Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49251) Zan válasza mikromanus (#49242) üzenetére


Zan
aktív tag

Csodás, hogy most már az offical Blizzard Trade ablakot az ecserihez hasonlítod! Gratu!! ^^

Minél jobb, annál jobb!

(#49252) rol33 válasza Gorneck (#49245) üzenetére


rol33
aktív tag

ez nagyon jó... :D sőt teljesen egyet kell értsek veled :C

®

(#49253) mikromanus válasza Zan (#49251) üzenetére


mikromanus
veterán

gratula. Leszűrted a lényeget. Ha trade ablakban üzletelsz akkor figyelj át ne verjenek! Ez alap. Mint írták korábban most már eltelik egy kis idő a módosítások és a nyugtázás közben, így ha átvernek akkor az a te hibád és nem bot (remélhetőleg). Ha gyanus alakokkal üzletelsz akkor figyelj a pénztárcádra és legyél alapos az áru megszemlélése során! Ha nincs egy minimális életrevalóság benned akkor használj AH-t! Ott nem vernek át. Azt kapod amire számítasz.

Igazán enm tudom mire megy a zokogás? Még mindig meglenne ez a bug? Nem? Átvertek? Igen? Nahát...
Ha bármit venni akarsz csak szólj nekem. Bármikor találok neked 20 milláért egy rare ilvl 63-as fegyvert vagy más itemet ami nem ér 20k-t se, de neked akciós. Tuti üzlet. Ha kell, akkor írj PM-et! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49254) Bronco80 válasza Zan (#49251) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Már D2-ben is alaptörvény volt, hogy ne bízz idegenekben soha, a játék tele van hülye kölykökkel (populáris játékok már csak ilyenek). Bannolni scammereket nem fognak, mert a te szavad az övékkel szemben.

(#49255) Sirandrish válasza mikromanus (#49239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennek mi köze bármihez?
Te sem és én sem dolgozom a blizzardnak..
A Blizzard a saját termékébe beletesz egy opciót/lehetőséget amivel te, mint felhasználó(és nem munkatárs) élhetsz...
Igen ám csak ez az opció nem működik megfelelően..és emiatt a kis g*cik téged, vagy engem mint felhasználót átvernek/lehúznak/átkúrnak, tehát kárt okoznak!

És a Blizzard mit csinál? Szarik rá..
Kapsz tőle cserébe még egy opciót (report) amivel szintén élhetsz, csak a gond az hogy arra IS szarik magasról...

Ez semmiképp nem nevezhető fairnek..ha valamivel nem akarnak vagy nem tudnak (kac-kac) foglalkozni akkor azt ne tegyék lehetővé..

mikromanus Te nem fogod fel a lényeget!
Egy új Storm helyett egy régit rakott be a gyerek..ennek a cseréjét nem veszed észre.
Persze..accept előtt megnézhette volna még egyszer de a jóhiszeműsége (mellesleg egyszeri ellenőrzés után) miatt ne bazd már le..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49256) Zeratul


Zeratul
addikt

(#49257) Helmoras válasza Sirandrish (#49255) üzenetére


Helmoras
őstag

finoman megjegyzem a videon szereplő emberként a blizzard kibannolta. ott van a leírásban.

(#49258) Sirandrish válasza Helmoras (#49257) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem kb minden nap vesznek fel goldsellerek..ugyanaz többször is..mindet reportolom mégis visszajönnek..

Mondjuk ebben inkább az érdekelne hogy hogy a picsába találnak rám...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49259) Helmoras válasza Sirandrish (#49258) üzenetére


Helmoras
őstag

Arra én is kiváncsi lennék, mert napi több10 milla pénz forog nálam és engem mégse találnak be.

