Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49601) akela91 válasza Amur (#49596) üzenetére


akela91
addikt

lehet, hogy valaki próbálkozott más gépről belépni, akkor szokta ezt csinálni. Autentichator-nál nincs ilyen probléma, 3-4 helyről játszok, viszont haverom megért egyszer, hogy lépjek be hozzá megnézni a dropját, és egyből lockolta a blizz az accountot. Szóval ilyesmi lehet a háttrében sajnos. Csinálj valami olyan jelszót ahol máshol nem használsz, illetve legyen benne kis-nagybetű-szám és speciális karakter.

(#49602) Cadal


Cadal
őstag

Tipp: Azoknak akik mostanában kezdik el az első karakterüket felhúzni illetve azoknak akik a meglevő mellett akarnak újat indítani és szeretnének gyorsabban haladni a fejlődésben. Lvl 22-től kezdődően fel lehet már venni Cain ruházatát, amiből ha 3 db. rajtunk van ad 30 %-al több xp-t A sapkájából létezik socketes, és ha abba kerül egy minél nagyobb ruby, akkor az XP bónus akár 50% fölé is vihető. Így jócskán lerövidülhet a fejlődési idő.

A 3 set tárgyat viszonylag sokáig lehet őket hordani, amennyiben megfelelően válogatjuk meg a többi felszerelési tárgyainkat.

[ Szerkesztve ]

(#49603) F-ECT$ válasza Dadan01 (#49586) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán azért mert úgy érzem, hogy ezek az 1-2000 gold körüli összegek érnek valamit. Aztán persze ha utánaszámolok, akkor kiderül, hogy nem... Mondjuk a gatyám lvl58-as és 4m-ért tudnék olyan 10%-kal jobbat venni, tehát lvl60 körül már lehet jó az armor.

Cadal: nehézség váltáskor bukik az NV, tehát inf act 4-en kell összeszedni 5-öt, ha azzal akarod ölni diablot.

Dive ever, work never.

(#49604) Gorneck válasza SzlobiG (#49595) üzenetére


Gorneck
titán

Int vit dönt, mondom amikor én vettem a sajátom, akkor annyiért volt ilyen statokkal (de inkább az olcsóbbat vettem, mert nekem nem ért +20-30 int és némi +vita majdnem dupla árat). Meg kell nézni most mennyi...picit alálőni és várni...

Gorneck#1239

(#49605) SzlobiG válasza Gorneck (#49604) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen átnéztem őket betettem 40 euróra mer ami alatta volt az gyengébb volt. Erre kíváncsi leszek, hogy elviszik-e.:U

(#49606) F-ECT$ válasza Cadal (#49602) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez lehet, hogy lvl60-on is segíthet. Ha a többi cuccod elég jó, akkor 3 beáldozása után még farmolható marad a2, kérdés, hogy a lassabb ölés miatti xp kiesés több-e, mint amit a ruha hoz.

Dive ever, work never.

(#49607) Cadal válasza Franklin (#49592) üzenetére


Cadal
őstag

Ezzel vitatkoznék. Egy ideje farmoljuk inf. ACT 3-at és biztosan állítom, hogy régebben nem volt ennyi alacsony szintű item mint most. ilvl 51 meg ilyenek. Szerintem is belenyúltak a dropba menet közben, csak nem szóltak róla.

#49606) F-ECT$: Paragon lvl-hez szerintem már nem éri meg ezt használni sok az a 3 item. Inkább megyek egy ACT-al tovább jobb cuccban. Ott öbb XP-t adnak a leölt szörnyek is. Viszont a sapkába a ruby ott is ajánlott. :K

[ Szerkesztve ]

