Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48051) Rankerz válasza X Factor (#48048) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én is untam már 100 óra után is elhiheted, és átláttam hogy az 5 karakter meg a 4 act nagyon szépen cseng de nem egy életen át tartó content. Itt csak barokkosan fogalmaztam mert kinek mi az igény szintje. Van olyan haverom már HC ban van vagy 1 milliárd (!) aranya minden karija 60 as és még mindig szeret farmolni. Mondtam neki hogy tökéletes játékos vagy a Blizzard számára.. : D

[ Szerkesztve ]

(#48052) prehistoric válasza X Factor (#48044) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Szerintem azért azt érdemes lenne megjegyezni, hogy ez csak egy átmeneti időszak.
Jelenleg könnyen lehet haladni, ha az ember érzi/érti a karakterét. Hát ez majd változik. Akkor nehéznek találjuk majd, az miatt hagyjuk abba. :)
Aki nem azért játszik, mert élvezetes számára játszani a d3-mal, az így is úgy is befejezi pályafutását. Az olyan playerek, mint én, rengeteg lehetőséget látnak még a játékban, s nem merítik ki őket 300-400 óra játékidő alatt.
Persze azt is értem, hogy nem fekszik a játék, ez így nem jó.

(#48053) Alg


Alg
veterán

Na ha ennyire kiakadt az AH, lehet szét kellene néznem hátha találok valami jót olcsón a barbnak :D Mondjuk egy ideje már kb. fél perc után hányinger fog el csak a látványától is, egyszerűen nem jelent örömet ott keresgélni ha helyette játszhatnék is (mostanában napi 10 óra meló mellett nem jut rá túl sok idő...)

Mindegy is, Blizzbalance-ra még időben felment 54EUR, majdnem elég a HotS-ra, 2 hét múlva szezonváltás után meg megyek vissza SC2-zni

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#48054) prehistoric válasza Rankerz (#48046) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Én kérek elnézést, hogy van rendes életem is és a diablot tényleg kikapcsolódásra használom! :D

(#48055) sunnymarcell válasza Sirandrish (#48045) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

látom nem értetted amit mondtam, nem gond, legalább megpróbáltad

megnézném hogy viszed ki 1.0.3 infernot farm nélkül. tényleg végignézném.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48056) warcat válasza Alg (#48053) üzenetére


warcat
veterán

54 euró? Kiegészítő,így elvileg 35-40 euróra szokták beárazni.

EA: It's in the crate!

(#48057) Sirandrish válasza sunnymarcell (#48055) üzenetére


Sirandrish
legenda

Farm nélkül?
A játék szerves része a farm..
Miért kéne kivinni farm nélkül?
Aki nem akar farmolni az ne játsszon Diablot, és ne sírjon itt hogy "uristen de nehéz pedig már 5perce nyomom"...
Vagy, tolja le Normalon és menjen TV-t nézni...ennyi..

Szerk: Mellesleg az inferno PONT azért készült hogy szenvedjenek vele az emberek.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48058) Gorneck válasza sunnymarcell (#48055) üzenetére


Gorneck
titán

Csapatban 3-4 millás gearrel végeztem ki (haladós volt így is), 200 órám volt kb a játékban. Ahogy a csapat többi tagján is vagy talált vagy filléres cucc volt. Mondjuk a monkunkon már kicsit komolyabb gear volt (10m környékén).

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#48059) Rankerz válasza prehistoric (#48054) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ez hogy jön ide? Amúgy mire másra lehet még használni? :DDD

Mint írtam amikor huszadennyit 'tettem le' az asztalra már akkor is untam és elmentem egy hónap szünetre. Az hogy én gyorsabban tudok haladni/goldot szerezni mint a casual játékos nem a játék érdeme amellett hogy az én hibámból untam meg

(#48060) Alg válasza warcat (#48056) üzenetére


Alg
veterán

Biztos ami biztos én a default Blizz 60 euróra számolok, aztán max. pozitívan csalódok :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#48061) Rankerz válasza sunnymarcell (#48055) üzenetére


Rankerz
senior tag

Mennyire néztél kinti fórumokat , streameket, videókat a neten? Csak mert volt bőven erre példa már bébi mód patchek előtt is

Talán Kripp tolta le 500k gearben az egész játékot nem tudom. Aztán valaki más csak fegyóval Diablot infernon. Volt már DT builddel nyomuló srác a megjelenés hetében is.

[ Szerkesztve ]

(#48062) prehistoric válasza Rankerz (#48059) üzenetére


prehistoric
csendes tag

"Mennyi óra gamepalyed van? Hányszor toltad végig normal/nm/hell/inferno fokozatot?
Mikor értél infernora és voltál képes farmolni azt(patch szinten)? Mikor ölted le diablot? HC ban meddig jutottál? Mennyi karit húztál újra? Mennyit kereskedtél és farmoltál össze?"

