Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) Balesz1899 válasza Mr.Csizmás (#48891) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ó :( Pedig ennyit simán adtam volna érte én is, na most má mindegy :)

Úgyhogy akinek van eladó Dext+vita+poison+allres chestje sockettel, az sikítson. Kéne az upgrade, mert Act2 elég lassan haladós eddig :)

(#48902) pulcsi válasza Helmoras (#48874) üzenetére


pulcsi
tag

Nem 375 a max mf valorral egyutt na mind1. Ennyire szar aht feltettem egy hete egy chc,chd,str,soc meg meg volt valami 1 millaert 2_3 ert adtak senkinek nem kellett 500 k senki 150 k senki 5 k volt az utolso es reggel visszajott mar nem tom mit lehet itt eladni

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#48903) Helmoras válasza pulcsi (#48902) üzenetére


Helmoras
őstag

399 followerrel, bátorkodtam kerekíteni :)

(#48904) hackeeeee válasza shouryuken (#48900) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja.. :) Az azért kemény lenne. Vagy nem is modemreset, csak spontán mondjuk egy adsl 24h reconnect után.

Köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#48905) mikromanus válasza Sirandrish (#48899) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha eladom az önbecsülésem, veszek rajta egy IK armort és elkezdek DT barbit nyomni akkor kb ugyanez menne nekem is. Csak lassabban picit mert egy hajszálnyit lehet azért kisebb a DPS-em. Bár 85-97k azért akad. Csak a fenének se hiányzik ez. Én szeretek a rare itemek közt molyolgatni. Mondjuk megsasoltam tegnap a gyereket és visszaraktam a yetit hosszabbított üzemmód rúnára és megnéztem mennyire lehet haladni ha csak rare itemeket veszek fel (kompromisszumos megoldásÍ). Előtte meg lecseréltem az überdps másodlezes bökőt egy korábbi generációs életszlopáló pengére. Így csak 85K DPS van és yetiben 100k felett picit, de senki se tud lecsapni annyit szívok.. (életet és nem mást. Mocskos fantáziátok van, tudjátok-e? :DDD)

edit: seismic buildben próbálgattam., nem WW-vel. Annyira azért nem adom le az igényeimet ^^

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48906) Hun'reeth válasza drk88 (#48886) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Kösz. Kár! :) Jó lett volna tudni melyik act-on van esély reá.
250 milla?

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#48907) whabaky válasza pulcsi (#48902) üzenetére


whabaky
tag

...én úgy tudom, hogy de (2-3 napja olvastam bneten valahol, de most nem találtam meg), pont azért az 1.0.4 óta, mert a 100-as para szinten MF gear nélkül 300 lesz az MF és arra jön a valor (+75%), így lesz 375%.
Az igaz, hogy tovább is számolja, de 375%-ig számol csak vele, tehát a fölé már felesleges fejleszteni.

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#48908) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ahogy ígértem!
Az elmúlt 3 nap Legend Termése!

Hogy senkinek se kelljen az AH-t bújnia így elmondom hogy az Andariel sapi netto 6-800K-t hozna a többi meg eladhatatlan kategória!

A lényeg a lényeg, őszintén remélem hogy minden irigy ember MAXIMUM ilyen legendary itemeket fog kapni a jövőben! Hja és kívánom még hogy essen napi 2-3..úgy az igazi, mikor azt hiszed hogy mázlis vagy és a 3 darab nem ér 20K-t!

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48909) JSaN


JSaN
addikt

Most nezem ezt az alakizert paragon farmolo gyereket, az elobb 1 sima mobol 2 fullos legendary kard esett ki. nem semmi wtf.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#48910) mikromanus válasza Sirandrish (#48908) üzenetére


mikromanus
veterán

A Dark Mage sipka nagyon designosnak tűnik. Gratula!!! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48911) Sirandrish válasza mikromanus (#48905) üzenetére


Sirandrish
legenda

Őszintén megmondom neked hogy én nem értem ebbe mi a jó!
Oké..gyors..paragon LV jön mint az atom (bár nem értem hogy hogy) de ezt valaki élvezi? Futkos mint pók a falon..nem lát semmit..elitenként nyom egy altot hogy esett-e legendary és fut tovább..
Ha ezt a fajta játékot nyomnám akkor kb 30óra után megunnám a DIablo3at...

