Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Hegyirabló válasza csibor (#498) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Macrovison? Óóóóóó!
Ezért kell gagyi DVD felvevő! :) De no warez itt! :B
Nekem is eltűnt a műsorújság, pedig szerettem. :U

Aquila non captat muscas.

(#502) zolforg válasza Lala6 (#499) üzenetére


zolforg
tag


Hazafelé jövet a beltérikkel egyből beújítottam egy twin fejet
így hibátlanul műkszik mindkettő.

(#503) Lala6 válasza zolforg (#502) üzenetére


Lala6
őstag

Akkor mennek külön-külön is?

(#504) Rick4 válasza zolforg (#502) üzenetére


Rick4
félisten

mennyi píz volt?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#505) zolforg válasza Lala6 (#503) üzenetére


zolforg
tag

Természetesen hiszen egymástól függetlenül vannak bekötve.
Rick4, 3900peták volt

(#506) raczandris válasza Lala6 (#499) üzenetére


raczandris
tag

LALA
Az első beltéri adja a tápfeszt a fejnek ezért kell áram alatt hagyni .
Ha duplán találja meg az adókat akkor az első beltérinél a keresés idejére kösd át a bejövő antennát és a tovább menőt egy F toldóval .Igy az antenna egyből csak a második gépre kerül .Igy csinálj keresést . Igy nem fog duplázni . Utánna kösd vissza ahogy volt .és KÉSZ .
R.A.

[Szerkesztve]

http://antennaszereles.tvn.hu

(#507) Lala6 válasza zolforg (#505) üzenetére


Lala6
őstag

Hol vetted?

(#508) Lala6 válasza raczandris (#506) üzenetére


Lala6
őstag

Holnap összekötöm akkor úgy, a keresés idejére.

Nem tudtam, hogy így működik.

(#509) Andie


Andie
őstag

No gyerekek, nagy hireim vannak!
Tegnap vettem egy olyan L alakú konzolt, vesztemre 45 centist, igy most kilóg a teraszomról az udvar közepére az antenna :D Nyilván visszacserélem majd valami 20 centisre, vagy a falra fogom szerelni (csak akkor nem férek a teraszon...).
De ahogy felpöccintettem, kicsit meghúztam a csavarokat, belöttem a HotBirdet, aztán Andris utasitása alapján 21 fokot jobbra fordultam, picit pöcögtettem jobbra-balra, és wáááááááááááááá, bejött a digitv!!!! Frankón jött a DDtv, meg a Utv, ez utóbbit néztem egész este, és észrevettem, hogy kb 15 klipp megy körbe körbe :D Köztük reklámmal.
Na mindegy, a lényeg, hogy megy minden frankón, kiráj, a jelszintem és a minöség 85-89% között mozog, de ez a két csatorna meglehetösen szép minöségü!

Mostmár csak az a kérdés, hogy mikor lesz meg az összes csatornám? Andris tán hétfön lejelentette, hogy kész vagyunk, akkor ma este már jön majd minden?
Jólenne szerdán a sorozataimat a TV2-n már itt nézni!!!

Boldog vagyok! :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#510) Lala6 válasza Andie (#509) üzenetére


Lala6
őstag

Hívd fel a 06-40-180-180-at és kérd, hogy aktiválják a kártyád. A kártyaszámot kell csak bediktálni (szerződésen van rajta) és 5 perc múlva menni fog minden.
Nekem 2-ből 2 esetben megcsinálták rögtön.

(#511) Andie válasza Lala6 (#510) üzenetére


Andie
őstag

Jó, ezt megteszem. Sajna a szerzödést otthonhagytam, úgyhogy majd 5 óra fele tudom csak. Akkor még szóba állnak velem?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#512) Lala6 válasza Andie (#511) üzenetére


Lala6
őstag

Tegnap reggel hoztam el a második beltérit, de csak este 9-kor értem rá bekötni, kilenc után még szóba álltak velem :) 11-ig vannak.

