Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) Coyot válasza mikromanus (#49547) üzenetére


Coyot
őstag

Annyit hozzátennék, hogy szerintem xbow kellene inkább, kurva idegesítő szeirntem a bowok damage range, egyszer 40ezret critelek egyszer meg 120at vele, inkább legyen mindig 90k felett:D

A fejlesztés tudtomon kívül megtörtént a DH-n, elfelejtettem hogy bideltem még tegnap egy fegyverre, mondjuk ezzel lehet h pont átbasztak:DDD [link]

Má' nem

(#49552) H@lede válasza mikromanus (#49549) üzenetére


H@lede
tag

Én nem gondolnám annyira rossznak a régit ki lehet még fogni belőlük ár/érték arányban jókat. Nekem is még van 2 partom belőle a többi meg elment real money ah-ban. :)

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#49553) mikromanus válasza Coyot (#49551) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó. Nem tököltem csak a DPS-t néztem. Pár damnyi eltéréssel tuti van Xbow is a millás határon belül. EGyébként a mostani szögbelövőjéhez képest könnyű jót találni. Se alap chd, se dex. A lehetőségek tárháza a váltás terén ;)

edit: hújazannya. 100 chd+socket +173 dexes nyílpuskával 104k DPS. Az még jobb. Az is egymilla...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49554) prokxy válasza BaLee (#49529) üzenetére


prokxy
veterán

Engem érdekel, vegyél fel friendlistre, felpróbálom a cuccost, ha oks, akkor leboltoljuk este:
Pr0kxY#2203

szerk:
mikromanus + sirAndrish!

köszi az észrevételeket, élek velük. :C :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49555) Rém válasza Coyot (#49551) üzenetére


Rém
tag

Érdemes megnézni az egykezes Xbow-okat is. A 10 Chc mellett a majdnem dupla As elég jó tud lenni.

(#49556) Gorneck válasza mikromanus (#49544) üzenetére


Gorneck
titán

Pl para 23-24en egy gyorsított ACT3-on 1 sárga itemet kapok 5ös szerencsecsomaggal fűszerezve...
Minap 2 óra alatt 1 az 1db 60+ os item eset rareből...

Nálam az a trend, hogy minél magasabb a para annál szarabb a loot és annak mennyisége...

(#49550) BaLee: Örülök neki...de nem te játszol a karimmal és nem te látod a dropját...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49557) Coyot válasza mikromanus (#49553) üzenetére


Coyot
őstag

Az biztos hogy nagyon könnyen fog fejleszteni, és olcsón :K

Rém:
Ki akarom próbálni őket, de nem nagyon esik használható 1 kezes xbow, egy 1100as dps-es socketes van már ha jól rémlik, várom h a párja is kiessen, +10disc meg valami hatred regennel, neagyistan +90% chd vel :D

ELADÓSÁG:
1250es dps es xbow eladó, 90 vittel, meg sockettel.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#49558) BaLee válasza Gorneck (#49556) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mennyi MF-ed van 5ös valorral?

(#49559) Gorneck válasza BaLee (#49558) üzenetére


Gorneck
titán

24es szint + valor. Aszhem más MF cucc nincs rajtam. 14-15ös szinten volt e jellemző amit írtál ugyanebben a szerkóba.
Egyébkéntrt nincs szerencsém...semmi extra egyéb misztikum nincs ebben...

Gorneck#1239

(#49560) Rém válasza Coyot (#49557) üzenetére


Rém
tag

Én egykezessel és tegezzel megyek, szerintem próbáld ki, a nagy tűzsebesség miatt elég jól lehet aprítani és mivel 50% felett van a chc-m majd mindegyik lövés critel is. Kétkezessel magasabb crit damot lehet elérni, de a sok kicsi sokra megy alapon ez is vicces.

(#49561) mikromanus válasza Gorneck (#49559) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet tengernyi low level használhatatlan cucc esik, de a törmelékhalom alatt azért van pár iLvl 61-63 is mindig. Néha több. Lehet tegnap a kritikus alá csökkent a felhasználószám és bekapcsolt valami rejtett droprate növelő mechanizmus a játékosok megtartására/visszacsábítására...
Másrészt ha csak 1-1 rare esik akkor is 20 pakknál az minimum 20 sárga. Boss killnél meg lesz még fix 2, de lehet több is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49562) Gorneck válasza mikromanus (#49561) üzenetére


Gorneck
titán

Tuti folyamat állítgatják a dropot, mert ennyire sose volt szar, mint az elmúlt hetekben. Pedig megdupláztam az elit/mob killjeim számát, ami napi 1-2 óra játékkal nem rossz.

