Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Kiskutya válasza digii (#1600) üzenetére


Kiskutya
veterán

ha regen valaki nekem szolt volna hogy 2000ft-ert bekoti en lettem volna az elso aki megrendeli!:)

hmm...

(#1602) raczandris válasza digii (#1600) üzenetére


raczandris
tag

digii szia
Hogyan tudtok várakozás nélkül digit bekötni ???
Vagy nincs elég megrendelésetek ,vagy teherautószámra kaptok beltérit ?

Nálunk olyan kevés a készülék ,hogy 2-3 hónapot várnak az ügyfelek mire nekik is jut beltéri .
Erre válaszolj légyszíves ,hogy csináljátok ? Vagy csak a jó kapcsolaton múlik ?

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1603) digii válasza raczandris (#1602) üzenetére


digii
csendes tag

Szia megrendelés van de ha nem lenne sok akkor és lenne beltéri mert akitöl hozzom annak mindig van elegendö én hetente 30 -40 db is ell tudnék hozni

(#1604) digii válasza raczandris (#1602) üzenetére


digii
csendes tag

Szia megrendelés van de ha nem lenne sok akkor és lenne beltéri mert akitöl hozzom annak mindig van elegendö én hetente 30 -40 db is ell tudnék hozni

(#1605) digii


digii
csendes tag

Szia Van Bekötésre ígény néha sok néha kevés de a honnan hozzom a beltéréket ott mindig van hetente 30-40 db tudok elhozni a kel de van amikor töbet is adnak a van rá ígény

(#1606) digii


digii
csendes tag

Bocsi mindenkinek sokszor nyomtam oké gombot bocsika:)

(#1607) Lala6 válasza raczandris (#1602) üzenetére


Lala6
őstag

Szabolcsban is szinte azonnal szerelik.

(#1608) tojsz™ válasza Lala6 (#1607) üzenetére


tojsz™
aktív tag

hát én már 2 hónapja várom a digim (Budapest XIX ker)
de még arra se méltatnak hogy: ''te hülye várjál még 2 hetet mer' sok a melónk''
vagy valami :C

(#1609) Rick4 válasza digii (#1600) üzenetére


Rick4
félisten

ez így korrekt. mit tartalmaz ez az öszeg? vagyis mi az amiért elkéred?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1610) raczandris válasza tojsz™ (#1608) üzenetére


raczandris
tag

Szia Tojsz
Azt mondod a szerelők még arra sem méltatnak ,hogy visszahívjanak ,hogy mikor mennek szerelni 2 vagy 3 hét múlva stb.
Erre a válaszom : azért nem hívnak vissza mert nem tudják ,hogy milyen időpontot mondjanak . 2.hetet vagy 5 hetet ? Nem tudják előre ,hogy mikor és mennyi készülék fog rendelkezésükre állni 2 hét múlva !
A másik pedig ,hogy minden szerelőnek a várakozó listáján van legalább 50-100 név .
Ha 100 embert kellene visszahívni az időpont megnem beszélése tárgyában hívásonként min. 100 Ft al számolva ez 10.000 Ft telefonköltség . Ezt senki nem téríti meg ezért csak a konyhapénzből lehet lecsípni . ezt senki sem teheti meg saját zsebből .
És ha eltelefonál 10.000 Ft ot akkor is csak azt tudná mondani ,hogy még várni kell ,de hogy mennyit senki sem tudja előre .
Hát ezért nem értesitenek ki a hátralevő várakozási időről.
R.A,

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1611) tojsz™ válasza raczandris (#1610) üzenetére


tojsz™
aktív tag

ne a szerelő értesítsen :(
hanem bentről az irodából az a nő aki felvette a megrendelést és azt mondta 4-6 hét ;]

[Szerkesztve]

(#1612) digii


digii
csendes tag

Szia raczandris
Azt szeretném kérdezni hogy nem tudot e nekem meg mondani hogy lehet a központbol neveket kapni??
Üdv Ádám

(#1613) raczandris válasza tojsz™ (#1611) üzenetére


raczandris
tag

Tojsz szia
Sajnos azért nem tudnak a központból értesiteni mert nem rajtuk mulik .
A központ csak felveszi a megrendeléseket és továbbítja a forgalmazókon keresztül a szerelőkhöz .Onnan kezdve a szerelés intézése a szerelőkön múlik . Minden szerelő vállalkozóként dolgozik . Mivel csak a digi szerelésből megélni nem lehet (mert nem biztosit folyamatos munkát a beltéri hiány miatt ) ez mellett más munkákat is vállal a szerelő .
Ha bejön neki egy jobban fizető ( márpedig mindegyik jobban fizet pl: UPC, és egyéb műholdas stb ) akkor a digi félreteszi és a más munkákat csinálja .
Ezért a központban senki nem tudja a szerelő idejét beosztani és megszabni neki mikor kinek szereljen .
Ez mind azért van mert nagyon alacsony béreket fizet a digi és már alig van szerelő aki ezt csinálja .
Természetesen ez csak egyféle magyarázat .
R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1614) raczandris válasza digii (#1612) üzenetére


raczandris
tag

A forgalmazódat kérdezd .Ő van kapcsolatban a digivel .
Vagy pedig saját pénzen hirdetni kell .

