint letölthető, azt válaszoltam, hogy nem, később, mivel nem szerettem volna, ha minden beállításom elveszne (legalábbis mindenhol azt írták, hogy elvész).

Ma viszont egyszer csak feltűnt a menüben a PPV (pay per view) menüpont, és az EPG-ben is a kredit kijelzés. Nem tűnt el semmi, minden csatorna és műhold beállítás megmaradt, de a kütyü időközben, suttyomban frissítette magát. Se szó, se beszéd... erre varrjatok gombot... :)


Tegnap első bekapcsoláskor viszont kiírta, hogy a v1.29-es szoftver be lett töltve, és nyomjak OK-t. Újraindult, és tök üres volt minden... :O Mondjuk sebaj, legalább nem nekem kellett megtennem... :) De ami nagyon jó ebben a szoftverben, hogy az ABC sorrend működik, és több műhold beállítása is sokkal kellemesebb, nem kell annyit szarakodni, mint a korábbi verziókkal. Határozottan most a legjobb a beltéri, mióta két éve használom... Hajrá... :R

(#1104) Locutus


Locutus
veterán

Itt még mindig ugyanez az ökörködés megy a befizetések körül? Hihetetlen.

Én is bosszankodtam rajta januárban, de azért időközben igazán léphetett volna a digitv annyit, hogy a honlapján és az ÁSZF-ben tisztába rakja, hogy a szerelő még ennyit+annyit elkérhet pluszban. Csak ugye ez nekik negatív marketing, mert kibújik a szög a zsákból, hogy mégsem ingyenes a belépés. Mert sohasem volt az.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1105) Bandus99 válasza csibor (#1102) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezen sem lehet meglepodni a felfuzott belteri eseteben a jel erossege csokken a masodik belteri eseteben,
Szamodra egy jo megoldas van. Allisd be megfeleloen az antennadat es maris mukodni fog. Az a 60% igen keves.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1106) Bandus99 válasza Locutus (#1104) üzenetére


Bandus99
őstag

Ugye te sem nezted meg sem a weblapot sem az ASZF et reszletesen, csak jossz es haborogsz.

Ez pl a weblaprol van:
Amennyiben egyedi igényei vannak az ügyfélnek, illetve kiépítés alapszerelés keretein belül nem megvalósítható, a forgalmazó jogosult számla ellenében költségeket terhelni az ügyfélre, természetesen előzetes egyeztetést és felmérést követően
Igeny eseten az ASZFbol is kikeresem a megfelelo reszt.
De csak miutan beirod bocs sracok tevedtem.




Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1107) holinorby


holinorby
tag

Sziasztok!
Racz András honlapján bukkantam rá erre, [link]
engem elsősorban a német adók éredekelnének, mint pl a pro7(104. a listán), a kérdésem h a Hundai beltéri esetén hogy lehet ezeket az adókat beállítani?
Köszi!

[Szerkesztve]

(#1108) Rick4 válasza holinorby (#1107) üzenetére


Rick4
félisten

biztos elkerülte a figyelmedet, hogy ezek az adók az astráról jönnek a 19.2 fok keletről, ehhez vagy forgató kell, vagy másik tükör másik fejjel. alapból ezeket tudod fogni:[link], nyilván azokat amik nincsenek kódolva..

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1109) csibor válasza Bandus99 (#1105) üzenetére


csibor
őstag

65% felé az istennek sem megy,de azt legalább stabilan tartja.1 bevillant 78% ,de többet nem sikerült rátalálni,pedig milméterenként állítottam.

(#1110) Rick4 válasza csibor (#1109) üzenetére


Rick4
félisten

el kell forgatni a fejet. ha az irány jó, és ennél jobb már nem lehet, akkor csak a polarizációval lehet gond, illetve van még egy olyan, hogy ha fellazítod a fej mellett levő pici csavarokat, tudod előre hátra tolni a fejtartóban, ( pár millimétert, de nem mindegy ) kipróbáltam, ez is számít, ha nem jól rakták bele, nincs pont a fókuszban a fej, és csökken a jelszint.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1111) csibor válasza Rick4 (#1110) üzenetére


csibor
őstag

Fordítottam a fejet balra,jobbra,de kb..1cm-en belül volt csak jelszint,és nem találtam 1/2 órán belül jobb jelszintet.

(#1112) jata


jata
csendes tag

a videot , hoyg lehet a leggegyszerübben a digi-re köttni? köszi

[Szerkesztve]

(#1113) csibor válasza jata (#1112) üzenetére


csibor
őstag

Százlábúval.

