Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47301) Mr.Csizmás válasza sto1911 (#47297) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

office 2010-ben becsíkoztam minden csoportot, nem látszik? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47302) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv.
Főleg act3 farmhoz keresek jól gearelt embereket. Már van egy jó kis csapatom de nem árt ha többen vagyunk. Kék és 60 alatti droppot nem szedjük, gyorsan haladunk stb. Ts szerverünk is van, ha megfelelsz az elvárásoknak akkor kötelező a jelenlét, jobban lehet haladni. Akit érdekel a dolog az adja meg a btagjét és meglesem a felszerelését, esetleg mehetünk egy próba runt. Atomtáp monk vagyok.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#47303) Djuree válasza Bennyboy (#47302) üzenetére


Djuree
félisten

lol?
adj te btaget, hadd nézzük érdemes-e csatlakozni ahhoz az atomtáp monkhoz ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47304) Qru válasza mpierre (#47296) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

+ Gorneck: Köszi a cuccokat, kicsit sikerült csiszolni a monkomon. Per pill így nézek ki: [link]

Nőtt a DPS és a resim, cserébe kicsivel kevesebb a hp de az így is elég egyelőre Act 2-re.

#nincsbennetarcsi

(#47305) Mr.Csizmás válasza Bennyboy (#47302) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

\o

viszont nálam csóróság van, úgyhogy minden dropot lomizok, max megy kiskerbe :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47306) mpierre válasza sto1911 (#47297) üzenetére


mpierre
veterán

Act2-t én az elejétől szoktam. Van néha hogy az első 5 pályán van össz 7 elit pakk..., de azért adják a sárgát.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47307) Mr.Csizmás válasza mpierre (#47306) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

18h után jössz inf3-ra? Xfactor, meg Scholes kellene még

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47308) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Apa kezdődik kezdődik kezdődik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47309) Edge válasza Djuree (#47299) üzenetére


Edge
veterán

Persze hogy megy solo nem írtam hogy nem :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47310) Edge válasza Sirandrish (#47308) üzenetére


Edge
veterán

gz de elárulhatnál pár dolgot, ha nem titok: paragon lvl? mf? thx :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#47311) mpierre válasza Mr.Csizmás (#47307) üzenetére


mpierre
veterán

Ok, leszek.

Edge: A neve alatt olvashatod... :P (Amúgy meg kína egész évi termése a rendelkezésére áll. ;] )

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47312) SSJPeter válasza Edge (#47310) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem máknak hívják, amit szeretnél tudni... :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#47313) sith7 válasza Sirandrish (#47308) üzenetére


sith7
nagyúr

na most fejezd be ... :P ;)

(#47314) mikromanus válasza Sirandrish (#47308) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb hány darab elit killenként esnek neked a legendaryk? Csak mert tudjuk, hogy atomnagy kocka vagy aki sokat runol, de valami kis felmérés jó lenne. Vagy mázlisdög vagy jómunkásember kategória vagy? Nekem kb egy teljes act 3 kipucolás és egy kicsi a második körből volt legutóbb az a mennyiség ami után esett legendary. Az olyan 100-150 elit lehet (25-40 pakk). Ha ennél sűrűbb neked, akkor mázlis napod van.... minden nap :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47315) kopaszqtya válasza Mr.Csizmás (#47307) üzenetére


kopaszqtya
tag

ha beférek lehet jönnék majd én is.

(#47316) Cyberbeni válasza mikromanus (#47314) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem patch óta 2k elitből eddig 2 legendary esett.

(#47317) vendingo


vendingo
veterán

Nekem 5000 elit killből esett 2 legendary + 1 set item.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47318) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nah, majd ha kezdődik az egyetem, akkor végre én is tudok majd játszani :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47319) mikromanus válasza Cyberbeni (#47316) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó, de te act 1, vagy 2-ben nyomulsz és nem tudom mennyi átlag valorral. Mindenesetre az nem túl sűrű. Napi egy azért esik ha sokat ölök Act 3-on. Az meg nem több 200-250 elitnél semmiképp (+22,8* ennyi fehér mob).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47320) Djuree válasza mikromanus (#47314) üzenetére


Djuree
félisten

és mit élveztek ebben? végigszenvedsz egy actot, csak hogy essen valami, mert már élvezet az nincs benne az tuti. ha esik akkor mi van? veszel jobb cuccot belőle, csak hogy megint végigmehess egy acton hogy essen valami megint. és ugyanez előlről megint.
nem tudom, engem ez nem vonz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47321) maross válasza Djuree (#47320) üzenetére


maross
veterán

felmerul a kerdes, hogy d2-ben mi vonzott :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47322) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah. Titok nincs..Paragon LV most 17es..MF-em pont annyi amennyit az ad+ valor.
Hány eltkenként? Nem tudom!
És atomkocka se vagyok..naponta 2 vagy maximum 3 runt megyek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47323) mikromanus válasza Djuree (#47320) üzenetére


mikromanus
veterán

80k DPS mellett igazi tömeggyilkos a barbár (is). Mi ebben a szenvedés? Mondjuk néha idegesítő a molten fallenekkel küzdeni. Kettőt csapok és menekülnek is. Csalogatnak a lángokba az meg ha nem ütök az sebez is szépen. Bosszantó kis fajzatok. Ha szenvedsz akkor ne játszál! Nem azért játszok, hogy szenvdedjek, vagy hogy essen legendary. Pszichopata énem élvezi a tömeges ölés látványát. Persze a para XP és a szajré is jó dolog :DDD

