Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Rick4 válasza Rent (#1794) üzenetére


Rick4
félisten

ha visszakeresel pár hónapot, linkeltem is ilyen képet....tuti... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1802) grabber válasza Lala6 (#1799) üzenetére


grabber
addikt

Az antennát már próbáltam,kábel sincs megtörve.Megpróbálom a fejnél a kábel végét levágni és újra rárakni a végén a csatlakozót.
Még esetleg a falevelek lehetnek,mert tavasz óta jön érdekesen az adás.De alattunk lévő lakásban is van digi,és nekik az antenna és a műhold között kb 3 fa van.Gondolom csak jön nekik is,de majd megkérdezem,hogy milyen minőségben.

(#1803) krystman


krystman
őstag

Nem tudom nektek nem törik délutánonként a Discovery SCI és Ch? Mert nekem ennek és a Reality TV is össze vissza törik a kép.És a jelerősség is alig van ezeknek a csatornáknak.Viszont a HírTV meg jópár csatornának szinte egyforma éjjel nappal a térereje.Nekem mondjuk közösségi Digi van, de ezeknél a csatornáknál vettem észre, hogy napközben szinte nézhetetlen, mert össze vissza törik a kép. Nálatok esetleg nem jelentkezett ilyen probléma?

(#1804) Bandus99 válasza Rick4 (#1800) üzenetére


Bandus99
őstag

Ennek en orulok...
Mennyit is fizetsz havonta?

A kerdest meg azert tettem fel, mert ha masnal sincs adas akkor a hiba nem nalam van, ergo ne kezdjem el kapcsolgatni allitgatni a cuccost.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1805) szabi9811


szabi9811
tag

Szisztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy valakinek nincs infója arról mikor teszik át a V polárról a magyar csatikat a H-ra. Nem szeretnék azért TWIN fejet venni, hogy tudjam nézni azokat a csatikat. Mert úgye tásbeltéris konstrukcióval lehetetlen nézni, ha megy mindkét beltéri.

(#1806) Latency válasza krystman (#1803) üzenetére


Latency
senior tag

A probléma a közösségi rendszerben lesz. Vagy nem működik megfelelően vagy valahonnan zavar jut a rendszerbe.

szabi9811: Egyetlen csatorna van a V poláron ami egyenlőre számunkra nézhető és az a Hálózat TV. Én ezért még a távirányítót sem emelném fel, nem hogy twin fejet vennék.

[Szerkesztve]

(#1807) szabi9811 válasza Latency (#1806) üzenetére


szabi9811
tag

Ebben igazad van!

(#1808) ENERGYa


ENERGYa
tag

Jóestét!
A digi tv nemsokára elérkezik hozzánk is.Csak lassan telik el az a bizonyos''6 hét''
Sok negatív hirrel szemben idáig pozitív a hozzáálásuk.PL:Betelefonáltam,és kérdem
tőlük,hogy visszamondhatom e a megrendelést,és azt felelték,hogy bármikor.
Másik pozitívum.hűségnyilatkozat nélkül üzemeltetnek.

[Szerkesztve]

(#1809) kano válasza krystman (#1803) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
De nekem is ''törik'', de nekem a NGC és a Viasat Explorer. Néha nagyon legem van amikor percenként 3x megáll az adás. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1810) kano válasza Bandus99 (#1804) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem abszolúte nem szokott adáskimaradásom lenni, leszámítva ezeket a pillanatnyi képmegállásokat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1811) krystman válasza kano (#1809) üzenetére


krystman
őstag

Hello!

Akkor nem én vagyok ezzel egyedül! :F Nekem a NGC az nem csinálja csak az a pár csatorna amit lejebb is írtam.Valahogy nem az igazi ez a DigiTV ahogy szolgáltat.

(#1812) krystman válasza Latency (#1806) üzenetére


krystman
őstag

És ez kihathat erre a pár csatornára, ha valami ''zavar'' lenne a rendszerbe? Egyébként miért van, hogy a TV2-ből és jópár csatornából 2db is van amikor rákeresek a műholdon a csatornákra?

