Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) cigam válasza raczandris (#1550) üzenetére


cigam
félisten

Nincsmit.
AXN-ek még mindíg teszt állapotban vannak?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1552) raczandris válasza cigam (#1551) üzenetére


raczandris
tag

Az AXN-ről én sem tudok ujabbat .
R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1553) Kiskutya


Kiskutya
veterán

hali
1 kis segitseg kellene hyundai belterinel hogy tudnam az osszes csatornat kitorolni es ujrahangolni az egeszet megpedig a tarsbelterinel mert megprobaltam a halozat tv miatt ujrahangolni a csatikat de most ossze vissza vannak es mindenbol 2.....

hmm...

(#1554) pojakcs válasza Kiskutya (#1553) üzenetére


pojakcs
senior tag

Menü/Telepítés/Gyári beállítások visszaállítása OK.

Üdv: Csaba

(#1555) Lala6 válasza Kiskutya (#1553) üzenetére


Lala6
őstag

A csatorna beállítás idejére kösd be fő beltérinek, ne legyen társ.

(#1556) Kiskutya válasza pojakcs (#1554) üzenetére


Kiskutya
veterán

koszi sikerult viszont halozat tvt meg most sem talalt:)

[Szerkesztve]

hmm...

(#1557) Kiskutya válasza Lala6 (#1555) üzenetére


Kiskutya
veterán

koszi de nem sok kedvem van szethuzgalni a kabeleket mashogy nem lehet megoldani hogy sikeruljon beloni?

hmm...

(#1558) szabi9811 válasza Kiskutya (#1557) üzenetére


szabi9811
tag

Szia!
Elég ha kikapcsolod a tárdbeltérit mert a Hálozat tv a V poláron van (sajnos még mindig) A V polárnál 13V-t a H polárnál 18V-t ad ki a fejre, ha pl a főbeltérin akarod keresni a hálozat tv-t és a társbeltéri is be van kapcsolva akkor nem fog menni, mert a társ 18V-t ad ki ami egyértelmű, hogy nagyobb mint 13V. A főbeltéri nem tud átváltni igy V polárra, mert a fej 18V-t kap.
Az egyébként teljesen mindegy, hogy melyiket nevezed ki főbeltérinek . Tehát egyszerüen húzd ki a konektorból a társ beltérit és meg fogja keresni a hálozat tv-t is

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1559) Kiskutya válasza szabi9811 (#1558) üzenetére


Kiskutya
veterán

es ha a tarsbelterin szeretnem kikeresni mert a fobelteri van a haloban es a tars a nappaliban es inkabb a nappaliban tevezunk a haloban nem is fontos egyebkent sorba vannak kotve ez a gaz es igy lehetett jobban megoldani a bekotest mert a falakon a furasok es a kabelek alapbol igy voltak berakva.

hmm...

(#1560) Lala6 válasza szabi9811 (#1558) üzenetére


Lala6
őstag

Ez nem minden esetben igaz. Nekem humax 2 van, és ha a fő beltéri kivolt kapcsolva, akkor a társ sem működött. Én a csatornakeresés idejére továbbra is átvinném a társbeltérit a másik szobába, utánna már menni fog az eredeti helyén is.

(#1561) szabi9811


szabi9811
tag

Nem lehet még tudni, hogy a Hálozat tv és az AXN-ek mikor kerülnek át a H polárra?

(#1562) Kiskutya válasza szabi9811 (#1561) üzenetére


Kiskutya
veterán

az axn sci-fi es crime-nak van mar magyar hangsavja?

hmm...

(#1563) zolforg


zolforg
tag

Új szoft Humax II-re.Nálam automatikusan megcsinálta a frissítést.

[Szerkesztve]

(#1564) kano válasza Kiskutya (#1562) üzenetére


kano
nagyúr

Azt nem tudom, de képe az nincs. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1565) thaler2


thaler2
senior tag

Győrben szakad az eső, előbb dörgött is...Az eredmény: Rossz jel vagy nincs jel :DDD Totál meghalt a rendszer.

(#1566) Bandus99 válasza thaler2 (#1565) üzenetére


Bandus99
őstag

Ha ez vigasztal itt Pecsen is hasonlo a helyzet.
Persze amennyi felho van nem is csoda.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1567) Füleske válasza Kiskutya (#1562) üzenetére


Füleske
addikt

Nincs.

(#1568) Lala6


Lala6
őstag

Pesten sem jobb a helyzet :DDD

(#1569) cigam válasza thaler2 (#1565) üzenetére


cigam
félisten

Tegnap este, meg ma este is ilyen volt. Elég sűrűn esett, de ez már csak ilyen.
Csak elméleti síkon kíváncsi lennék, hogy ekkor záport mekkora tükörrel lehetne ''kivédeni''.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1570) Lala6 válasza Füleske (#1567) üzenetére


Lala6
őstag

Van neki, csak a digi nem adja (még).