(#47322) Sirandrish
Act 1-4 teljes run napi 2-3? Nemsemmi :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47324) Djuree válasza maross (#47321) üzenetére


Djuree
félisten

hát nemtudom, ott más volt valami, azt nem untam sokadjára sem. ezt igen. lehet csak öregszem :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47325) Mr.Csizmás válasza kopaszqtya (#47315) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tőlem, lényeg hogy 4 ember legyen minél több mf+gf+dps-el, és ne az legyen, hogy kétpercenként kell menni a seprűért és lapátért, mert ronggyá verik valamelyikünket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47326) nightmare13


nightmare13
senior tag

Ha esetleg vannak amúgy hozzám hasonló, gyenge képességű, játékhoz nem nagyon értő személyek, akik infernon szeretnének partyzni, összedobhatnánk egy csipet-csapatot :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47327) P00By válasza nightmare13 (#47326) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha belefér egy olyan ember, aki keveset játszik(este 1-1,5 óra) és közben néha el-el tűnik pár percre, akkor benne lennék :B (Monk ACT I kompatibilis)

[ Szerkesztve ]

(#47328) Sirandrish válasza mikromanus (#47323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak ACT3-at tolok..de majdnem :D

Djuree Pedig a D2-be 1.000szer többet kellett menni 1.000szer rövidebb runokon..ergo...(1000x1000=)1.000.000szor unalmasabb volt mint a D3..
Szóval, jah..öregszel..mert a D2 ennél sokkal monotonabb volt :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47329) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Én este fél 10 körül szoktam fellépni, s ha jó a party, akkor 1-ig hajlandó vagyok nyomatni.
Tank barbárral nyomom, szívesen csatlakoznék én is valami teamhez.

(#47330) shouryuken


shouryuken
senior tag

Van olyan hatékony barbár build ami nem a pörgésre meg a futkosásra épül amúgy?
Szimpatikus a klasszikus hentelős melee játékstílus, de ez a búgócsiga annyira nem :))
Mennyiből lehet most gearelni mondjuk olyan 40k dps-re jó resistekkel?

[ Szerkesztve ]

(#47331) maross válasza shouryuken (#47330) üzenetére


maross
veterán

30millat mondanek igy latatlanba, de ez mar +30% buffal 40k, damages shielddel, egykezessel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47332) nightmare13 válasza P00By (#47327) üzenetére


nightmare13
senior tag

Megbeszélhetünk valamit :) Este alatt mit értesz? :) (Én is ACT 1 Monkkal vagyok :P)

Bár ahogy elnézem, kicsit gyengébb kiadásban, mint te :)

MONK

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47333) mikromanus válasza shouryuken (#47330) üzenetére


mikromanus
veterán

100 millából kijön standard tank buildként is szerintem ennyi DPS ;]

Egyéb buildek ahol nincs ww és a sprint sem, vagy csak opcionális:
- minden tank build: alaptámadás, passzív védők, jó védelmű cuccok. Sebzés a fegyvertől és az erő bónuszoktól függ többnyire. Esetleg kis AS is kellhet. A többi skill változó. Jó ha van menekülő skill és olyan ami valamennyit véd a helyhez kötéstől vagy feartől. (Leap vagy charge, esetleg WotB). Itt hasznos a revenge is. Ha jó a védelem akkor azt is megteheted, hogy leap a tömegbe, pár csapás és ha bekapcsol a revenge, akkor onnan revenge spam amíg van ellen :DDD
- seismic build: kétfegyveres vagy kétkezes fegyveres build, de persze lehet fegyver-pajzs kobóval is nyomni. Alapja ugyanaz a fury töltési módszer mint a ww barbinál. Ha critelsz, akkor kapsz 15 furyt. Mivel sok ellent eltalálsz a seismiccel, így kb folyamatos seismic spam is lehet. Jó crit chance kell hozzá. Opcionális skillek: egy védő passzív, WotB, sprint, esetleg leap
- csak a spuri: ha sok a dps-ed, akkor a Berserker rage fury töltős rúna+sprint forgószeles kombó is elég mindenre. Act 1-2 simán mehet, act 3-on azért eltart egy darabig vagy kellhet segítség. Vagy két fegyveres vagy kétkezes fegyver megoldás tűnik célszerűnek (a kétkezes fegyvernek nagyobb az alap sebzése, így nagyobbat zúznak a forgószelek is. Patch után lehet sok stat és crit/LoH is rajtuk, így nem vesztesz feltétlen ezeken a 2 db fegyver kombóhoz képest.

