Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48401) persil válasza flash- (#48008) üzenetére


persil
nagyúr

30% crit chance-szel már elég sűrűn lehet crit-elni, azért lehet a sharpshooter helyett mást keresni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48402) vhunor válasza ProEvoFan (#48373) üzenetére


vhunor
őstag

Első nap óta megvan, a nálam egészségesnek számító mennyiségnél sajnos sokkal többet, kb. 250 órát toltam (gyerekként imádtam az első és második részt, aztán valahogy elkapott újra a hév), a 98%-át ugyanazzal a karakterrel. Sokiáig 300+ mf-be átöltözködős módszerrel, utána állandó 100-150 basic mf-el.

Még egy szett cucc sem esett. Egy. Se.

A két barátomnak, akikkel együtt kezdtük és együtt mentünk, több játékidővel 1-1 darab (Zunimassa gyűrű, Spirit of Adventure amu).

Szal.

Kb. 900 óra total /played alatt esett kettő darab, hármunknak.

Az AH implementálása, és az e miatti ótvar szar droprate annyit ér el hosszú távon, hogy azt érezd, a befektetett időért végül nem kapsz semmit.

Amikor egy ilyen típusú játékban a mobok, bossok legyőzése már egyáltalán nem kihívás, akkor egyetlen motiváló tényező marad, a dédelgetett karaktered saját ízlés szerinti felcuccolása.

Jelenleg 0,000000001% esélyt látok arra, hogy az Immortal King szett meglegyen. Ha mindenemet eladnám, akkor talán meg tudnék venni 1 jó, vagy 2 szar itemet, mert esni láthatólag úgy se fog.

Ez nem túl motiváló.

(#48403) mikromanus válasza Muton (#48400) üzenetére


mikromanus
veterán

A példa épp nem annyira jó. A 30k a fix gold költsége a flawless sqare - perfect star craftnak. Ehhez kell mág 3 kavics és 3 db tome of secret is. Ha 35k az eladási ár, akkor a 15% "blizz sarc" levonása után marad 29750 gold. A craft megkerülhetetlen fix költsége ennél magasabb. Nem is beszélve arról, hogy az anyagok el is adhatóak, bár igen változó az áruk. Ha a Tome 270 gold, akkor 229 goldot kapsz kézhez darabjáért a drágakő pedig változó, de a legolcsóbb is 350 körül van azt hiszem (297 gold/db kézhez). Ezeket még pluszban bukod mint elmaradt nyereséget.

Maximum akkor van esély némi haszonra ha több lépcsőnyit craftolsz, de akkor is elég alacsony a haszonkulcs. Irdatlansok millára lesz pár 10k vagy párszáz k haszon. Nem nagy üzlet. Saját magadnak craftolni megéri, feketén eladni megérheti, AH-RMAH-ban nem igazán.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48404) Muton válasza mikromanus (#48403) üzenetére


Muton
addikt

pont ezt mondtam én is. ha az anyag ingyen (építő kövek, tome) van, akkor 30k a legózás, és eladod 35k-ért. de ebből lejön a jutalék, illetve amit írtál, a be nem folyt anyagköltség, így már nem éri meg. viszont ha maga a kő pottyant, azaz full ingyen van, akkor ha eladod, akkor van rajta haszon.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#48405) Alg válasza Muton (#48404) üzenetére


Alg
veterán

De maga a kő nem fog pottyanni, egy szintnél magasabb kö nem eshet

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#48406) mikromanus válasza Muton (#48404) üzenetére


mikromanus
veterán

A craftolás és drágakő eladás jellemzően olyan "formában" történik ami nem pottyanhat. A legmagasabb minőségű játékban eső kavics a flawless square. Efelett már csak crafttal lehet kavicsot gyártani. Esetleg sima "square" kavicsot szoktak még craftolni, mert az emeraldnak és utóbbi időben a rubinnak egész jó ára van és megéri begyűjteni magatalálósban azt is.