(#49608) Gorneck válasza Franklin (#49592) üzenetére


Gorneck
titán

Ha ezt nekem címezted, akkor nem sírok és mint írtam nincs szerencsém semmi egyéb misztikumról nincs szó. Szal ezt mi ihlette igazából nem is értem...de köszi, hogy leírtad és olyan tényeket közöltél mit pl én eddig is tudtam...
A drop meg állítva lett...tisztán látszik mennyi legend + set esett peccs után és most mennyi. A looton meg 2-3 hete eléggé érezni...hogy vmi változott.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49609) KonzolKartel válasza F-ECT$ (#49599) üzenetére

Én 40k dmg-el, 35k hp-val, 1k allressel, 45%chc-vel+8%explosive blast chance-el simán haladok A3-ban. Tank wizard.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#49610) mikromanus válasza Cadal (#49607) üzenetére


mikromanus
veterán

Szélesítették szerintem a szórását a dobott itemek iLvl-jének valamikor. Lehet korábban a drop 80%-a iLvl 58-62 volt, most meg 80% iLvl 55-58 és dobhatnak iLvl 51-eseket is míg korábban csak mondjuk iLvl 55-ig estek. Valamit suttyomban tuti módosítottak. Lehet nem kevesebb a magas szintű item, de veszett sok "pici" is belekeveredik a rare dropba.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49611) Gorneck válasza SzlobiG (#49605) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem lassan de elfogják vinni. Szerencsére a Zuni szett kelendő...
Arra figyelj, hogy a cancel gomb óta szeretik az emberek aládpakolni a cuccaikat. Tegnap pottyant mace este 23kor még 10 milliót ért, reggel 5:40kor már csak 3at. Sztem 8kor már csak 1et... :D

Gorneck#1239

(#49612) SzlobiG válasza Gorneck (#49611) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ha nem megy el euróért akkor beteszem goldért mer cucc kéne a monknak így act 3-ra azért érzem hogy kicsit kevés.:D

(#49613) F-ECT$ válasza KonzolKartel (#49609) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezzel mit szeretnél mondani? Szerintem a 45% chc eléggé végletes, sokkal többet nem nagyon lehet összeszedni beőle :)

Dive ever, work never.

(#49614) SzlobiG válasza SzlobiG (#49612) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyen nincs, most kaptam a mailt 40euróért el is vitték.:D Még sok ilyen essen.

(#49615) mikromanus válasza SzlobiG (#49614) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Mindenki örülne neki. Te azért mert dől a lé, aki megveszi az meg azért mert olcsón megszerzi. Ez amúgy nem 75-100 milla gold körüli tétel volt a vadkapitalista AH-ban? De legalább hamar elment és nem igértek alád ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49616) Gorneck válasza SzlobiG (#49614) üzenetére


Gorneck
titán

Én mondtam, hogy kelendő...sok nem fog...de azé szorítok... :D Abból aszhem 30% még lejön, de baráti ár.

(#49615) mikromanus: Kevés vit miatt sztem annyit nem ért...de csak int + vit szűrőt kellett használni, szal csak nem sikerült rosszul áraznia. :U

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49617) Thrawn válasza Gorneck (#49616) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem 1 euro (Transaction fee) és 15% (Transfer fee) jön le? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49618) mar_tin válasza SzlobiG (#49614) üzenetére


mar_tin
tag

Szerintem alá áraztad. Én 40 millióért vettem olyat amin csak 150 int, 80 vit van, és kevesebb az armor is. 40 Euróból nem kapsz 40 milla aranyat. Már persze, ha vissza akarod forgatni. :)
Amúgy gratula. :C

[ Szerkesztve ]

(#49619) SzlobiG válasza mikromanus (#49615) üzenetére


SzlobiG
félisten

30milláért már van kevesebb int+vittel.

(#49616) Gorneck23 33euró megy a paypalomra én már ennek is örülök.:) Több ilyen gondolom nem fog esni nekem már.:D

(#49618) mar_tin Gondolom aki megvette az vissza forgatja, de én nem akarom veszem ki mer ha elkezdem költögetni akkor abból nem sül ki jó wownál se úgy lett.:D

(#49617) Thrawn Jól tudod.