Végül is mindegy...nem kötelez senki hogy így játsszak..akinek meg tetszik annak hajrá! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48912) Mr.Csizmás válasza Sirandrish (#48908) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vicces, hogy kb. a brimstone többet ér belőle :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48913) pulcsi válasza Helmoras (#48903) üzenetére


pulcsi
tag

Csak en erre gondoltam A Nephalem Valor stackjeiből kinyert plusz százalékok természetesen efölött az érték fölött állnak, vagyis 300+75 a maximális MF érték, amit elérhetünk

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#48914) McNamara válasza hkaroly (#48890) üzenetére


McNamara
Ármester

Na ja ha olcson adod akkor elviszik. Azt hisyem nekem 8ert van benn, de lehet en is csokkentem az arat aztan vigyek.

(#48915) Sirandrish válasza Mr.Csizmás (#48912) üzenetére


Sirandrish
legenda

a 60+osak annyit érnek amennyi a brimstone a 60alattiak meg 5-7K..
Szóval kívánom minden irigykedő embernek ezeket a felejthetetlen dropokat... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48916) mikromanus válasza Sirandrish (#48911) üzenetére


mikromanus
veterán

Lvl hajtós a gyerek. Amolyan ladder runoló típus úgy tűnik. Ott se értettem minek akar valaki elérni sokszáz óra (bot) runnal 99 szintre. Annyira azért nem éri meg, de legalább uncsi... +opció, hogy üzleti jelleggel nyomja. A legendaryk eladhatóak (legalábbis a jobbak). Ha egy nap több normális is esik, akkor egész jó zsebpénz meg nyári munka. De akkro már inkább diákként a pezsgőgyárba mennék mégicsak :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48917) Sirandrish válasza mikromanus (#48916) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk nem is nagyon értem hogy a francba van tele a ládája meg az invje legendekkel, mikor nekem pl a legend itemek 90%a trashből esik amiket ő pont magasról leszar..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48918) McNamara válasza Sirandrish (#48908) üzenetére


McNamara
Ármester

Nekem inkabb kevesebbet dobjon de az usson. Eddig kb 14db legendary esett, 400 ora jatekkal. 2db plan esett amit 5 ill 7 misiert adtam el. Amit elo lehet vele allitani 300K cucc. Nem ertem ki az a hulye aki megveszi....
Ezeken kivul meg van egy cipo amit nem nagyon vesznek meg. Tobbi kuka.
Settet meg sem merem emliteni....eddig 1db hasznalhatatlan meg patch elott.

(#48919) hkaroly válasza McNamara (#48914) üzenetére


hkaroly
csendes tag

én is drágábbról indultam, de csak ennyiért kellett

(#48920) Hun'reeth válasza mikromanus (#48916) üzenetére


Hun'reeth
őstag

így van :D még ha szenet lapátolnék 8 órában az is értelmesebb volna
kb. 1 percig néztem és máris unalmas volt :)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#48921) Sirandrish válasza McNamara (#48918) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát erről beszélek..
Mindenki meg van áldva hogy "hu te milyen mákos vagy"..
Oh hát k*rvára nagy mák hogy vendornak eladható legendek hullanak...mindig is erre vágytam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48922) Coyot


Coyot
őstag

Ha legyalulom diablot inferon, miért nem jelenik meg az armory progress csíkján, hogy teljesen végeztem? Vagy a coop diablo kill nem számít bele?

Má' nem

(#48923) McNamara válasza Sirandrish (#48921) üzenetére


McNamara
Ármester

Jatekot is ugy csinaltam volna meg, hogy iszonyat ritka legyen a legendary mondjuk 500 ora/legendary, de akkor olyan db essen amitol besza behu es 100% eladhato ill hasynalhato.
Igen is dobbanjon meg a szive az embernek ha kiesik a kis barna item. Nem pedig anyazas legyen a nagy izgalom utan.

