Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46951) Sirandrish


Sirandrish
legenda

NAti cipőn kívül esett még 2 legend item ugyanabban a körben..
hetekig semmi aztán egyszerre minden..érdekes.
Mondjuk a 2 legend item összesen nem ér 200K-t de akkor is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46952) sith7 válasza SSJPeter (#46950) üzenetére


sith7
nagyúr

600 m .... az jó ... sima átlagos eladás/megvétel ... aha ... semmi extra ... :W

(#46953) flash- válasza Amur (#46577) üzenetére


flash-
veterán

ezen a diabloprogress oldalon mért nem találom magam a keresőben?mit kell tenni hogy rajta legyek én is?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#46954) SSJPeter válasza sith7 (#46952) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nem pontos összeget mondtam, mert bid-el ment el, de akörül volt.
A legjobb IK armor volt az AH-n, 400+ staokkal, max. közeli armorral.
Ha lenne annyi pénzem nekem is megérné, de ennyi pénze csak 2 fajta embernek lehet.

Vagy botos volt az illető vagy sok eurót csengetett érte, mikor vett rajta aranyat.

(#46957) sith7:

Persze, hogy nem átlag user cucc, egy maximalista vagy nyerészkedő user cucca.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#46955) Cyberbeni válasza flash- (#46953) üzenetére


Cyberbeni
addikt

először is ha ilyet kérdezel, akkor illene egy battletaget is mondani
másodszor meg beírod a battletaget számmal együtt a keresőbe, és utána már csak a névre keresve is megtalálod magad
[link]

@sith7: még nem. egy év múlva már benne lesz a $9.99-es pakkban bármelyik siteon :D

[ Szerkesztve ]

(#46956) Gyuri27 válasza warcat (#46949) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ren Hoek: dögöljek meg ha nem ugyanez járt a fejembe.
Ezt én is siralmasnak találom.

Én csak itthonról (azon belül is egy gépről tolom). Soha nincs egy vasam sem. Nem találok 50-100 millás geareket. Napi 1-3 órát játszom. Nyilván én vagyok a gyanus bóter, rmah rokefeller. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#46957) sith7 válasza SSJPeter (#46954) üzenetére


sith7
nagyúr

De abban megegyezünk, hogy nem átlag user cucca, ugye ? :U

(#46958) Sirandrish válasza sith7 (#46957) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hanem egy átlag botteré...
Mi a különbség? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46959) Alg


Alg
veterán

WTF? :F

Armory jól működik...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#46960) flash- válasza Cyberbeni (#46955) üzenetére


flash-
veterán

nem találtam de mindegy..

más:

át lehet adni pénzt játékon belül?
egy sapimat 5millioért akarnám eladni de bidre állitottam be és 315 ezernél jár.
félek hogy annyiért fog elkelni.
megvenné tőlem valaki 5 millióért?természetesen azonnal visszaadnám a pénzt, a vevőtől meg a cuccot kérném vissza.
jó lenne ha valaki belemenne,mert 3 misiért csak el tudnám adni,és most kellene nagyon a pénz

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#46961) Cyberbeni válasza Alg (#46959) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Talán néha le kéne kapcsolni a botot, mert akkor frissül, amikor kilépsz a játékból

más:
Eddig 11 fajta receptet találtam, ebből 4 a staff of herding, 4 a legsűrűbben található (vállas, sisak, pulcsi, pajzs), és három ami nem értéktelen. a legsűrűbben találhatóakból van 23 darabom összesen. (a két ékszer design, ami van, az is AH-ból lett véve)
Valaki igazán szólhatna blizzardéknak, hogy dobjanak valami értelmes receptet nekem.

@flash-: igen, jobb gomb a képére és trade (ha egy játékon belül vagytok ofc)

[ Szerkesztve ]

(#46962) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Barbikám

Azt hiszem egy darabig én is befejezem a fejlesztéseket!

Szerintem ezzel így ebben a formában már bármi lemegy :K

Vélemény?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46963) SLYM


SLYM
veterán

ezeket a planeket eladni vagy megcsinálni érdemel? van jópár ilyenem amik egész jó pénzt érnek, azért kérdezem

(#46964) SLYM válasza Sirandrish (#46962) üzenetére


SLYM
veterán

gyenge :D

(#46965) Bencus88 válasza Sirandrish (#46962) üzenetére


Bencus88
nagyúr

gagyi ;]

(#46966) Sirandrish válasza Bencus88 (#46965) üzenetére


Sirandrish
legenda

& SLYM!