(#513) Andie válasza Lala6 (#512) üzenetére


Andie
őstag

Jejejeeeee! :C
Gyerekek, még a végén este tv-zni fogok? Komolyan, 3 éve, mióta eljöttem Szegedröl, nem néztem Discoveryt, Animalt, Spektrumot, illetve normális minöségben Tv2-t, rtlklubbot, stb. Nem vagyok TV függö, de azért mostmár nagyon fenem a fogam :)

Na nem offolok tovább. Majd lesz kérdésem a beltéri funkcióival kapcsolatban is (képmegállitás, programfüzet, időzités), de majd késöbb :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#514) raczandris válasza Andie (#513) üzenetére


raczandris
tag

Szia
Be diktáltam a kártyaszámodat még vasárnap .
Ha este nem indul el hivd fel ujra a 06 40 180 180 at és pár rerc után beindul a szemed előtt a csati..
Gratulálok az antennaszerelésedhez ! Ha minden kellék meg van hozzá ugye nem nehéz beállitani ,csak tudni kell merre keresd .
Szia R.A.

http://antennaszereles.tvn.hu

(#515) o.gaby


o.gaby
tag

Üdv!

Van valakinek valami ötlete, hogy mi a fenének fagy le a beltérim (az új softverral is) amikor az időzítő be akarja kapcsolni. Ez az elmúlt fél évben kiválóan működött. digi 6-kor be 7:30-kor ki. Így meg volt az ébresztőm. Szombat óta minden nap lefagy 5:59-kor és fel sem ébredek, mert a tv hiába kapcsolo be nincs semmi hang. Mert jelként a lefagyott szartól egy fekete képet kap. Tegnap megtaláltam az új szoftvert 1.06, majd gondoltam ma reggel már biztos menni fog. Erra mit ad isten ma megint lefagyott. Majd mászhatok ki az ágyból kikapcs és bekapcs majd minden ok.

Szerintetek?

(#516) Andie válasza o.gaby (#515) üzenetére


Andie
őstag

És kézi ki/bekapcsoláskor minden ok?
Mer akkor az időzitőjével van valami bibi. Én megpróbálnám átállitani más időre, amikor ott ülök elötte, és figyelni, micsinál.

Andris! Köszönöm szépen, meg a többi segitséget is, este rájuk csörgök ha nem él a cucc. Megkóstoltad a ''szörpöt''? :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#517) Lala6


Lala6
őstag

Segítsetek nekem twin fejet találni. Már jó ideje böngészem a netet, de semmi elfogadható ajánlat :(

0,2-0,3db lenne jó, twin fej legyen, legyen nekik boltjuk, BP-en a belvárosban vagyok, de messzebb is elmegyek. És az ára 5k alatt kellene, hogy legyen. Eddig csak 6-7k-ért ajánlottak.

(#518) Lala6 válasza Lala6 (#517) üzenetére


Lala6
őstag

Probléma megoldva..., csak már nem tudom szerkeszteni a hozzászólást.

Elég jó hely ez az oldal : [link]

(#519) zolforg válasza Lala6 (#517) üzenetére


zolforg
tag




[Szerkesztve]

(#520) Bandus99 válasza Lala6 (#517) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem ez a fej van. Osszehasonlitani nem tudom masik fejekkel, de azt hiszem jo a minosege.

Golden Interstar Twin GI 202 [link]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#521) Andie


Andie
őstag

Apropó! Ugye az elöfizetéses akció most úgy szólt, hogy 2 beltéri egység. Én csak egyet hoztam el Andristól, merhogy böven elég, lévén 1 tv-nk van.
De mivan, ha asszony kitalálja, hogy ő a konyhában is tv-t akar nézni fözés közben, ráadásul a hüje brazil sorozatait. Bármikor elkérhetem azt a másikat? Vagy má buktam?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#522) Rival válasza o.gaby (#515) üzenetére