(#1813) Bandus99 válasza kano (#1810) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem se surun van adaskimaradas, nagy esoknel 10 percig kb mig nem csendesedik
ill ennel az esetnel mint a reakciokbol lathato volt kozponti hiba lehetett kb 15 percig.
Persze aki eppen nem nezi a TVt annak nem tunt fel.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1814) Latency válasza krystman (#1812) üzenetére


Latency
senior tag

Csatornára nem, hanem frekvenciára. Amit mondtál csatornákat azok ugyan azon a frekvencián vannak.

(#1815) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hmm most kapcsoltam be a tvt es nincs rtl klub meg tv2 mas minden jon!
a digi megint hozza a formajat! :(

[Szerkesztve]

hmm...

(#1816) Bandus99 válasza Kiskutya (#1815) üzenetére


Bandus99
őstag

szinten

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1817) kano válasza krystman (#1811) üzenetére


kano
nagyúr

Reméljük azért lesz előrelépés. Érdekes, hogy este csak ritkán van ilyen mutatványa az NGC-nek.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1818) Kiskutya válasza Bandus99 (#1816) üzenetére


Kiskutya
veterán

nemtod mitol lehet?

hmm...

(#1819) CuKoR


CuKoR
senior tag

Hali!

Valaki elnyomkodta a Hyundai beltérit és most név szerint rendezik az adókat! Hogyan tudom visszaállítani?

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1820) CuKoR válasza CuKoR (#1819) üzenetére


CuKoR
senior tag

A sárgát kell megnyomni, utána meg az okot... :D na ez az ami túl eccerü már azért nem megy!

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1821) Rick4 válasza Bandus99 (#1804) üzenetére


Rick4
félisten

ha jól emlékszem, 4500at...ebben benne van 47 működő csatorna, sok rádió, és akár 5 tévén is nézhetem....de ha akarom, átváltok D-csomagra, kapok beltérit, 3K lesz a havidíj, és mellé marad a 3as csomag....az egy dolog, hogy havi 1800zal fizetek többet, de tegnap este akkora vihar volt, hogy fák dőltek ki, adás mégis volt...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1822) Lala6 válasza Rick4 (#1821) üzenetére


Lala6
őstag

Hát itthon a szüleimnél egésznap nem volt TV (sokhelyen mondjuk villany sem). Monortel kábeltv (UPC).

(#1823) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy természetes dolog-e az, hogy a Hyundai kettős beltéri egységem nagyon forró. Nincs kikapcsolva sohasem, mindig áram alatt van. Sem ez nem áll erősítőn, vagy bármi máson, sem erre nincs semmi rárakva.

A TV-állvány - amiben van az erősítővel és DVD lejátszóval - szellőzik, nincs teljesen elzárva a levegőtől. Attól félek, olyan hőt termel, ami már hosszú idő után káros lenne a többi cuccnak. :(((

Köszi! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1824) Kiskutya válasza Anubis_9 (#1823) üzenetére


Kiskutya
veterán

hat remelem nem lesz gaz igaz kicsit engem is aggaszt a dolog, mivel 1 erositon van 1 dvd lejatszo es azon van a hyundai belteri es nekem is marhara melegszik. raktam a talpak ala + tamasztast hogy nagyobb legyen a hezag de meg igy is marhara melegszik a dvd lejatszo teteje sot meg a benne levo dvd is:(

hmm...

(#1825) szabi9811 válasza Kiskutya (#1824) üzenetére


szabi9811
tag

Nekem kezdetek óta van Digim Huday beltérim van nekem is ami állandóan forró, de még gond nem volt vele. Olyan tévé állványom van amiben az ilyen kütyünek biztositottak külön helyet, igy alatta és felette is csak fa van és persze a szellőzés biztositott teljes mértékben. Oldlanként 100mm hely van, magaságban pedig 60mm.

(#1826) Anubis_9 válasza szabi9811 (#1825) üzenetére


Anubis_9
őstag

Megnéztem barátnőméknél a UPC-s Phillips beltérit. Ez teljesen szabadon volt a polcon, nem volt semmilyen TV állványba ''bezárva'', és ez is elég forró volt. :D Most már nyugodt vagyok. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#1827) gandalf válasza Rick4 (#1800) üzenetére


gandalf
tag

már egyszer leirtam neked, nálunk megvan még mindég a t-kábeles kábel, de azon is van nagy vihar idején, hogy kiesnek csatornák, szal nem kell oltárt állitani a t-kábelnek :U

a mult hónapban legalább 3x elment fél órára a sportcsatornák valamelyike, nálam meg ezért van digi meg t-kábel is :D valamelyik mindég müködik..