(#1571) zolforg válasza cigam (#1569) üzenetére


zolforg
tag

Pest környékén is eseget most rendesen,egy Gibertini 100-as most hálálja meg a beruházást
mert egyáltalán nincs semmi problémám a vétellel.

(#1572) klambi


klambi
addikt

én csak néhány indokot kérek... mennyivel jobba a UPC-nél?? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#1573) kano válasza zolforg (#1571) üzenetére


kano
nagyúr

Nem is csak az eső volt itt a probléma, hanem a nagy vihar, égzengéssel. Az esőben még volt jelem a 90-es alu német tükörrel, de amikor megjött az égzörgés a széllel és az özönvízzel...
De amint elment a nagy csattogás utána egyből nézhető volt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1574) Lala6


Lala6
őstag

Hát amekkora égszakadás van most, nem hiszem, hogy sokat számítana a jobb/nagyobb tükör.

(#1575) Lala6 válasza klambi (#1572) üzenetére


Lala6
őstag

Mi a digi?

- Bővebb ismeret terjesztő csatorna választék
- Olcsóbb (jóval)
- Megbízható

hátrányok:

- minimális EPG
- minimális txt
- némely csatornából nem a CE-t adják, hanem a RO-t (AXN, Reality)
- hosszadalmas bekötés


Nézd meg a csatorna listát:
UPC: [link]

DIGI: [link]

(#1576) Füleske válasza klambi (#1572) üzenetére


Füleske
addikt

Nem jobb. Kicsit más.

(#1577) Füleske válasza Lala6 (#1575) üzenetére


Füleske
addikt

hátrányok még :
- most csak hyundai beltéri van , ami egy khmmmm....
- nem választhatsz más beltérit mivel párosítva van a kártyával

upc hátránya : jelenleg akció nélküli listaáras szolgáltatás = kétszer drágább mint a digi.

(#1578) Kiskutya válasza Füleske (#1577) üzenetére


Kiskutya
veterán

azon kivul hogy nem kapcsolom ki mert neha lefagy nincs semmi gaz a hyundai belterivel! rgb-vel nezem jo a kep(100hz tv29'') es a hang sem rossz!(erositore rakotve stereoban!)

hmm...

(#1579) Füleske válasza Kiskutya (#1578) üzenetére


Füleske
addikt

Használtál már más fajta beltérit ? Már a digis humax is sokkal jobb (kép , hang , kezelhetőség , gyorsaság , tudás , fagyás , stb ) , a kereskedelemben kapható jobb beltérikről már nem is beszélve.
Az upc előnye pont itt a legnagyobb , hiszen a hozzá adott szintén nem nagy szám beltérit nem muszály használni , ha nem tetszik olyat veszel amilyet akarsz a kártyához.

(#1580) Kiskutya válasza Füleske (#1579) üzenetére


Kiskutya
veterán

nem hasznaltam es nem mondom hogy nincs jobb nala de azert annyira nem szar ahogy azt sokan irjak! nekem pl a upc kabeltol jobb ezzel is a kep minosege. mashol lattam mas belterit de mivel nem egymas mellett van a 2 cucc nem vettem eszre nagy elterest! a humax meg hiaba jobb sok eselye nincs az uj elofizetoknek hogy azt kapnak en pl amikor rendeltem azt mondtak hogy ok csak hyundaial foglalkoznak.
arrol meg en is beszeljunk hogy tv tipusatol es minosegetol is fugg a kep! lehet a legjobb belteri is ha 1 51cm alien tv-re koti az ember!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

hmm...

(#1581) Füleske válasza Kiskutya (#1580) üzenetére


Füleske
addikt

Ha elolvasod a #1577 - et én is azt írtam amit Te , hogy nincs most humax. Ergo ugyanoda ért a beszélgetés ahonnan elkezdtük.
A (rossz minőségű) kábeltv - nél meg minden jobb , ezt is tudom mivel az itt Győrben is rossz minőség.
A tv típusától is tényleg függ a dolog , de egyrészt egy 100 cm - es lcd - n még jobban kijönnek a tömörítési hibák , másrészt hidd el nekem volt hyundai is és teljesen más a képe mint a humax - nak.

[Szerkesztve]

(#1582) Kiskutya válasza Füleske (#1581) üzenetére


Kiskutya
veterán

megbeszeltuk! mondjuk en is azert kivancsi lennek hogy nalam mit hozna ki minosegben ha beraknam a humaxot de sajna nem lehetseges.

hmm...

