Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47751) Cyberbeni válasza Drizzt (#47748) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mire összeszeded az 5 valort, már ott állsz kb diabló előtt.

egyébként meg nem tudom, hogy ti milyen csítet használtok, hogy normál mobokból is esnek legendaryk, meg 14 szint alatt nem kettő esik (Plusz most Barbárral 1,8 szint alatt egy sem esett, pedig elég sok pakkot leöltem)

[ Szerkesztve ]

(#47752) ígyvanferi válasza Drizzt (#47748) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én is ott tartok, de azért az már elég nyögvenyelős. Rakanoth is csak 4.-jére lett meg. Persze miután rájöttem, hogy inkább csapni kell, nem szaladgálni, mert rádteleportál és one hitel.

(#47753) drk88 válasza radi8tor (#47747) üzenetére


drk88
senior tag

nekem amióta átléptem p level 20-t, a sima mobok mínőségibb rare-t dobnak mitn az elitek, patch előtt sokkal balancolt volt a dropp act3-ba...ennyi 50-58-s itemet nem mostanában láttam mint az elmúlt pár napban act3-on...minnél több mf-n lesz annál szarabb az egész XD

Cyberbeni : nekem napi 1-2 esik átlagban, de a mínőségét ne kérdezd :D

[ Szerkesztve ]

(#47754) scott_free válasza SanyiBácsi (#47743) üzenetére


scott_free
senior tag

használj Rend-et Blood Lust-tal, meg Revenge-t Provocation-nel.

ha kell segítség, vegyél fel: Deckard#2486

(#47755) DjDanee87 válasza Cyberbeni (#47751) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is normal mobból esett ma egy (patch óta a 2.)
http://screenshot.xfire.com/s/125204411-4.jpg
ilyen 10k-t érő wizard helm

(#47756) mikromanus


mikromanus
veterán

NO. Kellett hozzá (az utolsó legendarytól számítva) vagy 20-25 milla xp-nyi idő,d e csak esett egy set ring. A fix tulajdonságai nem túl kiemelkedőek, de a változók nem rosszak pluszban (socket, crit dam, meg némi vita)

Már kezdtem aggódni, hogy volt valami ninja nerf tegnap óta :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47757) RockHaRD válasza mikromanus (#47756) üzenetére


RockHaRD
addikt

Natalya's Erection ;]

(#47758) Drizzt válasza Cyberbeni (#47751) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Összesen eddig 2 esett nekem, a legutóbbi legalább 100 órája. Mondjuk annyira nem lep meg, MF-em szinte nulla. Csak az 5 paragon level van, meg followerből valamennyi.

I am having fun staying poor.

(#47759) Thrawn válasza mikromanus (#47756) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha eddig nem voltál százmilliók tulajdonosa majd most leszel. Mázlista :P :)

Cyberbeni: Nekem sima fehér mobból esett két Natalya's is, meg valamelyik nap egy Tal-Rasha öv egy állványról. Első esetben csak 5-ös valorom volt, a másiknál meg 4-5 paragon szintem :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47760) domesz


domesz
aktív tag

Hali!

Sajnos problémám akadt egyszer csak nem engedett be a battle.net-re /email csere után/

Most már itt tartok.

Tehát a jelszó reset sem lehetséges már.

Olvastam itt valahol lefényképezett dobozról ahol látszik a serial.
Ez pontosan hogy is működne?

köszi előre is

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#47761) Alg válasza Drizzt (#47758) üzenetére


Alg
veterán

Nekem mióta elkezdtem nem esett semmi normális... mondjuk nem lep meg, az utóbbi 2-3 hétben alig játszottam ;]

Összesen talán 1 volt ami használható(+1 recept), minden más bevétel craft vagy flipből jött...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#47762) domesz


domesz
aktív tag

Meg is oldódott :) köszönöm magamnak :B

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#47763) thesound


thesound
őstag

60 :))
(#47765) danilla: thx, infernora még gondolni sem merek vele, igaz most öltem le a siegebreaker-t, szal jöhet a végéig még 1-2 paragon level :)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#47764) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok!

Itt a DH-m.
Az a gond, ha hozzámérnek a sárgák, akkor még a "Q" gombot nincs időm megnyomni, egyből kapa. Pl. ha nem tudok a falak közül kislisszanni. Mit kéne változtatni rajta? 1M goldom van. Vagy a skillek nem jók?
Egyáltalán, vélemény róla ezen a szinten?

Pr0kxY

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47765) danilla válasza thesound (#47763) üzenetére


danilla
őstag

Gratula, én nem "mernék" belekezdeni egy HC karakterbe :U

prokxy: Skillek nemjók. Smoke Screen, Shadow Power, Vault, ezek körül valmelyiket, vagy akár mindet használni.

