Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46801) Ren Hoek válasza SSJPeter (#46795) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Elég faja, szép gear!

Szegény szöszi barátnője meg vegyesbolti gear-ben... :D Vegyél neki egy fasza 2h-t 1300 dps körül már láttam 300 inttel 400K körül....Pár intes motyó még rá, és simán lehet akár 6-8K-s dps-e is. Egy int eljegyzési gyűrűt veszel neki, úgyis mindig a házasságról csicsereg, lerí hogy babusgatná a barbár harcizmot. :D Szegény templar labdába se rúghat ... :N

(Egész játékban a legnagyobb dramatik sztori rész a Templar - Enchantres - Barbár szerelmi mellékszál... Amúgy a fő sztori rég felejthető, macskanő Diablo ehhez képest nevetséges teleregény:DDD )

[ Szerkesztve ]

(#46802) Gyuri27 válasza TROG AIR (#46800) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#46803) DjDanee87 válasza TROG AIR (#46800) üzenetére


DjDanee87
addikt

Offhandnél nem inkább a damage számít, mint a stat?

(#46804) sith7 válasza SSJPeter (#46795) üzenetére


sith7
nagyúr

durva cuccaid vannak ...

(#46805) vhunor


vhunor
őstag

Múlt hét péntek reggel elhúztam nyaralni, tegnap jöttem vissza, elég rendesen felborultak a dolgok közben ahogy látom :).

Viszont barátom jóvoltából várt 2 fegyver, így kicsit átgyúrtam a dolgokat, ez lett belőle. 55k dps unbuffed, 75k buffed, 175k WotB.

Az érdekessége, hogy sem LoH, sem lifesteal nincs, hanem a Rend-Revenge kombót használom élettöltésre. Próbálta ezt már más is? Meglepően jól használható.

(#46806) Sirandrish válasza vhunor (#46805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én próbálgattam egy időben de ha kevés a mob akkor fáj :D
Ugyan azért nem használok Cleavet se..ha vannak 100an akkor nem tudsz meghalni mert egyszerre Hit-elsz sok mobot de ha kevesen vannak akkor ajjaj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46807) Sirandrish válasza defi (#46776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azóta már 52...hagyjuk már :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46808) TROG AIR válasza Gyuri27 (#46802) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

" Hát csak egykutya kölyke mindkettő.... :D

(#46803) DjDanee87 : - ez a mojo-damage nekem elég egyelőre ,később akarok stabilabb fegyót,de nem maradt csak 1m goldom, így nem ugrálok... :)

430 pozitív , 0 negatív....

(#46809) vendingo válasza vendingo (#46785) üzenetére


vendingo
veterán

Továbbra is élnek a kérdéseim az előző hsz.-ből :)

Már írták, hogy a fergyót cserélnem kellene de nem tudom, hogy milyen lenne a megfelelő.
Az előző fegyveremen nem volt CHD, akkor mondtátok, hogy vegyek egy CHD-al rendelkezőt, most vettem egy olyat, de most ez se jó.
Kb fél millám lenne új fegyóra. Gondolom ez kevés lesz normálisra.

Hol lenne leginkább érdemes farmolni? Ott ahol simán haladok 1 hit-ből, vagy ott, ahol kicsit nehezebben haladok de nagyobb az esély, hogy jobb cuccot dob? Act1-be megyek, mint kés a vajba, act2 kicsit döcögősebb, de az se para.
Soloba, vagy multiba érdemesebb farmolni?
MF-es felszerelést nem veszek, mert amikor volt, akkor is ugyan olyan gagyi volt a drop.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#46810) Kobe válasza SLYM (#46796) üzenetére


Kobe
veterán

bár haverom nincs PH-n, azért belinkelem. Az ő barbija is elég brutál, főleg a majd 1100 dpses 1 kezes legendaryje, amit 1.04 droprate bug során dobott neki az első napon. Amúgy a legtöbb cuccát találta vagy cserélte, az egész buildre költött kb 30 millát sztem, hihetetlen máker a gyerek.

[ Szerkesztve ]

(#46811) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Elég jó ez az új AH... Elég jó áron lehet cuccokat venni.. :D Tetszik...

Igaz ugyanúgy csemegézni kell, mint előtte, de elég jó áron lehet kifogni cuccokat. :)

A kövek értéke meg eléggé változó, ahogy észrevettem...

Véleményem szubjektív...

(#46812) DjDanee87 válasza vendingo (#46809) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem a DPSe a kicsi a mostani fegyverednek, de amúgy a statokkal nincsen probléma rajta. Csak ugye a fegyver DPSe jobban befolyásolja a kitolt sebzést, mint a statok általában. Tehát egy hasonló 830as DPSű mondjuk csak 120 inttel jobb lenne, mint ez.
Persze minél nagyobb annál drágább, valószínű 500k-ból nem tudnál sokkal jobbat venni, de most megnézni nemtudom, mert épp farmolok 5NV-al.