[ Szerkesztve ]

(#49260) mikromanus válasza Sirandrish (#49255) üzenetére


mikromanus
veterán

Figyelj! Ha ló helyett kutyát adnak el az nem feltétlen jelenti azt, hogy szar a rendszer. Accept előtt nézd meg az ellenértéket. Ha módosít akkor 2 másodperc delyt raktak be amíg az accept nem elérhető. Ha "becsszóra ez egy pajzs" alapon megveszel egy kesztyűt az is a blizz hibája??? NEm cseszem le mert átverték, de ő volt a béna jó eséllyel ha így tettek. Seggfejek mindig is vannak, voltak és lesznek. Felesleges botokat keresni és más felelőst. Nézzél mielőtt kattintasz!. Van egyébként 1.0.4 utáni ilyen trade scam video is?

az első felére:senki se dolgozik a bliznek. A példa arra vonatkozik, hogy ha valahol a munkádért kapsz 10k Ft-ot amit te arra költesz, hogy verőlegények helybenhagyják azt akit utálsz attól még nem a munkaadód lesz a felelős aki a pénzt adta. Van egy lehetőség a játékban. Ha visszaélnek vele és nem úgy használják ahogy kell (programmal csalnak vagy törölgetik/módosítják az ajánlatot) az nem feltétlen a játék hibája. Ráadásul itt valamenynire javítva is lett a hiba...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49261) mpierre válasza mikromanus (#49250) üzenetére


mpierre
veterán

Csak nem kétkezes baltát adtál a törékeny kis luvnya kezébe... :DD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49262) Zan válasza Sirandrish (#49258) üzenetére


Zan
aktív tag

1. Hallottak a mákos fejedről! :)

2. Már-már azt hittem, hogy tényleg én vagyok a f@sz, hogy hagyom magam átb@szni mások szerint, szóval köszi, hogy megértetted, amit irtam! Nem, nem vagyok lúzer, kb. 8 évig használtam a D2-és trade ablakot HIBA NÉLKÜL!! Soha nem vágtak át, figyeltem is, de ott ilyet nem lehetett csinálni!
Itt lehet, tanultam belőle!

Minél jobb, annál jobb!

(#49263) Sirandrish válasza mikromanus (#49260) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszerű...ne engedjék a módosítást..ha esetleg rossz itemet rakna be az illető akkor új trade
Bonyolult? A legkevésbé sem!
Megoldaná a problémát? Mint a huzat!
A Blizz megtudná oldani? Simán!
Ennyi...igenis a Blizz hibája hogy egy olyan rendszert hagy a játékába ami nem működik tökéletesen.

Szerintem nálam nagyobb fejek ülnek a "kerek asztal" körül.
Ha én kitudok találni egy megoldást akkor nekik ne menne? Ugyan már..

És pont ez a lényeg...seggfejek mindig és mindenhol voltak/vannak és persze lesznek is.
De nem kell nekik teret adni..az akarat önmagában kevés.
Hiába akar átbaszni ha nem tud...

"te arra költesz, hogy verőlegények helybenhagyják azt akit utálsz attól még nem a munkaadód lesz a felelős aki a pénzt adta."

Ez a rész csak azért érdekes mert ők hagyták benne a lehetőséget..
És nem tesznek semmit..
Ami még vicces hogy ha egy olyan bugot vaaaaagy ugyebár lehetőséget használsz ki amiből előnyöd származna vagy esetleg a Blizznek kára lenne belőle akkor bannolna..
Kérdem én...MIÉRT? Hát én csak kihasználom a játék adta lehetőségeket..
Ugyanez vonatkozik a BOTokra is..lehet csinálni? Igen! Hát akkor mindenki essen neki..
a Blizz nem bannolhat mert ez csupán egy lehetőség amit én okosan kihasználok..

Zan Mákos? Még ma is csak egy Blacktrone gatya meg egy Perfect emerald recept esett ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49264) mikromanus válasza Zan (#49262) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor csak ellustultál. Sok volt a kihagyás a trade ablakos vadkapitalista módszernél? ;]
Az emberi figyelmetlenség nem programhiba.

Mint ahogy egy progi fura működéséről valaki egyszer megjegyezte: "Ez nem hiba, hanem feature" :DDD

(#49263) Sirandrish
Minden bot és egyéb módszer ami módosítja a programot, vagy gépi rásegítés az bant érdemel (ha lefülelik). Leegyszerüsítve nem ez van bent a felhasználási feltételekben vagy szerződésben amit néha telepítés után nagyvonalúan "acceptálsz"?

edit:
"Egyszerű...ne engedjék a módosítást..ha esetleg rossz itemet rakna be az illető akkor új trade"
Rugalmatlan, körülményes és idegesítő lenne a normál használat is. Módosítás van? Akkor kiszürkül picit az accept gomb. A kedves user ellenőrzi a szajrét. ha nem ellenőrzi az ő hibája. HA accept gomb után módosít a másik fél és az ő acceptje után automatikusan elfogadásra kerül az ajánlat az hiba. Ez volt? Nem? Akkor csak benézte? Hm. Kellemetlen. Mocsok Bliz :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49265) Gorneck válasza rol33 (#49252) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnapi barna elment?