Megtartás/csábítás droprate-tel nem fog menni, mikor a játékban egy bazi nagy nulla kihívás van...
A többség meg vagy vett goldot mert megunta a végtelen farmolást, vagy még bízik a szerencséjébe és kitartóan farmol...én pl a TS társaság miatt játszom még...gearem olyan amilyen, para miatt nincs értelme másik karit húzni...szal elvok a langyos vízben és várom a csodát a kihívást a játékban...közben ha esik vmi annak örülök.
Oszt ha egyszer olyan mázlista leszek, mint pl Te, akkor lehet pénzt is szedek ki a játékból... :) Bár kétlem, hogy lesz ilyen mázlim, ahogy azt is, hogy vha is hajlandó leszek regelni egy olyan szarfos rendszerbe, ahova paypal kell...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49563) Coyot válasza Rém (#49560) üzenetére


Coyot
őstag

1 darabbal? hát szerintem az legalább -20k dps lenne, de megnézem majd mit mutat.
A mostani állapottal már egész elégedett vagyok, a minél egyszerűbb haladás volt a cél, gyakorlatilag végigmegyek act3on mint egy dózer :D Még a sharpshootert lehet visszakapcsolom, kiv. leszek rá érezhető e a hatása így 44% chc vel.

Juteszembe, tud valaki star emerald-nál egyel nagyobb szintű követ craftolni? ha igen mennyibe fájna? alapanyagot adok természetesen.

elnézést mindenkitől ma volt egy kis időm telespamelem a topicot :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#49564) mpierre


mpierre
veterán

Tegnapi szerzeményem. Nem esett, vettem.

B@szott nagyot üt vele a barbi.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49565) FehérHolló válasza Rém (#49560) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha 15%-os +attack speed van a tegezen, akkor vagy ott gyorsaságban, mint két egykezessel.

Skynet is real. It's called Google.

(#49566) Qru válasza mpierre (#49564) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez az amivel toltad tegnap, nem? Szépen osztottad a fájdalamt vele, azt meg kell hagyni. :D

#nincsbennetarcsi

(#49567) F-ECT$ válasza mikromanus (#49544) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már fel se veszem a kéket, ha nem ér 7-800 goldot, a sárgákat is hagyom a földön lvl58 alatt (kivéve ha gyűrű/amulet), így azért lehet haladni. Jó lenne ha be lehetne állítani, hogy mit vegyen fel automatikusan (pl minden lvl60 és afeletti rare-t és legendaryt), mert az Archon mellett vagy felveszek minden sárgát és akkor talán nem esik le, vagy elkezdem nézegetni, hogy mit érdemes felvenni, de akkor meg leesik...

Dive ever, work never.

(#49568) mikromanus válasza Gorneck (#49562) üzenetére


mikromanus
veterán

Én is hatékony vagyok. VAgy csk gyorsnak tűnök: Szerintem a profil/armory elit kill része picit hibás. Néha minden sarkon elémugrik egy elit pakk, 5 nv-vel lenyomom asmot és még irtok pár mapnyi söpredéket és elitet utána is, erre benyögi kilépés után, hogy az előzőhöz képest 20 vagy 30 elit killem van. Az 5-8 pakk, nem? "HE? Most kostolgatol baromarc armory?!?" :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49569) Gorneck válasza mikromanus (#49568) üzenetére


Gorneck
titán

Nem nagyon nézegettem, mert nem érdekel...csak 1 hónapja ennek kb fele volt:
141216
Lifetime Kills
11394
Elite Kills

Gorneck#1239

(#49570) BaLee válasza F-ECT$ (#49567) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Melyik az a gomb amivel ha ránézel a földön fekvő dropokra kiírja, hogy mi is az?

(#49559) Gorneck23: pedig akkor a 24es Paragon az 72% plusz az 5ös NV az még 75% az úgy már 150 körüli, ott már hasonlóan kell hullania a sárgáknak mert nekem sincs több. Bár azt még mindig marhára észrevenni, hogy még nem maxos a Valor, akkor sokszor csak kéket dobnak az elite packok meg a goblinok is.

