Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49351) Alg válasza JSaN (#49347) üzenetére


Alg
veterán

Ez kicsit elhamarkodott kijelentés...

+XP shrine bejön Infernon is - paralvl miatt

Egyéb shrine-okat nem terveznek, helyettük inkább az event-ekért kapnál hasonló időleges buffokat (kék JW post alul)

Az a felsorolás csak a játékosok által a fórumban kitalált dolgok listája, ha jól értem a cikket.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49352) Zeratul válasza FehérHolló (#49350) üzenetére


Zeratul
addikt

Savas eső esetén még szép hogy érzékeny, csontot oldja a sav, hús se védi.

(#49353) SzlobiG válasza danilla (#49331) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos benne van az inferno nerf is, de két hónapja 500k-ból nem raktam volna össze ilyen geart közel se. Mindenesetre tetszik így a monk.:)

(#49354) Helmoras válasza Bennyboy (#49336) üzenetére


Helmoras
őstag

bár amilyen durva gearben vagy... :D gondolom a többiek sem panaszkodnak a cuccaik végett igazabol nem volt gond igy sem :) csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

(#49355) Sirandrish válasza JSaN (#49347) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lassan minden belekerül ami az elődökbe volt és úgy ítélték hogy ide nem kell :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49356) proci985 válasza flash- (#49340) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

+50 chd weapon mastery miatt is szempont lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49357) Gorneck válasza SzlobiG (#49353) üzenetére


Gorneck
titán

Aki meg összerakta most anyázik...

JSaN (#49347): Inkább tartalmat raknának bele...pl egy olyan act-et ami élvezni lehet.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49358) proci985 válasza Gorneck (#49357) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, a wizardom cucca kb eljutott kvázi értéktelen szintig két hónap alatt:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49359) FehérHolló válasza Gorneck (#49357) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jön még 2 kiegészítő, ne aggódj.
Még legalább dupláját el fogják kérni az alapjáték árának ezekért a tartalmakért. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#49360) SzlobiG válasza Gorneck (#49357) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez már csak ilyen wow is ilyen volt amikor kijött egy kieg horror áron volt minden majd rá kb 2 hónapra már negyed áron mentek a cuccok.

(#49361) Gorneck válasza SzlobiG (#49360) üzenetére


Gorneck
titán

Itt nem jött semmiféle kieg...hanem folyamat nerf...lassan egy dedós is végig tudja tolni a játékot...az anyagi kár mellett folyamat játékélmény csökkenés van, ami mondjuk jobban zavar...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49362) vhunor válasza Gorneck (#49361) üzenetére


vhunor
őstag

Az 1.03 előtti act 2+ tényleg necces volt (bár szerintem csak a fegyver dropot kellett volna fixálni act 1-ben, hogy a kettesbe ne 600 dps-es fegyóval kelljen kamikazét játszani), de a mostani tényleg vicc már.

(#49363) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nahh volt 1 azaz egyetlen jó napom. Talán tegnapelőtt.
leesett az első és utána még 2 legendary.

Az első egy Echo. fury fegyó: [link]
Utána egy Immortal öv :D (az most nincs rajtam, ez az MF Gear)
aztán még a másik legendary fegyó: lásd fent!

Azóta viszont SEMMI!

AH-ról: én jelenleg mint vásárló jelennék meg ah-n ugye de épp ellenkezőleg látom a dolgokat mint ti. Szerintem minden rohadtul drága!
Eddig a teljes játék során összesen kb. 5 milla aranyat szedtem össze. (paragon 12-n vagyok tehát van benne némi idő már)
Miért csodálkoztok ha sok milliókért nem vesznek semmit?

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49364) Zeratul válasza vhunor (#49362) üzenetére


Zeratul
addikt

Az is gáz ha a mágia orientált kasztok életképtelenek, ha csak őket buffolják hogy életképesek legyenek akkor meg azért ment volna a sírás hogy OP a Wiz és WD.

