Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) raczandris válasza Kiskutya (#1149) üzenetére


raczandris
tag

Szia Kiskutya
Reméljük megoldódik a problémád hamarosan .
Ebben az esetben azt történik ,hogy aki nagyon reklamál az a többieket megelőzve soronkívül megkapja a beltérit .
Sajnos valóban igaz a hír ,hogy nem kapnak a szerelők beltérit . Én két hete kaptam 8 db-ot ,ez pár nap alatt elfogyott és nem tudom mikor kapunk újra ! Nálam kb: 40 név van váró listán . naponta 3-4 uj jelentkező van . Mindenki azt kérdezi mikor kerül sorra már ?
Ha egy hétig nem kapok beltérit ez idő alatt 25-30 -al növekszik a várakozók száma .
Ráadásul ha valaki társbeltérit is kér akkor még hamarabb elfogy a gép .
R.A.

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1152) Kiskutya válasza raczandris (#1151) üzenetére


Kiskutya
veterán

ok akkor tenyleg elhiszem foleg neked mivel nem sok ertelme lenne mast mondanod. akkor tenyleg az lehet a dologban hogy sokat reklamaltam ha az a 2 hivas annak szamit:) de nem banom mert ha minden igaz hetfon jonnek szerelni. van valami valtozas a szerelessel kapcsolatban? vagy minden a regi? (arak, tukor merete, egyebek)

hmm...

(#1153) raczandris válasza Kiskutya (#1152) üzenetére


raczandris
tag

Változás nincs a szerelésben .Egy alkalommal 90 cm -es tükröt adtak (10 db-ot ) de azóta újra a régi tükröt adják . ( attól függ mi van raktáron )
R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1154) kolnay


kolnay
senior tag

Hali!
Egy hete minden csatornára azt írja ki a beltéri hogy hozzáférés megtagadva, zavart csatorna.Ma viszont ment a HBO,de csak az.Jelszint viszont mindig 62-80%-nál volt.
Ez a beltéri hibája?Ki kell cserélni?

Tyűű, de meleg van!

(#1155) Palika71 válasza kolnay (#1154) üzenetére


Palika71
őstag

Próbálj meg szoftver frissíteni, ha ez még nem történt meg, és újrakerestetni a csatikat!
Ha nem jön be, akkor csere. Szerintem.
Ja, és próbáld meg a készüléket áramtalanítani, aztán újra vissza. Meg a kártyát is rángasd meg egy kicsit.
Többet nem tudnék elmondani...

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1156) kano válasza kolnay (#1154) üzenetére


kano
nagyúr

Elektromos hálózatból beltéri kihúz és vár pár mp-et majd visszadug és láss csodát. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1157) Kiskutya válasza raczandris (#1153) üzenetére


Kiskutya
veterán

ok koszi!

hmm...

(#1158) raczandris válasza kolnay (#1154) üzenetére


raczandris
tag

Kolnay szia
Hívd fel a 06 40 180 180 -at és diktáld be a kártya számát . ( mostanában járnak le az első gépek )
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1159) LordVader80


LordVader80
senior tag

Azt megfigyeltétek, hogy a csatornainfónál (pl csatornaváltásnál) még a téli idő szerint írja az adatokat?
Vagy csak tudatlan vagyok, és át lehet állítani az órát valahol? :F

May The Force Be With You!

(#1160) cigam válasza LordVader80 (#1159) üzenetére


cigam
félisten

Rendszerbeállítás - nyári időszámítás

[Szerkesztve]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1161) LordVader80 válasza cigam (#1160) üzenetére


LordVader80
senior tag

No ilyet nem találok!
Van beállítás menü, azon belül idő beállítás, de ott nincs nyári vagy hasonló!!
Max gmt+2 akkor pontos, de az ugyen nem ''ugyanaz''

May The Force Be With You!

(#1162) Lala6


Lala6
őstag

Nekem is ez a gondom. Humax II beltérim van.

(#1163) LordVader80 válasza Lala6 (#1162) üzenetére


LordVader80
senior tag

Szintén az a beltérim!

May The Force Be With You!

(#1164) TayRol válasza raczandris (#1146) üzenetére


TayRol
veterán

Hali!