Így jön ez ide! :)
Teljesen mellékes dolgok ezek. Élvezed a játékot, vagy sem? Ez a kérdés. :)

(#48063) Rankerz válasza prehistoric (#48062) üzenetére


Rankerz
senior tag

Minden egyes percében volt valami ami frusztrált , amit azóta nem hogy javítottak volna sőt..de persze élveztem . Mindig bíztam benne na majd a kövi patch majd a kövi. Mostmár nem vagyok ilyen naív, ezt a játékot erre tervezték ' Get Rich or Die Lootin : D

(#48064) mikromanus válasza Rankerz (#48061) üzenetére


mikromanus
veterán

Only blue itemekben volt már diablo kill barbárral. Talán DH-val is lenyomták egyszer így. Én a norm game-t akartam only blue-ban nyomni, de amint elér valami besérül a kicsi lelkem és pár csapás után pihengetés van. Némi DPS-t allresre kell szerintem majd konvertálnom, de nem volt sok kedvem. fáradt vagyok, így inkább normál cuccban farmolgatok. De majd jól leporolom a kék hulladék cuccot, átszerkesztem a buildet és mindenkit lenyomok :DDD

Másik kihívás mód a könnyebben haló buildekkel vagy kasztokkal a játék laptopon. Most néztem barbárral. Kb 0,5-0,7 másodperces késés van a kiadott utasítás bevitele és képernyőn megjelenése közt. Így egy picit azért macerásabb lenyomni az ellent. Kell némi látnoki hajlam. Néha olyan fallen maniacok robbantak az arcomba akik ott se voltak még, máskor meg mire felvenném a nyúlcipőt és ragál rá a kép már el is hevertem :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48065) sunnymarcell válasza Sirandrish (#48057) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

okés, akkor farmmal

ha inferno azért készült hogy szenvedjenek vele az emberek, hol lehet farmolni? hellen 0 loot, act 1 inferno 0 loot úgyszintén. ha még talál egy mid-tier itemet, akkor sem tudja eladni, mert egyszerűen megroskad az AH a mid-tier 5-10 millás cuccoktól.

miért nem csinálták meg úgy akkor, hogy inferno iszonyatosan nehéz (ennél nyolcszor nehezebb), és hell act 3-4en rendes loot van, és ott felkészülhetnének infernora az emberek? akkor tényleg nem menne a sírás, és jogos lenne hogy retek nehéz inferno.

(#48061) Rankerz: ha minden játékos olyan lenne mint kripparian, nem lenne sírás milyen nehéz inferno. láttam már 100K-s DH infernot, sőt, olyat is ami 0 golddal indul inferno act 1 elején (ugyan az az ember csinálta meg)

nem a legprofibbakhoz kell hasonlítani, hanem az átlagos játékosokra.

(#48058) Gorneck23: azért a monk az sokat számit. ha találkoznék egy olyan monkkal vagy barbárral, ami több mint 8 másodpercig tudja betankolni az eliteket, azzal már röhögve megyek partyban.
inkább solo playről beszélek. partyban sokkal egyszerűbb a játék.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48066) Rankerz válasza sunnymarcell (#48065) üzenetére


Rankerz
senior tag

Kimondtad a lényeget. Csak a profi az nem profi(ebbe a játékban skill ugye?). Aki már az átlagnál egy kicsit jobb azt nem elégíti ki az ami a casualnak megfelel.

A blizzard a casualoknak akar kedvezni mert tudja hogy ők vannak többen. Igazából a botok után a második tényező ami kinyírta a gamet számomra. Sose felejtem el amikor nem tudtam topikot nyitni kinti fórumon, annyi sírás volt hogy percenként 10 új topik nyílt .

Elérték amit akartak, és a vicc hogy még mindig megy a sírás szóval lesz ez még jobb(rosszabb) is ne izguljatok. Főleg pvp után amikor két casual egymás vérét is szívhatja, hajjaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48067) Sirandrish válasza sunnymarcell (#48065) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? Szerinted 1.0.4 előtt senki se vitte ki a játékot vagy mit gondolsz?
Normal,NM, Hell-en pont összejött annyi hogy vegyél egy ACT1-es geart..
Ott meg lehetett farmolni, hogy aztán felöltözz ACT2-re és így tovább..
Én is így csináltam és szerintem majdnem mindenki..
ACT1-en nem esik semmi?
Szoktad olvasni is ezt a topikot vagy csak írsz? Elég sokaknak ACT1-en esett eddig a legértékesebb dropja..
Pl nekem is ott esett a 25M Xbow, sőt..a legtöbb Legendary is ott esett 1.0.3ban..