(#49365) SzlobiG válasza Gorneck (#49361) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én így casual szinten örülök neki...:) De tudom milyen dühítő ez wowba én is utáltam és többek között ezért is hagytam abba.

Monk: Van neki az a passzív képessége, hogy a legmagasabb resistance értékére megnöveli a többit is. Érdemes akkor olyan cuccokat keresni ami pl csak fire rest ad? Mert ugye úgy is megnöveli annyira az összeset.

Mer én all reses geart raktam össze nem használtam ezt a képességét.

(#49366) mikromanus válasza Hun'reeth (#49363) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehehe. Az immo öved jó eséllyel felülmúlja árban azt amit 3-500 óra alatt farmol a "mezei" user. Rosz lehet neked, hogy 3 egész jó és eladható legendary után SEMMI sem esik... :DD

A jó legendary itemek drágák. Csak azt nem veszed figyelembe, hogy játék elején nem voltak ilyen agyontápolt itemek, kevés volt a jó rare is és erősebbek voltak az ellenfelek mind sebzésben, mind HP-ban (coop-ban meg pláne). Mégis lehetett nyomulni azokkal az itemekkel. Az a kategória most is megvan, csak most kb 20k-párszáz k vagy vendor kategória a többség. Jóhogy nem azt várod, hogy a legeslegjobb item ami értelemszerűen csak 1 db lehet csak neked csak most, csak 100k-ért legyen meg. Komolyan. El vagytok ti kényelmesedve. Vagy játszottatok 1.0.3 előtt is? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49367) mpierre válasza Hun'reeth (#49363) üzenetére


mpierre
veterán

Huhh, amióta kiderült, hogy van ilyen kiskopács, azóta ezt hajkurászom (jóféle leosztásban). Szóval nem is rossz, és legalább nem egy monk only wand. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49368) Gorneck válasza SzlobiG (#49365) üzenetére


Gorneck
titán

Én casual vagyok és nem örülök neki.

Igen érdemes, de allres mellett.

(#49367) mpierre: Szólhattál volna, ott rohadt a stashbe elég sokáig...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49369) maross válasza mikromanus (#49366) üzenetére


maross
veterán

Tegnap leptunk 60-ra ismerosommel, mivel sok idonk nincs, ezert nem probalkozunk ah nelkul infernon (eddig ah nelkul jatszottuk), de egy 10k-s korlatot bevezettunk, max ennyiert vehetunk cuccot. Most ugy nez ki a wizardom, hogy 3k armor, 400allres, 38k hp es 32k damage unbuffed, buffolva kb 4k, 600allres, 38k hp es 40k damage. (eddig egy cuccot se talaltam, csak ketszer atfutottam az ah-t, es megvettem 10k-ert amit lattam). Szoval lehet itt haladni 100k-bol is.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49370) Gorneck válasza maross (#49369) üzenetére


Gorneck
titán

Mert azokkal az itemekkel 103-ban is vígan elvoltál...így nem csoda, hogy 100-200-300k-ból felgearelsz bármit...

Gorneck#1239

(#49371) BaLee válasza maross (#49369) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet bizony, főleg most.

Meguntam hogy az elmúlt héten szinte halott volt az AH, végül felraktam pár 100k értékű cuccaimat bolti eladási árról induló licittel (miután már 2-3x voltak fent és nem kellett kutyának se) hogy majd talán így felverik kicsit az árat.
Na 5ből 3 elment bolti áron (-15% ugye), egy talán 50k-ért, egy meg 80ért...

Szóval elsősorban szerencse kell hozzá.

(#49372) flash-


flash-
veterán

elképzelhető hogy valaki valami módon lopja a lootomat?
champion ölés közben kiteleportálok a városba feltölteni az életenergiám,és ha már meghal a champion amikor visszaérek nincs loot!
ezt egy játékban kb 10ből 9x tapasztaltam.
elképzelhető valami hack?vagy stb?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49373) Hun'reeth válasza mikromanus (#49366) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Tudom. :)
Az immo övem 30-40 milla kb. mert a jobbfajta a kétféle immo övtípusból.