(#49571) akela91 válasza BaLee (#49570) üzenetére


akela91
addikt

ALT-al lehet váltani, hogy megjelenítse vagy ne, de beállításoknál bepipálod hogy állandóan lásd és kész. :)

(#49572) FehérHolló : Én ezt nem is tudtam :D

[ Szerkesztve ]

(#49572) FehérHolló válasza akela91 (#49571) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem a control-os funkcióra kérdezett (mert annál látszik az ilvl), de nem baj. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#49573) mikromanus válasza BaLee (#49570) üzenetére


mikromanus
veterán

Ctrl gomb lenyomásával mutogatja a földön heverő lomokat. Az azonosítatlanokat persze csak azonosítatlanként. Egyébként az élet mindig is csak NV 5 után kezdődött. Boss killnek sincs alatta értelme. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49574) Gorneck válasza BaLee (#49570) üzenetére


Gorneck
titán

Sajna nálam így müxik...ez van....

Gorneck#1239

(#49575) mpierre válasza Qru (#49566) üzenetére


mpierre
veterán

Ez az a nagykopács. Bezony. :K Lehet megnézem frenzy-vel milyen tempót diktál az IK.

Azt bírtam, hogy voltak mobok, amik szublimáltak, vagy a tér-idő kontinuum egy másik pontjára kerültek.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49576) Muton


Muton
addikt

Heló!
Az normális, hogy Diablo két nigthmare szintű varázs és két sima cuccot dobott hell-en, első leölésre?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#49577) vendingo válasza Muton (#49576) üzenetére


vendingo
veterán

Akár még infernon is előfordulhat :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49578) Sirandrish válasza Muton (#49576) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát Infernon ha Valor nélkül mész neki (ami hellen még nincs is) ott sem dob kéknél jobbat, max 100ból egyszer :) Így hellen azért igen, korrekt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49579) Agro válasza Cyberbeni (#49441) üzenetére


Agro
senior tag

Köszi a választ, movement speedre már én is gondoltam, hogy növelem, de szerintem nem nyerek vele annyit mint amennyit veszítek

- Ha cipőt veszek akkor HP-t és Allrest bukok. Az a kategória amin van mind a 4 stat számomra megfizethetetlen.
- Ha az Inquisitora hajtok rá akkor rengeteg Dexet (200-at minimum) bukok és Armort is (minimum 250-et). Itt szintén megfizethetetlen az a kategória amin minimális stat csökkenés lenne.
- Prolwers-el Armort és Hp-t is buknék nagyon sokat.

Ha csak a csizmát nézem azok 2 Millánál kezdődnek amik már egész türhetőek. De amit megvennék az 5 milla minimum. De ha lenne 5 millám inkább egy durvább tegezbe fektetnék amin van discipline meg chc. A 2 legendary árait inkább nem is említem... az vicc kategória.

Más:

Hálisten tegnap sikerült bemákolnom egy bow-t 1260 DPS + Socket + 250 vit. Valaki nagyon elbaszarintotta a buyoutot. 200k-ra rakta. Úgyhogy van egy eladó Bow-m 1117 DPS socket +100 körüli dex +100 körüli vit. 1,2kk-ra kiraktam AH-ba természetesen ettől olcsóbban is megválok tőle, ha valakit érdekel

(#49580) Muton


Muton
addikt

Ez elkeserítő! Legalább elsőre dobhatna valamit...
Az meg még aljább, hogy több normális (persze nem varázslónak, hanem pl dh-nek való) rare tárgyat szedek össze ládákból, mint szörnyekből :(
Köszi amúgy a válaszokat!

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#49581) maross válasza Muton (#49580) üzenetére


maross
veterán

En is pont ezt mondtam hetvegen havernak mikor vegre loltuk diablot hellen. Egyikunknek se dobott sargat, legalabb elso alkalommal tehettek volna bele minimum 2 garantalt sargat, ami ugy amugy is 99% hogy kuka, igazan nem erintette volna erzekenyen a gazdasagot...kiabrandito.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49582) Mr.Csizmás válasza Muton (#49580) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cseréljünk, nekem DH-val esik egy csomó börbinek való cucc.....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49583) FehérHolló válasza maross (#49581) üzenetére


FehérHolló
veterán

Diablonak azért relatíve alacsony az alap dropja, mert van hozzá közvetlen waypoint az alquestet kiválasztva. Nem kell előtte fél órát barangolnod, hogy eljuss hozzá.

Skynet is real. It's called Google.