(#1114) Lala6


Lala6
őstag

Hétvégén nagyon meglepődtem. A nyírségben jártunk a barátnőmmel az anyukájánál, meg közbe beugrottunk 2 ismerőshoz is akik arra laknak. Meglepően sok helyen volt fent a digi antenna, UPC-t talán 1-et láttam. Jó nagyot szakított a digi szvsz. Mindkét ismerősnél(akinél jártunk) szintén digi volt. Anyós kérdezte is tőlem, hogy mi ez a digi, meg milyen. Látta már ő, de hátha én jobban tudom. Mondtam neki mindent ami fontos, gondolkozik is rajta, hogy bekötteti. Mondom neki, hogy sokat kell rá várni. Feléjük nem! Azt mindta, hogy van egy ember a faluban akinek szólni kell és 1 héten belül felteszik. Mondtam még, hogy számítson bekötési díjra is, mert hiába azt mondják, hogy ingyenes, valamennyit fizetni kell a szerelőnek. Erre közölte, hogy feléjük mindenkitől 5000-Ft-ot kér a szerelő, mindegy, hogy tető, vagy fal.
Mondtam is neki, hogy köttesse be, megéri. Jobb, mint a mostani 3 alap csatorna.


Ehhezképest Pesten hónapokat kell várni, és épp a szerelő kedvétől függ, hogy mennyit számol, 5-10-15k-t. Lehet, hogy ezért is látni itt kevesebb antennát.

(#1115) Bandus99 válasza csibor (#1109) üzenetére


Bandus99
őstag

A 65% keveske ott valahol valami nem jol van beallitva.
Sajnos en nem tudom ezt neked megoldani.

Probalj segitseget kerni raczandris forumtarsunktol, O egy segitokesz hozzaerto antenna szerelo. Remelhetoleg neked is tud segiteni, mi okozhatja hogy mindenfele mozgatas ellenere csak 65% ot sikerul elerned.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1116) Lala6 válasza csibor (#1111) üzenetére


Lala6
őstag

Milyen messze van a beltéri az antennától?

(#1117) Kiskutya válasza Lala6 (#1114) üzenetére


Kiskutya
veterán

en nyiregyhazan lakom de december elseje ota meg nincs digim pedig akkor regsztraltak. kb 1 honapja 1 masik csapatnal is regisztraltam magam holnap hivom oket hogy miujsag szoval itt sem kapkodjak el a dolgokat.....
most komolyan valaki vart mar ennyit ra? nyiregyhaza olyan kornyeken lakom ahol sok 10 emeletes haz es sok a panel de en eddig csak 1 helyen lattam digi antennat kirakva(meg az sem lehet hogy sajat mert egyebkent se nagyon latni muholdas antennakat kirakva) szoval nem tudom elhinni hogy lassan 4 honapja nem jut nekem belteri vagy nem jutnak el eddig(nem 1 eldugott hely nyhaza 1ik legnagyobb resze)

[Szerkesztve]

hmm...

(#1118) raczandris válasza csibor (#1096) üzenetére


raczandris
tag

Csibor szia
Hallom gondod van a jelerő és minőséggel .A Humax -II --n a 70 % minőség nem mondható rossznak . A Humaxok kevesebbet mutatnak mint a Hyundai -ok .
A társkészüléken probáld meg egy SAT osztóval elosztani az antenna jelet és ne felfűzni . Ezzel sok esetben megszűnik a (duplán jelentkező adók) jelenség .
R.A.

[Szerkesztve][link]
[link]

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1119) raczandris válasza Kiskutya (#1117) üzenetére


raczandris
tag

Kiskutya Szia
Nem vagy egyedűl ! Itt Bpesten is vannak sokan akik Decemberben jelentkeztek és még nincs digi tv-jük .
1- Nem kapnak a szerelők megfelelő bérezést és alig van szerelő aki vállalja ezen az áron a munkát .
2- Kevés készülék van és alig tudnak szerelni a még meglevő szerelők is .
Ez a magyarázat .
( 400.000 körül van a jelentkezők száma . Novemberi 250.000 hez képest )
150.000 antennát felszerelni 2-3 hónap alatt nem lehet ,főleg ha nincs hozzá anyag .