Gandalf The Grey

(#1828) Syaby


Syaby
csendes tag

hellósztók!

Fölraktam egy nagyobb parabolát és a szint: 80% a minőség: 99%, mindegyik adásnál úgyananyi! A digi parabolával szint: 65-75%, minöség:80%. A viharba milyen lesz a vétel arra kíváncsi, leszek. ;)

(#1829) Rick4 válasza gandalf (#1827) üzenetére


Rick4
félisten

moondjuk nem tudom, hol lax, de itt Szegeden ilyen gond nincs.... :D az, meg hogy leírtad, nálunk sokmindenen nem változtat, itt nincs gond....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1830) gandalf válasza Rick4 (#1829) üzenetére


gandalf
tag

békéscsaba

gondolom itt is müholdról szedi a központ vagy tévednék? ennyire nem értek hozzá, de amikor szar, akkor bejön egy müholdvevö panel kezelö programképe, hogy nincs jel vagy hasonló üzenettel..gondolom ti is rendes tiszanetesek voltatok, az itteni t-kábel is vagy 3x váltott nevet ahogy felvásárolgatták öket..

csabakábel->délkábel(ha jól emléxem)->t-kábel ilyen sorban, asszem a délkábel az szegedi illetöségü volt..

Gandalf The Grey

(#1831) Rick4 válasza gandalf (#1830) üzenetére


Rick4
félisten

mi is azok voltunk, de néha néha bejön ez a nincs jel-es kép, kb 3-4 havonta....a technika lehet hasonló, de itt tényleg nincs gond....ami meg van, évente 4-5X pár perc kimaradás, az belefér....nettel sincs gondom...(kábelnet)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1832) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Olyan van, hogy a tükör anyaga változó? Nekem egészen sötét szürke van, az anyaga enyhén rugalmas, mintha műanyag lenne és az alsó felén vannak a felfogatáshoz szükséges csavarok. Másnak fehér és erős, kemény anyagú középen elhelyezett felfogatással. Én mindíg azt nézem, hogy viharban mikor szedi le a szél, mivel annyira gyengének tűnik az egész... A csavarok feje is elég kicsi szerintem, nem tudom elhinni, hogy ki ne szakítsa egyszer a vihar a tányérból a csavarokat. Békés megyében vagyunk helyileg...
A minőség nálam elég jó, elégedett vagyok vele, de arra ezért kíváncsi vagyok, hogy ez a különleges és ritka tányér milyen viszonyban áll a minőséggel. És a fejnél van olyan, hogy jobb meg rosszabb?

(#1833) phanfantom


phanfantom
senior tag

Üdv!

Jelenleg 1 éves hűségnyilatkozat és a teljes felszerelés részletfizetése esetén a havi előfizetési díj az 2700ft+2160(Hyundai)= 4860/hó?
Nincs már olyan, hogy 2 év hűség és az első évben az alap előfieztési díj 0ft?
A tásrkártya igénylése esetn csak dual kártyás beltérit adnak?

(#1834) OliApa válasza phanfantom (#1833) üzenetére


OliApa
aktív tag

Nekem holnap reggel hozzák a társbeltérit, de csak 2 kártyás van már régóta, azt mondták.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1835) phanfantom válasza OliApa (#1834) üzenetére


phanfantom
senior tag

Akkor neked 2 beltérid lesz? Vagy kicserélik a régit?

(#1836) OliApa válasza phanfantom (#1835) üzenetére


OliApa
aktív tag

Kicserélik a régit. :O

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1837) phanfantom válasza OliApa (#1836) üzenetére


phanfantom
senior tag

Azt esetleg nem tudod, hogy is vannak ezek az előfizetési díjak?

