Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48651) McNamara válasza Ren Hoek (#48650) üzenetére


McNamara
Ármester

Nekem mondod? Ha nem lehetne vele pénzt keresni már rég hagynám a picsbe a játékot.

(#48652) emre33


emre33
addikt

Each Hit adds és a Life on hits közt mi a különbség?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#48653) danilla válasza emre33 (#48652) üzenetére


danilla
őstag

Egy, és ugyan az.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#48654) Ren Hoek válasza McNamara (#48651) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah csak nem olyan könnyű azért pénzt keresni ezzel. Nagyon bele kell mélyedni... Mennyi órabér jön ki kb ebből? Bárhogy számolgattam is, nekem sosem volt több, mint akármilyen (szakmai) meló amit csináltam. Most pedig egyetem mellett be se vagyok hajlandó lépni, nehogy ráfüggjek újra (6-7 óra suli +3-5 óra tanulás = 10-12 óra/nap, hétvégén ugyanennyi naponta... különben bukó van) Majd ha jön valami content, akkor max. Kár, hogy az is gondolom méregdrága lesz... :U

[ Szerkesztve ]

(#48655) nightmare13


nightmare13
senior tag

Mit lenne még érdemes tolni rajta, hogy Act 2 kompatibilis legyen? Armort nézegettem, de az alapban nagy armoros cuccok nekem nagyon drágák (amik mellett a jelenlegi "tudás" is megmarad kb). Esetleg streghtes cuccokat nézzek még?

Itt a Monk

Előre is köszi az észrevételeket!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48656) mikromanus


mikromanus
veterán

Cyberbeni all-in ( sokat írsz. A fene se válogat. Úgyis mindig ugyanazt írod):
- nem mindenki ww-dt-spuriman barbit játszik. És nem, nem csak a tank az össz alternatíva!
- Ez az elitölös rohanós módszer talán jó elit killre, de Xp-re gyengécske. Mondjuk első 5 elitnél megérheti, de utána sok XP-t buksz ha kihagyod a hófehérkéket.Mellesleg ha már ránézel a dropra akkor is belassulsz. Ez ilyen :Y
- Amúgy hányas para szintig kockultál barbárral? Mindjárt meg is sasolom. Olyan überpro vagy gondolom, hogy minden kis barbi Nagy Cyberbeni akar lenni ha felnő... De erre születni kell :C

edit. Mi? Para level 5? Oks.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48657) Cyberbeni válasza mikromanus (#48656) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ez neked is szól: Örülnék, ha nem csak azért szólnál hozzá valamihez, hogy kötekedj.

Mert a normál mobok nem halnak meg attól, ha elfutsz mellettük, esetleg átpörögsz rajtuk egyszer... Nem hagyod ki őket, csak nem szarakodsz el 5 percet azzal, hogy ne 90% haljon meg, hanem mindegyik. Ha tudod mit érdemes felvenni, akkor nem lassulsz be.
Barbárral 2 vagy 3 kört toltam eddig.

De neked meg Andrishnak mondhat bármit az ember, folytatjátok a saját okoskodásotokat.

[ Szerkesztve ]

(#48658) mikromanus válasza Cyberbeni (#48657) üzenetére


mikromanus
veterán

- Jelenleg a DPS-ed nem alkalmas a legtöbb mobnál a "sima átfutásos" killre Act 3-4-en (amire igen az a legalsó "szintű" típus). Bár már lehet határeset
- ha rohansz akkor ha hal a fehér mob akkor nem látod a dropját. Esetleg visszafutsz vagy hagyod had maradjon a földön?
- 5 para szint az kb 50 milla xp. Ez norm picit szöszmötölős act 3 runnal 5,5-6 óra. Ha nem szedegetsz össze mindent csak a sárgákat és csak a nagyját ölöd akkor 4,5-5 óra (?). Ha tényleg olyan hatékony az elit killes módszer akkor még kevesebb. Komolyan megszóltál amikor kb ennyi ww-s tapasztalattal nyilatkoztam róla. Ez fiam édeskevés. Mi volt ez? két run? Ennyi alapján akarsz komoly para szintezős véleményt mondani a babárról? Nem érzed magad picit alulinformáltnak? Mintha a hóhért akasztanák, mi? :D
- ha a kritikát és minden kérdést kötekedésnek veszel, akkor szar életed lehet. Esetleg vehetnéd a fáradtságot, hogy picit kifejtenéd a megalapozott véleményedet.