[ Szerkesztve ]

(#49620) Gorneck válasza Thrawn (#49617) üzenetére


Gorneck
titán

Azért írtam, hogy aszhem. Nem rmahzok, nem akarok paypalt...

Gorneck#1239

(#49621) Kicsimix válasza KonzolKartel (#49609) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én is wiz-el 93-110k dam-al járkálok most 700-800 all res-el .. Ez meg azért jó mert a közeledbe sem érnek és gyors (Archon ezerrel és sok ideig). Egyszemélyes játékban esélytelenek. Coop-ban persze nehezebb...

Szerk..
Kis mod.. A reflect dam párszor beszívat : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#49622) Gorneck válasza SzlobiG (#49619) üzenetére


Gorneck
titán

Akko tényleg 15%+1.

Viszont nem azt kell nézni, hogy 30-ért mit kapni, hanem, hogy hasonló statokkal (int+vit) mennyiért vesztegetnek olyat, mint a tied és picivel alállőni, de nem sokkal.
Enyém 32 volt. Akkor nem volt olcsóbb és a hasonló, mint a tied 45-50m-ért ment.

Gorneck#1239

(#49623) Thrawn válasza Gorneck (#49620) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért? Nem mered rájuk bízni a bankkártyádat? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49624) BaLee válasza Amur (#49589) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem próbáltál más helyről, más gépről belépni az accodra? Nekem akkor lockolták az accom amikor melóhelyről be akartam jelentkezni a battle.net holnapra. Érzékelte a másik ip tartományt és lockolt is.

(#49625) RockHaRD válasza SzlobiG (#49619) üzenetére


RockHaRD
addikt

ilyen armor mellett ez bőven többet ért, mint 40€, de gondolom így is örülsz :D én is azt tenném :))

(#49626) SzlobiG válasza Gorneck (#49622) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem a legolcsóbbra tettem be asszem 30 euró volt az még agyaltam is hogy alá betegyem, de sokkal gyengébb volt mint az enyém. :) Nekem jó ez így kb azonnal elvitték nem kellett várogatnom.

Elég durva gearba van a dokid majdnem ki van a teljes szett. :R

Ilyen szinten simán farmolsz már mindent, nem? Nem érdemes rá állni az ilyen cuccok vadászására azt euróért eladni?

(#49625) G^zC^mp€r Persze hogy örülök majdnem vissza jött a gém ára.:)

[ Szerkesztve ]

(#49627) priti válasza FehérHolló (#49526) üzenetére


priti
addikt

Azt sosem értettem, hogy ennek mi értelme. Most az miért jobb ha nem mittom 4db lvl63 itemet találok, hanem 4+n darabot? (már ha igaz egyáltalán) Max pár fillérrel többet fizet a kovács, de alapvetően én már az extra goldnál vettem észre relatíve még az elején, hogy a világon semmi értelme. Kétszer végigrepültem annó régen hellen a háborún egészen a bossig archon-nal és a másikhoz képest több mint +100% extra gold szerelésben párszázzal kevesebb (!!!) arany hullott, mint extra gold nélküli cuccokban ugyanott, ugyanazon a szakaszon és kétszer repültem végig extrával is és anélkül is, tehát összesen négyszer és semmi különbség nem volt. Kb. akkor lehetett volna több arany az extrával, ha minden kő alá benézek és minden hullát kifosztok, talán, de mivel ezt egyik esetben sem tettem meg, ezért szerintem semmi értelme átöltözni ha ennyire nem látszik a különbség... ezek után gondolom mf-el is ez van.