Ennek örülök..ezek szerint a világ legskillesebb játékosa lehetek mert gagyi cuccokban bármit le tudok solozni ;]

Nem is gondoltam volna magamról...most megnyaltátok az e-penisem végit ;] :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46967) SLYM válasza Sirandrish (#46966) üzenetére


SLYM
veterán

te mondtad, hogy most gyenge lett az infernó, így ez már nem nagy dicsőség ;] :D

amúgymeg komoly kis karakter ;) én még mindig nem érzem erősnek magam a 3. akthoz

[ Szerkesztve ]

(#46968) Bencus88 válasza Sirandrish (#46966) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ma Act4-et toltam le.Azért 5 potit magammal szoktam már vinni. :P

(#46969) sith7 válasza Sirandrish (#46962) üzenetére


sith7
nagyúr

ááá... kizárt dolog, hogy bot legyen a háttérben :N

Vélemény?

hm ... hát ha a kardot nekem adod, akkor egész jó lesz :D ... amúgy grat, brutális a csávó :K

(#46970) mikromanus válasza Sirandrish (#46966) üzenetére


mikromanus
veterán

Nemrossz. Látom kezd kedvelt lenni a seismic slam :D
Így is hatásos? Látom nincs sok crit, így nem "végtelen" a fury forrás. Kis kiegészítésnek elmegy egy kis slam pár arcleverés közt? :DDD

Más: vettem új patch verziós fegyvert a csicskának. Most 9500 DPS-e van. Erre kiváncsi leszek...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46971) thesound


thesound
őstag

Hogyan tudom a key bindingsban a shiftet másra átenni, mert hiába nyomom. Írja hogy nyomjam meg a gombot és semmi (csak a shiftnél van)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#46972) SSJPeter válasza Sirandrish (#46962) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ütős. :K

Let’s go Brandon!

(#46973) Sirandrish válasza SLYM (#46967) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát gyenge is lett! :K
De azért soloba tud vicces lenni gyenge gearben..

sith7 A régit megkaphatod 20M-ért...AH-ba 25be raktam be :P

mikromanus Poén egy skill..
Nekem nincs végtelen furym..én a BR-t is maraduer rage-el használom..
Harcokban viszont így is tudom spammolni mint egy hülye :DD
Igazából hiányzik a Leap mert a wallerek így tudnak szopatni de kell egy kis vérfrissítés, 1-2 halál meg bőven belefér..nem érdekes. :)
Igazából azért használom mert most már van annyi DPS-em hogy érdemben tudom a mobokat csápolni, viszont a frenzy az single target, így kellett egy AOE is, és ez tünt a legfajábbnak :D Jah és fury spórolós runával használom :K

SSJPeter Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46974) warcat válasza SSJPeter (#46954) üzenetére


warcat
veterán

Mókás belegondolni,hogy 600 milliós vételárnál 90 millió csak az AH cut ami eltűnik a semmibe.Jó sokan boldogak lennének,ha lenne ennyiük a karakterük összes cuccára :)

EA: It's in the crate!

(#46975) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.

Véleményetekre lennék kíváncsi a karimmal kapcsolatban. Mit kéne rajta fejleszteni. Jelenleg Inf. Act III-ban vagyok.


Más:

Találkoztatok már esetleg azzal a hibával, hogy beállítom a max. fps értéket 60-ra, de ennek ellenére lényegesen túlszárnyalja azt, és szétpörgeti a vga-t?

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#46976) Tom5


Tom5
addikt

(#46977) sunnymarcell válasza SSJPeter (#46950) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hamarosan dőlni fognak be a set cuccok (ugyebár az 500 elit kill garantált legendary/set), és mivel az IK armor egy elég durva armor, ezért nagy rá a kereslet. ez a funkció miatt, hogy akármikor kiveheted az AH-ból azt fogja szülni hogy egymás alá licitál 4-5 ember. volt olyan hogy feltettem egy cuccot 1,2 milláért, és a végén 750k-ért vitték el.

(#46976) Tom5: nehéz beütni AH-ba?

ha jól emlékszem a haunt az a WD-nek az a skillje, ami dot-ot rak az egyik ellenfélre, és ha meghal az ellenfél, rászáll egy másikra. de lehet hogy csak egy szép effect. nem tudom.
kapásból 70-75 millát mondanék, de nézd meg AH-ban. az a legbiztosabb.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#46978) thesound válasza sunnymarcell (#46977) üzenetére


thesound
őstag

Belinkeled? Hivatalos infot nem láttam. Thx.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#46979) Rankerz válasza Tom5 (#46976) üzenetére


Rankerz
senior tag

(#46980) SLYM válasza SLYM (#46963) üzenetére


SLYM
veterán

up

(#46981) mar_tin válasza sunnymarcell (#46977) üzenetére


mar_tin
tag

Ez nem lett megerősítve, és az 1.04 változás listájában sem szerepel. Szóval én nem vennék rá mérget.