De mindegy, hagyjuk. Ugyanazt a zsákutcás bináris világnézetet vallod barbárral kapcsolatban mint eddig. kb: "A barbár az vagy dt (elit) vagy tank (csigabiga), mé' van más is? kizárttutinem" :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48659) Cyberbeni válasza mikromanus (#48658) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szerintem kicsit többet toltam weapon throw barbbal, mint te, pedig én is csak kb 1,5-2 órát játszottam vele

(#48660) D1Rect válasza drk88 (#48627) üzenetére


D1Rect
félisten

Lootban biztos, hogy jobb.
XP/óra sem lehet sokkal rosszabb mint mindent megülni, mert az nagyon szöszölős.
Esetleg, ha nagyobb bagázst összehúzol ledarálod őket, vagy odarakod az elitek mellé.

(#48661) mikromanus válasza Cyberbeni (#48659) üzenetére


mikromanus
veterán

Yepp. 3-4 órás alap patches tesztem volt belőle boss killre és alap runra is. Komolyan akarsz még totózni mit nem próbáltam ki kínomban act 2-3-on akkor? :DD
(de ennek ellenére ebben nem vagyok gyakorlott. Biztos igazi "magic barbár" build és nagyon jó, de engem nem fogott meg)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48662) Sirandrish válasza Cyberbeni (#48657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elgondolkodtál már azon hogy ha 30emberrel mész szembe akkor lehet hogy te mész rossz irányba? :U
Vedd már észre magad!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48663) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hamarosan indulunk, jobb képpel és hanggal.
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#48664) DjDanee87 válasza Hun'reeth (#48648) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem kevés hsz-ről lemaradtam, de ha még más nem világított rá akkor a képességeid sem túl ideálisak.

- Frenzy stunja infernon nem sokat ér - érdemesebb a Sidearm rúnáját használni. Az elég szép extra sebzést ad, sőt átmegy sok ellenségen a pattanó kis akármi, így nem csak 1 targetet ütsz vele.
- Berserkernél szintén elég alap az Insanity rúna. +100% damage iszonyat táp. Ekkora DPSel majd minden elitet ki kellene vele végezned mielőtt lejár (15sec).
- Whirlwindről nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam patch óta. Én most a Rend Lacerate rúnáját használom fury költő nagyobb sebzésnek. 5sec alatt 900% damage elég olcsón (20 fury) és ahogyan a whirlwind több ellenfélre hat. Ráadásul a menekülő szemét dögök sokszor belehalnak futás közben :P Nekem bevált.
- Ground stomp szitén nem túl életképes már infernon. Annyival kevesebb ideig tart a stun a ráírt értéknél. Próbáld ki a Leap-et Iron Impactal. Az arra a 4 secre kb halhatatlanná tesz. Viszonylag kevés rajta a cooldown, és menekülésre is ideális.

Szerintem ne is változtass egyelőre a cuccaidon, csak próbáld ki, amiket leírtam. Az első két passzívodból az egyiket (amelyik kevesebb DPSt ad) még kicserélheted a superstition passzívra, ami a mágikus támadások ellen véd esetleg, ha úgy érzed szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#48665) mikromanus válasza DjDanee87 (#48664) üzenetére


mikromanus
veterán

- Frenzyben szerintem is a sidearm a legjobb, de a Maniac is egész jó alternatíva.
- Legegyszerűbb (még nem használt) DPS növelő skill a Battle Rage. Két kedveltebb lehetőség van azon: Vagy extra sebzés (30%) vagy a critre 15 furyt generáló rúna. Előbbi "egyszerű" gyilkolósdira jó, utóbbi például bármilyen komolyabb fury felhasználó skill mellé. Ilyen például a WW vagy a seismic slam.
- WotB-nál a +100% rúna, vagy esetleg a fury gyűjtésre időhosszabbítós rúna lehet jó. Előbbi épp akkro adhat egy extra DPS löketet amikor igazán kell (elit kill), utóbbi pedig hosszabb ideig biztosít extra védelmet, sebességet és sebzést. Akár lehet örök yeti formád is :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48666) radi8tor válasza Bennyboy (#48663) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most látom Benny stream-jén, hogy fel sem kell venni a földről a cuccokat úgy is látod milyen statok vannak rajta. :Y

⭐ Stella

(#48667) Cyberbeni válasza Sirandrish (#48662) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak ti ketten csapjátok itt a fesztivált mindig. Hol a többi 28?

(#48668) MrCsiT válasza Hun'reeth (#48631) üzenetére


MrCsiT
addikt

szerintem meg, a resisted lehet kevés, azért halsz sokat : nekem a 400 res act 2-ben se mindig elég... :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#48669) Ren Hoek válasza Bennyboy (#48663) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Tök jó a stream, néha belenézek :) Keressetek valami csajszi játékost is, mint Juneau, Kungenéknek volt :D

(#48670) D1Rect válasza radi8tor (#48666) üzenetére


D1Rect
félisten

Ctrl ;)

(#48671) sith7 válasza radi8tor (#48666) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez nekem is új ... :B

(#48672) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#48666) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áhhh :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48673) F-ECT$ válasza Bronco80 (#48600) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam nem jó a link. Fel tudnád rakni még 1x?