Rajtam is van mf, mert random azért rákerül az emberre amikor már inf act3-at farmolja, de semmi hasznát nem látom. Én úgy csinálom, amikor farmolok, hogy minden kéket és sárgát felveszek és amikor tele az inv telepor, eladom a kovácsnak és goldban nézem, hogy mi újság van és akármit veszek fel ugyanaz jön ki átlagban a vonatkozó útvonalon, bárki kipróbálhatja, szóval nyasgem. :U

Hardverlesen

(#49628) szallasi007


szallasi007
őstag

De durva! Most adtam egy egy armort 175 euróért :Y
Eddig visszajött a játék ára úgy tűnik :D

Item name Immortal King's Tribal Binding
Time of transaction 11 September 2012 10:42 AM BST
Sale price €175.00
Transaction fee €1.00
Transfer fee €26.10
Applicable taxes €0.00
Your proceeds €147.90

(#49629) Gyuri27 válasza BaLee (#49550) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kevés ideig toltam 300 feletti mf-l. 1.0.3 előtt 2-3 legend esett. Azok is sz@rok.
1.0.4 óta meg semmi. Pedig az mf cuccomra rájött a paragon is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#49630) Agro válasza priti (#49627) üzenetére


Agro
senior tag

hát nekem ezzel kapcsolatban mások a tapasztalataim, de tesztelni még sose teszteltem, mert sose volt gf-es gearem. Paragon óta van viszonyítási alapom. lvl 60 (0)-on egy act 2 run hozott nagyon maximum 400k goldot. Most lvl 60 (17)-en (Followeren is gf gear, meg talán a kesztyüm is ad egy keveset) egy teljes run hozza simán 650-700k-t. Az MF is érződik, mert sokkal gyakrabban portolgatok városba a vendorhoz. Nekem az a taktikám, hogy mindent szétlövök, meg kinyitok. ami iLvL 61-63 és a vendor 700 gold alatt venné meg az megy a kovácsnak kb egy teljes futás alatt össze jön 100 befőtt AH-ban meg kb 5 perc alatt el is adom. Továbbá a nagyobb gold droppokon is érződik. Korábban 1.03-ban 1200-as gold packnál nem láttam sose nagyobbat a földön most meg gyakra hullik 1800-2000-es kupac is

(#49631) SzlobiG válasza szallasi007 (#49628) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az igen, grat. :Y

Na erről beszéltem, hogy fullos gearba simán farmolnám a cuccokat.

(#49632) mikromanus válasza priti (#49627) üzenetére


mikromanus
veterán

Lassú ölési tempónál ez eljátszható,d e ha tucatszám hullanak a látótered szélén már az ellenfelek (na jó, kicsit közelebb, mert seismicet használok) akkro gyorsan potyognak az itemek. Ha minden felveszek akkro túl sok a kör a városba ami megakasztja a lendületet. Mostanában csak sárgákat veszek fel, esetleg pár jobbnak tűnő kéket. A kékek 99,9%-a csak goldért vendornak megy el. A sárgák közt akad használható is. Az ilvl 61-63-ak közt még gyakoribb. Az meg nem mindegy, hogy egységnyi idő alatt 2 vagy 3 esik. Mellesleg édeskevés az esélye a legendarynak, de arra is hat az mf.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49633) cowboy_bebop válasza FehérHolló (#49526) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

A Magic Find nem befolyásolja az iLvl-t.

[ Szerkesztve ]

(#49634) F-ECT$


F-ECT$
titán

2. Skillek

A skillek kapcsán 2 fő gondolatom van. Egyrészt azt látom, hogy nagyon nagy eltérések vannak az egyes classoknál. Vegyük például a dmg növelő passzív skilleket, ilyen a barbárnál a Ruthless. Ez ad chc-t és chd-t, nem is keveset és semmi káros hatása nincs. De a weapons mastert is említhetném, ez is csak buffot ad. Ehhez képest a wiznek a glass cannonja, ami ugyanúgy 15% dmg-t ad, mint a weapons master elvesz 10% armort és all rest. Szerintem az lenne fair, ha már mindenképp büntetni is akar ez skill, hogy ha -10% armor és all rest „ad”, de akkor cserébe 20% dmg-t adjon.