Nem mondta senki, hogy 100k-ért adják a legendary szuper cuccokat nyilván.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy egy mezei játékos mire Infernóig jut kb. mennyi pénzt szed össze. 3-4 millát maximum.
Ehhez képest ha egy jobb rare csizmát szeretne venni mondjuk 160 str, 60 allres, 80 vit. nem kap 2 milla alatt és akkor is mákja van.
Vagy pl. egy stormshieldet nem hoz el annyi pénzből amit addig összesen sikerült összeszedni. Csoda ha nem veszi meg?
Ez egyébként az ah behalása - ebben egyetértünk - ahogy nem forog a pénz behal mert vásárlóerő sincs. Nyilván ha én is eladhatnék pár jó cuccot, jó áron megvehetném a drágább itemeket.
Amúgy nem játszottam 1.0.3 előtt. Még friss játékos vagyok. ;] :R

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49374) SzlobiG válasza Gorneck (#49368) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor maradnak az allreses cuccok ezzel a passzív képességgel együtt. :R

(#49375) FehérHolló válasza flash- (#49372) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha nem vagy a mapon, amikor meghal valami, akkor csak aranyat kapsz érte.

Skynet is real. It's called Google.

(#49376) flash- válasza FehérHolló (#49375) üzenetére


flash-
veterán

hát pedig van hogy akkor is van loot ha nem vagyok a mapon

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#49377) Sirandrish válasza Hun'reeth (#49363) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tehát 2 nap alatt esett 3 legendary amiből az egyik kb 50-60M-et ér és azóta nem kaptál semmit?
Ez már pofátlanság ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49378) mikromanus válasza Hun'reeth (#49373) üzenetére


mikromanus
veterán

"Amúgy nem játszottam 1.0.3 előtt. Még friss játékos vagyok"

Maradjunk annyiban, hogy ott néhol azért volt padlóracsücsülés igen gyakran de attól még játszott a sok lelkes hozzám hasonló amatőr is. Az ilyen csizma amit leírsz régen simán a csúcs kategória lehetett. Próbáljad 150 str, 50 all res, 75 vita szűrésre, vagy vita nélkül spurival. Lehet olcsóbban szerezni csak sokat kell birizgálni a szűrőfeltételeket. Vagy csak kis mázli kell. Kezdő infernos karinak meg nem kellenek sokmillás itemek. Kétmillásak sem. Mikor arcoskodtam wizarddal előző patchben kijött 3 millából az egész felszerelése (ebből 400k volt a csicska). Simán életképes volt, bár ghom elég kemény tereptárgy lett már soloban. Most 3 millából felhúzva szerintem már meglenne a Büdösdagi is :DDD

edit: itemenként van kiemelt statpont aminél nem 200 hanem 300 a max. Sajna a cipönél és kesztyűn ez a dex, így a 160 körüli vagy feletti str már ritkás. Főként 2-3 egyéb (de átlagosabb) jó jellemzővel együtt... Övön és vállapon az erő a domináns, chest és gatyesen a vita. Érdemes ezeket erősebben meghajtani ezeken.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49379) ooooobi válasza SLYM (#49342) üzenetére


ooooobi
senior tag

majd ha inf act2n jarsz terjünk vissza erre :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#49380) Agro válasza mikromanus (#49378) üzenetére


Agro
senior tag

5 millát költöttem a dh-mra 104-ben diablo "mama" elött állok. Fingós gond nélkül lement. Szerintem 3 millából is simán összejön egy a3-a4 képes gear fölleg egy wiznek

(#49381) vhunor válasza mikromanus (#49378) üzenetére


vhunor
őstag

Vasárnap lett 60 a wizardom, visszakértem egyik barátomtól a fegyót amit a dokijával használt addig amíg én nem tudtam. Sírt, hogy jaj, most honnan lesz normális fegyvere, aztán bement AH-ba, és vett 1 misiért egy 290 int, 1xx vit, 850+ dps, 65% critdam kardot. Hasonló statokkal volt egy spear is, 500k-ért. Hát így.