Az Act1 vs Act2 kérdésedre: Ha a paragon levelre mész jobban megéri a könnyebb Act1, viszont drop reményében jobban jársz szerintem Act2vel. Feltéve ha a döcögős alatt nem azt érted, hogy minden elit packon halsz kétszer és 3 perc mire lemennek, akkor az nem jó :P

(#46810) -=Libria=-: droprate bug ?

[ Szerkesztve ]

(#46813) flash-


flash-
veterán

van arrol valami infó hogy pl adott dxterity az mennyi dps,adott vitality mennyi life?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#46814) vendingo válasza DjDanee87 (#46812) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi a választ.
Kicsit gyűjtögetek még jobb fegyverre.
Act1-be egy elit csapat kb 5-10sec. Act 2-be tovább tart, de nem nagyon izzasztanak meg azok se.

Soloba, vagy multiba érdemesebb farmolni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#46815) Gorneck válasza vendingo (#46814) üzenetére


Gorneck
titán

Mind1, többen könnyebben haladtok...így akár act3 is lehet menni...

Gorneck#1239

(#46816) DjDanee87 válasza flash- (#46813) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ráviszed karakterlapon az egered és kiírja. Dex 1% damage, viszont a vitality változik. Elején 10 life level60on már 35 life 1 Vit.

(#46817) Kobe válasza DjDanee87 (#46812) üzenetére


Kobe
veterán

1.04 első napján gyakorlatilag minden szörnyből legendary esett, nézd meg hány ember linkelt aznap új legendaryt, kb többen mint május óta összesen :) haverom is 1 kör alatt 4-et szedett össze, egyike a rajta levő balta....másik simerős monkját gyakorlatilag 2 kör alatt felszereltük, olyan cuccok estek. Másnap reggel meg kijött a hotfix, ami kijavította, és azóta a régi jó droprate van

(#46818) hackeeeee válasza Kobe (#46817) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hell-en Nekem egy sem pottyant.. :N

Bár, lehet kevés is volt hozzá az ~1h game. Nightmare-en jött egy legendary cucc még 1.03-ban. Vagy csak főként Inferno-n hullottak?

Véleményem szubjektív...

(#46819) #52815360 válasza hackeeeee (#46818) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem infernon sem esett, viszont a rare cuccok hármasával hullottak.

(#46820) mar_tin válasza hackeeeee (#46818) üzenetére


mar_tin
tag

Az első napon játszottam öt órát inf. Act2-3 -on, és egy se pottyant. A legértékesebb egy quiver volt 200 feletti dex, vita -al, az végül is tegnap ment el 2,5m -ért.
Viszont a sima fehér mobokból azóta is gyakrabban hullik sárga mint a patch előtt.

[ Szerkesztve ]

(#46821) whitezo88 válasza vhunor (#46805) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jesszusom hány százmilliót ér ez a gear? elég brutál... bárcsak nekem is lenne több időm meg energiám, kedvem órákat farmolni.

amúgy csapatban tényleg könnyű haladni. egyik nap PUG csapattal Inf A4 elejétől végéig elvittük. Diablon wipeoltunk egyet aztán kiléptek... Cucc viszont nem sok jó esett...

És újabban inkább DHval haladok, nem Barbárral. Szórakoztatóbb úgy és legalább van dps is :) és olcsón ki lehet hozni egész jó "átlag" geart. Egy 960 dpses fegyvert, igaz socket nélkül de sok stattal, IASsal meg Crit hit dmgel a main statok mellett 350k volt. Barbárnak néztem cuccot, de ott milliós tételek már a nem is nagy upgradek...

[ Szerkesztve ]

(#46822) DjDanee87 válasza Kobe (#46817) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem csak mázli, nem hiszek ebben az állítólagos droprate bugban.

Én haverral letoltam 1 full clear Act2-t elejétől, utána Act3at szintén elejétől. Még kis MF is van a nyakláncomban (32%). De se neki se nekem nem esett legendary első nap, pedig eljutottam akkor paragon level5ig. Azóta lvl 10,5 de még mindig várom az elsőt.

1.0.3ban viszont velem is előfordult nem is egyszer, hogy 1 kör alatt (akkor nem is full act2, csak kb a felétől) esett 2 legendary is. Az, hogy többen írták itt is szerintem sokat nem jelent. Én sem írtam soha patch előtt ha esett, pedig volt jó pár. De minek ha 95%uk még a kék itemek szintjét sem ütötte meg. Most meg végre jobbak, és ha valakinek esik az beírja. Én így látom.