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1615) digii válasza raczandris (#1614) üzenetére


digii
csendes tag

Szia
köszi Majdvalahogy rá kérdezek a folyamatosan hirdetek minden véle képen csak az a baj hogy a megyében sokan csinálják mi meg most kezdük el nem régen és nehéz a elindulás pedig anyag van sok

(#1616) tojsz™ válasza raczandris (#1613) üzenetére


tojsz™
aktív tag

akkor várok
nem tudok mit tenni :(

(#1617) Bandus99 válasza tojsz™ (#1616) üzenetére


Bandus99
őstag

Dehogynem :)

Elosszor is mivel pesti vagy, megkornyekezed Racz Andrast ([link]).
Ezen kivul meg azt is megteheted a kornykeden felkeresel jopar digi bekotessel foglalkozo emberket es mindnel megrendeled. Aztan aki elosszor er oda, az kot. Utana tobbinel szepen lemondod koszonom nem kerem.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1618) lozek válasza digii (#1615) üzenetére


lozek
csendes tag

Szia digii!
Melyik megyében szerelsz?

(#1619) mcmike


mcmike
őstag

Hi all!

Ezeken a beltériken átlagban milyen Video/Audio kimenetek vannak? Valahogy majd passzítanom kellene az LCD TV-vel meg erősítővel. A TV-n már foglalt a komponens (YUV) bemenet a DVD, a HDMI bemenet pedig a PC miatt. Az erősítőn is már csak optikai (nem koax) digi bemenet van szabadon. :F

Már megrendeltem én is it BP-n kb. 1 hónapja de még semmi hír...annyira nem gond mert még van T-kábel. :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1620) Kiskutya válasza mcmike (#1619) üzenetére


Kiskutya
veterán

kepet scarttal tudod vagy sima video kimenettel osszekotni a hangot meg ugy lattam mintha a normal stereo kimeneten kivul meg 1 coax digi kimenet is lennei. ja es ez a hyundai belterire vonatkozi nekem a kep scart rgb-vel egesz jo. a hang meg normal stereo rca kabelen megy az erositohoz.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hmm...

(#1621) mcmike válasza Kiskutya (#1620) üzenetére


mcmike
őstag

Aham!

Köszi szépen. Úgyis most szabadult fel SCART kábel, a sima sztereo RCA is jó lesz a hangnak... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1622) holinorby


holinorby
tag

Sziasztok!
Van olyan csatorna a digiben, amit alapáron lehet nézni és jó filmek mennek rajta?Lehet feliratos is....

(#1623) raczandris válasza tojsz™ (#1616) üzenetére


raczandris
tag

Tojsz szia
Nem tudtam ,hogy Pesten laksz . Hívjál fel szerelés ügyben .
T: 06 70 248 8485 talán tudok beltérit adni és rajtad mulik mikor tudod nézni .
R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1624) tojsz™ válasza raczandris (#1623) üzenetére


tojsz™
aktív tag

:Rthx
küldtem privit

(#1625) Lala6 válasza holinorby (#1622) üzenetére


Lala6
őstag

Alapcsomagban filmcsatorna? Van pár. Én mostanában rákattantam az AXN-re, elég jó filmek mennek rajta. Itt egy csatorna lista: [link]

(#1626) digii


digii
csendes tag

szia lozek
Borsod Megye és Hajdu Bihar

(#1627) LordVader80


LordVader80
senior tag

Sziasztok!

Szegeden tudtok mondani szerelőt, akinél új egrendelést lehet leadni? Jöhet több is!

:R :R :R

May The Force Be With You!

(#1628) Rick4 válasza LordVader80 (#1627) üzenetére


Rick4
félisten

olyan is érdekel, aki levesz több, mint 10K-val? :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1629) LordVader80 válasza Rick4 (#1628) üzenetére


LordVader80
senior tag

Nem, normálisat!

May The Force Be With You!

(#1630) Rick4 válasza LordVader80 (#1629) üzenetére


Rick4
félisten

ja...olyan nincs is.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1631) LordVader80 válasza Rick4 (#1630) üzenetére


LordVader80
senior tag

Akkor félig normális? :D

May The Force Be With You!

(#1632) majsztro


majsztro
tag

Helló! Azt szeretném kérdezni, hogy milyen kábellel érdemes összekötni a beltérit lcd tv-vel, hogy a lehető legjobb képminőségben élvezzem az adást?