(#1838) raczandris válasza phanfantom (#1837) üzenetére


raczandris
tag

Szia
A honlapomon keresztül megtalálod a DIGI honlapját is rajta a havi díjakkal és egyéb infókkal.
[link]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1839) OliApa válasza phanfantom (#1837) üzenetére


OliApa
aktív tag

jaja. Racandris megelőzött. :)

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1840) phanfantom


phanfantom
senior tag

Köszönöm nektek.
Néztem a honlapot mielőtt ide írtam, csak az értelmezésével voltak gondjaim.
Tehát 1 év hűség van és azonnal 2700ft alap havidíjat kell fizetni + az eszközök részleteit, ha a részletfizetést választom( 2160ft)? Vagyis így már 4860-ba lenne havonta?

ui: egyébként valamiért nem jönnek be nálam a .tvn.hu-ra végződő honlapok, se firefox-szal, explorer-rel.

(#1841) OliApa


OliApa
aktív tag

Na, itt a 2kártyás beltéri. Rábeszélt a szerelő, hogy ne vegyem meg, hanem maradjon a digitv tulajdonában. A régi 9 ezerért beszámításra került, így durván bő 3 hónap ingyen lesz. A 2. tv-hez meg vezeték nélküli átvitel lesz, mert az ementáli kutyaf@sza ahhoz képest, amennyi lukat kellett volna fúrni a lakásban. :W

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1842) OliApa válasza OliApa (#1841) üzenetére


OliApa
aktív tag

Sem a csatornát, sem az órát (kikapcsolt állapotban) nem mutatja. Csak az egy szem led a nagy kijelzőn . . . :F

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1843) raczandris válasza OliApa (#1841) üzenetére


raczandris
tag

Szia
Jól tette a szerelőd ,hogy lebeszélt a beltéri megvásárlásáról.
Minek megvenni ha ingyen is használhatod ?
Ha belecsap a villám teljesen kikell fizetned az uj árat ha nézni akarod továbbra is .
Ha bérled akkor a tulajdonos digi tv kicseréli neked ingyen .
Ez a lényeg .
R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1844) Sanyix


Sanyix
őstag

Hi!

Nekünk most analóg kábeltv van, a házban van 5 tv rákötve, viszont a havidíj nem olyan jó(de csak az előfizetést kell fizetni, akárhányfelé szétosztható). Namost ezt a digitv-t erre az 5 tv-re hogy lehetne megrendelni? Az alapcsomag havidíját 1x vagy annyiszor kéne fizetni ahány tv van? Mert gondolom mindhez kell egy beltéri egység. Vagy talán ilyenkor adnak egy mini központ szerű beltéri egységet, ami már a dekódolt analóg tv-k által fogható adást szétosztja a ház hálózatán? Hogy megy ez?

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1845) csibor válasza Sanyix (#1844) üzenetére


csibor
őstag

Ez ha jól számolom 3 előfizetés,és 5db beltéri.így már nem olcsó sőt kifejezetten drága.

(#1846) Sanyix válasza csibor (#1845) üzenetére


Sanyix
őstag

Aha tehát folytatják a hülyeséget(már volt ettől a szolgáltatótól analóg tv) mint eddig, hogy nem képesek sok tv-s előfizetésre egy alközpontos dekódert adni, inkább külön külön mindegyik tvre egyet. Még ha így is olcsóbb lenne, 5 kályhadoboz+ 5 távirányító megintcsak durván kényelmetlen lenne.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1847) raczandris válasza Sanyix (#1846) üzenetére


raczandris
tag

Ha kis házi központot akarnál megoldható !
Csak ahhoz annyi beltéri kell ahány csatornát akarsz nézni . Ezeket egy kábelre ráközösiteni és RF szinten lehet osztani több tv re is .Ilyenkor nem kell csak a tv távirányitója .
Ez csak nagyszámú előfizető esetén érné meg .

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1848) csibor válasza raczandris (#1847) üzenetére


csibor
őstag

Apósomat lehet érdekelné,ha jól számolom 7db tv van a lakásban :D

(#1849) Sanyix válasza raczandris (#1847) üzenetére


Sanyix
őstag

Tuti hogy van olyan eszköz ami ezt egy darabban, egyedül megcsinálja, ennyire pazarló, és béna megoldást nemhiszem hogy használnának.

[Szerkesztve]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#1850) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

Sziasztok!

Egyre jobban kezd idegesíteni, hogy a Hunyadi beltéri órája minden más itthoni órához képest 5 perc késésben van. Még a képmagnóm órája is 5 percel eltér tőle, pedig az a frankfurti világóra jeleit veszi.

Nem lehet ezzel csinálni valamit?

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.