Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) pilota


pilota
tag

Hali valaki kötöt mostanában szerzödést a diginél.Érdekelne milyen kártyát kapot nagraviziont 2 vagy már az uj 3-ast? :F

(#6002) desigo válasza tigipuf (#5997) üzenetére


desigo
senior tag

Lassan 3 éves a kártya
lehet felhívom őket mielőtt beledugom a beltéribe...

(#6003) Lala6 válasza pilota (#6001) üzenetére


Lala6
őstag

Már több, mint 1 éve csak 3-ast adnak.

(#6004) Lala6 válasza desigo (#5996) üzenetére


Lala6
őstag

Abba a levélbe benne kell lennie, hogy 10 napod van visszaküldeni a kártyákat.

(#6005) Lala6 válasza pilota (#5999) üzenetére


Lala6
őstag

Attól függ, hogy hogy volt a szerződés megkötve. Ha meg vette a cuccokat, akkor a beltérit sem kell vissza adni, ha csak kihelyezés volt, akkor az antenna is visszamegy, vagy ki kell fizetni.
Új szolgáltatásnál általában új tükröt is tesznek fel (upc, vagy t-home), nem szokták használni a régi antennákat. Bután is nézne ki egy Digi feliratos tükör a t-home szolgáltatáshoz. A szolgáltatók csak a saját eszközeikkel garantálják a minőséget!

(#6006) pilota válasza Lala6 (#6005) üzenetére


pilota
tag

Felénk pedig ezt csinálják a szomszédot hozom most fel példának ups-s volt átment a digihez kijötek beltérijüket felrakták tányért átálitották és ups feliratu tányéral megy a digi tv.

(#6007) Lala6 válasza pilota (#6006) üzenetére


Lala6
őstag

Ez azért sem jó, mert a upc antenna 60-as, a digihez meg nemárt a 80-90-es, a gyári digi tükrök is ilyenek.

(#6008) Rick4 válasza pilota (#6006) üzenetére


Rick4
félisten

a UPS is műholdazik? A múltkor még csak csomagszállítással foglalkoztak... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6009) pilota válasza Rick4 (#6008) üzenetére


pilota
tag

:DD

(#6010) pilota válasza Rick4 (#6008) üzenetére


pilota
tag

:DD

(#6011) pilota válasza Lala6 (#6007) üzenetére


pilota
tag

nemtudom az upc mekorát használ de a digi 80-ast azt tudom és a t-home is 80-ast a upc é kisebb de szerintem egy jó beálitásal azalis belehet fogni. ;)

(#6012) Lala6 válasza pilota (#6011) üzenetére


Lala6
őstag

Beállítani belehet, csak vihar, vagy felhő ne jöjjön.

(#6013) Rick4 válasza Lala6 (#6012) üzenetére


Rick4
félisten

Viharfelhőnél a 120-as tükör sem ér semmit. Bezzeg az astrára áttekerve megy. Bár volt olyan is egyszer, hogy onnan se jött semmi. Ez ilyen technológia..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6014) pilota válasza Rick4 (#6013) üzenetére


pilota
tag

ha jol bevan álitva akkor nemlehet gond amit irtál abbol arra itélek forditos tányérodvan igy szerintem a tányér dölésszögét ellenörizdle,hogy egyáltalán jó-e mert 1cm-eltérés a müholdhoz képest töb mint egy kilométert jelent.
[link]

itt elenörizheted a tányérod beálitásának helyeségét.Szomszédbais ilyen gondvolt a digivel kiseb szélben már kockázott álitottunk rajta azota jó.Remélem segithettem.

(#6015) Chili7


Chili7
őstag

Sziasztok!

A DigiSport nevű csatorna csak a DigiKábel szogáltatásban van benne? A Műholdasban nincs?

köszi

(#6016) rakal válasza Chili7 (#6015) üzenetére


rakal
senior tag

(#6017) Andie


Andie
őstag

Srácok, nálatok megy a digitv?
Dél körül elkezdtek elmenni elöbb a külföldi, majd a magyar csatornák. Mostmár gyakorlatilag semmi nem jön be, mindenhol "nincs jel vagy a jel gyenge" üzenet van.
Az antennabeállitásoknál a jelerösség 78%, a jelminöség 100%
M1 van, M2 szétesik. Viasat 6-on állókép... :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6018) Locutus válasza Andie (#6017) üzenetére


Locutus
veterán

Semmi sincs nálam se...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6019) Andie válasza Locutus (#6018) üzenetére


Andie
őstag

Na, most mintha a tv2 pl akadozva, de indulna. Valami nagy buli lehet bucuresti fölött...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6020) pilota válasza Andie (#6017) üzenetére


pilota
tag

Heló kérdezem neked melyik müholdra van álitva a digi tv.Melyikröl szedi?