R.A.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1120) Lala6 válasza Kiskutya (#1117) üzenetére


Lala6
őstag

Jajj, Nyíregy. Barátnőm unokatesójánál is voltunk. Nyíregyháza, 10 emeletes panel. Ő is szeretett volna digi-t, de elmondása szerint az önkormányzat nem engedi, hogy antennát tegyen fel. Azt mondják, hogy rontja a városképet. A falra már nem is tudná feltenni, mert leszigetelték a házukat, de van egy kis erkéjük is ahol bőven elférne, és még az irány is jó.
Szerelőkkel is beszélt, azok is azt mondták, hogy nem teszik fel, mert nem engedik.

Szomszéd házakon sem volt antenna, nem csak digi, hanem semmilyen.

Megkellene kérdezni pontosan a hivatalban. Márha te is 10 es panelban laksz.

(#1121) zolika76 válasza Lala6 (#1114) üzenetére


zolika76
csendes tag

Én ugy hallottam itt a nyírségben azért ilyen gyors a digibekötése mert az itteni dealer csapat fönöke a digi román tulajdonosának a rokona. Rögtön van náluk a bekötéshez cucc. Ez csak pletyka nem 100%.
A bekötés nálam megrendeléstől számítva 1-1.5 hét alatt kész volt.Bár ennek 3 hónapja.

[Szerkesztve]

(#1122) Lala6


Lala6
őstag

Már az m2-n is van TXT. Lassan csak beindul.

(#1123) cyberjohn_


cyberjohn_
tag

Nyíregyi vagyok én is és panelban lakom. Úgy felraktam az antennát mint a szél. Ha valakinek nem tetszik szóljon, de baromira nem bír meghatni a véleménye a városképről.
Az erkélyemre ha részecskegyorsítót akarok tenni, akkor azt teszek.
Akinek nem tetszik fizesse a kábelszámlám.
A másik amit szerettem volna a szoftverhez hozzáfűzni, hogy nekem HSS-1165N van diseq mocival és korábban azt csinálta, hogy este amikor kikapcsoltam a motor leírt 2 teljes kört kikapcsolás után 1 percel.
A legújabb szoftverrel nem csinálja, csak rendesen forog a motor. :)
Egy nagy jó pont az új szoftvernek.

Mert olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1124) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

A kedvencek listamat hogy rakom a digi listajaba ugy, ahogy a kedvencekben van elso helyen az M1, ott is elso helyen legyen stb?

Csatorna osszekeveredes eseten valo visszaallitasra gondoltam.

[Szerkesztve]

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1125) beard válasza JohnnyX (#1124) üzenetére


beard
tag

Sárga gombos listában át tudod helyezni a csatornákat véglegesen.

(#1126) csibor válasza raczandris (#1118) üzenetére


csibor
őstag

Sat osztóval megoldódott a probléma,egyelőre még sorba kötve.

(#1127) rob5


rob5
aktív tag

Helló!
Szeretnék választ kapni a következő kérdésemre.
Digi Tv (2 éves hűségnyilatkozatos) szerződésünk van, szeptemberig kifizetve. Másik városba költözünk, az ottani szerelést, beüzemelést mi magunk meg tudjuk oldani. Elegendő csak a címváltozást bejelenteni, vagy kell valami mást is tennünk? Számíthatunk a cég részéről valamilyen költségre hivatkozva csekkre? Ha le akarom mondani az egészet , a hűségnyilatkozat lejárta előtt, mivel jár ez anyagilag?
A választ előre is köszönöm.

(#1128) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hali 1 kis segitseget kernek ha van itt nyiregyhazi es dec elseje utan regisztralt a diginel es mar bekotottek neki irjon mar legyszi lehet privat is!
elore is koszonom!

hmm...

(#1129) Rick4 válasza rob5 (#1127) üzenetére


Rick4
félisten

gondolom, ha azt mondod, hogy a szerelő unokatestvéred neked baráti áron átszereli, nem fognak cirkuszolni, hogy csak az ő szerelőjük teheti át, nekik a havi befolyó mani a lényeg...

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1130) Lala6 válasza rob5 (#1127) üzenetére


Lala6
őstag

Ha a leszerelést és a felszerelést megtudod oldani, akkor csak a címváltozást kell bejelenteni. Ez tudomásom szerint díjmentes.

Hűséget nem érdemes lemondani, mert nagyon sokba kerül. Erről az ÁSZF-ben olvashatsz bővebben.

