Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49851) ProEvoFan válasza Bird (#49849) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"süllyedő hajó"
:F Miről beszélsz?

(#49852) F-ECT$ válasza mpierre (#49808) üzenetére


F-ECT$
titán

közben megválaszolták

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49853) mephi666 válasza Sirandrish (#49850) üzenetére


mephi666
nagyúr

lesz ez még így se ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49854) Bird válasza Sirandrish (#49850) üzenetére


Bird
addikt

Kívánom, hogy főállásban sokáig tudd ezt csinálni és ne csak "alkalmi munka" legyen! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#49855) Sirandrish válasza mephi666 (#49853) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem áll szándékomban életem végéig ebből élni de többre tartom a jóféle magyar forintot mint hogy a e-penisem növeljem néhány számmal amit aztán linkelhetek orrba szájba :DDD

Bird Köszönöm uram :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49856) F-ECT$ válasza Sirandrish (#49846) üzenetére


F-ECT$
titán

a CC skillek teljes hiányán át

1.0.5-ben jön a buff rájuk :)

Dive ever, work never.

(#49857) Jazz válasza Sirandrish (#49834) üzenetére


Jazz
veterán

"Mint ahogy azt is hogy lockolhassam a rajtam lévő cuccokat...
Áá..az túl ésszerű lenne"

Ez is a gold-sink egy fajtája. Nem gondoljátok? ;)

free your mind

(#49858) mephi666 válasza Sirandrish (#49855) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is a pénzt látom benne elsősorban, de én rmah óta járok kb 35-40ezernél, nem pedig 1-2hét után :DDD ...kis kiegészítés a fizetés mellé ezekben a szűk időkben és szórakozok is közben

az a bajom ah-val, hogy olyan mint a drop: vannak jobb napok, amikor tisztára motivált leszek a sorba hulló JÓ cucctól, máskor meg unalmas-monoton, nem esik semmi... ah-ban ugyanez: van hogy óránként jön az email, hogy "eladtál ezt/azt euróért", máskor meg 1 hétig is semmi ...nem lehet stabilan építeni rá, de ilyen szinten is megéri nekem (tudom, hogy nagy számok törvénye szerint előbb-utóbb esni fog valami, amire azt mondom, hogy "100-200eur-ért 5percen belül simán elmegy" ...és így is lesz)

ui: a hét "nagy üzlete" az volt eddig, hogy vettem bid-del egy kesztyűt 380k goldért és eladtam fél nap alatt 5.5eur-ért :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49859) kornel76 válasza Sirandrish (#49855) üzenetére


kornel76
aktív tag

Én meg csak irigykedem itt nagyon :O . Persze én is további sikereket kivánok de esz az irigység.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49861) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Inf. Act IV-ben mi az optimális dmg egy demon hunternek?
Nekem most van 25K dmg-m.

(#49862) Thrawn válasza Cingáriusz (#49861) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyi dmg-vel eljutottál Act4-re? Az szép :D
Mondjuk ha tank DH-d van akkor sima ügy.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49863) Sirandrish válasza F-ECT$ (#49856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, hallottam róluk és kíváncsi is leszek...már csak azt kellene megoldaniuk hogy lehessen a mobokat normálisan tauntolni hogy a gyenge kis DPS herok-tól messze lehessen őket tartani :))

Jazz Őszintén nem értem mire érted amit értesz :DDD

mephi666 A semminél mindenképp több akármennyit is sikerül kiszedned belőle..
1.0.3ban még törekedtem arra hogy a Barbim király legyen, kőkemény és hasonlók..aztán jött a patch...csukott szemmel és fél kézzel lesolozok jelenleg bármit és mondom OK:.akkor irány az RMAH :DD

kornel76 Mindenki sorra kerül...csak ezt tudom mondani..
Nagyon nagy értéket még nekem sem sikerült szereznem..azért voltak itt már néhányan 150+euros eladásokkal..nekem 30euro volt eddig a max...bár szerencsére többször is.
Perpill még én is az igazán jó dropra várok...egyszer csak meg jön :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49864) Mr.Csizmás válasza Cingáriusz (#49861) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

agyonveretni magad a küszöbön pont optimális. :DDD

nekem 41k van, s/s-el 123k, de így is kevésnek érzem magam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49865) vhunor válasza Sirandrish (#49863) üzenetére


vhunor
őstag

Akkor rakjanak be paladin vagy warrior kasztot, mert én még egyszer nem fogok pajzsot a kézbe barbárral. Kiráz a hideg ettől a talpig vasban mászkáló ál-lovag barbártól. Kár volt ezt a két kasztot összemosni. Nálam ez a játék legnagyobb negatívuma.

(#49866) Sirandrish válasza vhunor (#49865) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az majd a kiegbe...bár kétlem hogy paladint hoznának de sose lehet tudni :)
Mellesleg egyelőre tök mindegy..kéne a taunt mindenképp...és jelenleg erre a legalkalmasabb kaszt a barbi.. :K

Bár most így 1.0.4be szinte mindegy...a DPS kasztok is nehezebben halnak, de ha jönne némi kis nehezítés akkor mindenképp örülnék egy működő tauntnak

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49867) Jazz válasza Sirandrish (#49863) üzenetére


Jazz
veterán

Gold kivonás a piacról, különben elértéktelenedne. Ez egy jól bevált gazdasági formula. Az összes eszköz ezt a célt szolgálja.