(#6021) pilota


pilota
tag

[P:C][/P]Körkérdés!!!!!!!

sürünmegy el az adás és a digi mindenkinek az intersat 10-02-esre van álitva.Mert találkoztam igy,hogy a müholdokon keresgélek digit más müholdonis.elvileg az Intersat 10-02-esre álitják alapbol.De tényleg igyvan!!!!! :F

(#6022) kano válasza pilota (#6021) üzenetére


kano
nagyúr

Írhatnál úgy is, hogy meg lehessen érteni amit idelöksz. Ráadásul ez a rengeteg helyesírási hiba... :(((
Egyébként a Digi az Intelsatról jön csak pár tp-je van a Thor 5-ön.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6023) Andie válasza pilota (#6020) üzenetére


Andie
őstag

Megnézem neked este, ha hazaértem. De úgy emléxem, ez a 10 02 játszik.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6024) csibor


csibor
őstag

A főzős műsor még megvan?Mert a helyén digi sport jön.

(#6025) pilota válasza kano (#6022) üzenetére


pilota
tag

intersaton a digi van igaz de jövöre a upc- a jelenlegi astráról a thor-5-re költözik. :DD

(#6026) pilota válasza Andie (#6023) üzenetére


pilota
tag

Én arra lenék kiváncsi az Intersat 10-02-es melett még miket lát a beltéri.Mert a digi mint irtam az intersat 10-02-esen.Jön de melette szerintem a számitásaim szerint jönmég a

amos-2és3
a thor 3és 5
megerösitésként kéne mert szerintem a thor-2-öt már nemlátlya mert 15fokal keletebre van.

(#6027) Rick4 válasza pilota (#6026) üzenetére


Rick4
félisten

Tisztázandó egy helyről (0.8°W) jön az Intelsat 10-02, Thor 3, Thor 5, vagyis ha lekerested a TP-ket mindet fogja látni. itt a lista

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6028) pilota válasza Rick4 (#6027) üzenetére


pilota
tag

Kössz a választ ez remek eben reménykedtem énis. :C

(#6029) pilota válasza Rick4 (#6027) üzenetére


pilota
tag

és mi a helyzet az amos 2-3 mal mert otjön melette azis azt látja vagy nem a digi beltéri?
:R

(#6030) Rick4 válasza pilota (#6029) üzenetére


Rick4
félisten

Gondolom nincsenek bent a TP-k, úgy nem is fogja lekeresni őket. Megnézted, hogy mind benne van-e? Elvileg a szoftfrissítéskor kerülne rá olyan plusz TP (és ez által új csati ) ahol van digis műsor. De nyilván érthető, hogy a nem hozzájuk tartozó TP-kkel nem foglalkoznak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6031) Máté94


Máté94
addikt

Digi is elmehet a oda nagy büdös..............
Lesz Szegeden de csak a panelokban :O :((

(#6032) pilota válasza Máté94 (#6031) üzenetére


pilota
tag

a digi müholdas csak megkell rendelned és bárhova felteszik a tányért ahol rálát a müholdra még a Bermuda 3 szög csucsára is :DD

[ Szerkesztve ]

(#6033) Dízeles válasza csibor (#6024) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Én ezt a segítséget kaptamknil

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6034) kano válasza pilota (#6025) üzenetére


kano
nagyúr

Igen ezt én is hallottam, jó lesz ez szerintem. 1 tükörrel 2 szolgáltató is elérhetővé válik. :C
Az amos 2-3 nem a nyugati 4 fokon van? :F [link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#6035) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Nem kifjezetten ide tartozik, de nem találtam ilyen témát.
MinDig tv-t használ valaki? Az érdekel, hogy katódsugárcsöves tv esetén mennyivel jobb a vétel az analóg rendszerhez képest, valamint torzul-e a kép? És szét lehet-e osztani a set-top-box jelét több tv készülékre; akár egyidőben különböző csatornákat is lehetne úgy nézni?