Tökéletes a minőség és a jel is, 80 ill. 98%
Nagyon köszi a segítséget még1x! :R

Üdv.,
TayRol

(#1165) Kiskutya


Kiskutya
veterán

na most lett elegem a nyiregyhazi digi szopatasabol! ugy volt hogy ma jon a szerelo szombaton mikor kerdeztuk hogy megis mikor azt mondtak nem tudjak egesz nap johet na mondom mind1 akkor egesz nap otthon leszek. 12 orakkol gondoltam azert megkerdezem mikor jonnek azt mondtak a nyiregyi ugyfelszolgalaton hogy varjak mert jonnek 2 korul mondom csak idegesit rakerdezek a valasz ugyanaz 4 korul gondolom magamban hogy lassan vege a munkaidonek en csak rakerdezek megint es most lepodtem meg a valaszon az ugyfelszolgalatos holgy azt mondta hogy fel oraja volt kint a szerelo es azt mondta nem lehet felszerelni az antennat a fekves miatt...
1 a fekves nyugati de linkelek be kepeket
2 miert nem volt kepes legalabb felszolni hogy te barom en nemtom felszerelni.. ha nem kerdezek ra telefonon most is varom hogy mikor jonnek... nem hagytam annyiban fogtam a digigepem es lefotoztam a teljesen parhuzam hazakat a lakotelepen ahol digi van es a mi ablakunkat is kernem a velemenyeteket hogy most akkor mit csinaljak?
itt vannak a kepek:
ez teljesen parhuzamos haz kb 150 meterre: [link] [link] [link] [link]
ez szinten parhuzamos kb 5-600meterre: [link] [link] [link] [link]
ez a mi ablakunk: [link] [link]
ez pedig a mi ablakunkbol fotoztam: [link] [link]

hmm...

(#1166) Bandus99 válasza Kiskutya (#1165) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem akarlak elkeseriteni sztem el sem ment feled a szerelo egyszeruen beult egy kocsmaba megivott 2 sort mert tele volt a t@ke, majd a munkalapra beirta nem lehet feleszerelni. Ennyi

Esetleg meg az is elfofordulhat volt egy ismerose akinek fel akart szerelni digit de nem jutott neki mar belteri, ezert beirta mashova hogy nem lejhet felszerelni. Igy megis jutott ismerosnek is belteri.

[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1167) Kiskutya válasza Bandus99 (#1166) üzenetére


Kiskutya
veterán

es szerinted a kepek alapjan fel lehet szerelni?

hmm...

(#1168) raczandris válasza Kiskutya (#1165) üzenetére


raczandris
tag

Ezt a szolgáltatót szerezted soron kívűl ?
A szerelőnek minnimum bszélni egyeztetni kellett volna veled mert ő nem is tudhatta ,hogy te hova akarod felszereltetni tetőre vagy a feletted lakó ablaka mellé stb...?
Menj be személyesen és verd ki a balhét mert ez csak duma volt.
Lehet ,hogy most sincs beltérijük csak igy akartak megnyugtatni
.A ''képek alapján'' felszerelhető az antenna .
R.A.

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1169) Kiskutya válasza raczandris (#1168) üzenetére


Kiskutya
veterán

ok koszi azert mindenkeppen szerettem volna ha latjatok mielott bemegyek balhezni! igy nyugodta a lelkiismeretem hogy megoldhato a szereles ha akarja a szerelo!!

hmm...

(#1170) janika_(én) válasza Kiskutya (#1167) üzenetére


janika_(én)
csendes tag

Szerintem itt keresd a megoldást:

Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség
(és a területi szervek).
1088 Budapest, József krt. 6. Telefon: (1) 459-4999


(DigiTv ÁSZF-ből)

(#1171) Kiskutya válasza janika_(én) (#1170) üzenetére


Kiskutya
veterán

:) koszi ha holnap nem jutunk 1rol 2re akkor az lesz:)

hmm...

(#1172) Bandus99 válasza janika_(én) (#1170) üzenetére


Bandus99
őstag

Mire hivatkozik ? Hogy a telefonon megrendelt szolgaltatas meg nincs bekotve?
Van barmi kezzelfoghato amire hivatkozhat, amit bemutat???

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1173) janika_(én) válasza Bandus99 (#1172) üzenetére


janika_(én)
csendes tag

idézetek a jelenleg érvényes ÁSZF-ből:

''A Megrendelés („előregisztráció”) előszerződésnek minősül, tehát arra az annak alapján megkötendő szerződésre vonatkozó szabályok megfelelően irányadók.''

''A Szolgáltató a hiánytalan Megrendelést a bejelentés napjával nyilvántartásba veszi.

A Szolgáltató a hiánytalan igénybejelentést követő 30 (harminc) napon belül igénylő által erre a célra megadott telefonszámon időpontot egyeztet a Berendezés felszerelésére, a Szolgáltatás telepítésére és az Előfizetői Szerződés megkötésére.''