(#46823) hackeeeee válasza #52815360 (#46819) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez viszont ismerős... Bár ez normálon is így van... Bár, azért nem ennyire, de alapból szinte csak magic cucc hullik, komolyabb, erősebb ellenfelektől 1, néha 3 rare cucc hullik.

Véleményem szubjektív...

(#46824) shouryuken


shouryuken
senior tag

Akinek BNET accountra ment az RMAH pénze, az egy haver segítségével kihozhatja Paypalra: Ismerős felrak egy itemet annyi pénzért, amennyi a BNET balance-od, te meg megveszed, ezután az ismerős Paypalon visszautalja neked a pénzt.
Első körben én is benéztem 30eu-t gyorsan tisztára is mostunk, persza az 1 eu és a 15% lejön :(

(#46825) ttt1


ttt1
őstag

Én wizardként így állok..

Elite Kills: 15787
world: 11175
Europe: 3423

Lifetime Kills: 279167
world: 12352
Europe: 4234

A top 5 ezerbe benne vagyok:)

(#46826) JSaN válasza TROG AIR (#46800) üzenetére


JSaN
addikt

Szep kis life, acid cloud hasznalhato? En nem tudok vele ervenyesulni.
Na akkor itt az en kis WD-m is :)
ACT 1-2 laza, act 3ban mar figyelni kell rendesen. De haladok ott is soloban.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#46827) proci985 válasza whitezo88 (#46821) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

én publicban végigmentem A4 prime evil misszión... a másik DHnak ugyan sharpshooterrel kevesebb volt a damja, mint nekem anélkül, de a két barbár tank ügyes volt. dia kill pl4ben 10p volt, szóval elég gyorsak voltunk.

DH fegyver meg egy szintig olcsó. a töréspont kb 1-2m környékén van, utánna exponenciálisan nőnek a költségek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46828) Thrawn válasza SSJPeter (#46795) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is a tankok mellett vagyok :D

Progress:

Paragon Level: 9
world: 10544 (dh: 2468)
Europe: 3691 (dh: 841)

Heroscore: 4603
world: 50K+ (dh: 12693)
Europe: 25842 (dh: 3629)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46829) Cyberbeni válasza JSaN (#46826) üzenetére


Cyberbeni
addikt

első rúna használható, ha van loh-ed.

(#46830) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudom, volt már?
Paragon szintek táblázata
Táblázat alján, a teljesítés óraszáma kicsit durva:)

(#46831) Sirandrish válasza ProEvoFan (#46830) üzenetére


Sirandrish
legenda

Holnapra megvan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46832) Gorneck válasza JSaN (#46826) üzenetére


Gorneck
titán

Ha van mellette sok LOH simán oké lehet, csak kellenek mellé PETek...

Kicsit én is finomítottam...

Gorneck#1239

(#46833) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Hülye kérdés lesz, de szerintetek mennyiből lehet kihozni barbárra egy olyan geart, amivel ki lehet vinni infernot? Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#46834) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez az ember tuti nem inferno fokozaton fejleszti magát:

52-es paragon szint

De csak 13k élete van 1.8k damage-el.

Ez a trükkje a fejlődésre:

Monster kills grant +217 experience.

Melee attackers take 2942 damage per hit

Regenerates 646 Life per Second

Reduces damage from melee attacks by 6%.

⭐ Stella

(#46835) Sirandrish válasza m4rk_ (#46833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most 1.0.4be?
Kb 1M ha partyzol :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46836) Cyberbeni válasza Sirandrish (#46835) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha public-ban mész, akkor drágább, mint soloban, mert kompenzálnod kell a 3 halott ember sebzését is.

(#46837) Sirandrish válasza Cyberbeni (#46836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Barátokkal illetve értelmes emberekkel gondoltam..
Én egyszer voltam publicon csak hogy megnézzem...
Szerintem annyi kb bárkinek elég ahhoz hogy rájöjjön hogy halott ötlet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46838) mikromanus


mikromanus
veterán

Mostanában szűkösen potyogott a legendary, erre egy képernyőnyi területre pöttyentett kettőt is. Egyik egy elitből, a másik valami mezei kis skorpióból (vagy alien arctámadó?) :D

Ez vicces is. Szó szerint :D


Ez meg kissé gyengus,d e párszáz k-t talán ér...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46839) AtHoS válasza radi8tor (#46834) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Monster kills grant +217 experience."

Ez most a helm ruby+leoric signet %-os XP növelése előtt számítódik?