(#49382) Kephamos


Kephamos
addikt

Kaptam egy ilyen kezdetű emailt:
"Greetings,

Thank you for purchasing Diablo III! Your payment has successfully processed and your account now has full access to all game features. You are now able to use the following without restriction:

* Auction House
* Matchmaking
* Global Play
* In-game Chat
* Friend Requests"

Na, ehhez képes az AH gombja továbbra is szürke...

(#49383) mikromanus válasza Kephamos (#49382) üzenetére


mikromanus
veterán

Játékból kilépés és újracsatlakozás után is? Picit hirtelenkék úgy tűnik a levélküldésben. Vagy valami még hibádzik?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49384) DjDanee87 válasza vhunor (#49381) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen ez ilyen.
Van egy str, vit, lifesteal, 1040 DPS-ű 1H fegyverem ami még 1.0.3ban esett. Ugyan elkezdtem használni mikor kiesett, és azóta is azzal megyek, de még akkoriban többször rákerestem, hogy épp aktuálisan mennyit érhet.
Kieséskor 20M volt hasonló, később szép lassan lecsökkent az értéke 15M környékére.

1.0.4 után viszont rohamosan esett, már szerintem 1M-ért sem tudnám eladni ha akarnám :P

(#49385) Kephamos válasza mikromanus (#49383) üzenetére


Kephamos
addikt

Mi hibádzana? Megkapták a zsetont, kérem a szolgáltatást.

(#49386) FehérHolló válasza Kephamos (#49382) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meg kell változtatni a jelszavad. Akár oda-vissza.
Régi bug.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#49387) Kephamos válasza FehérHolló (#49386) üzenetére


Kephamos
addikt

Gosh...2012 van.

Köszi a tippet! :R

(#49388) mpierre válasza Gorneck (#49368) üzenetére


mpierre
veterán

Ahhh!!!!44!!4négy!
Egy kissé most elszomorodtam... bár nem reklámoztam. :O

Milyen volt dex-s, vagy str-s? Ebből egy ilyen a main handben, mondjuk 1-1,2k dps-sel, uram bocsá' egy kis loh-tel megfűszerezve.... Az maga lenne maga a coitus uninterruptus...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49389) Alg


Alg
veterán

No, tegnap este szenvedtem kicsit solo inf diablo kill-el, nem sikerült, elég fáradt voltam már. (build tippek jöhetnek... béna vagyok tudom)

Mindenesetre kis összefoglaló, hátha valakit érdekel (tudom, nem fog...) - nem sírás, nem fújnincsdrop, csak egy átlagos barbár életút :) Napi max 1-2 óra játékkal esténként.

Összesen majdnem 190 óra, 3790 elit kill, 5,5mill környéki arany, inf elején elég sok tapogatózás gear terén (először armor, aztán allres, aztán vita, majd chc és legutóbb pár napja chd emelés) - nem számoltam mennyibe került, sokba, biztos többszörösébe annak amiből "okosan" ki lehetett volna ugyanezt hozni.

Drop: Egy darab legendary, még 1.03-ban, act2, trashmobból, kétkezes kard 650 dps-el... brimstone. Két komolyabb plan, egy 6 statos bracer act3 elején, és tegnap act4-ben egy perfect star emerald. Pár napja esett a most nálam lévő fegyver, valamint az amulett és az egyik gyűrű még talált. Minden más AH.

AH: többnyire flipelés és craft - egyikből sem volt nagyon komoly bevétel, a legjobbak: 3 bracer, kettő 20EUR, egy 10millió goldért ment el, valamint egy 1 milláért vett amulett 15EUR-ért kelt el. Talán egy hétvége volt amikor rengeteget AH-ztam, utána csak rá-ránéztem, inkább játszottam.