Rival
aktív tag

Testvére sem jobb nála... ez a Hyundai hogyismondjam finoman... fostalicska... amit én jelenleg képtelen vagyok megtenni, hogy hozzáadtam egy új műholdat (NSS7), és miután bepötyögtem neki egy látható TP-t, átváltok az antenna beállítás menübe, és rálépek az imént beállított TP-re, azon nyomban megfagy, a kijelzőn folyamatosan világít a távirányító zöld ledje. Csak a főkapcsolóval tudom újraindítani. Nem egyszer csinálta meg, hanem legalább ötször csináltam végig ugyanazt, de mindig ennél a pontnál fagy meg. A tököm tele lett, úgyhogy hagytam az NSS7-et ahol van... :W

(#523) Gilberto válasza Tonyk (#486) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Tisztelt Katona Norbert!

A várakozási idő 5-6 hét.
Az illetékes forgalmazó elérhetősége:

Párban Bt. 06-66-642955


--
Üdvözlettel:

Kiss Levente
Digi Tv Kapcsolattartó


Ezt az e-mailt kaptam a dig központjából. Nem értem,hogy nekem mi közöm van Gyulához,mikor Szegeden lakom. Szánalmas ez az egész tetves román banda.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#524) Rival válasza Gilberto (#523) üzenetére


Rival
aktív tag

Nagyon gáz, ami itthon folyik. Amikor előfizettünk a Digire, gondoltuk olcsóbb lesz Romániában. Így is lett, úgyis járunk Erdélybe apósomékhoz. Sepsiszentgyörgyön bementünk a Digihez, mondtuk, hogy elő akarunk fizetni. Levették a polcról a szettet, kezünkbe nyomták, és kérdezték, meg akarjuk-e venni, vagy bérelni akarjuk. Megvesszük... leperkáltuk a kb. 20ezer forintnyi lejt, aláírtuk a papírt, és kisétáltunk kezünkben a tányérral és beltérivel. Pár nap múlva hazajöttünk, felszereltem, és csak be kellett telefonálni a bukaresti központba (természetesen olcsó VoIP telefonnal), hogy indítsák a kártyát. Pár perc után jött is a kép... mondjuk párom tud románul, egyedül nem tudtam volna elvartyogni, mit akarok... :)

(#525) Gilberto válasza Rival (#524) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Én most értem el a 6. héthez. De mostmár nagyon kezd a tököm tele lenni. egyébként nekem is vannak rokonaim Sepsiszentgyörgyön.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#526) Lala6 válasza Andie (#521) üzenetére


Lala6
őstag

Ameddig tart az akció bármikor igényelhetsz társbeltérit. Azt, hogy meddig tart senki nem tudja.

(#527) Bandus99 válasza Gilberto (#525) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem lesz jo neked a gyulai szerelo keressel kozeli szerelot.
Barmi bajod van csakis az fog kijonni megjavitani aki szerelt.
Namost Gyularol lehet nem 500Ft lesz a kiszallas....

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#528) Bandus99 válasza Andie (#521) üzenetére


Bandus99
őstag

Hanyan vannak akiknek meg a ketto is keves :)

Mint pl en is vagyakoznek egy harmadik belterire...
Sajnos nincs egy ismerosom sem a kozelemben akinek lenne felesleges belterije :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#529) Gilberto válasza Bandus99 (#527) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Már rég megtörtént a cégcsere. Nem tudom miért látja még mindig a gyulai céget.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#530) Billy76


Billy76
csendes tag

bocs h nem olvasok vissza de lenne 1 kérdésem:
80cm digis tükörrel lehet/érdemes e twin fejet (digis csatik) és alap digis fejet(Hot Bird) szerelni, most a jel erősségem digivel 95-98 % közt mozog...
kb mennyibe kerül?

(#531) Kiskutya válasza Gilberto (#523) üzenetére


Kiskutya
veterán

5-6 het? en mar dec elseje ota varok es meg semmi:)
azt hiszem rekordot dontok varakozasi idoben:)

[Szerkesztve]

hmm...