(#1583) sam63


sam63
csendes tag

Az elmúlt napok nagy viharában és égzengésében igaz hogy a DIGI pár órára feladta a próbálkozást. De nálam be van kötve a helyi kábel is, no azon sem volt adás kb 1,5 óráig. Különben a villámcsapás ami belevert a város központi antennájába kipurcantott a településen úgy 150 tv-t. Na a DIGI- nek ezt is írjuk fel a pozitív oldalára. Ott ez csak akkor következhet be ha a falu legmagasabb fájának tetejére szerelnénk fel a lavort !

(#1584) kopi79


kopi79
csendes tag

Hogy is van ez?ha két beltérit kérek akkor a 2700ft os alapcsomag dijat is kétszer kell fizetni?

(#1585) Lala6 válasza kopi79 (#1584) üzenetére


Lala6
őstag

Nem, csak egyszer.

(#1586) o.gaby


o.gaby
tag

Hello!

Tud valaki valamit, Digi új kétkártyás belétijéről? Hogy működik, ha a másik tv más helységbe van hogy a fenébe tud ott csatornát váltani?

(#1587) Lala6 válasza o.gaby (#1586) üzenetére


Lala6
őstag

Van hozzá egy vezetékes infra. Azt kell a másik szobába behúzni a TV-hez (persze a TV kábellel együtt, ez koax, vagy scart). Két távirányítót adnak hozzá.

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

(#1588) OliApa


OliApa
aktív tag

Most voltam Dunaújvárosban megrendelni az itteni forgalmazótól a társbeltérit. Azt mondta, ma reggel kaptak egy e-mailt, amiben közli a DIGITV, hogy holnaptól nem lesz több társbeltéri, nem vehetnek fel megrendelést sem. Ennek ellenére, ma nem vette fel a megrendelést, azt mondta, hívjam a központot. Így is tettem, ott felvették a rendelést, azt mondták, kb. egy hónap. Tud erről vki vmit?

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1589) Lala6 válasza OliApa (#1588) üzenetére


Lala6
őstag

Én felhívnék másik szerelőt is...
Érdekes amúgy, mert fent láthatod a kétkártyás beltérit...lehet, hogy ezentúl csak azt fogják adni?

(#1590) Bandus99 válasza OliApa (#1588) üzenetére


Bandus99
őstag

Lehet, hogy az elozo hszben linkelt belteri lesz helyette?

Vegulis igy valoban csak 1 haztartasban hasznalhato a 2 kartya.

Mod: hat most eleg hulyen nez ki az en hsz-em mentsegemre legyen mondva 2 mp-el elottem irodott az elozo :)


[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1591) OliApa válasza Lala6 (#1589) üzenetére


OliApa
aktív tag

A nő azt mondta, hogy mint lehetőség, nincs többé megosztás! Tehát nem a társbeltéri egységek hiányára célzott.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#1592) beard válasza Lala6 (#1587) üzenetére


beard
tag

Most terveztem pont hogy kéne egy társbeltéri.
Akkor most lehet kérni? És két darabot kapok, vagy lecserélik a meglévőt egy kétkártyásra?

Annak pontosan mi a típusa, tudja valaki? Vagy van már valakinek? :R

(#1593) Lala6 válasza beard (#1592) üzenetére


Lala6
őstag

Hívd fel a szerelődet. A központban nem érdemes kérni, mert 4-5 hét mire megkapod.

Az előző oldalon van a kétkártyás beltériről pár kép.

(#1594) beard válasza Lala6 (#1593) üzenetére


beard
tag

A 1587-es hozzászólásra gondolsz?
Nem látom rajta a beltéri típusát! :W

Neked ilyen van?

(#1595) Lala6 válasza beard (#1594) üzenetére


Lala6
őstag

Hyundai HSS-7160NA

Nekem nem ilyen van, még 2db humax-ot kaptam.

(#1596) digii


digii
csendes tag

Digi Tv Bekötés várakozás Nékül! Csak hivjon.:0630-694 5078

(#1597) beard válasza Lala6 (#1595) üzenetére


beard
tag

Köszi a márkát, utánajárok.... :R

(#1598) Rick4 válasza digii (#1596) üzenetére


Rick4
félisten

és a bekötés (ügyfél által fizetendő díj) is nulla forint??

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1599) Kiskutya válasza digii (#1596) üzenetére


Kiskutya
veterán

meg az sem mellekes hogy hol mert nyiregyhazara is kellene:)

hmm...

(#1600) digii


digii
csendes tag

Sziasztok Mind már Irtam Bekötésel Foglalkozok!ahol tudok kötni az.:hajdu bihar megye!és Borsod MEgye Területei!!
ja és sajna nem tudom 0 ft bekötni mert gyalog nem tudok menni sajna ezért egy bekötés 2000Ft
Én Szerintem ez még elfogadható ár
Üdv mindenkinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.