(ÁSZF 3.1 pont)

[Szerkesztve]

(#1174) raczandris válasza janika_(én) (#1170) üzenetére


raczandris
tag

A fogyasztóvédőknél hiába reklamál .
A digi nem kötelezhető ,hogy szerződést kössön az előfizetővel .
Mint ahogy a szerelő mint vállalkozó is csak azt a munkát vállalja el ami neki megéri .
( válogathat a munkában ) ezt megteheti . Nem kötelezhető munkavégzésre .

http://antennaszereles.tvn.hu

(#1175) Kiskutya válasza raczandris (#1174) üzenetére


Kiskutya
veterán

mind1 azert kivancsi leszek mit mondanak holnap nekem a legjobb az lenne ha mar nezhetnem en nem vagyok balhes ember 10 evig kereskedelemben dolgoztam es en is utaltam azokat akik minden ki aprosagon mar panaszkodtak meg a vasarlok konyvet kertek de szerintem ez most sok amit velem csinaltak.

hmm...

(#1176) janika_(én) válasza raczandris (#1174) üzenetére


janika_(én)
csendes tag

Szia!

Nem egy dologról beszélünk.
Az hogy a szolgáltató milyen szerelővel, hogyan oldja meg az előszerződés megkötésével vállalt kötelezettségét az az ő dolga.
Az ÁSZF egyértelműen leírja mi a szolgáltató kötelezettsége.

(#1177) Kiskutya


Kiskutya
veterán

ja es itt a ceg amit keruljon mindenki: Nyir-Top-Tech kft Nyíregyháza - Rákoczi ut. 27. tel: 06/42-435-952

hmm...

(#1178) hunmadar válasza Kiskutya (#1177) üzenetére


hunmadar
csendes tag

Kiskutya! A parabolás fényképeket nyugati falon készítetted,az Ószőlő utcán? A te ablakaid nem a keleti oldalon vannak? A csoki iskola irányába néznek az ablakaid? A fényképeidből az derül ki. Keleti oldalon sajnos nincs vétel.

(#1179) Kiskutya válasza hunmadar (#1178) üzenetére


Kiskutya
veterán

nem en a koranyin lakom es kelet nyugati a fekves mind a 2 iranyba vannak ablakok!

hmm...

(#1180) Kiskutya


Kiskutya
veterán

de gondolom mi lehetett a gond: a keleti oldalon van az erkelyunk a nyugati oldalon meg igy: [link] lusta volt megcsinalni!

[Szerkesztve]

hmm...

(#1181) hunmadar válasza Kiskutya (#1179) üzenetére


hunmadar
csendes tag

Kiskutya! Pénteken érkezett néhány készülék,utánajárok holnap ,kinek volt kiosztva hétfőre Korányis szerelés,és ha van nyugati falad,miért nem csengetett fel a szerelő? Miért hagyott téged kétségek közt ,várakozva ,mérgesen?

(#1182) Kiskutya válasza hunmadar (#1181) üzenetére


Kiskutya
veterán

hat ez az? ezt nem ertem en sem egesz nap ott vartuk a baratnommel es delutan 4 kor mikor hivtam akkor mondtak hogy volt a szerelo nem is tudtunk rola fel sem jott de meg fel sem csengetett hogy bazze paraszt nem szerelm fel mert valami gond van ami ugye most kepek alapjan kiderult hogy nincs.

hmm...

(#1183) Kiskutya válasza hunmadar (#1181) üzenetére


Kiskutya
veterán

pedig hidd el nem vagyok 1 verengzo vadparaszt de 4 honap varakozas utan es hetfoi szereles igerete utan mar kivagyok....

hmm...

(#1184) o.gaby


o.gaby
tag

Hello!

Csak szeretném megosztani mindenkivel, hogy mit alkotott a digi velem is (akinek eddig semmi baja nem volt velük). Pont ma 1 éve vagyok az előfizetőjük, és szülinapi ajándékként ma reggel bekapcsolom a tv-t és mit látok................ egy nagy büdös semmi. 10 jegyzet... Hozzáférés megtagadva. Jó kikapcs majd be változatlan. Felhívom az ügyfélszolgálatot, majd az úr közli, hogy mivel egy éves a kártya ézért lett inaktiv de aktiválja és pár percen belül menni fog. Na ez volt 4 órája. Azóta semmi. FElhívtam hát megint őket ahol egy hölgy vette fel (meg kell jegeznem szerintem én többet tudok erről az egészről mint ő hála ennek a fórumnak), megcsináltott velem egy gyári beállításokat (amit amugy gyűlölök, mert sorba kell raknom a csatornákat, na mind1), majd kikapcsoltatta és vissza, majd megtöröltette a kártyát, mert biztos az a baja. Ja és most még az m1-re is állíttatta, hogy csináljak egy szoftver frisítést és utáána tegyem vissza oda és majd aktiválódik a kártya. Ja mert, hogy reggel elvileg már aktiválták és nemtudja miért nem lett aktiv, mert ugye végig be volt kapcsolva. Természetesen a szoftver frisítésután sem megy semmi. Hát röviden ennyi.