(#532) Rick4 válasza Gilberto (#529) üzenetére


Rick4
félisten

én azt tudom, hogy a petőfi sgt-on van a satelit nevű bolt, ott bizti mondanak pontos infót is szerelőről, időpontról, árakról...ha gyorsabb ügyintzést igérnek, megcsináltatod velük más nevére (mint amire a digis reged szól) és a diginek meg szépen megköszönöd..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#533) bnss


bnss
veterán

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni, hogy lehetséges-e három beltéri egységgel rendelni DigiTV-t? Pontosabban az akcióban szerepelő kettő mellé leeht még egyet rendelni? :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#534) kano válasza csibor (#500) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt nem értem. Nekem ment akkor is a társ(Humax II), amikor a fő (Hyu) ki volt kapcsolva. Igaz, hogy a jelerősség 34%-50% körül mozgott de semmi gond nem volt vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#535) kano válasza bnss (#533) üzenetére


kano
nagyúr

Lehet de még egy előfizu kell hozzá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#536) Bandus99 válasza Rick4 (#532) üzenetére


Bandus99
őstag

Miert kell mas nevre regelni??

Siman ugyanarra nevre kotod a szerzodest aztan a masik helyen utana lemomdod...
De csak embersegbol, potyara ne jojjenek ki. De az esetek nagyreszeben igy is ki fog jonni a regi ceg is, mert annyira trehany modon megy az adminisztracio, hogy meg arra is lusta, hogy megkeressen az adatbazisaban es kitoroljon.. Marmint a szerelo, nem a Digi kozpont.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#537) bnss válasza kano (#535) üzenetére


bnss
veterán

Így nem olyan barátságos, köszi az infót! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#538) csibor válasza kano (#534) üzenetére


csibor
őstag

Pedig ha kikapcsolom a fő beltérit,abban a pillanatban elmegy a kép a társról is.

(#539) Yossarian222


Yossarian222
csendes tag

Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy rendben mennek-e nálatok a csatornák?
Nálunk a ''Humax II'' beltérin jel az első sávon (jelerősségnél?) olyan 60-75% között váltakozik a második sávon (jelminőségnél?) pedig olyan 25-50% között váltakozik a csatornák többségénél. A jel az első sávon az M1-en és az M2-őn olyan 50% körüli, illetve a második sávon 25% (néha, ha ez alá megy akkor ''kockásodik'')! :F
Ti nem tapasztaltok ilyen anomáliákat?
Ha nem, akkor megyek megnézem nem ''állítódott-e el'' a fej vagy a tányér - vagy mindkettő!

Köszönöm!

Üdv.: Yossarian222

[Szerkesztve]

(#540) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

A Discovery másnak is zulu nyelven megy?

Aquila non captat muscas.

(#541) Gilberto válasza Rick4 (#532) üzenetére


Gilberto
aktív tag

A szerelő akivel beszéltem,azt mondta,hogy odaírányíttassuk át magunkat. Én ezt központilag meg is tettem,de ezt az e-mailt amit ma kaptam és bemásoltam ide,ezután nem tom eldönteni,hogy most hogy is van ez. K-Dipol Bt.-hez kellett írányítani magam. Ez megtörtént és tudtuk felgyorsítani a dolgokat. De mostmár nem tok semmit.

[Szerkesztve]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#542) Rival válasza Hegyirabló (#540) üzenetére


Rival
aktív tag

Igen, az angol stimmel, de azon kívül a magyar sávon is az ''elecricka modulova dva'' megy... :)

(#543) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Betelefonáltam, és 10 perc múlva már élt minden csatornám! jipiiiiiiiiiiiiiii!!! :D
Van végre sok sok sok csatornám, és tök frankók!
Egy kicsit ugyan homályosabb a kép, meg fehérebb, mint az antennán ami jön, de ezt a Tv-n utánna tudtam állitani (fényerő és kontraszt).

Van néhány kérdésem! Humax beltérim van.

