Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47551) Muton válasza Cyberbeni (#47537) üzenetére


Muton
addikt

köszi, nagy nehezen sikerült, jó megszenvedtem a varázslat levétellel :DD

még egy kérdés: azt kiírja valahol, hogy max mennyi ellenséget öltem meg egyszerre? mert egy 75-ös kiírást láttam már, de volt sok, ahol csata ahol nem figyeltem?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#47552) nightmare13 válasza Neró (#47550) üzenetére


nightmare13
senior tag

Visszamennyé!!!! :DDD

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47553) shouryuken válasza frame>24 (#47539) üzenetére


shouryuken
senior tag

Naja, csak a dh-nak nincs olyan passzív képessége, mint a WD-nek és a Wizardnak, hogy 20% dmg resistance, iszonyat ropi, próbáld csak ki, ha olyan könnyű, nem minden ám a dmg.
DH-val egy pillanatra nézel be valamit és fekszel, míg barbival 5x annyi idő valamit leütni, de akár füvet nyírhatsz mellette.

[ Szerkesztve ]

(#47554) Mr.Csizmás válasza shouryuken (#47553) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

DH tipikusan az, ami reflexekre épít, sokszor tizedmásodperceken múlik egy vault/smoke screen kombón az élet :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47555) shouryuken válasza Mr.Csizmás (#47554) üzenetére


shouryuken
senior tag

:K így van!

(#47556) Cyberbeni válasza frame>24 (#47546) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem tudom te melyik verzióval játszol, de nálam minden classnak vannak OP képességei. vagy ha az archon szerinted nem jó, akkor cluster arrowwal még annyira sem mennél.

@Mr.Csizmás: szerintem ezt inkább feltételes módba kéne rakni, mert van hogy benyomom a smoke screent és 0,2s múlva halott vagyok. meg elugrok vaulttal, amikor még csak gondolkodik azon az ellenfél, hogy lendíti a karját, és ugyanúgy megüt egy képernyővel arrébbról.

[ Szerkesztve ]

(#47557) Bronco80 válasza frame>24 (#47546) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Láttál valaha D2-es Fury Amazont aki könnyedén takarított 8-as throne-t egyedűl, aztán 3-4 másodperc allatt megölte Baal-t Charged Strike-al? Ha az nem volt OP amazon akkor semmi ^^.

[ Szerkesztve ]

(#47558) mikromanus válasza Muton (#47551) üzenetére


mikromanus
veterán

HA sokat aprítasz egyszerre azt kiírja és kapsz is rá bónusz xp-t. Egyébként nem kereshető vissza tudtommal mennyi a "rekordod". A webes felületen az Armorydban csak elite kill és össz kill van (elit karakterekre bontva is).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47559) Franklin válasza Bronco80 (#47557) üzenetére


Franklin
addikt

Én még nem láttam, most megnéztem, hát tényleg nem gyenge :-)

(#47560) mpierre válasza Muton (#47551) üzenetére


mpierre
veterán

Ha "kiemelkedően" sokat gyaksz le egyszerre, akkor írja ki. Aztán többet sose.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47561) Muton


Muton
addikt

thx! akkor sajnos mindig figyelnem kell

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#47562) Gorneck válasza Cyberbeni (#47556) üzenetére


Gorneck
titán

WDnél illet nem tapasztaltam SW nél, de olyat, hogy 1-2 sec mire reagál 1-1 gombra azt rengeteget, mondjuk mostanában ezt ritkábban tapasztalom.

Gorneck#1239

(#47563) Djuree válasza Bronco80 (#47557) üzenetére


Djuree
félisten

a legopabb a static fieldes sorci volt :C mindenki mp-ek alatt halt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47564) mephi666 válasza Djuree (#47563) üzenetére


mephi666
nagyúr

kedvencem volt :B ...1et tettem rá, allskill megnyomta a hatótávot szépen, pár csattintás, majd resist-szaggató frozen orb, esetleg chain lightning és feküdtek a bossok is :K egyedül überdiablo-hoz volt talán kevés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47565) Cyberbeni válasza Gorneck (#47562) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Gondolom a Smoke Screenes olyan volt, hogy nem reagált, de a Vaultnál az elvileg nem hiba (legalábbis nem a Vault hibája, hogy akkor is megütnek, ha amikor igazából hozzád érne, akkor már sokkal arrébb vagy, mint amikor elkezdődött az ütés.)

de még 1.0.2-ben volt olyan hiba, hogy Ghom fingja ellen nem hatott a Smoke Screen, azt nem tudom javították e, mert most nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#47566) frame>24 válasza Cyberbeni (#47556) üzenetére


frame>24
addikt

Megint ez az archon. :W Én is azt kérdem, ugyanazzal játszunk-e? Az archon akkor jó, ha az egekben van a dps-ed, és tömeges helyeken fél másodpercenként ölsz. Elit csapatokkal mi van? Ha meg lejár, kapsz akkora cooldownt, hogy addig lehet teát főzni. Über magas dps-el meg már archon nélkül is elvagyok, és nem kötöttek a spellek sem.