(#6036) pilota válasza Panthera (#6035) üzenetére


pilota
tag

Heló szerintem a képminöség biztos jobblessz a muholdasal mint a kábelesel.Atvt meg nemtudod ugy szétosztani,hogy 4-tvt nézhess.Ja bocsi mégis de akkor mind a 4-tvn azmegy.Sajna mind a 4-tvhez külön beltérikell,hogy külön csatornát nézhess. :DD

(#6037) pilota válasza kano (#6034) üzenetére


pilota
tag

:DD nem 2 hanem lassan 3 mert most a digi az intersat10-02röl jön az amos-3rol a T-home és jövöre csatlakozik a sorhoz az upc a thor-5-ös müholdal. :DD

Azért voltam ennyire kiváncsi,hogy látja-e az amos-3 mat ha intersatra álitom a vevöt mert ha igen nekem nemkell forgato mi a francnak.

[ Szerkesztve ]

(#6038) pilota válasza kano (#6034) üzenetére


pilota
tag

Nemtudom de ahogy itt a szomszédoknál nézem szinte egy irányba van a két mühold.
[link]
meg itt ez az link itis azt mutatja minimális az eltérés
mármint az amos-3 és az intersat10-02 között értem.

[ Szerkesztve ]

(#6039) pojakcs válasza pilota (#6038) üzenetére


pojakcs
senior tag

Pontosan 3.2 fok van a két műhold között, ami éppen elég hogy egy fejjel forgatás nélkül ne lehessen egyidejűleg venni mindkettőt.

Üdv: Csaba

(#6040) pilota válasza pojakcs (#6039) üzenetére


pilota
tag

Nemtudom mert a haverom digis beltérie látja az amos-3 de van akinél nem nemtudom hogyvanez.Meg van ahol a digi 60 és van ahol 80-as tányért használ.Mindegy akárhogyisvan pénteken kiderül akor felrakom a lavort.ha nemlátja akkor ráérek elgondolkodni kell-e forgató vagy sem.vagy van mégegy lehetöség ha nemlehet a kettöt fogni tányér ernyöt felteni ami erösiti a mühold jelét remélhetöleg enyira,hogy venni lehet az adást.

[ Szerkesztve ]

(#6041) Rick4 válasza pilota (#6040) üzenetére


Rick4
félisten

Nem fogja látni. Kb 1-1.5 fokot tudsz úgy tekerni, hogy még épp legyen kép..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6042) Dízeles


Dízeles
aktív tag

"Zavart csatorna" "Nincs jel"
De az ATV repeszt .LOL

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#6043) pilota


pilota
tag

Helosztok egy fontos kérdésem lenne lessz film+-2 a digi müsorában van nem valaki tudnará választ adni köszönöm.

(#6044) Rick4 válasza Dízeles (#6042) üzenetére


Rick4
félisten

Digi töredezik, UPC hibátlan. De ez megint csak a szokásos...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6045) pojakcs válasza pilota (#6043) üzenetére


pojakcs
senior tag

Neked lesz, de az Amos-ról. ;]

Üdv: Csaba

(#6046) csimav


csimav
senior tag

Már megvannak a Nagra3-as kártyák?
Mi még mindig nem kaptuk meg....

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6047) pojakcs válasza csimav (#6046) üzenetére


pojakcs
senior tag

Postázzák ki őket. Eddig a K,L,és M betűvel kezdődő nevű előfizetők kaptak.

Üdv: Csaba

(#6048) csimav válasza pojakcs (#6047) üzenetére


csimav
senior tag

Szia!
És a B ill. a CS betűsek mikor kapják?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6049) pojakcs válasza csimav (#6048) üzenetére


pojakcs
senior tag

Ezt nem tudom. Túl nagy mennyiséget ,gondolom, nem küldenek ki egyszerre, mert nehezen tudják lekezelni a fellépő problémákat.

Üdv: Csaba

(#6050) pilota válasza pojakcs (#6045) üzenetére


pilota
tag

aha :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.