Perfect square-tól eladni többnyire nem érdemes, vagy több lépcsőt kell végigcraftolnod, nagyok a költségek és minimális a haszon. Gyártani azért jobban megéri saját használatra mint venni ezeket, mert az AH-s ár azért magasabb mint a saját craft költsége. Blizz nyer az AH-n 15%-ot, a többség viszont bukik, vagy nem nyer semmit. "Alapkavicsok" eladásán és vételén azért lehet nyerni, mert elég nagy ingadozások lehetnek napi és heti szinten is (hát még az új patchek kikerülésekor). Efelett már necces, mert a 15% -nál nem nagyon inognak jobban az árak. Kb ezt akartam írni előbb is :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48407) Mr.Csizmás válasza mikromanus (#48406) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

RMAH?

mert ott már adtam el követ :U esetleg kombinálni a loot+AH-s gemek > RMAH...? (csak hangosan gondolkozok)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48408) Muton válasza Alg (#48405) üzenetére


Muton
addikt

ezt nem tudtam :B én még csak ott járok, hogy flawless square is csak egy esett, gondoltam, hogy majd infernon jönnek a következő, magasabb szintű kövek

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#48409) mikromanus válasza Mr.Csizmás (#48407) üzenetére


mikromanus
veterán

Star felett már mindenen lehet valamennyi kis haszon. Ingame gold-kavics transzfernél még inkább megérheti. Csak az AH gáz picit. Szerintem a RMAh közvetlen kavics eladás se jobb mint a gold eladás. Ha jobb lenne, akkor már átváltanák a goldosak kavicsra a szajrét és azt adnák el ojróért. De ebben nincs tapasztalatom.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48410) FehérHolló válasza mikromanus (#48409) üzenetére


FehérHolló
veterán

Trade channel azért egész jó megoldás AH elkerülésére. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#48411) thesound


thesound
őstag

Nem pörög a topic, elkezdött. a suli? :-P

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#48412) Mr.Csizmás válasza thesound (#48411) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

majd hétvégén lehet kiszórni a cuccokat jóáron ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48413) pulcsi


pulcsi
tag

Tenyleg suli van, de jarnek en is meg suliba.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#48414) morvaigaben


morvaigaben
tag

Ez mekkora poén xD Most futottam bele először, kaptam acsit is lol...

:C :C

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48415) FehérHolló válasza morvaigaben (#48414) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát ez öléggé ritka. Szerencséd volt, hogy rátaláltál. :)

Suliról annyit, hogy a hátam közepére nem hiányzott, hogy a megszokott, időoptimált melóba járós utamat ellepjék az andalgó, csoportosan körben álló (és dumáló), ződfülű egyetemista kezdemények. Szerencsére 3 héten belül megunják az előadások látogatását.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48416) radi8tor válasza thesound (#48411) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De gonooosz! ;]

⭐ Stella

(#48417) morvaigaben válasza FehérHolló (#48415) üzenetére


morvaigaben
tag

Unalmamban Diozok, ha már az a k*rva neptun egyáltalán nem bír működni... :( :(((

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48418) danilla válasza FehérHolló (#48415) üzenetére


danilla
őstag

Ritka mint a fehérholló? ;]

Annyira nem ritka, én már voltam ott ötször :K

https://twitch.tv/ddplayzone

(#48419) cowboy_bebop válasza morvaigaben (#48414) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Jó poén. Van még valahol Bashiok is. :))

(#48420) morvaigaben válasza cowboy_bebop (#48419) üzenetére


morvaigaben
tag

Őt már megtaláltam, csak még Rakanishu kardja nincs meg, hogy odacsapjak neki hinnye ;]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48421) Cyberbeni válasza morvaigaben (#48420) üzenetére


Cyberbeni
addikt

loooool. pedig elég nagy szerencse kell, hogy találkozz vele. rakanishu kardja meg kb minden bokorból esik.

(#48422) morvaigaben válasza Cyberbeni (#48421) üzenetére


morvaigaben
tag

Hát eddig még nem találtam meg akkor azokat a bokrokat :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48423) Cadal válasza morvaigaben (#48420) üzenetére


Cadal
őstag

Nekem a kard megvan, de Bashiokot még nem láttam. Lehet többet kellene mennem az oázisba. :)

#48411 thesound: talán nem is baj, úgyis csak a sírás-rívás ment. Vagy mindenki azt keresi, mikor született meg a Thinkpad... :D

(#48424) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Valaki tudna adni instrukciót arra vonatkozóan, hogy a sweeping windet hogy tudom ellőni a main handből? Vagyis mire kell, hogy figyeljek? Sajnos alig látszik, hogy mikor melyik kézzel üt, főleg csata közben, a karakter lapot pedig nem akarom egyfolytában nyitogatni.