Amúgy Sirandrish szakértő nagyon hitetlenkedik ezen állításodat illetően [link]

Meg amúgy egy nájt vagy hell act3 run alatt (már ugye kiindulva abból, hogy infernót ilyen gearben nemigen fog farmolni) mennyi monsztát kaszabolhat le az ember, hogy kijöjjön ennek a monsztánként +217 exp-nek a hatása?

Szerk:

mikromanus
Ez mi a fene a boton? "This wand finds your death humorous"

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#46840) Sirandrish válasza AtHoS (#46839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ebben a részében kételkedem, hanem abba hogy tegnap este 22:30körül linkelték a palit hogy 47es...reggel 7re meg már 52es..(gondolom azóta meg már 55ös)
Nah ezt a részét emésztem nehezen..
Főleg annak tudatában hogy ahogy te is és többen is említették, ebben a gearben nem épp Inferno kompatibilis a gyerek...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46841) mikromanus válasza AtHoS (#46839) üzenetére


mikromanus
veterán

Mikor elhullasz akkor azt hiszem mély hangon kinevet :D

pár effekt

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46842) mar_tin válasza AtHoS (#46839) üzenetére


mar_tin
tag

Próbáltam hell Act3 runt paragon lvl2 -ön, a Destroy ballistae küldetéstől a végéig mentem +23% -os kavics volt a sapkában. Ez kb. 30-35 perc és mindössze 10% -ot fejlődtem. Nem tudom elképzelni, hogy a mobonkénti 217 XP ennyit érne.

Arra tudok gondolni, hogy valahol van egy olyan hely ahol a végtelenségig respawnolnak a mbobok, neki meg csak állnia kell. A life regen, és thorns legalábbis erre utal. Csak kérdés, hogy hol.

[ Szerkesztve ]

(#46843) Sirandrish válasza mikromanus (#46841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen kis aranyos :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46844) AtHoS válasza Sirandrish (#46840) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A diabloprogress-es szintet játékból kilépéskor (Logout) lehet frissíteni (legalábbis az oldal leírása alapján). Szóval a hirtelen 47-ről 52-ben ez erősen belejátszhat, mivel a tegnap esti 47-es linkeléskor, ha nem volt kilépve a játékból, akkor simán már 47 felett járhatott.

mikromanus #46841 :DDD

mar_tin #46842 Azt nem nézted véletlenül, hogy mennyi mobot fektettél meg közben?

read-only mode on the forum

(#46845) radi8tor válasza mar_tin (#46842) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azoknál a jó kis pók spawnoló tornyoknál van ilyen.
Keres egy olyan részt, ahol kettő is van egymás mellett és kész siker.

⭐ Stella

(#46846) vhunor válasza Sirandrish (#46806) üzenetére


vhunor
őstag

Nah, toltam még, megy mint az ágybasz*rás LoH és LS nélkül. Act 3-4-ben is annyira gyorsan halnak az elitek 180k dps alatt, hogy a Rend és a Revenge életben tart. Tetszik ez a build.

Hammer of the Ancientset is kipróbáltam, Kullén critelt háromszor 500k felett, annyit is élt.

(#46847) RockHaRD válasza mikromanus (#46841) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez mondjuk HC-ban lehet, hogy nem lenne olyan vicces ;]

meghalsz mondjuk 500 óra játék után, ez meg kinevet--->monitor, bill, egér kampec ;]

(#46848) mikromanus válasza mar_tin (#46842) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha valorral nem számol, akkor a siegebreaker utáni és a szívpusztítós mapok utáni arreatos részeken ahol veszett sok pókocska van ott jó ha darabszámot nézzük. + esetleg a machine of wartól siegebreakerig egy gyors sprint. Ezt a pár mapot runolná? Amúgy meg lehet bot. Szerintem nonstop megy nála a run. Biztos váltásban játszanak :DDD

edit: machine of wartól azmo lenyomásig kb 1500monstra van ha alapos vagy. Ha gyorsan csak tarolsz akkor lehet csak 1200 múlik ki, de az se rossz. Az negyedmilla XP a killes cuccokból

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46849) JSaN válasza Gorneck (#46832) üzenetére


JSaN
addikt

Nincs egy deka LOH-m se, helyette van kb 1200 life per sec.
Am egyszer ossze johetnenk mi igy Withc Doctorral, megneznem mit tudnanak igy negyen egyut mondjuk act 3ban. :D
Lenne kb 13-15 zombi kutya, 2-3 gargantuan es meg van a barbar helyetesites :P . Hatulrol meg mindenki ahogy nezem mas atkot szorna ezerrel. :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#46850) #48613632


#48613632
törölt tag

Meghótt a bnet, sok a gond ezzel a sz@rral én úgy látom ... :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.