Dive ever, work never.

(#48674) radi8tor válasza F-ECT$ (#48673) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#48675) F-ECT$ válasza radi8tor (#48674) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, ez elég durva cucc.

Ma mellett plvl7, és egyelőre se set, se legendary. Mondjuk legalább esett 3-4 db milliós rare...

Dive ever, work never.

(#48676) Bennyboy


Bennyboy
őstag

köszi a visszajelzéseket. Csaj max olyan lesz aki beolvassa a kérdéseket, hozzászólásokat.
Sztem holnap is jövünk.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#48677) Sirandrish válasza Cyberbeni (#48667) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én, Mikromanus, Gyuri, Nivenzor, Mumee, ProEvo, Gorneck, Fehérholló, Neró, Sith, és persze a komplett diablohungary (akik úgy hallom gyönyörű becenevet adtak :P )

Csak akik így hirtelen ébredés után eszembe jutottak..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48678) Gyuri27 válasza Cyberbeni (#48667) üzenetére


Gyuri27
félisten

Emlékezzünk mikor wd témában 10 ember oltott a végén.
Persze akkor is okosabb voltál egyedül mint a másik 10.
Ha jól láttam az utóbbi időben páran nem reagálnak a hsz-re. Közöttük én is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48679) nightmare13


nightmare13
senior tag

Erre valaki? :B

[link]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48680) Neró válasza Sirandrish (#48677) üzenetére


Neró
őstag

Már a streames srácokkal is kötekedett. ;)

| www.diablohungary.hu

(#48681) KisRod válasza nightmare13 (#48679) üzenetére


KisRod
tag

Damage, armor nagyjából rendben, még egy 5+ k élet nem ártana, és persze a resist-ek, abból 800 körül kéne hogy legyen ACT 2-re, mert különben nagyon szenvedős. Először ( amikor még nemvágtam annyira a dolgokat ) a barbárommal ilyen 150-250 resekkel próbálkoztam, azt' csodálkoztam h lépten-nyomon halok...

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#48682) Sirandrish válasza Gyuri27 (#48678) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lassan kész a "FanKlub" :P

Neró Hallottam hírét..

nightmare13 Ha a sebzésedet elégnek érzed, akkor némi resit még pakolj magadra..
Annyi DEF a monk Dodge képességeivel szerintem elég kell hogy legyen ACT2-re :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48683) nightmare13 válasza Sirandrish (#48682) üzenetére


nightmare13
senior tag

KisRod, Sirandrish :R:R:R

Amúgy Sirandrish, elfogyott a legend+set drop, vagy mi szösz van? :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48684) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok!

ACTII-ben szűk helyen, de néha még nagy terepen is esélytelen szinte a DH-m. Néha sikerül kiküszködnöm magam a felhúzott falak közül, beszorított sarkokból, de javarészt nem. :(((

Mit változtassak rajta? Vagy csak bénázok? Rosszak a skillek? :B
1,5M goldom van, ebből kéne kihozni egy olyan DH-t, ami ér is vmit elitek ellen.
Hogy miről beszélek: kb 10 elit pakkból 2x kapa, azaz 5ot ölök, 1x halok. Ez így ACTII-n normális?

Ha van vkinek jó cucca és eladó, akkor beszélhetünk az árról! ;)

Ami még nagyon zavar, h még egy db legendary sem esett paragon 2-es szintig!! :O :O
Volt, hogy a MF-om 80%-os volt, most 20 körül van buff nélkül. Az a szomorú, h amikor 80%-os volt az MF-em patch után, haver Barbijával együtt mentünk, neki esett 0%-os MF-dal és még nem volt buff, nekem pedig nem. Nem értem én ezt...

Köszi a segítséget!

Pr0kxY#2203

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#48685) Mr.Csizmás válasza prokxy (#48684) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- paragon lvl 2 nem jelent semmit
- 80% mf se jelent semmit, 130-150 fölött talán
- nekem is egy 18m-s legend skorn esett a kincses dropok éjszakáján (patch utáni első éjszaka), amúgy meg vmi spear, de a brimstone többet ért a bontásából.

legfőképp egy tank kellene melléd. [link] itt az enyém, egyedül kb. inf1-ben életképes, tankkal, és/vagy DH-val párban/csoportban inf3 is laza, csak lőni kell. persze elég papír, 1 ütéssel -80% hp, utána preparationnal töltök, vault, meg rapid fire.

ja és 93k buff dmg.

amúgy reflex-reflex-reflex. vault, smoke s, rohangálás.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48686) Thrawn válasza prokxy (#48684) üzenetére


Thrawn
félisten

Alacsony a crit ch-d, a Brooding helyére tedd be a Sharpshooter passzívat.
Az Elemental Arrow-nál próbáld ki a Ball of Lightning rúnát.