(#49584) Cadal válasza Sirandrish (#49578) üzenetére


Cadal
őstag

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy Valor lehet akár normálon is, annak a kritériuma a 60. szint. Szóval ha valaki hellen feltornássza magát 60-ra akár még valorral is nekimehet Diablónak. :K

(#49585) maross válasza FehérHolló (#49583) üzenetére


maross
veterán

A kulcsszo az "elsore" volt. Annyira sokszor nem utheted le elsore.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49586) Dadan01 válasza F-ECT$ (#49567) üzenetére


Dadan01
senior tag

Kérdés, hogy minek veszel fel akármilyen armort v fegyvert 59-60ast? Még 61est sem akkora hiba a földön hagyni. Nem éri meg az időt hogy felvedd, azonosítsd, eladd v bezúzd, plusz az extra teleportok a városba ezek matt. Meg kell tanulni, hogy mik a magas szintű itemek, pl én már alig alig veszek fel a földről bármit is, egy majdnem komplett act3 pucolás egy hátizsákot tölt meg. Így hatékonyabb lesz a farmolás, kevesebb üres idő, rövidebb idejű runok, kevesebb szarakodás a 10ks cuccokkal az ahban: több run ugyanannyi idő alatt.

(#49587) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Első komolyabb lootom.

Mennyit érhet ez?

Euróért van rá esély, hogy elviszik?

(#49588) mikromanus válasza maross (#49585) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor 60. szint elérése -> 5 NV begyűjtése -> elsőre lecsapja Diablót -> potyog a rare -> mindenki boldog. :C
Csak rá kell készülni

#49586) Dadan01
Hajlam kérdése. Ha válogatni kezdek a sok szemét közt menet közben akkor az jobban belassít, mintha a városban teszem ugyanezt két elit pakk közti szünetben. Bár épp lehet hogy felszedsz mindent és utólag válogatsz/hajigálsz ha megteltél (kint a harctéren) de ez is megakasztja a játékot. Majd tesztelem mi a gyorsabb, mert az iLvl 61 alattiak tényleg nem nagyon sanszos hogy értékelhetőek legyenek. A jeweler designok viszont könnyen kimaradhatnak így. Igaz abból csak az emerald és a radian staroknak van komolyabb értéke.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49589) Amur


Amur
addikt

Gyanús tevékenység miatt lockolták az account-om.
Jelszóváltással feloldottam.
Mi az amit ilyenkor érdemes megvizsgálnom hogy ne forduljon megint ilyen elő?
Mailware tuti nincs a gépen, nem használok semmilyen "kiegészitő" progit.
Becsületesen játszom,gyakom az ellent.
Vagy csak időnként bepróbálkoznak ilyennel hogy változtassunk jelszót?
Vagy mindig megalapozott és tényleg észleltek valamit.(ha igen mi sorolandó ide,mit kell néznem?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#49590) maross válasza mikromanus (#49588) üzenetére


maross
veterán

Jah, es akkor mi van? Elotte is leuthetett volna egy champion packet, ugyanott lett volna a 2 sargaval.. Nevetseges hogy elsore se ad egy kukasargat sem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49591) Gorneck válasza SzlobiG (#49587) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem, de miért nem nézed meg? Elég egyszerű ennek a setnek az árát belőne, mivel fiz statok vannak rajta így kb int vit határozza meg az árát.
Anno mikor nézegettem ez olyan 45-50 millió környékén volt. De türelmes voltál 40-ért is ki lehetett fogni. Sajátom 32ért vettem.

Gorneck#1239

(#49592) Franklin


Franklin
addikt

Milyen érdekes az emberi elme... rendszert keres mindenben és mesterséges beavatkozást sejt minden történés mögött. Lásd: "folyamatosan állítgatják a droprendszert" :-)

Pókereztem online egy időben, ott is minden második ember sírt, hogy "csal a terem", mert ászpárral már harmadjára kap ki zsinórban.

Azt hiszem sok ember nem tudja mit jelent az "esély" fogalma. Mennek két runt toronymagas MF-ben, nem esik semmi jó, és már jön a legörbülő száj, hogy "szar a drop". Bezzeg másnak meg nulla MF-fel 2 legendary is esett.

Az meg sem fordul a fejükben, hogy két run, öt run, tíz run az semmi. Kicsi a minta. Majd ha mennek tízezer runt (amit nem fognak, nyilván), akkor fog meglátszódni _biztosan_ a magasabb MF. Az esélyek csak hosszú távon mutatkoznak meg igazán.

Na, ezt csak úgy zárójelben :-)

(#49593) akela91 válasza Amur (#49589) üzenetére


akela91
addikt

Használj authenticatort. (telefonon, vagy vedd meg a kütyüt)

(#49594) Gorneck válasza Muton (#49580) üzenetére


Gorneck
titán

És még mennyi ilyen lesz...