Kellenes még str a csizmára, meg hasonló fegyver magasabb dps-el, akár egykezesben (előbbi elérhető árban létezik, utóbbi kb. kizárt) - esetleg kesztyű, abból talán megcsíphető még egy jobb darab.

Ő az - skilleknél HotA és WotB helyett normál esetben leap és seismic slam van.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49390) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez az áresés tényleg elszomorító. Viszont jó áron lehet cuccokat venni. Most vettem egy 1.40-es 999 dpses kardot barbáromnak 100 feletti str, vit, 220 körüli Loh, 1M. A daggerom, amit még az első nerf előtti időben vettem valami 1,5ért, olyan már tízezer aranyért van bent.. ezmi...

de ez tíz ropiért jó vétel volt nem? srác buyoutot is ennyire rakta véletlen :D [link]

(#49391) Gorneck válasza mpierre (#49388) üzenetére


Gorneck
titán

Nem akarok lükeséget mondani, de ami biztos, hogy 1k alatti DPS-e volt...és sztem nem babához volt generálva. Csak azt tom, hogy illenem volt a stashba kb 1 hétig...

Szal nem kell elszomorodni, de legközelebb akkor kérdezek, ha esik vmi értelmes...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49392) Hun'reeth válasza Sirandrish (#49377) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem :) ez a 3 drop (Ecof fegyó, immo öv, másik legend fegyó) pár órán belül esett! Ezért mondtam, hogy volt egy szerencsés estém :P ;)
Azelött egyetlen darab legendary sem.
Az meg egy dolog hogy azóta sem....

(#49378) mikromanus: Most is van padlóracsücsülés nem is kevés :D. act4-ben úgy kezdődött, hogy első elite csoport 8x kinyírt, esélyem se volt. Úgyhogy nem is erőltetem majd ha kicsit sikerült jobban felszerelni magam.
Ah kapcsán nem vitázom az árak kapcsán de a mostaninál kicsit jobb cuccokat se tudok milláért se elhozni.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49393) sith7 válasza Alg (#49389) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem vagyok egy übermonk, de este ha látsz , írj rám , aztán lecsapjuk :K

(#49394) Cyberbeni válasza Hun'reeth (#49392) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 22+6 paragon lvl alatt esett eddig 3

(#49395) ravensky13


ravensky13
tag

Valaki leírná dióhéjban, kb mekkora statokkal lehet élve maradni wizarddal act3 infernón huzamosabb ideig? Menny resi/HP/esetleg armorral játszik az akinek simán lemegy? 60k DPS-em volt, most variálok a glass cannon kikapcsolásával, +10% dmg-s familiar helyett crystal shell hogy balanszoljam az elhalálozást, de így is ergya szegény. Machines of war-ig még valahogy sikerült eljutni, de ez már megint kb mint 1.0.2-ben act2...Jelenleg 27k HP / 400-600 resim van...

(#49396) Hun'reeth válasza Cyberbeni (#49394) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Jó, akkor mázlista vagyok :) meggyőztetek.
(az övvel amúgy tényleg....a goblinnak meg nem volt szerencséje)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49397) Gyuri27 válasza SLYM (#49342) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd inf actII-nél térjünk erre vissza.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49398) Cyberbeni válasza Gyuri27 (#49397) üzenetére


Cyberbeni
addikt

infernón is könnyebb(vagy legalábbis hasonlóan könnyű) a witch doctor, csak esetleg lassabban lehet vele haladni, mint barbárral

[ Szerkesztve ]

(#49399) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Legendary itemek kovácsolásáról van valami részletesebb leírás? :U

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49400) FehérHolló válasza Hun'reeth (#49399) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mi nem egyértelmű azzal kapcsolatban?

Megveszed a receptet, megtanítod a kováccsal, összegyűjtöd a kiírt alapanyagokat, craftolsz, a játék meg behelyettesíti a random statokat sorsolással. :)

Itemek leírása pedig itt: [link] (Fix és random statokkal együtt.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.