[ Szerkesztve ]

(#48425) persil válasza Cyberbeni (#48421) üzenetére


persil
nagyúr

Az a "minden bokorból" valójában egy darab random event az oázisban.
De már megszoktuk a hasonló csúsztatásokat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48426) morvaigaben válasza persil (#48425) üzenetére


morvaigaben
tag

Tudom, de eddig mindig csak szar kék esett (tudom, a blade is kék :D)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48427) DjDanee87 válasza morvaigaben (#48426) üzenetére


DjDanee87
addikt

De az csak normalon esik ott, infernon nem! Én azért szenvedtem vele, aztán utánaolvastam és normalon kiesett elsőre.

(#48428) morvaigaben válasza DjDanee87 (#48427) üzenetére


morvaigaben
tag

Ne... :W Ez most komoly??? :D Jó tudni :R

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#48429) mikromanus


mikromanus
veterán

Vettem új amut. Ha már találtam jobbat, "há' mé' ne?" alapon. Most kiabálások után 97k lesz az "üzemi" DPS. Tudom-tudom. Minek az? Csak. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48430) vhunor válasza mikromanus (#48429) üzenetére


vhunor
őstag

Ez a life per kill dolog mennyire jó? 100k dps körül a normál mobok elolvadnak, ott ahogy láttam elég a revenge/healthglobe kombó. Eliteknél meg...

(#48431) Dadan01 válasza Pekkk (#48424) üzenetére


Dadan01
senior tag

Két módszer van, az egyik az, hogy megnézed az atk speed alapján, hogy melyik a köv fegyver, a másik hogy elnyomsz egy wave of light-ot, mert utána mindig a main hand lesz az aktív.

(#48432) Pekkk válasza Dadan01 (#48431) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! :R Csinálhatom azt mondjuk, hogy fent a városban elnyomok egy wave of light-ot majd skillt váltok? Én eddig nézegettem az as-t, de nem valami élvezetes. :(

[ Szerkesztve ]

(#48433) mikromanus válasza vhunor (#48430) üzenetére


mikromanus
veterán

A DPS a jó dolog. Úgy törnek az ellenfelek, hogy öröm nézni. Tömegben még látványosabb. Volt-nincs tömeg :C
A Life on kill elitekre is jó, csak úgy kell helyezkedni, hogy legyen töltelék aki halhat. Másik lehetőség, hogy vagy eleget sebzel hogy potyogjon a sok-sok globe, vagy nem állsz bele a durvább támadásokba (ez mindig hasznos). Bossok közül ha a yeti aktív, akkor Asmodean sem ellenfél. Diablo az szivatós lehet. Ahhoz jobb egy kis LoH. Emiatt nem adom el az überbrutál magatalálós kardomat. Fene se akar helyezkedni meg stresszelni egy-egy boss fight miatt. Kardot a mancsba és a 700-750 LoH bőven elég. Amilyen kevés kis life van a barbin ennyi is látványos :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48434) Edge


Edge
veterán

Egy kicsit én is hadd... :D
Hát olvasom itt a jobbnál jobb droppokat erre nekem meg kiesik a számomra kb. az endgame kard:

úgyhogy most elégedett vagyok a pénzemet fegyóra már nem kell költenem :) (chantodo meg egyéb finomságok, röhögő wand úgyis elérhetetlenül drágák a jobb darabok) Így pár fini cuccost dobtam még Wizzy-re kb 15 milla értékben upgradeltem, sage boots+offhand+amu+jobb oldali ring(a bal az magatalálós volt). Igaz cookie cutter lett :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48435) Dadan01 válasza Pekkk (#48432) üzenetére


Dadan01
senior tag

Két kattintás az egész, szerintem nem nagy ügy, ha meg nincs túl nagy különbség a két fegyver között, nem is igen számít. Nézni mindenképp egyszerűbb mint skillt váltogatni.

(#48436) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Infernon diablo kill végrehajtva! Végre! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#48437) sith7 válasza Edge (#48434) üzenetére


sith7
nagyúr

durva csúzli !!! :Y :C

(#48438) ProEvoFan válasza Edge (#48434) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C Ecsém', ez durva cucc.Jó olvasni, mikor valakinek olyan tárgy esik, amit magán tud hordani.Diablo 3ban ez ritka, mint a fehér holló.