(#1633) Füleske válasza majsztro (#1632) üzenetére


Füleske
addikt

Scart vagy rca. Különbséget én nem láttam.

(#1634) majsztro válasza Füleske (#1633) üzenetére


majsztro
tag

Értem, köszönöm

(#1635) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Hello!

Új vagyok itt (mivel 7végén kötik be a DIGI-TV-t), ezért lenne 1, amit már lehet (sőt biztos) hogy feltettek, de nem igazán találtam meg azt, amit igazából kerestem: :B

- jár-e SCART és RCA kábel a beltéri egységhez tartozékként, vagy ezeket nekem kell beszerezni?

Köszi!

[Szerkesztve]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1636) Kiskutya válasza Anubis_9 (#1635) üzenetére


Kiskutya
veterán

nekem rca kabelt adtak(benne volt a dobozaban) a hyundai belterikhez de ha joltom vehetsz scartot is a szerelotol talan 1000ft-ba adja de ebben nem vagyok biztos viszont ha igy lenne akkor nem biztos hogy megeri nehogy valami hulladek hamas scart legyen ami a tescoba 300ft:)

hmm...

(#1637) Anubis_9 válasza Kiskutya (#1636) üzenetére


Anubis_9
őstag

Köszi. Akkor szombatig beszerzek egy aránylag jobb minőségű SCART-ot, úgy 2-3.000 Ft-ért. Pár száz Ft-os gagyit nem veszek, párszor befürödtem már velük: már az első bekötéskor szétesett a csatlakozója, zöld volt a TV képe tőle, stb. :(((

[Szerkesztve]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1638) Lala6 válasza Anubis_9 (#1637) üzenetére


Lala6
őstag

Nekem volt a humax beltéri dobozába scart csatlakozó.

(#1639) Anubis_9 válasza Lala6 (#1638) üzenetére


Anubis_9
őstag

Akinek az új 2 beltéri egységes DIGI TV-t kötik be, az csak új Hyundai-t kaphatja? Aki már ezt az új Hyundai-t kapta, kapott hozzá SCART-ot? Azért fontos ez, mert ha eleve adnak hozzá, nem akarok feleslegesen venni egyet... :B

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1640) hoby36 válasza Anubis_9 (#1635) üzenetére


hoby36
senior tag

Csak RCA-t adnak a beltérihez.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1641) kolnay


kolnay
senior tag

Ha 2 TV-re szeretném kötni a digit, akkor más 2kártyás beltérit kapok?(Már van egy Hyundai)Vagy még1 sima beltérit?

[Szerkesztve]

Tyűű, de meleg van!

(#1642) veber2


veber2
csendes tag

HI


Jelenleg nem lehet társ beltérit kérni tegnap beszéltem az ügyfél szolgálattal, állítólag jövő hétre lesz valami megoldás azoknak akiknek van már saját beltérijűk egy :R :R :R :R :C :C :C :W :W :W :W :W

toki

(#1643) Locutus


Locutus
veterán

Az mitől lehet, hogy az egyik beltérim képe enyhén vibrál néha?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1644) szabi9811


szabi9811
tag

A Hálozat Tv-t vajon minek inditották el ha úgy sem tudja nézni az akinek társbeltérije van????

(#1645) Bandus99 válasza szabi9811 (#1644) üzenetére


Bandus99
őstag

Azert ez igy nem teljesen igaz hogy akinek tarsbelterije van nem nezheti.
Max az az igaz hogy single fej eseten nem tud egyszerre ketfele musort nezni a ket belterin.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1646) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Hello!

Jól látom hogy Hyundai HSS-7160NA hátulján vagy egy DIGITAL AUDIO csatlakozó is? Az akkor azt jelenti, optikai kábellel köthetem majd össze az erősítőmmel? :C

[link]

[Szerkesztve]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1647) Rick4 válasza Bandus99 (#1645) üzenetére


Rick4
félisten

tehát nyújtanak neked egy szolgáltatást, amit az általuk adott eszközzel nem tudsz maradéktalanul élvezni....érdekes hozzáállás....csak azt nem értem, egy single fej, és egy twin fej között 3K különbség van....miért nem lehetett mindenkivel megvetetni azt a twin fejet két beltéris ákkcijónááál??

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1648) Lala6 válasza Rick4 (#1647) üzenetére


Lala6
őstag

Az sem teljes megoldás, mert így lehet, hogy a kábelezésnél lesznek gondok.

(#1649) Bandus99 válasza Rick4 (#1647) üzenetére


Bandus99
őstag

Mert van akit nem erdekel a twin fej meg a halozat meg a tobbi lehetoseg egyszeruen csak a minimalisat szeretne' fizetni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1650) digii


digii
csendes tag

Digi Tv Bekötés várakozás Nékül!Borsod Megye és Hajdú Bihar megyében Csak hivjon.:0630-694 5078
adam862@c2.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.