(#1131) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Van új szoft a Humax II-re! :DDD
Ver.:1.00.06 2007.03.13.
Amit eddig észrevettem, hogy gyorsabb a csatornaváltása és talán a kép minősége is jobb.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1132) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Valóban van a Humax Digi +II - re friss szoftver, én a beállitások almenü vegyes beállitásoknál találtam egy Dinamikus Csatornafrissitési menüt ami idáig nem volt, ha valaki tudja hogy ez mit takar legyenszives osszameg velünk az infót !!!! Köszi :C

(#1133) denespapa válasza smobika (#1132) üzenetére


denespapa
tag

Sziasztok!
A Dinamikus csatornafrissítés: nevéből adódólag sem jelenthet mást, csak azt hogy ha megjelenik egy új csatorna (amely az adott csomaggal elérhető), automatikusan felismeri és hozzáteszi a meglévő listához. Ha ezt korrekten csinálná, az lefordítva azt jelentené hogy nem egymástól kellene pl a fórumokból megtudni, hogy új csatorna indult- esetleg akkor- ha véletlen valaki pont akkor tölti le a csatornákat... :C

...mert van ami osztva is szaporodik - a tudás...

(#1134) Oliverda


Oliverda
félisten

Nálam nem akar frissíteni az istenért sem... :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1135) kano válasza Oliverda (#1134) üzenetére


kano
nagyúr

Este már a nagyanyám Humax II-én sem akart. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1136) Lala6


Lala6
őstag

Én is csak ezt a dinamikus izét vettem észre. Szerintem nem gyorsabb a csatorna váltás és a kép sem szebb. Ezt persze leteszteltem, mert csak az egyiket frisítettem :) Nameg, hátha elkezd fagyni, akkor legalább az egyik TV még jó lesz.

[Szerkesztve]

(#1137) Lala6 válasza kano (#1135) üzenetére


Lala6
őstag

Kézivel sem megy?

(#1138) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Egy kis megerősítésre vágyom, hogy jól gondolkodom-e.
Tehát.
Ha veszek egy HDD-vel felszerelt TV-t, akkor azon csak úgy tudom rögzíteni a Digi-ről jövő adást (Hyundai), ha a beltériről a jelt, a TV számára, nem a SCART csatijáról veszem le, hanem a video kimenetéről?
MOD: És ha a dekódernek nem a SCART (RGB) csatiját használom, hanem a video-t, akkor nem lesz rosszabb a kép minősége?

[Szerkesztve]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1139) holinorby


holinorby
tag

Sziasztok!
Mostanában a National Geo adón 5percenként lefagy a kép, mind a kettő beltérin...
Ezt csak nekem csinálja v másnak is???

Kesergéltem a beltéri beállításaiban(huyndai) de még nem találtam, h nincs e mód esetleg arra h a hangot automatikusan beállítsa egy bizonyos hangszintre, mert nagyon nem tetszik h a filmeknél alig hallom, reklámoknál meg üvölt a tv...
Tudtok erre esetleg vmi megoldást?

(#1140) Palika71 válasza holinorby (#1139) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem megy szépen a National.
Csatornán belül nem tudsz hangerőt rögíteni.
Ehhez lehet kapni a neten olyan SCART csatiba passzoló kütyüt, ami stabilizálja a hangerőt.
A VATER-n láttam is. 2-3e forint volt talán.
Vagy vegyél egy olyan TV -t :D , ami tudja. De ez egy kicsit drágább megoldás. ;)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1141) Bandus99 válasza Palika71 (#1138) üzenetére


Bandus99
őstag

Reszben ertem csak a kerdesed.
Sztem a TV leirasaban kellene megkeresni honnan kepes felveteleket kesziteni?
Csak a Tuner reszen keresztul, vagy masik bemenetrol is?

A Video bemeneten a composit (RCA dugos) bemenetet erted?
Ezen kivul meg RF bemeneten is rakotheted (koax kabel) bar sztem ennel lesz a legroszabb minoseged.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1142) zolforg


zolforg
tag


Esős időben eléggé lepukkan a jelszint ezért majd beruházok egy nagyobb parabolára
gondoltam felhívom a közelben lévő üzletet.

Ez a telefonbeszélgetés ma esett meg egy antenna plus nevű üzletben dolgozó hölggyel.

-Érdeklődnék van-e 110-es parabolájuk?
-Nincs csak 60-as vagy 90-es,mihez kellene?
-Digi Tv egy kis időjárási tartalék miatt.
-Ááá a Digi az szar nagyon össze van tömirítve,különben is szar a fej amit adnak hozzá.
-Nekem twin fej van és egyébként meg jó.
-Twin fejjel nem működik a Digi csak felfűzve tolmácsolja a ''szerelő kolléga'' véleményét.
-Érdekes Nekem tökéletesen működik csak egy nagyobb tányért szeretnék.