Egyébként 58-as szinten tök korrekt is DH ez :K

radi8tor1: Hell-en ennél nem kell erősebb/több semmiből a DH

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#47766) radi8tor válasza prokxy (#47764) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az az 1600-as armor elég harmatos nekem első ránézésre. Kérdés DH-nak mennyit illik adni ilyen fokozaton.
Első körben én lecserélném a zöld köveket. Az összeset nagyobb zöld kövekre.

⭐ Stella

(#47767) prokxy válasza danilla (#47765) üzenetére


prokxy
veterán

Át is állítottam, kipróbáltam, bele a tömegbe, 3 sárga, 2 kék, rakat sima szörny, túléltem. :)
Köszi szépen, sokkal hatékonyabb! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47768) radi8tor válasza danilla (#47765) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sry, nem görgettem le az aljáig. Azt hittem már inferno-n jár. :B

⭐ Stella

(#47769) sunnymarcell válasza danilla (#47765) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

barbárral roflstomp az egész, életem első barbját HC-ban indítottam és most lvl 51-es asszem (hell act 1 közepe)

(#47764) prokxy: vault mindenképpen trail of cinders. olyan imba, hogy egyszerűen arra nincsen szó. annyi figyelmet érdemel, hogy ne gurulj át 3x reflect dmg-n (nekem sikerült, úgy haltam meg mintha 2 stack desecratoron álltam volna)

rapid fire-t nem szeretem valamiért, én elemental arrowot használnék, de ha már rapid fire, akkor mindenképp high velocity. valahogy nem látom értelmét amúgy.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47770) kopaszqtya válasza Cyberbeni (#47751) üzenetére


kopaszqtya
tag

Nem kell csít full random, nekem már szinte mindenből esett sima mobból, elitből, ládából..
Panaszkodtam a szar drop miatt erre tegnap 2 legendary is esett.
Most már igazán eshetne valami fasza set item is, olyat még nem láttam pottyani :(

[ Szerkesztve ]

(#47771) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

valaki amúgy tudja mi a legnagyobb magyar HC progress? csak act 3 turning the tide-ot láttam eddig, witch doctorral

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47772) radi8tor válasza sunnymarcell (#47771) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nothing.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#47773) Rankerz válasza sunnymarcell (#47771) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én kinyírtam HC diablot infernon linkeltem is ide kb 5 napja

(#47774) radi8tor válasza Rankerz (#47773) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, akkor jól emlékeztem, csak hirtelenjében nem találtam.

⭐ Stella

(#47775) Rankerz válasza radi8tor (#47774) üzenetére


Rankerz
senior tag

[link]

Igaz azóta a HC karakteremet leépítettem és eladtam a goldot, de itt van a kill

(#47776) radi8tor válasza Rankerz (#47775) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HC Diablo-val kerestem azért nem találtam. :)
De emlékeztem, hogy láttam a képet is róla. :C

⭐ Stella

(#47777) sunnymarcell válasza Rankerz (#47775) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ezt nem láttam, vagy csak nem emlékeztem

ez még 1.0.3?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47778) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

sziasztok, végre én is találtam egy jóféle legendary cuccot. mennyit ér kb szerintetek? [link]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#47779) Sirandrish válasza R3ĐßuŁŁ (#47778) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazából ez egy nem túl jó Legendary :(
Mainstat nem jó benne...DPS-e sem elég magas, a CHD is kicsi és még socket sincs benne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47780) R3ĐßuŁŁ válasza Sirandrish (#47779) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

kár. pedig még az életet is egész jól tölti, ezzel a 6% damage átkonvertálással életté :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#47781) Sirandrish válasza R3ĐßuŁŁ (#47780) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..a Life Steal elég fasza benne, főleg ha valakinek nagy a DPS-e

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47782) prokxy válasza sunnymarcell (#47769) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi az instrukciókat.
Mostanában sokat változtatom, h mivel megyek.
A rapid előtt Elemental arrow volt Frost Arrow-val kiegészítve. Az a bajom ezekkel, hogy lassúnak érzem és ezért váltottam vissza rapid fire-ra. A bola shot + chakram nálam egyszerűen nem vált be. Viszont ami nagyon hatásos az a Evasive Fire a Covering Fire rúnával. Hozzá Vault + shadow power, aztán meglátjuk, hogy ma mire jutok vele hosszabb távon.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47783) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy az "átöltözök mf-gearbe mielőtt megölöm az elitet" dolog játszik e még?