Mindegy, ma szar napom van és ki kellett írnom magamból, de azt a DH-t a még mindig sokat eső quiver-jeivel és hand crossbowjaival gecire unom. (azt a röhej kategória cluster arrowot tényleg ma láttam először leírással)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47567) Mr.Csizmás válasza Cyberbeni (#47565) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

már hat, ki lehet vele rohanni a gázkamrából.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47568) xavix13


xavix13
senior tag

Új Chest Armort akarok venni. Ezt néztem ki magamnak. Ezért mennyit adnátok maximum?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47569) gdevil válasza frame>24 (#47566) üzenetére


gdevil
aktív tag

Nekem is ez a bajom ezzel az archonnal....
A sima szörnyek ellen nem szükséges, az elitek meg a rare-ek ellen meg kevéske...
Még mindig nem találtam meg a megfelelő skill leosztásr infernón ellenük.
Tényleg! Wizardok, ti mikkel "mentek" elitek ellen inf-en?

(#47570) shouryuken válasza xavix13 (#47568) üzenetére


shouryuken
senior tag

Keveset, sehol egy socket :(

(#47571) shouryuken válasza gdevil (#47569) üzenetére


shouryuken
senior tag

DH-kal ;]

(#47572) Mr.Csizmás válasza xavix13 (#47568) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

20ezres tesco akciós kategória, chesten alap legyen a 3soc, vagy 2soc plusz krvajó statok.

(#47571) shouryuken ne gonoszkoggyá' ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47573) JSaN válasza Gorneck (#47562) üzenetére


JSaN
addikt

En meg most kezdem tapasztalni WD-el a par sec keseseket, pl lenyomo a spiritet par szazalekal a halal elott. De kozben megis ki fekszek, mert kesik a dolog. Sokszor idegesito.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#47574) angelside77 válasza gdevil (#47569) üzenetére


angelside77
tag

Lehet, hogy primitív az eljárás, de én simán nyomok egy hidrát magam elé, ahol én vagyok oda meg blizzard-ot és folyamatosan futok, az elitek meg jönnek utánam. 40k dps-el A2-n ez kb. 4-5X és elkopnak az elitek. Valamikor csak a hidra körül futkosok. Egyedül a berántás, meg a bezárás ellen nehéz alkalmazni, de akkor meg diamond skin és lehet lőni őket, majd spuri. A3-ban a 40k dps sztem már kevés, de ott is meg lehet csinálni, csak több hely kell a futáshoz. :)

Nálam ez bevált, A2-ben nagyon ritkán halok. A3 meg inkább coop.

A fő karim egyébként Monk.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#47575) xavix13


xavix13
senior tag

Akkor ha valaki nagyon ráér, és keresne a monkomnak egy használható chestet max 400kért azt nagyon megköszönném. Mert én nem igazán találok. :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47576) angelside77 válasza xavix13 (#47575) üzenetére


angelside77
tag

Nem rossz ez az armor. Dex lehetne rajt több, de jó vitet ad, meg armort, így máson meg tudod ezeket spórolni a dex javára. Az enyém sem sokkal jobb, és nagyon nem is tervezem már lecserélni.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#47577) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Pony landet érdemes farmolni? :F

(#47578) Cyberbeni válasza frame>24 (#47566) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Critical mass mire való akkor? DH-val sem ölsz meg szart sem, ha nincs elég dps-ed.
Tessék, még gear swapra is van ideje a srácnak: [link]
@Pekkk: nem, mert nincs ott több elit, mint bárhol máshol, így meg még talán act4-et is jövedelmezőbb farmolni (mondjuk póniknál gyűjthetsz valort act1-en)
múltkor (1-2 napja) lecraftoltam az infernó staffot, meg bementem barbárral, de kb kidobott pénz volt, mert mostmár nem kihívás (valamelyik patch előtt lehet még az volt, nem tudom)

[ Szerkesztve ]

(#47579) mikromanus válasza frame>24 (#47566) üzenetére


mikromanus
veterán

Critical mass és nincs is cd ha sok a crit. Vagy archonra nem hat?
A tescos wizardomon azért hanyagoltam gyakran mert tetűtassú vagy mikor átalakulsz. Néha ez kifejezetten káros az egészségre ;)

edit: csak 8 másodpercen múlt, hogy ne ismételjem Cyberbenit. Majdnem... Ja meg az az 5 perc is ott van? Hm. Lassú vagyok ma...:DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47580) frame>24 válasza Pekkk (#47541) üzenetére


frame>24
addikt

Amúgy jah, volt 1.0.4 "buff":