(#48436) R3ĐßuŁŁ
Grat!

(#48402) vhunor
:W A rendszer igazságtalan.A drop 1000%ban könyörtelenül random.

[ Szerkesztve ]

(#48439) R3ĐßuŁŁ válasza ProEvoFan (#48438) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jövök fel a monkodhoz képest mint a f.s :DDD ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#48440) sith7 válasza R3ĐßuŁŁ (#48439) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne keseregj, én is próbálom követni, de csak loholok utána :))

(#48441) vhunor válasza mikromanus (#48433) üzenetére


vhunor
őstag

Én is úgy vagyok vele most, hogy 90k már ok. A Hammer of the Ancients-et próbáltad mostanában? Kisebb területre hat mint a seismic, de ott főz-mos-takarít.

+ a dps a lényegre: kicsit játszottam a valamikor félbehagyott mágusommal, ahogy elérte a 43-at, ráraktam az 1100 dps kétkezes kardot amit valamikor találtam, na az a nem semmi. 15k dps nightmaren vicces, azmo 0,01 sec volt (megnyomtam az Archont a robbanás rúnával :D ).

ProEvoFan: tudom, van aki egyenlőbb, csak unom, hogy sosem én vagyok az.

[ Szerkesztve ]

(#48442) R3ĐßuŁŁ válasza sith7 (#48440) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

profilt mutatsz? :)

ProEvoFan Már "csak" 400 heroscore a különbség ;] :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#48443) mikromanus válasza vhunor (#48441) üzenetére


mikromanus
veterán

ÉS itt a lényeg. Kisebb területre hat. 90K-nál elég az a 240% (?) dam amit a Seismic ad. Meg némi utórengés 60% fegyver damra. Aki meg kikóvályog a pusztításból az kb kap egy csapást és már ott sincs. Jó a fear is. Főként a nagyobb HP-s ellenfeleknél kellemes. Olyan muris mikor a tremor vagy azok a böszme nagy dagi duplafegyveres egyéb szörnyik megkisérelnek elmenekülni. Nem nagyon megy nekik amilyen lomhák.... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48444) sith7 válasza R3ĐßuŁŁ (#48442) üzenetére


sith7
nagyúr

Melóhelyen vagyok, a tiedet se tudtam megnézni, de itt az enyém, egy korábbi poszt - ból ... gondolom mindig a legfrissebbet mutatja ... :F [link]

(#48445) mpierre


mpierre
veterán

Hahh! Dabloprogress-n 36.-ik vagyok armorban. Már megérte, hogy találtam azt a pajzsot... :DDD

(Igaz van 4 nap csúszása. Most épp a dt-s cuccban nyomom., ott meg fos az armor.)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#48446) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

trade channelen hogy érdemes eladni az unid dolgokat? gondolom only lvl62-63

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48447) domesz


domesz
aktív tag

Valaki aki ráér tudna nekem segíteni?

Egyik helyről másikra kéne cuccot átadni amit sajnos egyedül nem tudok megtenni.

Aki tud segíteni dobjon egy privátot légyszives.

köszönöm

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#48448) proci985 válasza radi8tor (#48396) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

magamnak transmuteolok (leginkább talált cuccot, bár épp perfect emeraldot már megérheti muteolni... 1.0.4 óta durva mennyire nem esik kavics, tegnapi a3 mérleg 5 perfect emerald és egy perfect square volt), nem másnak. gemek pici ugrást jelentenek, de összességében azért nem mindegy, hogy pl 3x34 vagy 3x46 dexnyi gem van a páncélban. fegyverbe meg már kikraftoltam magamnak egy 90 critest. legnagyobb receptem sajna nincs meg, de türelmes vagyok, szerintem nem mostanában lesz meg az alapanyagom a perfecthez.

ahogy számolok meg jobban járok, ha magamnak csinálom, mintha venném.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#48449) Cyberbeni válasza mpierre (#48445) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Akkor még gyűjtögess egy kis armort, nekem 7692 van, de még így is kiröhögnek a mobok, hogy minek olyan sok, ha meg sem tudnak ütni.

(#48450) mpierre válasza proci985 (#48448) üzenetére


mpierre
veterán

Minimálisan, de jobban jársz. Ez így van, de van, aki kényelmes...

Cyberbeni: 8032... azért jó szolgálatot tesz a csatában...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.