A sima gold-gold kereskedés utáni 15% is. Miután a tárgy 7x gazdát cserél a játékban (ha csak addig el nem veszik), "eltűnt" a piacról. (105%).
A te esetedben 15M gold került kivonásra.

free your mind

(#49868) Gorneck válasza vhunor (#49865) üzenetére


Gorneck
titán

Én azt se bánom, ha nem raknak bele új kasztot, de kihívás jó lenne kerülne bele, mert a jelenlegi állapotában nincs...

Gorneck#1239

(#49869) kornel76 válasza Sirandrish (#49863) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nagyon remélem , hogy igazad van.Ki kellene szednem a játék meg a laptoty árát belőle, mert azasszony(ide egy házisárkány képet kénne beillesztenem :P) azzal nyaggat h,: "azt mondtad azért veszed meg a gépet, h melóban éjszaka tudjál diablózni és vissza fogja keresni az árát!!!!" mindezt ahányszor meglátja a bejelentkező képernyőt. Utána tőlem aztán lehet bármilyen szar a drop az élvezet lesz a fő cél (igaz eddig is csak az volt).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49870) Cingáriusz válasza Mr.Csizmás (#49864) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem tudok már olyan cuccot venni (ami nem 150millió), amivel érdemben növelni tudnám.

(#49871) Sirandrish válasza Jazz (#49867) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól értem?
Azt akarod mondani hogy azért nem lockolhatom a saját itemeimet magamon, hogy ha véletlenül elbambulok/sietek/családdal dumcsizik és nem figyelek, és eladom az itemem akkor azzal felpezsdül a gazdaság mert ki kerül néhány M a rendszerből?

Szerintem ez butaság...mi az a 15M ahhoz a nem tudom hány száz vagy ezer mlrd-hez ami folyamat csücsül RMAH-ba? Semmi..
Kb naponta 1-3M ilyen kis véletlennek kéne történnie ahhoz hogy észlelhető legyen...bár lehet az is kevés lenne..főleg most hogy a közepes itemeket kb 20K-ért meg lehet venni..

Cingáriusz Linkelj egy karit..úgy többet tudunk segíteni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49872) Agro válasza Cingáriusz (#49870) üzenetére


Agro
senior tag

Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz :F

(#49873) skater86 válasza Sirandrish (#49832) üzenetére


skater86
tag

Láttam nemrég egy 15 millás kesztyűt AH-ban, nem lehet hogy a vendor egyből továbbflippelte? :D

(#49874) Sirandrish válasza skater86 (#49873) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kinézem a kis sunyi mocsokból..sőt..lehet az utolsó 12 itemben is benne volt csak direkt hátrébb pakolta a sorban..
Eeeej a mockosz kisz geci :DDD

kornel76 Nehéz lehet élvezni a játékot ha közbe valaki ostorral csapkodja a hátad :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49875) Mr.Csizmás válasza Cingáriusz (#49870) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is lomizott szarok vannak, meg adományba kapott tűrhetőek, 1-2 dolog volt párszáz ezres max, úgyhogy nem értelek :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49876) Cingáriusz válasza Sirandrish (#49871) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hogy linkeljem, honnan?

(#49877) vhunor válasza Cingáriusz (#49870) üzenetére


vhunor
őstag

Nehezen hiszem el, hogy 150 milliós cuccok kellenek ahhoz, hogy egy DH sebzését 25k-ról akár megduplázzam.

(#49878) Agro válasza Cingáriusz (#49876) üzenetére


Agro
senior tag

bejelentkezel battle neten és linkeled a profilod

(#49879) Cingáriusz válasza vhunor (#49877) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Egy olyan íjjat ami lényegi növekedést hoz, nem tudok venni milliók alatt.
A legtöbb aranyam egyben 1,6millió volt eddig. Én nem tudok 100millákat összekockulni, nincs is hozzá türelmem.

(#49880) Agro válasza Cingáriusz (#49879) üzenetére


Agro
senior tag

25k dps-em utoljára talán egy 800 dps-es hxbowal volt de talán még azzal is több volt. Egy xbow 1000+ dps-el akár 1 sockettel is simán lehet venni 50k-ért is

(#49881) Cingáriusz válasza Agro (#49878) üzenetére


Cingáriusz
őstag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cingarius-2843/hero/2550125

(#49882) Sirandrish válasza Cingáriusz (#49876) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bnetről tudod..de az is elég ha leírod a BattleTageded :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49883) Cingáriusz válasza Agro (#49880) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem egy íjjat vettem, ami leírva elvileg jobb volt, aztán kicseréltem a kezembe lévőveel és leesett a dmg :F

(#49884) Thrawn válasza Cingáriusz (#49881) üzenetére


Thrawn
félisten

Szinte nincs is crited (se ch se dmg), ezekre érdemes lenne áldoznod.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49885) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

(#49886) Cingáriusz válasza Thrawn (#49884) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nekem azt mondták, hogy all resist-re menjek rá. Nem tudom megoldani, hogy minden meglegyen.