Ez az „adok és büntetek” több helyen is előjön a wiz kapcsán, tipikus példa erre az Energy Armor. Buffolom az armorod, de elveszek 20 AP-t. Miért nem lehet csak simán buffolni az armort?

A pajzsokkal egyébként más gondom is van, ez a második gondolatom ide: akár a storm, akár az ice armor csak akkor ad valamit, ha ütnek. Egy wiz esetén ez pedig már régen rossz (kivéve a „tank” wizt), tehát szerintem a wizek 90%-a az energy-t kénytelenek használni. Itt ismét megemlíteném barbárokat, akiknek a war cry mellett teljesen használható a battle rage is, nincs kötelező választás.

Dive ever, work never.

(#49635) Mr.Csizmás válasza szallasi007 (#49628) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

muti a statjait :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49636) skater86 válasza cowboy_bebop (#49633) üzenetére


skater86
tag

De, ha egységnyi idő alatt 10 rare cucc helyett mondjuk 30 esik (300 % magic find), és pl a 63-as ilvl-re 10 % az esély. Akkor egységnyi idő mellett nem 1 db, hanem 3 db fog esni...logikusan. Így nézve befolyásolja a végeredményt. Persze, ha magára a tárgyra nézzük, akkor nem fog a 10 % , felmenni 30 % -ra...

(#49637) szallasi007 válasza Mr.Csizmás (#49635) üzenetére


szallasi007
őstag

Ő volt az:Armor

De most hogy nézem (nem értek a barbikhoz), szerintem a vevő valamit nagyon benézett rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#49638) Gorneck válasza SzlobiG (#49626) üzenetére


Gorneck
titán

Nem szoktam solozni...csapatban közlekedem az esetek 99%ban.

Tegnap keepen mentem egy kört...kolléga és az egyik csapattárs helyesen szólt be, hogy 1-2-3 perces elit kill blődség. Igazuk volt. Szar az időérzékem, de azon se lepődnék meg, ha 104 előtti lenne ez az emlék. Az unalmas farm miatt kicsit összefolyik minden már... :(
Szal első két pakk 15sec se volt. A 3diknál kinyírtam magam, de ezen már dolgozom...akik velem mennek tudják miért is.

Nekem nem, 6:00-18:00 közt nem vagyok otthon. Este azt az 1-2 órát inkább játékkal töltöm, mint az AH bújásával.
Mivel sem időm sem szerencsém sincs, így nagyon zsét se tudok felcölni ilyen itemek vadászatára, főleg peccs óta nevezel egyre és utána aládpattintják az árat és már bukó is, persze, ha bagóért sikerül BO-ni akkor jól jöhetsz ki belőle.

Farmos loot+vett gold ennyire volt elég...majdnem elégedett vok a karimmal.

(#49623) Thrawn:
- nem akarok pénzt kiszedni a gémből
- lehúzásnak tartom ezt a dupla sarcot
- nem vagyok sehol se jelen ahova ez kell
Simán csak webkarit kéne az acchoz rendelni szó nélkül megtenném.

Gorneck#1239

(#49639) mpierre válasza szallasi007 (#49637) üzenetére


mpierre
veterán

A vita hiányát leszámítva egy tökéletes példány barbinak.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49640) vhunor válasza F-ECT$ (#49634) üzenetére


vhunor
őstag

Hétvégén lett 60 a wizzem, kb. 20 óra volt. Most inferno act 2-3-ban az az érzésem, hogy ez a class valahogy nem kerek.

Nekem is egyből az tűnt fel a barbár után, hogy a jó buffokhoz negatív hatás is társul, a barbárnál nem.

A mozgékonyság (hiánya) a legnagyobb csalódás. A teleport, amellett hogy magas a CD-je, messze gyengébb rúnákkal jön, mint akár a Leap, a Charge, a Sprint.

Archon? A WotB mellett max. egy félmosolyra futja rá.

