Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Saca0311 válasza Rick4 (#4993) üzenetére


Saca0311
tag

Vagy megrendeli két tvre, plusz még vesz két okosíthatót, így a lelkiismerete is tiszta lesz mert fizet érte. :) De inkább ne reklámozzuk mert tényleg beüt a nagra3. :D

Azt szerettem volna ha enyém az 5000. hozzászólás. :O

[ Szerkesztve ]

(#5002) soma55 válasza m0rd0k (#5000) üzenetére


soma55
csendes tag

Tehát akkor tegyük át a " székhelyet ".
Mint írtam, két napja azzal szenvedek, hogy a 12527 - en próbálkozom.
A keresés végeredménye " sikertelen "
Az már külömben nekem is világos volt, hogy ami nincs, az ugyanazon a tp.-n van
Privátban küldtem képet, mivel ide nem tudom hogy kell beszúrni. :((

(#5003) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Augusztus 10.e után hirtelen romlani fog a Digi TV minősége. Kezdődik a Popdaráló :DDD

Minden szinten,szinte minden.

(#5004) m0rd0k válasza soma55 (#5002) üzenetére


m0rd0k
senior tag

tehát akkor ne szabadot keress hanem vagy mindet vagy csak kódoltat.

Minden szinten,szinte minden.

(#5005) soma55 válasza m0rd0k (#5004) üzenetére


soma55
csendes tag

Az mennyire normális, hogy 10 perc áramtalanítás után nincs semmi ?

(#5006) m0rd0k válasza soma55 (#5005) üzenetére


m0rd0k
senior tag

hát néha segit néha nem,kártya dugdosás is megvolt? ha ezsem reseteld a beltérit és keress ujra minden csatit.

Minden szinten,szinte minden.

(#5007) soma55 válasza m0rd0k (#5006) üzenetére


soma55
csendes tag

Először be kell hogy fejezze a keresést ( 16:20 - óta keres, jelenleg 80% - nál tart ) Vagyis még kb. 10 perc ?
Kártyadugdosás még nem volt.
Visszatérve az előző kérdésre: Mennyire normális, hogy 10 perc áramtalanítás után nem volt semmi ?

(#5008) m0rd0k válasza soma55 (#5007) üzenetére


m0rd0k
senior tag

semmi alatt mit értessz? hogy nem volt egy csatid se? vagy hogy nem történt semmi és ugyanolyan maradt minden?

Minden szinten,szinte minden.

(#5009) soma55 válasza m0rd0k (#5008) üzenetére


soma55
csendes tag

Nem volt semmi, mert mikor áramtalanítottam, megmozdítottam a beltérit és valahogy a koax kicsúszott, amit csak most vettem észre.Természetessen az 1 órás keresés eredménye 0 - lett, mivel nem volt benne koax. :F Ezután ismét tp keresés, ami kiadott valami déltungúziai cseh vagy szlovák adókat ( 3-4 ) . Semmi logika nincs benne, mivel a 12527 - re kerestem rá.
Ezután visszamentem a csatornákhoz és láss csodát, minden megvan. Annyi külömbséggel, hogy nem abban a sorrendben, ahogy eddig volt.( pl. Duna 1-es pozició, most 5- ös, stb. ) Totál összekeverve ( most rakhatom megint sorba, ahogy eddig volt és megszoktam.

Mindenesetre hálás köszönet, hogy próbáltál segíteni ( így visszatért egy kicsit a bizalmam a fórumba - vagy ban ? :R )

[ Szerkesztve ]

(#5010) m0rd0k válasza Saca0311 (#5001) üzenetére


m0rd0k
senior tag

üthet a nagra 3 ha már van aki megverte :)

Minden szinten,szinte minden.

(#5011) m0rd0k válasza soma55 (#5009) üzenetére


m0rd0k
senior tag

sok megoldás van ilyen problémákra mindet kikell próbálni,szívesen, máskor is :)

Ja és még annyit hogy humax vagy hyunday beltérid van?

Minden szinten,szinte minden.