Ahelyett, hogy csináltak volna 1-2 használható erős skillt, az eddig is szarokat erősítgették itt-ott. Pl. arcane torrentet meg meteort buffoltak. Előbbi úgy szar, ahogy van, amúgy pedig főleg a meteor hatékony használatához csi-trillió mana(arcane) kell, sok chc% és még több arcane pow. on crit-tel. A signature spellek buffjain nem érzem az előrelépést, kb. semmi hatása.
Még a hydra az, amire azt mondom, hogy volt 1-2 érezhető buff.

Az meg egyenesen vérlázító, hogy a critical mass buildet több lépcsőben immáron teljesen használhatatlanná tették. Ezt az egyet tudta a wiz, hát a földbe nerfelték. <--- ezt írom az azóta keletkezett előző két hsz-re is.

Vagy akkor dmg növelés helyett legalább csökkenthették volna az arcane* cost-ot, vagy a max arcane-t növelhették volna, még ez utóbbi kettőnek lett volna a legnagyobb értelme. Mi az, hogy wiz lvl60-on küzd a manával és cuccok nélkül 2-3at tud ellőni az erősekből?! Kettő-három?!

* Ez is: MI a fasz ez az arcane??! Mana elnevezés nem vót jó?

Áhhhh...tré-tré-tréééé az egész úgy ahogy van.
Leültem.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47581) Gorneck válasza JSaN (#47573) üzenetére


Gorneck
titán

MS vmit segít a dolgon így nem kell sokszor használnom...egy kis mana fröccs, vagy jó kis sh sebzés miatt szoktam, a többit a direbats vagy acid rain elintézi...viszont mikor kéne, akkor nem mindig müxik úgy ahogy kéne...

Gorneck#1239

(#47582) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Wizard kuka, Barbár powa!

(#47583) danilla válasza prehistoric (#47582) üzenetére


danilla
őstag

Az már egyszer biztos, hogy a legkönyebben játszható karakter az a barbár (és a leggazdaságosabb) ;]

Pekkk: :(

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#47584) Pekkk válasza Cyberbeni (#47578) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nem jobb a loot mint a sima aktokban?

danilla: köszi, akkor nem dobok ki 1 misit a botra :R

[ Szerkesztve ]

(#47585) mikromanus válasza danilla (#47583) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem a legkönnyebben játszható (azonos költségkeret mellett), de a legélvezetesebb. A gazdaságosságról nincs infóm, mert azért elég szépen feltápolt karakterem van (az armoryban és a játékban picit eltér, de az in-game cuccok se olcsóbbak)... A kavicsok árából más 5-6 hatvanas szintű karit tesz életképessé infernon :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47586) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Én egyszerű cuccokkal, védelemre specelve a karaktert kényelmesen tudok farmolgatni.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Andiam-2225/hero/16734007
És nem mondanám, hogy sok pénzem/időm fekszik a karakterbe.

(#47587) Cyberbeni válasza frame>24 (#47580) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Amit linkeltem élő streamet, ott teljesen jól működik a critical mass.
Cluster arrow Loaded for bear rúnával 304%+3 vagy 4-szer 100%(összesen max 704%) és attack speed sem gyorsabb a rendesnél, ebből összesen 2-t tudsz egymás után kilőni, vagy megfelelő passzívval 3-at.
Archon Improved archon rúnával 1250% dps és nem használsz hozzá erőforrást, tehát folyamatosan tudod tolni, ráadásul +40% armor és resist is jár mellé.

@Pekkk: Pónilevel ugyanúgy mlvl63, mint act3-4

(#47588) danilla válasza mikromanus (#47585) üzenetére


danilla
őstag

Szvsz, meg pont azonos költségkeret mellett a legkönyebben játszható karakter. :U
(nem rossz, 29m értékű gem :) nem dobsz meg egy kavíiccsal? ;] )

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#47589) mikromanus válasza prehistoric (#47586) üzenetére


mikromanus
veterán

Gyanítom balkezes lehetsz :DDD
Amúgy hol tudsz ezzel farmolgatni? CSak mert a resistje elég közepesnek mondható, armor se kiemelkedő a DPS meg egy átlag tanknak megfelelő (ami act 3-4-re édeskevés, de act 2-n se biztos, hogy veszélyt jelentesz a Zsákosokra). Monduk Life az van dögivel és visszatöltésre hegyezted ki a skillezést is úgy látom...