A signature spellek vicc a Frenzy, Bash, Cleave-hez képest.

Nem tetszik, és bánom, hogy nem dokit csináltam másodiknak.

[ Szerkesztve ]

(#49641) Mr.Csizmás válasza szallasi007 (#49637) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát ez nekem legalább set párban (ha meglenne a +1 set item) úgy érne valamit.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49642) Qru válasza mpierre (#49639) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Am köszi még egyszer a vállvédőt.

Most így fest a karim: [link]

mod:

Lassan act 3 kompatibilis leszek. :)

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#49643) thesound válasza Gorneck (#49638) üzenetére


thesound
őstag

Paypalhoz rendeld a webkártyát

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#49644) F-ECT$ válasza vhunor (#49640) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, egy csomó jó cucc nem működik elég jól inf-en. Mondjuk ha tényleg jön a CC buff, akkor egy kicsit megnő a menekülő képességek száma, bár nem tudom mi helyett fogom majd betenni őket...

mpierre: pont a hiánya miatt érdekes, hogy elment ennyiért.

Dive ever, work never.

(#49645) Thrawn válasza thesound (#49643) üzenetére


Thrawn
félisten

- nem akarok pénzt kiszedni a gémből
- lehúzásnak tartom ezt a dupla sarcot

Nekem elég világos, hogy nem akarja. Érteni nem értek vele egyet, de elfogadom az álláspontját :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49646) Gorneck válasza Thrawn (#49645) üzenetére


Gorneck
titán

"- nem vagyok sehol se jelen ahova ez kell" Ez a legfontosabb! A többi csak plusz megerősítés. Szerencsére ebben a loot is tovább erősít... :D

MSnél simán tudok vásárolni (telóhoz appokat pl), hogy nem kezeli +1 fő a pénzem. Oszt ha vmi nem ok, akkor egyszerre ketten teszik fel a praclijukat így meg max 1.

De ez tényleg off itt erősen...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49647) SLYM válasza vhunor (#49640) üzenetére


SLYM
veterán

nekem kb 25 óra után lett 60-as a witch doktorom pont most: [link] .még nem néztem át az összes skill-t, mert kb tök felesleges, annyira állat ez a karakter. nyomogatom a jobb gombot és ennyi, simán halnak az ellenfelek. eddig asszem talán 3-4x haltam meg összesen, elsőre hellen a butchernél, de ott is csak azért, mert már elszoktam az életital használatától. barbárhoz képest szerintem ez a karakter sokkal jobb, kb 2-300.000 arany volt eddig amennyiért vettem neki cuccokat (bár a fegyvert és az övet a ládából kukáztam, azok kicsit drágábbak) és nem hiszem, hogy ennél még sokkal többet rá kell költeni, hogy végigvigyem infernót kényelmesen. de majd kiderül később

(#49648) Bird


Bird
addikt

Én is osztom azt a véleményt, hogy a drope rate potmétere nagyon csúnyán vissza lett húzva... Amikor kijött a patch 3-4 napig kánaán volt... Utána lassan de biztosan esett a dropok színvonala és ezzel az itemek minősége is. Sokkal- sokkal több a low level item, és a legenderyk is egyre szarabbak, már ha esnek egyáltalán.
Szerintem az RMAH védelmében állítottak a potin.... Elhúzták a mézes madzagot aki ott volt az jól járt, aki nem az majd egy következő patch után bepótol(hat)ja! ;] Addig pedig marad a paragon lvl szintezés és a remény, hogy ma talán majd esik vmi eladható/használható...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49649) Agro válasza SLYM (#49647) üzenetére


Agro
senior tag

szerintem WD még nem solo-zta le infernot, de ne legyen igazam :)

(#49650) SLYM válasza Agro (#49649) üzenetére


SLYM
veterán

akkor lehet, hogy csak én vagyok ennyire jó? ;] :D

1 hét és meglátjuk mire jutok

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.