(#5012) Saca0311


Saca0311
tag

Most ezt mindkettőtöknek mondom, hogy elég szemétláda a hunday beltéri. Humaxot nem tudom, de sztem az is. Ha restartot csinálsz rajta, teszem fel megtalál 5. helyre olyan csatornát ami nem kell, azt te kivágod, utánna már azt a sorszámot nem fogja használni akármit csinálsz. Valahogy úgy néz ki hogy 3,4,6,7. Ezért csináltam én úgy hogy először sorba raktam a csatornákat, és ami az 5. volt az szépen letolódott "47." helyre. Ekkor már nyugodt szívvel törölhettem. Remélem értitek mit akarok.

Soma, ha kicsúszik a kábel, attól még a csatornalistának meg kellett volna maradnia, csak azt kellett volna írnia, hogy "rossz jel vagy nincs jel".

[ Szerkesztve ]

(#5013) wwhy


wwhy
veterán

vki tud arról vmit, h rádióban reklámozzák "digikábel hamarosan nyíregyházán is" ? mikorra várható?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5014) soma55 válasza Saca0311 (#5012) üzenetére


soma55
csendes tag

Erre én is rájöttem 2 törölt csatorna után :F Most úgy néz ki, hogy 9 , 11,13. A többi törlendőt már én is " hátra raktam ".
Sajnos mégsem maradt meg a csatornalista ( az ami előzőleg volt ). Hogy miért, nem tudom.
Magára a beltérire nem tudnék panaszkodni. Husvétkor volt egy éve már ( tehát 17.-hónapja ) hogy kihoztam MO - ról. Azóta nem volt áramtalanítva ( kivévve a mai 10 perc ) és eddig :C semmi gondom nem volt vele ( kivétel, hogy Eurósportot sosem tudtam megtalálni ).

[ Szerkesztve ]

(#5015) Saca0311


Saca0311
tag

Nat Geo Wild-nak van magyar hangsávja az új Thor5ös tpről.

(#5016) m0rd0k válasza soma55 (#5014) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nemtudom mért nem tudtad eusporto megtalálni pedig nemnehéz :D egyébként szomszédban ugyanez a gond van mint neked cask itt dual beltéri van és az egyik tvn jó másikon nem.szóval ittis megcsinálom,tehát mit is csináltál? ujra kerestd az összes csatit? vagy resetelted a beltérit és utána?

Minden szinten,szinte minden.

(#5017) soma55 válasza m0rd0k (#5016) üzenetére


soma55
csendes tag

Azt hiszem, a te esetedben, elég ha megjelensz, máris működik minden. :C
Mint írtam, Eurosportom nem volt sosem.
Most ismét megnéztem a meglavőt és a 12,527 H - n volt. ( tehát itt nincs Euros.)
Rákaeresem az adott frek. - ra, bejött ismét 3-4 déltungúziai csatorna ( teljessen más frekvenciával, stb. ) + a lista végére tette őket ( ami még normális uj csatornák lévén ).
Azt tettem, hogy itt ( nálam ez pl. a 233.-dik hely ) itt kerestem ismét rá az Eurospotrtra )
És láss csodát MEGVAN :C
Tehát mint kezdtem is a mondókám, ha mgjelensz, minden ok. Kösz ! :R

[ Szerkesztve ]

(#5018) vviktor1 válasza soma55 (#5014) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Csak annyit, hogy én rendszeresen áramtalanítom, (egy távkapcsolós aljzatba van bedugva) éjszakára mindíg, de sokszor napközben is pl. amíg dolgozom, vagy más okból nem tv-zek, már csak azért is mert baromira melegszik ez a dual beltéri. Forró szokott lenni a teteje, mennyit fogyaszthat ilyen hőtermelés mellett (kisebb hősugárzónak is elmenne) ?
Szóval a lényeg, hogy áramtalanítás miatt még sose volt problémám vele.
Csatikat nekem is össze bírja keverni, ezek rendezésében nejem már profi, engem annyira nem érdekel a tv csak a hirtv-t találjam meg...

Ne dudálj, küzdj !