Gorneck#1239

(#49595) SzlobiG válasza Gorneck (#49591) üzenetére


SzlobiG
félisten

Megnéztem 30milla a legalja. Az nekem már rohadt sok 2millám nem volt még egybe.:D Megnézem euróba hogy mérik az jobb lenne.

(#49596) Amur válasza akela91 (#49593) üzenetére


Amur
addikt

ahhoz teló is kellene,gagyi telefonom van.nem fut rajta ilyesmi.
De csak ennyi lenne? akinek nincs authenticator az időnként lockolják?
Gondolom van valami ok a háttérben?
Erre lennék kiváncsi,hogy mit látnak ilyenkor?
Valaki megpróbált feltörni? vagy mondjuk futott a háttérben egy fájlmegosztó vagy netalán a steam? mi az amire "harap" a védelmi rendszerük normál nem botoló játékosnál?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#49597) RockHaRD válasza SzlobiG (#49587) üzenetére


RockHaRD
addikt

majdnem 100 misit megérhet... a kérdés, h elviszik-e ennyiért, mert még mindig nagy a különbség a "mennyit ér", és a "mennyiért veszik meg" között sajnos :(

a lényeg, h nem csak set, hanem nagyon jó rollos set :D

[ Szerkesztve ]

(#49598) mikromanus válasza maross (#49590) üzenetére


mikromanus
veterán

Legalább jól mulatsz ha ezt is nevetségesnek találod ;]
MIért kellene az első killnek jobbnak lennie alacsony nehézségen mint a többinek? Amúgy is az első normon volt, ott meg kap többnyire sárgát is. A nm-hell amolyan bemelegítő fokozat a komoly runok/tömegirtáások előtt. Diablo csak egy állomás. Egy ellenőrzési pont amit el kell érni ha tovább akarsz lépni. ;)

(#49596) corvette
Windowson is futtatható, bár nem támogatott. Ha különböző IP címekről lépsz be és nincs authenticator, akkro biztonsági okokból néha ellenőrzik hogy ugyanaz-e az ember, vagy csak kiszivárgott a jelszava. Nem fix IP-nél ez ciki lehet egy idő után. Éljen a mobilnet és ADSL!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49599) F-ECT$


F-ECT$
titán

3 nagyobb gondolat fogalmazódott meg bennem, gondoltam megosztom veletek. Bár nem sokan játszanak innen wiz-zel, ezért annyira nem közérdekű, de részben érint más classokat is, főleg a barbárokat. Mivel elég hosszú 1-1 gondoltam, ezért külön hozzászólásban fogom őket megírni egy kis késleltetéssel, a három téma: clever use of game mechanics, skillek, elementary build.

1. Clever use of game mechanics.

Kicsit messzebbről kezdem: kb 5 évig figyeltem és/vagy játszottam a World Of Warcrafttal. Itt megfigyelhető volt, hogy a buildeket és a cuccokat megpróbálták úgy alakítani, hogy mindenki a classának megfelelően játszhasson csak. Ne lehessen azt megcsinálni, hogy egy tank warrior többet healel, mint egy dedikált healer, vagy hogy egy alapvetően sebzés osztásra kitalált class tankoljon. Ha ilyen elő is tudott fordulni (pl 100% feletti dodge chane-es rugó), akkor általában megszüntették a lehetőséget.

A D3-ban pont az ellenkezőjét érzem. Alapvetően szerintem pl egy barbár legyen ütésálló, és a sebzése legyen kisebb, mint a kevesebb védelemmel rendelkező classoknak. Ehhez képest messze a DT barbár a leghatékonyabb farmoló, ami szerintem egy kicsit messze áll az eredeti koncepciótól. Másik példa CM/WW „tank” wizard. Nem hiszem, hogy amikor a wiz-t tervezték, akkor gondoltak erre a buildre, de mégis hatékony, és bár nerfelték egy kicsit, de mégis használható maradt.

Aki megpróbálta az arany középutat választani pl egy wiz esetén: közepes védelem, közepes dmg, egy kis attack speed, egy kis chc, az nem nagyon jutott A2-nél tovább. (1.0.3 és előtti időkről beszélek.) Az volt a nyerő, ha valamilyen buildet és hozzá a cuccokat a végletekig elvitted, eleinte ez volt az attack speed, most pedig a chc. A mindenből egy kicsit egyszerűen nem működik.
Hogy ez jó-e vagy nem, azt nem döntöm el, én mindenesetre egy kicsit furcsállom.

Dive ever, work never.

(#49600) Cadal


Cadal
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.