(#49263) Sirandrish: Új vagy régi? Megnézhetem majd?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49266) Zan válasza mikromanus (#49253) üzenetére


Zan
aktív tag

Kedves Mikroemberünk!

Azt hiszem, egy kicsit tele lett az a bizonyos testrészem a csodálatos, már-már világszínvonalú modoroddal! Nem tudom, hogy kinek/minek képzeled magad, de lenne egy ötletem, amit esetleg szívesség gyanánt megtehetnél nekünk:

Vegyél egy 400-500 millás Itemet 30 milláért, vedd fel videóra és nézesd meg egy kedves családtagoddal elmagyarázva neki, hogy miért vagy te a NAGY ász, hogy megkötötték ezt a csodás üzletet! Mindezek után lécci rakd fel a YouTube-ra és oszd meg a világgal (és persze velünk), hogy mindenki vidamkodhasson rajta, hogy mennyire kifinomult meggyőző-képességgel rendelkezel! Köszi!

FLAME OFF részemről!

Minél jobb, annál jobb!

(#49267) Helmoras


Helmoras
őstag

Nálatok is borzalmas lag van?

(#49268) Gorneck válasza Helmoras (#49267) üzenetére


Gorneck
titán

Már elég régóta...

Gorneck#1239

(#49269) rol33 válasza Gorneck (#49265) üzenetére


rol33
aktív tag

sajna még nem...

®

(#49270) mikromanus válasza Zan (#49266) üzenetére


mikromanus
veterán

Kedves SZandi!

Kérlek ne becézd a nevemet!
a "flame off" előtti szöveg finoman szólva bárgyú. Ha ilyen ötleteid vannak, akkor hajrá, fuss neki! Eddigi tapasztalataid alapján hamar milliárdos goldtulajdonos leszel. Nem szállok be ilyen üzletekbe. Nekem a 20 milla nagy pénz. Nem mindenki űzi olyan nagyban az ipart mint te ;)

Köszi
Flame off

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49271) Gorneck válasza rol33 (#49269) üzenetére


Gorneck
titán

:(

Gorneck#1239

(#49272) Sirandrish válasza mikromanus (#49264) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért lenne rugalmatlan? Mert nem lehetne átverni senkit?
Hát borzasztó!

Komolyan nem értem miért veszel a védelmed alá egy rosszul működő rendszert!
Téged nem vernek át? Nem, mert nem használsz tradet..
Több 10 vagy akár több 100ezren viszont igen..
Ők is megvették a játékot és nem várhatják el attól akinek fizettek a termékéért hogy egy "geci"biztos rendszer legyen abba a termékbe?
Dehogyisnem..simán elvárható...megkapják? Neeeeeeem

Hát nehogy már még megveregessük a Blizzard vállát hogy "jól van fiúk...10M+ eladott példány, nem baj ha nem futja belőle egy minőségi trade-re, főleg ha már beleraktátok"..

Érdekes egy hozzáállásod van..
Téged nem zavar az a pár 1000 ember meg le van szarva..
Gratulálok...ilyen mentalitással némi kitartással, még belőled is lehet valaki!

Gorneck23 Nem is akarja eladni...épp azon gondolkodik hogy elég-e ha percenként egyet üt de az 1M DMG :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49273) DjDanee87 válasza Zeratul (#49256) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha megy a játék megfelel, viszont a helyedben azt a fegyvert sürgősen cserélném.

Bemész AHba és kiválasztod mit szeretnél 1 vagy 2 kezes és beírod max buyout-ra hogy 5000 és megveszed a legnagyobb DPSűt. Az biztos sokat dobna a karaktereden, ha szüksées.

(#49274) D1Rect válasza Sirandrish (#49272) üzenetére


D1Rect
félisten

Túlpörögtök már ezen a sztorin.
Meg kell nézni, hogy mire nyomod az acceptet.

Ha mégis lehúznak mert nem figyelsz írsz a supportnak, hogy ez van.