(#49887) Sirandrish válasza Cingáriusz (#49881) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok egy DH szakértő de csak így hírtelen!
Bow: 1000+ DPS+ SOcket..socketbe CHD-s kavics már sokat dob rajtad és pár 100K-ból TUTI hogy találsz..
Tegez: Kevesebb Dex viszont magas CHC mindenképp..50-100K-ból tuti megvan
Bal ring: Magasabb DEX valami dps stattal, ias,chc, chd...egy 100DEX+ 25% CHD ring kb megint 50K és szintén dob rajtad..
Jobb ring: szinte semmi nem ad DPS-t rajta..80dex? kevés...50K-ért szintén tudsz dex+chd-s-et venni esetleg vitával rajta..

És a többi cuccodon is nagyon kevés a dex..neked nem kell %life..inkább dex,chc, chd kéne..
Szerintem kb 1-2M-ből meg lehetne duplázni a DPS-ed.. :K

Vegyél fel egy hozzáértő és ráérő DH-t aki segít egy 15-20percet AH-zni..
Ha nincs ilyen és később ráér akkor én is szívesen segítek :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49888) Cingáriusz válasza Sirandrish (#49887) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Jelenleg van 150ezer aranyam, úgyhogy nem nagyon ugrálok.

(#49889) Cingáriusz válasza Sirandrish (#49887) üzenetére


Cingáriusz
őstag

mi az a chd-s kavics?

(#49890) vhunor válasza Cingáriusz (#49888) üzenetére


vhunor
őstag

Este ránézek, úgy rémlik van egy 1000 dps, 60% critdam + socketes 2h crossbowm a ládában, ha még megvan odaadom.

(#49891) Cingáriusz válasza vhunor (#49890) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Köszi :)

(#49892) Gorneck válasza Cingáriusz (#49889) üzenetére


Gorneck
titán

Zöld.

Egyébként a stashben sztem tudok kicsit kotorászni oszt tok adni néhány cumót...ezeknél sztem simán van jobb...
Ha gondolod vegyél fel. Rémlik, hogy akad 1-2 dolog ami neked jó lenne.

Esetleg csak napközben érsz rá, akkor Sirandrish-nak átadom őket, ő meg továbbítja...lehet ezzel kezdjük este, hogy ami neked jó lenne azt félreteszem neked...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#49893) Thrawn válasza Cingáriusz (#49886) üzenetére


Thrawn
félisten

150-180-as allresistem van és elég is mert nem tanknak készültem. Ha elég nagyot sebzel úgysem érnek a közeledbe, hogy számítson.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49894) Sirandrish válasza Cingáriusz (#49889) üzenetére


Sirandrish
legenda

Critical Hit Damege..az Emerald..zöld kavics :)
Nekem is lenne Bow-om Sockettel de a Hunoré jobbnak tűnik úgy hogy azt kérd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49895) kornel76 válasza Sirandrish (#49874) üzenetére


kornel76
aktív tag

:DDD Van fülesem (így nem mindig hallom), a fájdalmat meg jól bírom . :DDD

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49896) Sirandrish válasza kornel76 (#49895) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valld be az első néhány csapás még kifejezetten jól is esik :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49897) Jazz válasza Sirandrish (#49871) üzenetére


Jazz
veterán

De nem csak te vagy így ezzel egyedül....

Így is nagy probléma az itemek, goldok, piaci telítődése, elértéktelenedése. És még nehezebb tenni ellene.
Én csak azt mondom, hogy nem csoda ha nem siet a blizz a "javításával", hisz ez is hozzá tesz ahhoz, hogy itemek kerüljenek ki a forgalomból. D2-ben is, globálisan nézve, mennyi de mennyi értékes tárgy tűnhetett el a cuccolás következtében.

free your mind

(#49898) Agro válasza Cingáriusz (#49885) üzenetére


Agro
senior tag

Engem is felvehetsz. Este fél 8 körül fent leszek. A régi xbowomat meg a kinőtt gönceim oda tudom adni. Van xbow kb +100 dex +100 vit +socket 1120 körüli dps, Tegez +150 dex +150 vit +socket 15%as 6,5%chc, Shoulder +120 körüli dex 60 körüli allres, meg szerintem a régi ringem is megvan még 14-24 dam, 24% chd, socket, 70dex.

Lehet hogy az értékek nem pontosak mert fejböl ment

Depressor#2201

(#49899) kornel76 válasza Sirandrish (#49896) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jaja, megadja az alaphangulatot az Inf pony-level farm bukfencezve elrepülök feelinghez :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#49900) Cyberbeni válasza vhunor (#49890) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Esetleg egy 1250+ dps, ias, ll, 100+ dex, socket xbow nem akad abban a ládában? Persze nem ingyen, de azért baráti áron átvennék valami ilyesmit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.