Én két napja 250%-os MF-fel próbáltam farmolni, de egyetlen használható tárgy sem esett.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48687) Sirandrish válasza nightmare13 (#48683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akad még ez-az de nem linkelem mert sokak irigykednek :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48688) nightmare13 válasza Sirandrish (#48687) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én nem irigykedek :D Nekem ez motiváció, hogy keményebben, még nagyobb lelkesedéssel játsszak.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48689) Hun'reeth válasza DjDanee87 (#48664) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Köszi, megnézem amit mondasz.
A berserken azért használom a dodge+ rúnát, hogy ezt használjam vészhelyzeti gyors ütlegelésre ill. túlélésre.
A whirlwindet meg kifejezetten arra használom ha alám pakolnak valami sebzést az elitek ezzel térek ki és közben még kapnak is pár ütést.
Nagy helyen jól működik elkergetőzünk és lassan felőrlöm bármelyik elitet. De kis, szűk helyeken nem hatékony.
A leap-et korábban használtam de sajna act3-ban nem igazán lehet vele jól haladni még ha beugrás után magamra nyomok is egy ignore paint, akkor sem élek túl egy keményebb tömeg közé való beugrást.
Ráfekszek a resistre asszem lehet az a kulcs.
A rendet próbálgattam de nekem gyengusznak tűnik...
A sidearmot mindenképp kipróbálom... Kössz!

(#48665) mikromanus: neked is kösz :)

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#48690) Sirandrish válasza nightmare13 (#48688) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy...néhány sikeresebb nap után úgy ítéltem hogy jobb a békesség..
Majd egyszer csak bezúdítom :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48691) F-ECT$ válasza Sirandrish (#48690) üzenetére


F-ECT$
titán

De valami olyan szöveggel, hogy "mivel a 10 slotom csak 10m+ itemek vannak, ezért ezt a pár 6-8m-s itemet eladná nekem valaki 10%-os jutalékért cserébe?" :D

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#48692) Gorneck válasza nightmare13 (#48688) üzenetére


Gorneck
titán

Max sírni tudnál azokon dropokon...de motivációhoz kevéske...

Gorneck#1239

(#48693) Sirandrish válasza F-ECT$ (#48691) üzenetére


Sirandrish
legenda

én 20%ot adtam volna de meggyőztél :DDD :R

Gorneck23 sírni tudnék...annyira szeretem őőőőt sírni tudnék..mióta izéhozéé ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48694) prokxy válasza Mr.Csizmás (#48685) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm az infókat, szólok havernak, h jöjjön velem a Barbijával!
Ill. átrakom a skilleket, próbálkozom.
Első diablom, első karakterem, de úgy érzem, h nem a legkönnyebbet választottam. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#48695) Mr.Csizmás válasza prokxy (#48694) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem csak a skilleken múlik, mozogj, mozogj, itt nem működik az mint rambonál, hogy beállsz, és lősz.

nem a legkönnyebb, valamelyik este fáradtan egy fél pillanatra bealudtam 1-2x, +20k javítási költség....

(#48696) Thrawn persze, tőkés befektetőkkel támogatva ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48696) Thrawn válasza Mr.Csizmás (#48695) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet rambózni Demon Hunterrel is ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48697) F-ECT$ válasza prokxy (#48694) üzenetére


F-ECT$
titán

Folyamatos éberség kell hozzá, meg persze jó gép és net :)

Dive ever, work never.

(#48698) Sirandrish válasza Thrawn (#48696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyűrd ki a pisztolyt...a füttyös résznél még azt hittem valami Kárpátia és hangot adtam rá...erre valami "lazavagyokleszarlak" csóka elkezd rappelni :DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48699) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Ez mi a picsa ? valami script ?
[link]

(#48700) prokxy válasza F-ECT$ (#48697) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, ezt észrevettem...éberen kell játszani, velem is előfordult, h elbambultam picit és már meg is volt a baj. A folyamatos mozgást próbálom tartani, azonban egy szűk folyosó eléggé be vagyok korlátozva. :)

Crit ch az 21,5%, dam pedig 182%. Ez elég? Vagy mit javítsak még rajta? Melyik gear cucc a gyenge?

Gép az nem kérdés (adatlap), net az meg a legjobb, amit lehet nálunk, 15/1-es téhóm. :S

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.