(#49275) Zan válasza Sirandrish (#49263) üzenetére


Zan
aktív tag

Basszus, azzal a gatyával mi tudnám váltani a fegyveremben levő LoH-ot...! Lottózni, vagy Texas Holdem-ezni nem akarsz?:):):)

Minél jobb, annál jobb!

(#49276) Sirandrish válasza D1Rect (#49274) üzenetére


Sirandrish
legenda

Figyi..én nem tradelek..engem nem vernek át de akkor is megértem azokat akiket mégis.
És bosszant is mert egy Blizzard méretű cégnek nem hiszem hogy komoly kihívást jelentene ennek a kiküszöbölése..

Egyébként milyen a GW2? :D

Zan: BlackJack kaparós sorjegyet szoktam venni ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49277) Gorneck válasza Sirandrish (#49272) üzenetére


Gorneck
titán

Közben megnéztem...ár alapján, akkor a régi black esett...kár...

Gorneck#1239

(#49278) mikromanus válasza Sirandrish (#49272) üzenetére


mikromanus
veterán

Pontosan mi a hiba?
- Módosítanak és ha előtte volt accept a másik féltől akkor elfogadásra kerül az üzlet? Ha igen, akkor ez gáz és bug
- accept után módosít a másik fél és másodjára is acceptál utána az első emberke? Akkor figyelmetlenség

Ne térjünk el az alapoktól. Melyik az igaz?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49279) Sirandrish válasza Gorneck (#49277) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogy...az új esett..
Régi már nem tud esni..
Beraktam 6M BID-re 14 BO-ra aztán had szóljon..

mikromanus A lényegen nem változtat..
teret hagynak arra hogy átverjenek...nem kéne..ennyi!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49280) Gorneck válasza Sirandrish (#49279) üzenetére


Gorneck
titán

Megnézném mielőtt elherdálod vmi kukinak... :D Tudod, illet akarok venni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49281) Sirandrish válasza Gorneck (#49280) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tessék:

:R

Ezekkel a statokkal 15M a legolcsóbb...az olcsóbbakból hiányzik a gold find :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49282) Gorneck válasza Sirandrish (#49281) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Nekem sok vitás kell majd, de megnézném az LOH miatt...

Gorneck#1239

(#49283) Zan válasza mikromanus (#49270) üzenetére


Zan
aktív tag

Pff...'nem tudom' kinek van itt fullos gearje, mert nekem nem, az biztos! Ugyan úgy azt sem tudom, ki bújja az AH-t még a munkahelyéről is..:)), mert én nem, az biztos! Azt sem tudom ki érzi azt itt közülünk, hogy egy kicsit nagyobb ember lett(ha már a neve kicsi) attól, hogy World's First Armorja van egy videojátékban; mert én nem, az biztos! ( hogy nagyobbnak érzed magad azt abból következtettem, ahogyan fölényesen, leszarós módon tudsz sokszor megnyilvánulni).

De biztos többet foglalkozom a játékkal...biztos...!

Minél jobb, annál jobb!

(#49284) Zan válasza Sirandrish (#49281) üzenetére


Zan
aktív tag

Ebből van olyan is, amiben van 2 socket?
Amúgy adogatja igy is eléggé:)! Grat!!

Minél jobb, annál jobb!

(#49285) mikromanus válasza Sirandrish (#49279) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem mindegy. Ha rendeltetésszerűen működik akkor azt kapod amit az accept gomb megnyomásakor jóváhagytál. Ha meg se nézed mi az csak le- OK-zol mindent, akkor nincs az a rendszer ami biztosítja hogy ne verjenek át. Mondjuk valami "lámariasztó" opciót berakhatnának esetleg. Például hogy ha be van ez jelölve, akkor minden módosítás után kapsz kis felugró ablakot hogy az ajánlat módosításra került. Mondjuk a trade ablak közepébe, vagy a gombok elé. Olyasmire gondolok mint amikorf kiírja hogy a pakkom "is limited". Az is nagyon idegesít :D

(#49283) Zan
- Az armor csak kirakat az olyanoknak mint te. Már hetek óta nem nyomultam tank szerkóban.
- van aki beleöli a drop értékét a kariba, van aki kiveszi a játékból. opcionális
- Laptopról csak ritkán AH-zok aktívan. Azért az igaz, hogy gyakran bent vagyok hátha valaki ír, vagy felszabadul egy hely egy újabb gagyinak. Senki se ír. Lehet mindenki dolgozik? Vagy lehet mer' tahó vagyok? :DD
- van akit átvernek a saját hibájából és ezért a Blizardot hibáztatja. Ez is opcionális
Amúgy meg elnézést. Ma nagy az arcom... rossz szokás... :B