(#5019) csimav


csimav
senior tag

Sziasztok!
Az után érdeklődök,hogy ha megjelenik 1 új csatorna,akkor azt hogykell beletenni a csatornalistába?
Mert nekünk a következő adók nem jönnek be:
Fashion TV, TV Paprika,Echo TV,National Geographic Wild,Playboy MusicMax,MusicMax Adult
Légyszi valaki magyarázza el.
Üdv.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5020) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Dual beltérim van és néha elmegy a hang husszú időre 10-30másodperc.
Minden csatornán észrevettem már, de sajnos csak az egyik szobában tvzünk általában, ezért nem tudom, hogy a másik ága is ugyanezt csinálja-e. Nem tudja valaki, hogy ez központi baki, vagy a beltérim szarakodik?

(#5021) soma55 válasza v.attis (#5020) üzenetére


soma55
csendes tag

Nekem " szimpla ", vagyis két különáló beltérim van. Az egyiken nálam is néha ( rendszerességet még nem tudtam megállapítani ) pontossa 10 mp.-re elmegy a hang. Hogy a másikon van e ilyen nem tudom ( kb. 1200 km.-el odébb van ).

Tehát nem egyedül vagy a " problémáddal ".

(#5022) v.attis válasza soma55 (#5021) üzenetére


v.attis
őstag

Köszi a választ!
Én azt vettem észre, hogy ha nem kapcsolom ki a beltérit hosszabb időre, akkor ez a jelenség eltűnik, úgyhogy ezt tesztelem egy ideíg.

(#5023) Saca0311 válasza csimav (#5019) üzenetére


Saca0311
tag

A playboy a travel helyén van 11től. MMA úgyszintén 11től az MM helyén. Fashiont NGW-t meg ha dual beltérid van szimpla fejjel, akkor nem fog menni.

OFF: E8400as procim van nekem is, melegszik mint állat. :D

(#5024) csimav válasza Saca0311 (#5023) üzenetére


csimav
senior tag

Off: Nekem csak 49 fokos gyári szutyok coolerrel:D
Amugy a paprika tv-t hogykell betenni?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5025) m0rd0k válasza csimav (#5024) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Itt mindent megtalálsz.

Minden szinten,szinte minden.

(#5026) m0rd0k válasza vviktor1 (#5018) üzenetére


m0rd0k
senior tag

csatlista sztem azért megy el mert bevan kapcsolva az dinamikus csatornalista frissítés,a vegyes beállitásokban a legalsó sor.

Forrás: Pojakcs

Minden szinten,szinte minden.

(#5027) o.gaby


o.gaby
tag

Hello,

nálam 1 órája megvan fagyva a film+ és a cool természetesen az ügyfélszolgálat közölte, hogy már dolgoznak rajta. Arról nem is beszélve, hogy délelőtt a tv2-n kb 5 másodperccet késett a kép a hanghoz képest. Nem tom mit ügyködnek de már a tök... ki van. :)

(#5028) csimav válasza m0rd0k (#5025) üzenetére


csimav
senior tag

Hy! Én nem értek ilyenekhez:D tul láma vagyok:) szval hunday beltérivel magyarázd el lépésről lépésre hogy mit hogy kell beállítani ha megjelenik 1 uj csatorna az alapcsomagban pl: Tv paprika:)
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5029) m0rd0k válasza csimav (#5028) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Menü,telepités,keresés,12607 TP frekvencia és vízszintes a polaritás vagy másnéven horizontális

És ha megjelenik valami új csati itt megírják aztán itt benne lesz a listában hogy melyik tp, melyikik polaritás,H=Horizontális=Vízszintes
V=Vertikális=Függőleges

itt a 3 polaritás név ezek közül valameik lesz irva oldalon valamek belétrin,rá fogsz jönni,aztán ugyanigy keresel és kész.

Minden szinten,szinte minden.

(#5030) csimav válasza m0rd0k (#5029) üzenetére


csimav
senior tag

thx :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5031) Saca0311 válasza csimav (#5024) üzenetére


Saca0311
tag

Pontosan, ott mindent megtalálsz. Ha nem megy a beltéri kezelése akkor segítünk.

(#5032) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

csimav: Szívesen,máskor is.

o.gaby: Nekem is fagyva volt tegnap a film+ és a cool ,de reggelre kiolvadt. :)

Minden szinten,szinte minden.