Egyébként aki nem akar kihívást az játsszon hellig..
Megvan a 60as (maxos) karija Hell végére...Infernot meg hagyja a nagyokra..

Szerk: "nem a legprofibbakhoz kell hasonlítani, hanem az átlagos játékosokra."

Hát pedig Inferno pont nekik kéne hogy szóljon..
Azoknak akik esetleg játszani is tudnak és nem a gearük viszi végig a játékot..
Mi lényege +1nehézségi fokozatnak ha az is könnyű?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48068) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Írja már le mindenki őszintén, hogy mennyi játékideje van. Kérlek!

(#48069) Neró válasza sunnymarcell (#48065) üzenetére


Neró
őstag

Inferno azért készült, hogy ott tényleg a skill legyen az első tényező. Bár már eléggé elrontották.

Még emlékszem, a szövegre - " az átlagos játékosok nem fognak tudni tovább menni inferno Act1-2 -n." - vagy valami ilyesmi volt. Mára már vérpistike is átverekedi magát. Pár OP dologtól kellett volna megszabadulni - nem legyengíteni ennyire.

| www.diablohungary.hu

(#48070) mikromanus válasza Sirandrish (#48067) üzenetére


mikromanus
veterán

Hell act 4 vége és Inf act 1 közt sosevolt olyan drasztikus ugrás nehézségben ami miatt ellehetetlenült volna a játék: A casual/alkalmi játékosoknak tökéletes lett volna az is. Az act 2 nehéz volt és ott már nagy ugrás volt valóban. Azt még megértem hogy picit visszavették. De hogy act 3-4-et is??? Hááát... az annyira nem nyerő. Elég lett volna ha nehezebb marad de sokkal jobb a drop rate. Így megérte volna küzdeni. Most ha nem is sokkal, de jobb a drop rate és jó cuccban gyerekjáték. Eleinte kihívás módnak szánták infernot aztán rájöttek, hogy akkor biza' kihalnak a szerverek. Erre begyengítettek mindent. Nem gond, csak nem adtak plusz nehézségi szintet a szado-mazo gamereknek. Mondjuk ha adnak, akkor a casual gamer réteg azon sírt volna, hogy az meg túl nehéz. Arra lehetett volna mondani, hogy "azért van". Talán majd bedobnak valami imposszíbru nehézséget és mindenki kedvére ott öletheti magát ahol neki tetszik :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48071) Rankerz válasza Neró (#48069) üzenetére


Rankerz
senior tag

" Infernót nem fogjuk nerfelni sohasem ! " Az is volt.
Meg igazából ha már a játék legvégét is félkézzel végigtolod akkor még jobban látszik hogy nincs semmi end game. Ami eddig is rossz volt. Nem elég hogy alig van valami most már az a kis valami is gyenge.

prehistoric: 470 óra

(#48072) userxy válasza prehistoric (#48068) üzenetére


userxy
őstag

Két karakterrel szűk 200 óra

Van egy wizardom amivel kezdtem ezzel még IAS nerf előtt végig vertem 50 k dpssel az egészet. Ebbe van 136 óra.

Most egy DHval tolom 73 óra játék idő van benne. De 50 óra játék idővel kitakarítottam ezzel is a játékot.-----> Plvl 5-ös. Mos ennek van SS nélkül 84k dps-e. És kb 15-20 millába van a gearje.

Ja és 200 óra játék idő alatt nem esett olyan item amit magamra tettem volna.

2 legendary és egy set item esett ami 100k nem ért egyik sem....

[ Szerkesztve ]

(#48073) Sirandrish válasza mikromanus (#48070) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Talán majd bedobnak valami imposszíbru nehézséget és mindenki kedvére ott öletheti magát ahol neki tetszik "

Két hétig..aztán jönnek a rinyálósék hogy "milyen "impsszíbru" fokozat az hogy a 4forintos gearben nem tudom kivinni? Brühühühühü"..és nerf ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48074) Neró válasza Rankerz (#48071) üzenetére


Neró
őstag

Maradjunk annyiban, hogy több oldalt lehetne írni arról, hogy mit kellett volna máshogy csinálniuk. Egy nagyon jó kis játék lehetett volna, és még lehet is.

(mondjuk, már az egy előrelépés lett volna, ha mmorpg - de ez csak magán vélemény)
- nagyobb pályák, több random event, nagyobb boss harcok, több item, stb, stb.