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49286) Sirandrish válasza Zan (#49284) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem tudom..egy socketeset már láttam..2eset még nem :)

Manus:
"minden módosítás után kapsz kis felugró ablakot hogy az ajánlat módosításra került"

Ez pl szerintem egy teljesen használható dolog lenne és kb 23másodperc kemény munkával meg is tudnák csinálni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49287) radi8tor válasza mpierre (#49249) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az enyémnek 50000 élete van. Csak tudnám minek fejlesztettem fel, ha kivétel nélkül coopban nyomom. :B

⭐ Stella

(#49288) Zan válasza mikromanus (#49285) üzenetére


Zan
aktív tag

Jó, részemről lezártam a vitát. Vannak emberek, akik nem fogják fel, hogy nem csak önnön hibájukból szívhatnak meg dolgokat, vannak, akik felfogják. Hagy idézzek szép, magyar szóval élve: Ez is opcionális.

Sirandrish:

Megelőztél! :R Pontosan ezt akartam írni. Nem lenne nagyobb meló, mint kiszedni azt, hogy minden coop játékba lépéskor feljöjjön az az ablak, hogy a loot nem közös!

Minél jobb, annál jobb!

(#49289) mpierre válasza radi8tor (#49287) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD Na ez az.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#49290) rol33 válasza Sirandrish (#49272) üzenetére


rol33
aktív tag

:D
ja erre gondoltam is, hogy ti miközben ütitek az ellent addig én virágot szedek, s ha már nagyon nem boldogultok, akkor azé odamegyek egy suhintásra, azt fekszik mindenki :DD

®

(#49291) Sirandrish válasza rol33 (#49290) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha legendary virágokat szedsz és adsz belőle akkor részemről rendben :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49292) mikromanus válasza Zan (#49288) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Azért ebben egyetértünk. Keressünk valami lapot ahol csokorba szedve küldik a javaslatokat és küldjük el a bliznek! Hátha berakják a következő patchbe. Nem tűnik nagy melónak és mindenki csak nyerne vele. Végre egy kis egyetértés ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49293) Gorneck válasza Sirandrish (#49291) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#49294) Kephamos


Kephamos
addikt

Ebéd után valaki segíthetne nekem egy kicsit. Enyhén gyengének érzem a karakterem.
más: van valami átfogó írás a statokról, stb-ről?

(#49295) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ma este 9-től beszélgetős stream. Inf act3, esetleg póni.
[link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#49296) Drizzt válasza Kephamos (#49294) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tele van vele a google. ;) A lényeg: igazából 60. szintig túlságosan nem kell aggódni, hogy milyen skilleket használ az ember, de felette nagyon érdemes rákeresni az inferno + act x + kasztod neve + build kifejezésre. Jó eséllyel olyan skilleket találsz ott, amik infernon nagyon sokat segíthetnek. Infernon már 1-2 skill körülbelül kétszer jobbá\rosszabbá teheti a karakteredet. Dex: minden kasztnál dodge százalékot ad meg. Strength: armorhoz adódik hozzá, intelligence: allrest ad, vitality: HP-t ad, szintenként különböző mértékben. Teljesen általános leírást nem nagyon találni szerintem, de kasztspecifikusat megannyit.

I am having fun staying poor.

(#49297) Kephamos válasza Drizzt (#49296) üzenetére


Kephamos
addikt

Aha, közeb utánajártam egy kicsit, kezd tisztulni a kép. :)
Más: megvan az első legendary cucc: ez az. Jól érzem, hogy nem ér egy kalap citromot sem? :DDD

(#49298) danilla válasza Bennyboy (#49295) üzenetére


danilla
őstag

Ha ismételten villogni fog a kép, és nem lehet majd hallani a beszédet a játéktól akkor úgy nem lesz sok értelme.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#49299) Sirandrish válasza Kephamos (#49297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól érzed.. :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49300) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Kezdtem egy WD-t, és kérnék tanácsokat, hogy mi a legjobb skill build neki! :))

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.