(#1185) Bandus99 válasza o.gaby (#1184) üzenetére


Bandus99
őstag

Azt hiszem most jonnek majd sorra a gondok, ahogy RacAndris is irta mostansag jarnak le az elso keszulekek. Ideovel majd kiaalakul mi a teendo, hogy lehetoleg zokkenomentesen mukodjenek a kartyak.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1186) Lala6


Lala6
őstag

Akinek humax II-n az órával van gondja:

A GMT legyen automatikus!

(#1187) LordVader80 válasza Lala6 (#1186) üzenetére


LordVader80
senior tag

Köszi így tényleg átállt a nyárira az idő!

Egy barátomnak vmi újfajta beltérije van, kijelzős, és olyan problémája van, ha a felfűzött 2 beltérit kikapcsolja a távirányítóval, akkor nem lehet visszakapcsolni, csak áramtalanítás után. :F
Valakinek volt hasonló gondja?

[Szerkesztve]

May The Force Be With You!

(#1188) matyics válasza Bandus99 (#1185) üzenetére


matyics
őstag

Nem tudom, de nekem már egy hónapja elmúlt egy éves a kártya, de nem volt semmi gondom. Nem állt le. szerencsére.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1189) sam63


sam63
csendes tag

LordVader80 !!

Nekem is hasonló a gondom a Hyundai-al. Ha kikapcsolom a távkapcsolóval akkor nem lehet bekapcsolni csak leáramtalanítás után. Hát ezért nem kapcsolom ki a beltérit soha.

:Y :W :Y :O :Y :W :Y

[Szerkesztve]

(#1190) LordVader80 válasza sam63 (#1189) üzenetére


LordVader80
senior tag

Igen az is egy megoldás! De csak nincs ez így rendjén! :Y :W

May The Force Be With You!

(#1191) sam63


sam63
csendes tag

Az - az igazság, hogy egy hónapja kaptam ezt a hyundait mert pont egy éves lett volna a szerződésem és előtte egy héttel behányt a másik. Szóval elméletileg ez új. És én már ugyan nem rohangálok a szerelőhöz. Különben a DIGI-vel meg vagyok elégedve. Nálam full jó minden adón a jel. A kép is elfogadható. Hozzátenném hogy az iránya az antennának teljesen dél a 3. emeleten előttem semmi kb. 50 km - es távolságba. Szóval én soha nem kapcsolom ki a beltéri, már megszokta így a család.
;) :C :DD

[Szerkesztve]

(#1192) Bandus99 válasza sam63 (#1191) üzenetére


Bandus99
őstag

Elvileg ugyanakkora a fogyasztasa bekapcsolt es standby allapotban is.
En is ejszakara bekapcsolva hagyom sokszor. A TVn van idozitett kikapcsolas (15 30 60 90 perc) az kikapcsol, de a belterin ezt igy nem lehet megoldani. Idozito itt is van, de ha azt beallitom akkor nem lehet elkapcsolni menet kozben, ha ugy dontenek megsem azt az adot szeretnem nezni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1193) sam63


sam63
csendes tag

Mikor várható valami új adó ? Valaki nem tud valami felvilágosítást.

(#1194) Kiskutya


Kiskutya
veterán

na ma vegre beszerletek a digit!!! nagy koszonet hunmadarnak erte!!!! mar csak a kartya aktivalasra varok!

hmm...

(#1195) Kiskutya


Kiskutya
veterán

az 1ik kartyat mar aktivaltak elso ranezesre elesebb a kep mint a upc kabelen viszont jobban pixelesedik gondolom a tomorites miatt de meg igy is megeri mert olcsobb is meg tobb csatorna is van pl: axn ami a upc kabelen nem jon vagy jott!

hmm...

(#1196) zolforg válasza Kiskutya (#1195) üzenetére


zolforg
tag

szia,
milyen beltériket kaptál?

(#1197) Lala6


Lala6
őstag

Pezsgőt bontunk! Gratula hozzá. :C

(#1198) Kiskutya válasza zolforg (#1196) üzenetére


Kiskutya
veterán

2db hyundai amugy minoseg 85-95% kozott ingadozik csatornaktol fuggoen.

[Szerkesztve]

hmm...

(#1199) Kiskutya válasza Lala6 (#1197) üzenetére


Kiskutya
veterán

koszi ez tenyleg kb olyan erzes volt ennyi ido utan mintha 1 f1es futomat nyertem volna:):):)
amugy ennyi ido meg atcseszesek utan pl: nem lehet felszerelni, mar nem is maga a tv miatt csinaltam hanem azert hogy megmutatom hogy igenis meglehet oldani csak akarni kell a szerelonek!

[Szerkesztve]

hmm...

(#1200) raczandris válasza Kiskutya (#1199) üzenetére


raczandris
tag

Szia Kiskutya
Azért beszélgetned kellene azzal a szerelővel aki azt mondta .hogy nem megoldható .
Már csak azért ,hogy megismerd az embert .
R.A.

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.