+ jobb itemek, balance, noob statok (like loh) kivétele (abba mi a jó, hogy megállsz egy helyben és pif puf) - mondjuk én is ezt használom, de tényleg. :D -szóval lelámultam már. Gearskill kell ide.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#48075) mikromanus válasza Sirandrish (#48073) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyan. Majd megkérdik Cyberbenit és ő megtanítja nekik a Dt buildet ami sokkal nehezebb minden más barbár buildnél, de élvezetesebb és mindenütt megállja a helyét. És mindezt 1-2 milla goldból ;] Ha többetd is van rá akkor nincs olyan nehézség, hogy "impossibru", csak normál, normál 2, normál 3 stb :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48076) Pekkk válasza Sirandrish (#48067) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Egyik srác írt egy nagyon jó ötletet diablo3.hu-n. Lennének mondjuk olyan dungeonok, amik megkülönböztetett színnel világítanak és ott igen brutál ellenfelek várnak bennünket. A jutalom az meg lenne valami jobb dropp. Mondjuk csak lvl 63-as cuccok esnének. Szerintem is bele tehetnék ezt a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#48077) Sirandrish válasza Pekkk (#48076) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mit gondolsz? Aki azért tüntetett hogy nerfeljék kollektív inferno fokozatot az hagyná hogy te olyan dungikat filézz ki, főleg jobb dropért ahol ő meghal? NEM!
Akkor azért sírna..
Ezért nem értem azt se hogy most elvileg majd be akarják hozni azt a "player 2-8"at ami már a D2-ben is volt..
MINEK? Akkor azért fog menni a rinya, főleg ha jobb lesz a drop mondjuk player4ben..

Mindent akarnak ezek a semmiért is..
Farmolni lusták de minden kell..

Mikromanus: :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48078) sunnymarcell válasza Neró (#48069) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ha azért készült volna, nem nerfelték volna a pöcegödörbe. néztem még startoláskor streameket, ahol cathedral lvl 2-n nem jutott továbbjutni a csapat. na ha az maradt volna, és hell-nek a lootját buffolják, akkor azt mondom hogy OK. ehhez tényleg vagy skill kell, vagy iszonyat durva gear.

(#48076) Pekkk: ahol mondjuk csak úgy dobálják utánad a legendarykat, amúgy csak ilvl63 tud esni, akármilyen szinttel

ha blizzard még nem felejtette el, mi az az uberlevel, szerintem nagyon király lenne.

(#48068) prehistoric: összesen HC-ban, amcsi+eu szerveren talán megüti a 100 órát, de lehet hogy csak 90. nincs kedvem most megnézni.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48079) Neró válasza sunnymarcell (#48078) üzenetére


Neró
őstag

Alapból azért készült. Blizzard bácsi azt mondta, hogy itt biztosan megfogunk halni, és, hogy átlag játékosok nem fognak sokáig eljutni infernon.... Erre tessék. Meggondolták magukat. :)

| www.diablohungary.hu

(#48080) sunnymarcell válasza Neró (#48079) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát én elég átlag játékosnak gondolom magam, de már act 3 közepén tartok, igaz partyban (teszkós DH-val nekem kb. lehetetlen lenne továbbjutni), de nagyrészt az én érdemem (szerintem) hogy a party tovább tudott jutni.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48081) sith7 válasza sunnymarcell (#48078) üzenetére


sith7
nagyúr

néztem még startoláskor streameket, ahol cathedral lvl 2-n nem jutott továbbjutni a csapat. na ha az maradt volna, és hell-nek a lootját buffolják, akkor azt mondom hogy OK. ehhez tényleg vagy skill kell, vagy iszonyat durva gear.

De akkor az egyszeri játékosok nagy része abbahagyta volna a játékot, és akkor nem játszik, nem AH - zik, nem RMAH - zik, és az a Blizz - nek nem jó.

(#48082) Neró válasza sith7 (#48081) üzenetére


Neró
őstag

1 normális szintről lett volna szó.

| www.diablohungary.hu

(#48083) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szerintetek mennyit ér ez a drágaság? :P ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#48084) drk88 válasza Neró (#48079) üzenetére


drk88
senior tag

Így meg most azok is abba fogják hagyni hamarosan akik eddig azért élvezték h nem ovoda szintű act3, plusz még akik azért visszajöttek játszani, hogy de fasza act3 farm most én leszek a helyi farmer gyerek aki teli pakolja 100millás cuccokkal az AH-t az is hamarosan abba fogja hagyni mert szarabb a dropp sokkal a3-ba mint peccs előtt. :O