(#46982) mikromanus válasza Sirandrish (#46973) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem ez lett kényelmi skillel (sprint) meg satnya 15% dammal a marauder rúna helyett:
Alap

Kiáltozós üzemi hőmérsékleten:

Ez szerintem közel sem a seismic gyilkos DPSe de egész jó. Ha valami túléli, akkor a rengések tán picit kocogtatják párszor a LoH-ot. Killer Chicken mellettem szerintem őrültebben irt néha mint én :DDD
Yetimódban 171k+ DPS van jelezve...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#46983) Tom5 válasza Rankerz (#46979) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#46984) Sirandrish válasza mikromanus (#46982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem 10K-val kevesebb a DPS-em ennél de ugye nekem több a resim meg a HP-m is.
Egyelőre jó ez így..majd ha úgy van szerzek még némi CHC-t de azért nem kapkodom el :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46985) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

most megnéztem a hivatalos patch guidet, tényleg nem írja

pedig valahonnan emlékeztem rá. akkor mindegy.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#46986) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Act3-hoz kéne kicsit fejlesztenem h kevesebbet haljak. Van még két tárgyam amin nincs all resistance érdemes ezeket lecserélni olyanra, amin van? Esetleg még az egyik fő stat kárára is? (strenght-ből szvsz tudnék veszteséget elszenvedni most amúgy is 25k a sebzésem Barbival)

(#46987) sunnymarcell válasza GeneraL_XTX (#46986) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

25k DPS buffolva vagy buff nélkül?

esetleg egy skillsetet tudnál adni?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#46988) sith7 válasza Sirandrish (#46973) üzenetére


sith7
nagyúr

sose volt még ennyi pénzem :(

(#46989) xavix13


xavix13
senior tag

[link]

Most szereztem az 50es monkomnak a 2kezes mace-t 10.000 aranyért. :DD
Szerintem rohadt jó üzlet volt. Amúgy mennyit érne?

Az 1200as dmg-em fel is ugrott 10k-ra. :Y

Jelenleg Nm Act3-at fejeztem be. Szegény Azmodanra rányomtam egy Seven-Sided Strikeot. Instant kill lett a vége.

A kérdésem az lenne hogy Hellen kell-e majd fegyót cserélnem, vagy elég lesz inf-ig?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#46990) Franklin válasza looser (#46946) üzenetére


Franklin
addikt

Ez is hízik már... amerikai koszt rulz :-)

#Bajtokarpi: Res-t meg LOH-t kéne növelni, mondjuk mindkettőt 800-ig legalább. Két fegyver helyett nekem jobban bejött a fegyver + pajzs, kevesebbet halok. Többi kb. jó.

[ Szerkesztve ]

(#46991) GeneraL_XTX válasza sunnymarcell (#46987) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

buff nélkül

(#46992) sith7 válasza GeneraL_XTX (#46991) üzenetére


sith7
nagyúr

LoH kell neked :K

(#46993) GeneraL_XTX válasza sith7 (#46992) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

kéne, de abban erősen korlátoz az aranymennyiségem, ami nem sok:(

pár százzal meg nem mennék sokra szvsz :( De építő jellegű kritikát, tanácsot szívesen fogadok :R

[ Szerkesztve ]

(#46994) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hmmmm azt hiszem ezzel a droppal nagyobb mázlim volt, mint ha legendary esett volna :D

(#46995) sunnymarcell válasza GeneraL_XTX (#46991) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

tényleg elég kevés az allresed, fel kéne tornázni minimum 750re az összeset buffolva (warcry - impunity 50%-al dobja meg)

relentless-t cseréld le nerves of steelre, kb. 1000-el dobná meg az armorodat.
maniac rúna csak akkor jó ha használsz earthshaket. amúgy meg a sidearm jobb.

a pajzsodnak csak 15% a block chance-je, ha nem drága, cseréld le egy 19-20%-osra.

(#46994) DjDanee87: azta rohadt. az szép :DD

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#46996) Gyuri27 válasza DjDanee87 (#46994) üzenetére


Gyuri27
félisten

Grat. Szép darab. Hol esett?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#46997) DjDanee87 válasza Gyuri27 (#46996) üzenetére


DjDanee87
addikt

Desolate Sandsen sima fehér keselyűből. Még végigtolom ezt a játékot, aztán kiderítem mit érhet. :C

[ Szerkesztve ]

(#46998) sith7 válasza DjDanee87 (#46997) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez bőven RMAH - s cucc , csak ha a magic find - ot nézed, akkor az a maximum, ami lehet rajta , a többi stat meg + feltét :)

(#46999) Franklin válasza DjDanee87 (#46994) üzenetére


Franklin
addikt

40-50 euró körül vannak bent hasonlók, de azokon nincs MF. Szép pénzt fog ez hozni, grat hozzá!

(#47000) userxy


userxy
őstag

Hali !!

Szerintetek act3 act4-hez DH-nak mennyi dps kell ahhoz hogy gördülékenyen lehessen farmolni. HP és res nélkül ! :D

?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.