Intel & ATI

(#47784) FehérHolló válasza arpi6k (#47783) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem.

Bocs, de. :D
Megnéztem közben a patch note-ot, és mégsem lett az előtte 3 nappal ígért 120 másodperces lineáris beállás. ([link])

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#47785) maross válasza FehérHolló (#47784) üzenetére


maross
veterán

Nem? Patch ota? En vidaman oltozok azota is :D.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47786) akela91 válasza maross (#47785) üzenetére


akela91
addikt

Ha jól tudom, ilyenkor MF 0-zás büntetés van, nem tudom, hogy ki is jelzi ilyenkor detailsba... De ez lehet csak egy rövid ideig volt. Az biztos, hogy nem hatásos jelenleg.

(#47784) FehérHolló: Ez biztos?

(#47787) pulcsi: Amin egyben van CHC és CHD + main stat, az nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#47787) pulcsi


pulcsi
tag

Megneztem hogy mennyit erhet a nyaklancom amin van 40 chd 7.5 chc 148 dex 20 min damage hat a legolcsobb bidre volt 12 milla a fene se gondolta hogy egy ilyen ennyiebe faj kar hogy monkom van

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#47788) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Act I-ben a csonti summonálók végtelenségig summonálnak?

[ Szerkesztve ]

(#47789) mpierre válasza Pekkk (#47788) üzenetére


mpierre
veterán

Passz, de 4 csontit vártam meg tőlük, addig működnek.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47790) mikromanus válasza mpierre (#47789) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem vagy korlátozott, vagy egy idő után nem kapsz rá XP-t már. Passz. Az Act 3-as ostromszörnyek szörnyokádása véges. A feltámasztott fallenek meg nem adnak azt hiszem XP-t.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47791) Thrawn


Thrawn
félisten

Üdv a túlvilágról! Vagy mégsem? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47792) pulcsi válasza Pekkk (#47788) üzenetére


pulcsi
tag

En is probaltam hogy utogetem oket de meguntam sokat kidobott de lassan

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#47793) Pekkk válasza mpierre (#47789) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Lehet a Festering Woods-ban van a kutya elásva az egyik dungeon-ben a gyors para szintezéshez? Rengeteg summoner van ott. Sok thorns, life regen, és hp. Ki kellene próbálni, csak nem tudom, hogy egy idő után leállnak e az idézéssel. Na meg igen, hogy kapunk e xp-t.
A ring miatt gyanús nekem, hogy valami működik. Pick up radius. [link]
Ha működik, csendbe legyetek! :D

[ Szerkesztve ]

(#47794) FehérHolló válasza Thrawn (#47791) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezt még hányszor sütöd el? :P

Skynet is real. It's called Google.

(#47795) mikromanus válasza Pekkk (#47793) üzenetére


mikromanus
veterán

Xp pontok szörnyikre. A siegebreaker az tényleg egy vicc ha igaz :DDD
Best XP Per Hour Places to Farm Paragon Levels in Inferno

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47796) vvega30 válasza Pekkk (#47793) üzenetére


vvega30
senior tag

az egy jó hely, mikor belépsz rögtön csekpontot kapsz. annyi az egész hogy mikor kiirtottál mindent nem teleportálsz haza hanem onnét lépsz ki. mikor visszalogolsz rögtön ott kezdesz nem kell keresgetni sem. csináltam, csak baromi unalmas:(
nem kell megvárni amíg idézgetnek kill és kész:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#47797) oxox


oxox
addikt

lehet volt mar kerdes...puzzle gyuru - mano viszonyarol van valakinek valami tapasztalata?

(#47798) mpierre 3% per hit? ami nem tunik soknak, de ha azt feltetelezi, hogy minten 300-adik utesbol jon egy az nem rossz....trade topicban azt irta egy ph!ajtas, hogy viszont vackokat dob...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#47798) mpierre válasza oxox (#47797) üzenetére


mpierre
veterán

3%

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47799) Rankerz válasza oxox (#47797) üzenetére


Rankerz
senior tag

Puzzle Ring Stats

Very random results on getting the Treasure Goblin to spawn. After 20 goblins I found no real pattern, it took anywhere from 5 minutes to 20 minutes of being hit constantly for one to spawn.
The level of the Treasure Goblin and loot depend on the difficulty you are currently in:
Normal - lvl 13 Goblin
Nightmare - lvl 35 Goblin
Hell - lvl 53 Goblin
Inferno - lvl 61 Goblin

[link]

(#47800) Alg válasza oxox (#47797) üzenetére


Alg
veterán

Minden 33-adik lesz az...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.