Némi hitetlenkedés után végülis befejezzük a beszélgetést és hát micsoda véletlen
a kis üzlet UPC forgalmazó elsősorban.
Azért nem semmi ha valaki nem ért hozzá jól hülyére veszik és biztos vagyok benne ,hogy
rábeszélik a UPC-re.

(#1143) Lala6 válasza zolforg (#1142) üzenetére


Lala6
őstag

És biztos, hogy jobb lesz azzal a 110-es tükörrel?

(#1144) Bandus99 válasza Lala6 (#1143) üzenetére


Bandus99
őstag

igen.

Bar en anno egy 90 es nemet alutukrot vallasztottam es tokeles. Nekem nincs gondom a minoseggel most sem, hogy esik az eso.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1145) Lala6 válasza Bandus99 (#1144) üzenetére


Lala6
őstag

Nekem a digi tükörrel sincs gondom. 80-as ha jól tudom. Bár elég jól bevan állítva, jó sokat szenvedtem vele. Van rajta motor is.

(#1146) raczandris


raczandris
tag

TayRol -nak szia
Érdeklődöm ,hogy mi a tapasztaltod a 90 es antennával ebben az esős időben ?
Milyen ant.jelerőt és minőséget mérsz ?
Üdv: R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1147) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hi

mivel elkezdtem bepoccenni ezert bementem az uzletbe szemelyesen erdeklodni hogy mi a f.sz van mar hogy dec elseje ota varok es semmi(termeszetesen nem teljesen igy kerdeztem) azt a valaszt kaptam hogy nem kapnak belterit(amit andris is mondott egyebkent) en hiszek nektek de ha belegondolok megis hihetetlen hogy akik dec elseje utan reigisztraltak magukat meg senkinek ne kossek be es senki ne panaszkodjon... jah egyebkent az 1ik ismerosom bekuldtem kivancsisagbol mit mondanak es 4-6 het bekotest igertek hat bazze ha tudjak hogy meg a decemberiek is varnak akkor hogy igerhetnek meg most is 4-6 hetet.. erre megjobban pocc es felhivtam az ugyfelszolgalatot(0640180180) ott 1 holgy vette fel es elmeseltem neki mindent es most nemtom csak megnyugtatni akart de nem hitt a fulenek hogy en dec elseje ota varok es meg nem kotottek be es mikor mondtam neki hogy azt mondtak az uzletben hogy nem kapnak belteriket arra csak azt mondta hogy inkabb erre nem is valaszol.... erre en kerdeztem hogy most mit lehet csinalni mert mar bekoltoztunk tv semmi es ha mashova megyek minimum1 ev huseget ala kell irnom o azt felelte hogy ezt surgosen orvosolni fogjak mert ez nagyon durva... hat ez csutortokon torten ugyhogy arra a surgos orvoslasra kivancsi leszek.. (amugy a hangjabol ugy tunt mintha tenyleg meglepodott volna es meg nem talalkozott volna hasonlo esettel)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hmm...

(#1148) Palika71 válasza Bandus99 (#1144) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem a 60-as tányér katasztrófa volt.
Egyszerűen nem is értem, hogy azért az 1-2 ezer különbség miatt, miért a 60-t szerelik?
1millio panaszos hívásul lehet emiatt.
Aztán önköltségből felkerült a 90-es, és azóta SOHA nem volt probléma.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1149) Kiskutya


Kiskutya
veterán

uj fejlemeny: csak er valamit ha az ember kicsit bekemenyit ma reggel hivtak hogy jonnek hetfon szerelni. ahoz kepest hogy multheten amikor az itteni kirendeltsegben voltam meg azt mondtak hogy 2 hetig tuti nem szamithatok ra mert addig 100% hogy nem lesz belteri. akkor most mivan? erdekes hogy megis lett hirtelen:) szoval magyarorszag meg mindig itt tart hogy ha az ember normalis uton akar valamit elintezni akkor semmi eselye nincs... miert kell cseszegetni a szolgaltatot vagy a kirendeltseget ha akarunk valamit ez miert nem termeszetes hogy alapbol segitenek az embernek?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hmm...

(#1150) Lala6 válasza Kiskutya (#1149) üzenetére


Lala6
őstag

Én január elő napjaiban regisztráltam. Azóta már Andris segítségével van digim, de a szerelők még mindig nem jelentkeztek. Kíváncsi leszek, hogy hívnak-e majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.