(#48924) Sirandrish válasza Coyot (#48922) üzenetére


Sirandrish
legenda

Játékból való kilépés után frissít

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48925) Coyot válasza Sirandrish (#48924) üzenetére


Coyot
őstag

Az jó, mert lassan 1 hete mentünk egy act4et, de ezek szerint buktam a fullos csíkot, ejj ejj :D

Más:

A számolt óráimba az AH is beleszámít?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#48926) Helmoras válasza pulcsi (#48913) üzenetére


Helmoras
őstag

Furcsán fogalmazol, nem teljesen értem, mire akarsz kilyukadni... teljesen nyilvánvaló hogy 300 + valor + follower = max mf amely így 399%....(illetve az uj legendary fegyokkal a followeren lehet hogy több is kijön nem tudom)

Jsan: azt azert megnézném amikor egy sima mob 2 legendaryt dob ki... egyszer már esett 2 sárga 1 mobból... de hogy 2 legendary az kb ötös lottó chance :D

[ Szerkesztve ]

(#48927) DjDanee87 válasza Helmoras (#48926) üzenetére


DjDanee87
addikt

300+75 a cap. Felvehetsz akár itemekből 420%ot is akkor is csak 300%od lesz (+Valor).

(#48928) Helmoras válasza DjDanee87 (#48927) üzenetére


Helmoras
őstag

De a followeré rá adódik, ki is írja.

(#48929) Mr.Csizmás válasza Helmoras (#48928) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az egy dolog hogy mit ír ki, és más hogy a dropnál mivel számol.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48930) SSJPeter válasza Helmoras (#48928) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nem rakódik rá, hiába írja ki.

Let’s go Brandon!

(#48931) Helmoras válasza Mr.Csizmás (#48929) üzenetére


Helmoras
őstag

Ezzel az erővel nem számol semmivel mert 375 öt ir de nem ad meg semmit..., ha kiirja a 399-et akkor meg is adja, tovább nekem sem megy a 300-on a paragon + cucc mf, viszont a follower külön van.

(#48932) mikromanus válasza Coyot (#48925) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem volt olyan quested amit nem teljesítettél csak becsatlakoztál egy későbbibe csapattárs mellé? Csak mert ilyen esetben voltak huncutságok. A "csíkot" épp nem figyeltem, de ha betöltöttem egy állást akkro ha voltak "lyukak" akkor nem tudtam visszatérni a későbbi teljesített küldetés mentéséhez. Egész amíg nem lett meg az előtte levőek mindegyike.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48933) SSJPeter válasza Helmoras (#48931) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hidd el, hogy 300%-ban maximalizálták az mf-et + 75% valor és az lényegtelen, hogy itemekből van vagy a follower adja.

"•Magic Find and Gold Find will now cap at 300% (Nephalem Valor bonuses will still stack beyond this cap)"

Az meg, hogy mennyit ír ki neked nem jelent semmit, mert 1.04-es patch előtt coop-ban mindenkinek annyi mf-et írt ki, amennyivel ő maga rendelkezett, de a dropnál mégsem úgy számolta mert az mf átlagolódott a játékosok között.

(#48934) drk88:

Az hol van leírva, hogy a follower külön van?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#48934) drk88


drk88
senior tag

300 + 75 + follower az mf gap vagyis 399% lehet a maximum!

(#48935) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Kėt napja játszottunk ės egy barlangban kettė szakadt a csapat mert kėtirányba ment a folyosó.Miután a másik vėgėn ismėt egymásba ėrt ėn elkezdtem visszafele rohanni amerre a csapat másik fele járt. A folyosò közepėn kb ott hevert a földön egy unID legend skorn. Ez nem beteg azėrt? Azóta vissza járkálok sokszor egy teleportálás után is ha lemaradok.. Elég durva... De ezt csak ėrdekessėg kėppen.

Mellesleg eladó dex-es.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#48936) Helmoras válasza SSJPeter (#48933) üzenetére


Helmoras
őstag

A follower nincs emlitve, majd a blizzard az uj patchben kijavitja ha ez hibás kiirás, szerintem ettől még megadja, különben minek irná ki...