(#5033) csimav


csimav
senior tag

Háj:D
Az alapcsomagban vkinek bejön a HBO CE... hogykell beállítani h nekünk is bejöjjön a HBO CE és a Comedy??
Üdv.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5034) Saca0311 válasza csimav (#5033) üzenetére


Saca0311
tag

sun, erre mondjon valaki valamit.

(#5035) cigam válasza csimav (#5033) üzenetére


cigam
félisten

- vkinek elő van fizetve
- vki éppen nyílt napon (kódolatlan hétvége) nézte.

Az összes többi megoldás túlmutat a fórum keretein.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5036) m0rd0k válasza csimav (#5033) üzenetére


m0rd0k
senior tag

hbo ce re semmiképp nem fizethet elő... csak a hbo hungáriára,hbo2re,comedyre,ezek a hbo max pakban vannak.

Minden szinten,szinte minden.

(#5037) cigam válasza m0rd0k (#5036) üzenetére


cigam
félisten

Magyarországon. Viszont azt nem írták, hogy vki melyik országban előfizettő.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5038) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Azt nemértem hogy 1 hete ment a testőr hbon,magyar szinkronnal és most megy megint hbon de mostmár csak a felirat megyar,hát azért most a szinkron nemjobb mint a felirat? tudom valaki alap nyelven szereti nézni de ezek kevesebben vannak és azok megveszik,vagy letöltik...

Minden szinten,szinte minden.

(#5039) Rick4 válasza m0rd0k (#5038) üzenetére


Rick4
félisten

legalább 5-6 éve minden hétfőn este eredeti hang+ magyar felirattal mennek a filmek.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5040) Saca0311 válasza Rick4 (#5039) üzenetére


Saca0311
tag

szeva rick, ne legyünk már haragba.

(#5041) m0rd0k válasza Rick4 (#5039) üzenetére


m0rd0k
senior tag

kössz az infót,erről nemtudtam.De legyetek haragban, saca ugyis kiküzdi a veszekedést megint :)

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#5042) Saca0311 válasza m0rd0k (#5041) üzenetére


Saca0311
tag

mintha nem tőled halottam volna először hogy szara fuji fényképező.

(#5043) m0rd0k válasza Saca0311 (#5042) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ja,enyém szar volt,ezt tapasztalatból mondom

Minden szinten,szinte minden.

(#5044) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Van TV6 a digin,magyar előfizusok még nem nézhetik de idő kérdése és igen,12563 V polaritáson,axn crime helyén.

Minden szinten,szinte minden.

(#5045) Rick4 válasza m0rd0k (#5044) üzenetére


Rick4
félisten

egy a gáz, rumánul nyögnek a csajok épp.. :))

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5046) m0rd0k válasza Rick4 (#5045) üzenetére


m0rd0k
senior tag

jó nemmind1 hogy magyarul ahh znak vagy románul? egyébként egész nap magyar volt,ne tévesszen meg hogy románt ir a beltérid :)

Minden szinten,szinte minden.

(#5047) csimav


csimav
senior tag

Hali:)
Valaki magyarázza el nekem ,hogy hogykell 1 adott csatornát megkeresni és betenni a többi közé? Mert én nem szeretnék 1 keresést csinálni az összes csatira mert akkor 2 órán át törölhetem a feleslegeseket éás át is rendezi őket szépen :((
Thx :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5048) atala válasza Saca0311 (#5023) üzenetére


atala
addikt

Ez érdekes. Nekem dual beltérim van, szimpla fejjel, és bejönnek az általad említett csatornák. Az összes visszintes, és függőleges csatorna. Igaz, csak a beltérit használom, a másik "egér" nincs beüzemelve.
A digi beüzemelésnél még nem voltak függőleges csatik, de én újrakerestem a csatikat, és akkor már bejöttek.

(#5049) Rick4 válasza atala (#5048) üzenetére


Rick4
félisten

a fő beltérin bejön, ha a társ ki van kapcsolba, és fordítva is. csak épp hiába kerested le, ha a másik bekpacsolt állapotban van, nem fog menni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5050) m0rd0k válasza csimav (#5047) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Úgy ,hogy kézi keresésnél csak arra a tpre keresel ameik tpn van a bizonyos csati és akkor azon a tpn lévő összes csati bejön,igy nemkell csak néhányat törölnöd és gyors is.(nagyjából)

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.