Volt a peccs utánni 1-2 napba a beetető dropp rate amit én is észre vettem h tényleg jobb lett aztán jött a ninja nerf aztán hirtelen 50-58-as itemek..good job blizzz

ui: Ennyi Hoplont és Tomahawkot meg Tulwart nem láttam még A1-ben sem mint most A3-ba :))

[ Szerkesztve ]

(#48085) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ennyit a hihetetlen Legend Dropról..
Ez ma a második..
Ha a kettőt összerakom akkor ér 20K-t vajon?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48086) sunnymarcell válasza Sirandrish (#48085) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

derossz...

mehet stashbe dísznek, ilyet az ég világon senki nem venne meg még aprópénzért sem, kivéve ha 60 lvlreq alatti.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48087) pulcsi válasza prehistoric (#48068) üzenetére


pulcsi
tag

230 ora 200 oranal vittem vegig partyban egyedul sokat halok monkkal a tobbi karakter kb 15 ora

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#48088) Sirandrish válasza sunnymarcell (#48086) üzenetére


Sirandrish
legenda

"kivéve ha 60 lvlreq alatti."

OFC 60as..mint az összes eladhatatlan szar legendary

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48089) whitezo88 válasza sunnymarcell (#48055) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akik pár nap alatt megölték inf Diablot, ők se sokat farmolhattak. báár ha 24ből 20at játszottak, talán.

(#48090) radi8tor válasza whitezo88 (#48089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De AH-t biztos használták.
Akkor még nem voltak elszállva az árak.

⭐ Stella

(#48091) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

azon gondolkoztam, hogy a blizzard generált goldot nem ad el? vagy az olyan szintű inflációt okozna hogy nem érné meg?

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#48092) maross válasza radi8tor (#48090) üzenetére


maross
veterán

Akkor meg nem volt semmi az ah-ban, hisz ok voltak az elsok infernon.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#48093) frame>24 válasza mikromanus (#48070) üzenetére


frame>24
addikt

Ezt én sem értem amúgy, miért nem voltak képesek a dropot eleve felhúzni a kiadáskor, a nehézség tartása melett. Az lett volna "rewarding" a kis limbikus rendszerünknek, ha a gecinehéz harc után kiesik a barna cucc vagy set a monsztából.

De Nem. UGYANAZ VAN, mint jóöreg diablo2-ben:
érződik, hogy minnél gyorsabban ölsz valamit, az ANNÁL JOBB a drop, és ez egy, a MF melletti ható tényező !! Csak kérem, ha eleve marha gyorsan ölök, akkor minek már a jó cucc? - szerintem izgalmasabb vállani egy pengeéles küzdelmet, mint 1000x farmolni a békákat alsóbb szinteken. Ráadásul akkor még fos legendaryk voltak és 2hand buff sem volt.

Azt az évtizedet éljük, mikor mindeny nagy fejlesztő elb*ssza a patinás szériáját.
Újra a kis garázscsapatok kellenének, akik előrukkolnak valami váratlan új dologgal.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#48094) flash-


flash-
veterán

milyen vga kell hogy egy kétmagos intel G840sandy bridge procin (2 mag 2 szál 2.8ghz 3MB cache)4gb rammal minimumon fusson rendesen a diablo?beruháznék valami vga-ra,hogy tudjak asszonynál is diablózni:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#48095) whitezo88 válasza frame>24 (#48093) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy eleve nem kellett volna kicsinálni/felszalámizni a volt kis csapatokat... lásd Bobby Kotick vagy az EA-s Larry Probst...

(#48096) flash-


flash-
veterán

Érdeklődnék hogy van e valahol arról infó hogy egyes szörnyeknek,championoknak,bossoknak,stb, milyen szinten milyen sebzése van?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#48097) mikromanus válasza flash- (#48096) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem csak saccra vannak meg és csak amolyan kategóriákba szedve az erősség alapján (semmi, ezmi?, csikizget, karcol, sért, sebez, durva, hinnyebaz, one-hit, gimmidömoníbekk) :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48098) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondoltam lemegyek már ACT3-ra farmolni..
Elkezdem a szokásos útvonalamat...lépek kettőt..kettévágok egy hordót és..

Tudom hogy nem ér sokat (most legalábbis) de akkor is vicces :C

Szerk: mellesleg harmadszor kapom ugyanezt a receptet már :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48099) sith7 válasza Sirandrish (#48098) üzenetére


sith7
nagyúr

6 statos fist weapon ???!!! :Y :C

(#48100) whitezo88 válasza Sirandrish (#48098) üzenetére


whitezo88
nagyúr

DAFUQ?
napota 2 legendary meg 6 statos receptek? Nekem még receptből is max 4-es esett, nem hogy Legendary hegyek...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.