(#48937) Coyot válasza mikromanus (#48932) üzenetére


Coyot
őstag

Ha jól rémlik full act4 et mentünk és hozzám csatlakoztak, mindegy annyira nem fontos hol a csík csak feltűnt hogy nincs meg végig. Az a baj DH val egyedül nem állok neki act4nek előről mert csak felbasz hogy percenként halok.

Előző kérdésben még segíthetne valaki, hogy számolja a gém az AH-ban töltött órákat a játékidőbe? a kiválasztott karakter idejéhez adja egy az egyben? mert nekem a matek valahogy nem jön ki.

Má' nem

(#48938) Mr.Csizmás válasza Kicsimix (#48935) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy sessionben voltál velük, innentől kezdve akár a wc-n is ülhetsz, a drop esni fog neked is. (ami persze csak neked látható)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48939) grex4 válasza Kicsimix (#48935) üzenetére


grex4
aktív tag

Igen ez valóban így van. Míg te a közelbe sem vagy addig is kodobál neked legendary-t és minden más droppot. Public coop-ban felettébb frusztráló tud lenni, Monk vagyok és eladás után mindig bejárom a megtett utukat. Másik érdekes dolog míg én tankolok elől és többnyire megsem tudok állni mert folyamat jönnek a mobok, ranged-ek meg esnek kelnek ha nem tankolok így nemtudom hátúl miket dobál. Minden legendarym-et a földön találtam utólag...

u.i: külön élmény mikor a negyedik játékos elmegy világot látni...

Megoldás lehet egy 200yardos jelenlét sima mobnál.. elitnél meg a dmg

[ Szerkesztve ]

üdv

(#48940) thomeef


thomeef
őstag

Nemsokára durran az első LVL100-as kari :C

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#48941) Dadan01 válasza Coyot (#48937) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nem számolja az AH időt.

(#48942) maross válasza thomeef (#48940) üzenetére


maross
veterán

Fel se veszi a sargakat :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#48943) whabaky válasza drk88 (#48934) üzenetére


whabaky
tag

Nem kötekedni szeretnék, de akkor a Blizzard miért is felejtette ki a follower +át?

A follower plussz MF-je addig adódik hozzá, amíg tud (tehát, ha max MF van a follower-en, ami 24%, akkor 276%-ig van értelme a followeren lévő max MF-nek), de 300 a plafon, illetve erre jön még a max 75% valorból, tehát 375% a max. (Az is igaz, hogy tovább is mutatja az értéket, de 375%-nál többel nem fog neked akkor sem számolni).

Amúgy a paragon miatt maximálták 300%-ban, mert, ha meg van a 100-as paragon, akkor nem kell semmi MF cucc. Mi értelme lenne, ha így a 300%-os maximalizálásnak?

Hangosan gondolkozva - Akkor vajon nem 276%-ban maximalizálták volna? -

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#48944) Tom5 válasza thomeef (#48940) üzenetére


Tom5
addikt

Hogy tud ilyen sokáig jeti módban lenni?! :F

(#48945) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Csak mert elėg sokszor láttam illetve van ilyen publicban. Vajon hány legendet hagytunk el így... Ritkán hagyok ki helyeket de ez így megdöbbentett akkor...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#48946) thomeef válasza maross (#48942) üzenetére


thomeef
őstag

Jah hát értelme nincs annak amit csinál, de attól még csinálja :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#48947) maross válasza Tom5 (#48944) üzenetére


maross
veterán

Kap plusz masodperceket a criticalokert.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#48948) Sirandrish válasza thomeef (#48940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amint kész ez is töltheti fel a sok, mindenki számára egyértelmű problémáról szóló videók ezreit a jutyúbra, és majd azokra is lehet "huuuuu" meg "tyüüüü de okos" hsz-eket firkálni...
Mondjuk aki játszik a játékkal az mindenki tisztában van ezekkel de azért ha azt egy ilyen "valaki" mondja az mégis más ;] ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48949) vhunor válasza maross (#48947) üzenetére


vhunor
őstag

Fury-ért :).

[ Szerkesztve ]

(#48950) drk88 válasza whabaky (#48943) üzenetére


drk88
senior tag

attól h nem írták akkor is 399 a max..sok streames is megjegyezte már h a blizz elfeljette emliteni a followert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.