(#47588) danilla
1-2 akad még tárgyakban és a tatyóban és "foglalat" nélkül is, de olyan vagyok mint a treasure goblinok. Minden csillogó dolgot összeszednek de nem adják ki a mancsukból jószántukból :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47590) gdevil válasza frame>24 (#47580) üzenetére


gdevil
aktív tag

Maximálisan egyetértek.
Arcane torrent lassú, meteor szintén és még célozgatni is kell, hogy betaláljon...
Szerintem a cold meg a lightning skilleket kellett volna buffolni.

(#47591) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Bárhol tudok kényelmesen haladni, hisz minimális az esélye, hogy fekvés lesz belőle.
Enrage csak bossoknál van, így az az idő míg a mob meghal, mellékes. De nem érzem, hogy lassan haladnék.

(#47592) gdevil válasza angelside77 (#47574) üzenetére


gdevil
aktív tag

Ezt már én is próbáltam. Még act1-ben küzdök, de a rare packok szinte mindig lenyomnak 4-5 x.
Hidrát gyorsan otthagyják, a blizzardból gyorsan kijönnek.
Amikor meg újra varázsolom, akkor meg ugye megállok és utolérnek.
Ott meg már kampó. Körbefutkorászni nem tudok, mert még a royal cripts meg cathedral folyosókon vagyok, ott nem nagyon van szabad tér...

[ Szerkesztve ]

(#47593) mikromanus válasza prehistoric (#47591) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 3-4-et próbáltad már? Csak mert ott röpködnek eliteken a milla HP-k és szeretnek mindent tűz )és egyéb forma) tengerbe borítani. Arra meg picit kevés a resisted. A life lehet elég lenne, de ha nem tudsz zúzni eleget akkor azért necces ugyanúgy mint a LoH-nál is. A gyáva moltenes shámánok-fallenek és távolságiak imádnak menekülni. Minden tank kari álma a tűzfolyamban kergetni őket :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47594) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Amúgy: armor 8300 = 73,5% resist 380 = 56% hp 86k hp reg 3100.
Teljesen megfelel a kényelmes haladásra.

Természetesen próbáltam. Act3 részemről kényelmesen járható.

[ Szerkesztve ]

(#47595) Sirandrish válasza prehistoric (#47591) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Enrage csak bossoknál van, így az az idő míg a mob meghal, mellékes"

A farm pont arról szól hogy 1-1 elitpakk lefekszik max 20-30sec alatt, és nem arról hogy imába foglaljuk amiért kivették az enraget mert így akár 10percig is lehet ütni egy pakkot..

Az csak egy dolog hogy nehezen halsz de ha nehezen is ölsz, márpedig 16K DPS-el nehezen ölsz(legalábbis ACT3on tuti de még ACT2 is hosszadalmas lehet) az minden csak nem effektív..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47596) prehistoric válasza Sirandrish (#47595) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Act3-on szólóba 16k dps úgy, hogy folyamatosan tudod ütni, nem kell menekülni, mozogni, csak csapkodni, teljesen hibátlan.

(#47597) Sirandrish válasza prehistoric (#47596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor te nem vagy egy gyenge eresztés mert 1-2 elitpakk még nekem is eltart egy darabig pedig nekem 60K+ DPS-em van és nekem sem igen kell menekülnöm 0,9-1K Allressel meg 10K armorral..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47598) maross válasza prehistoric (#47594) üzenetére


maross
veterán

Nyugodtan bealdozhatsz hp-t egy kis allresistert, sokat nyernel vele. Ujabb 120-180 resist ket-harom cuccbol jelentosen javitana, meg ha le is pattan rolad 10-20k hp. Es a regen miatt ez duplan jo, hisz neked az az optimalis, hogy minel kevesebb hp-d legyen, es azt minel nehezebben ussek le rolad, es par masodperc alatt fullra toltodj.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47599) mikromanus válasza prehistoric (#47594) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy durvább elit pakk lemegy egy yeti idő alatt. Akkor kb tízszeres a sebzésem a tiedhez képest. Normál esetben "csak" ötszörös. Ez azt jelenti, hogy minden ellenfélre 5-10* annyi időt kell rászánnod mint nekem. 8300 armor act 3-4-en nem valami sok melee karakternek. A resist meg kb mutatóba elmegy kategória. Picit jobb mint az "only-blue" buildem, de attól még ugyanúgy kapni fogod az 5-10-20-40k sallereket. Túl sok ér át. Persze tartalékaid azok vannak szépen ;)

Te játszol mert élvezed és nem farmolsz szerintem. Jó is az. Sose változz meg!!! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47600) prehistoric válasza Sirandrish (#47597) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Extra hp esetén valóban hosszabb a harc, nem vita. De alapvetően nem kell percekig csapkodnom őket. Cleave + revenge + enchantress. Ha számokban fejeznénk ki, akkor többre jön ki, mint 16k.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.