1. A távirányitón van ilyen gomb, hogy guide. Ez egy programfüzetbe dob bele. A prospektus szerint itt szépen időcsikokon látNÁM, hogy milyen müsorok következnek, és még előjegyezni is tudok, hogy mondjuk 21.30kor váltson át a spektrumra, mer ott kezdödik a kis tavinyüsznyüszök párzásáról egy film. Csakhogy én mikor belépek ebbe a guidéba, akkor az össze csatornánál hót üres a táblázat, mintha nemlenne müsor. Nálatok is igy van? Pedig ez frankó funkció lenne...

2. Teletext. Nem jön sem a TV2-n, sem RTLklubbon, de sztem más csatornán sem. Ez normális? Ha a guide sem megy meg a teletext sem, honnan tudom a müsort? (tv újság?)

3. A travel chanel és még néhány nekem 2 nyelven beszél eccerre. MAgyar plusz angol például. Kb egyforma hangerön. Rendkivül élvezetes. És hiába állitom a nyelvet magyarra, akkoris ez van. Ha leveszem angolra, akkor eltünik a magyar.

Hirtelen ennyit :) Köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#544) Hegyirabló válasza Rival (#542) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Egyre furább ez a Digi Tv. :(
Az lesz a vége, hogy minden ilyenért díjcsökkentést fogok kérni az ÁFSZ-re hivatkozva. Havi egy levelet megér ez nekem, 3 perc alatt megírom.

Aquila non captat muscas.

(#545) Hegyirabló válasza Andie (#543) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

1. A műsorújság pár napja senkinek nem megy. Bosszantó.
2. Teletextet felejtsd el, át kell szoknod internetre. Esetleg valami jelerősítővel, de így sem hinném, hogy menni fog.
3. Traveszti csenelnél a hangot állítsd át úgy, hogy a sztereo hangsávből csak az egyik szóljon, vagy az L (bal) vagy az R (jobb), akkor magyar lesz, de nem tudom melyiknél, próbálni kell. A távirányítón a csatornára lépve ezt a zöld hangszóró mellette kérdőjel gombbal lehet megtenni.

Hegyi

Aquila non captat muscas.

(#546) Bandus99 válasza Hegyirabló (#545) üzenetére


Bandus99
őstag

Ne is haragudj, de mifele jelerositorol beszelsz te ?? Teletext az MTV1 en mukodik egyedul ezen nem segit semmifele jelerosites.

3 as pontban erdekesen rovidited az emlegetett csatornat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#547) cigam válasza Hegyirabló (#544) üzenetére


cigam
félisten

Arra azért figyelj, hogy abban a levélben az ÁSZF-re hivatkozzál :D

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#548) Hegyirabló válasza Bandus99 (#546) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Kedves Belvárácz András!

Imádom a szelektív kommunikatív képességekkel megáldott embereket.

Azt írtam: ''Esetleg valami jelerősítővel, de így sem hinném, hogy menni fog.''

Vagyis ha létezik megoldás, akkor talán így lehetne, nem azt írtam, hogy ez egy biztos megoldás, ezt kell tenni.

Akkor meg miért kiragadott szöveg alapjá felelsz? Kötekedni szerettél volna? Nem volt még meg a mai kötekedésed, ezért gondoltad most nálam kiélheted magad?
Nem kell felelni, költői kérdés.

Aquila non captat muscas.

(#549) Andie válasza Hegyirabló (#545) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm az infókat!
Akkor még van remény, hogy a műsorújság újraindul...
A textet sajnálom :(
A L - R hangcsatorna megoldás nagyon poén :D eszembe nem jutott volna. Ekkora hüjeség??! De mostmá tudom eztis.

És egyébként van valami internet cim, ahol ezen csatornák müsorai jól össze vannak szedve?

Ja, és ne civakodjatok!!! :DDD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#550) jocy66


jocy66
csendes tag

Nekem is nagyon leesett a jelszint.A megszokotthoz képest most RTLKlub szint 71% a minőség 45% Humaxon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.