Biztos van még. Van aki overpowert vagy earthquake-t használ, de azt nem tudom hogy lehet elég gördülékenyen alkalmazni minden helyzetben...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47334) P00By válasza nightmare13 (#47332) üzenetére


P00By
nagyúr

18-22 óra között. Ha még nem zúztam be, akkor adok 2 Fistet, h "kicsit" felpörögjön a pofonok kiosztása :P

(#47335) nightmare13 válasza P00By (#47334) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hmm, akkor a ma sajnos kiesik, 18-21-ig focin vagyok, utána játszok, de biztos nem leszek képes kooperatív módra, mert nem lesz energiám :) Holnap elvileg sötétedés után már jó :) Vegyél fel addig a játékban, az első hsz-ban megtalálod a nevem :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47336) F-ECT$ válasza angelside77 (#47276) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem unbuffed 47k, de az a3 még messze nem kényelmes.

Mondjuk nem cm wiz vagyok, azzal a 40k elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#47337) shouryuken válasza mikromanus (#47333) üzenetére


shouryuken
senior tag

Köszi a válaszokat! (amúgy magas szintű barbárom még nincs, csak tervben van)

(#47338) Franklin


Franklin
addikt

Jönnék én is partizni... vegyen fel, akinek egy monk tank hiányzik. Akár most is tolhatjuk.

Inf Act1-3 kompatibilis vagyok :-)

(#47339) frame>24 válasza Sirandrish (#47322) üzenetére


frame>24
addikt

Érdekes ez. Én sem hordok +MF cuccot. DE:
a wizardban van kb. 100h óra játékidőm eddig. Szinte csak azzal játszottam.
A D3 kiadása óta eleddig 0, aza NULLA, tehát < 1 legendary, vagy set item esett. A karakterem egy ZÉRÓ-Zénó! Valor ide vagy oda.
A 1.0.4. patch után is csináltam 5 valorral vagy 3-4 runt act-1 en át, és sHemmi.

> Lehet az, hogy bugged a karakter és SOSE lesz nála legendary/set drop ??? <

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47340) maross válasza frame>24 (#47339) üzenetére


maross
veterán

Ez ugy van, hogy 100 orankent 3-4 legendary jarna, de neked esett 0, sirandrish-nak meg 10+ :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47341) Dadan01 válasza Bennyboy (#47302) üzenetére


Dadan01
senior tag

Tedd légyszíves közkinccsé a profilod, hadd lássuk azt az atomtáp monkot.

(#47342) whitezo88 válasza frame>24 (#47339) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem két karakterben van 130 körüli "csak", de összesen három nem túl értékes legendary esett, és nulla set. a háromból kettő ugyanaz, mert valamiért egy pakkból kettő ugyanolyan esett ki egyszerre, de csak 100 ezret érők... a legdrágábban eladott cuccom asszem 3M volt.
nem véletlen, hogy nem is vagyok "atomtáp". Szarból nem lehet várat építeni sajnos, bankárkodni AH-n meg nem akarok...

[ Szerkesztve ]

(#47343) shouryuken válasza frame>24 (#47339) üzenetére


shouryuken
senior tag

Nem hinném, hogy a karakterben bármilyen változó tárolná, hogy mennyire szerencsés :)
Egyszerűen csak nincs szerencséd :(
(nekem sincs túl sok)

(#47344) flash-


flash-
veterán

hát basszus ez lol.
péntek óta napi 50x próbáltam nekiseni a gnome-nak,mindig behaltam,most egyszerre haltunk meg,de lényeg hogy megvan!! :D

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#47345) Thrawn válasza flash- (#47344) üzenetére


Thrawn
félisten

Grat! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47346) flash- válasza Thrawn (#47345) üzenetére


flash-
veterán

hála a +10 discipline ruhának,de lehet hogy én lettem ügyesebb,most már bele fogok jönni meg sem állok belialig :DD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#47347) shouryuken válasza flash- (#47344) üzenetére


shouryuken
senior tag

Grat! De milyen gnome? :)

(#47348) pulcsi válasza nightmare13 (#47332) üzenetére


pulcsi
tag

Felvehetlek listbe megyek en is act 1 farmba alltalaban 7-9 ig vagyok

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#47349) vvega30 válasza frame>24 (#47339) üzenetére


vvega30
senior tag

ez úgy működik, hogy mikor lekreálod a karaktert akkor egy blizzes arc (szerintem mindenképp valami kistestű maki fjata, semmiképp nem csimpánz) megnézi a nevet és ha tetszik neki akkor a zöld gombot nyomja ha nem akkor meg a pirosat.
na most az köztudott, hogy a zöld az éretlen, savanyú keserű esetleg büdös is. ez ugye neki sem kell ezért mindig az édesebb piros gombot nyomja. kb így döntődik el, hogy neked életed folyamán fog-e esni értelmes loot vagy nem.
sok noob meg gyűjti az mf-et értelmetlenül:)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#47350) nightmare13 válasza pulcsi (#47348) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nyugodtan felvehetsz :) Minél több ismerős, annál jobb :) Csak nem bántani a karakterem miatt, én a skilljeim megfelelő ütemű nyomásával ölök :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.