Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47651) radi8tor válasza Rankerz (#47650) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem meg rosszul következtettél.
Legutóbb is vettem egy cuccot, ami 100k starton állt.
Ráírtam 500k-t. NEM UGROTT FEL 500k-ra, hanem 100k-n maradt.
24 óra múlva megnyertem 168k-ért, mivel azóta bideltek rá és feljebb ment az ára.

⭐ Stella

(#47652) Mr.Csizmás válasza Sirandrish (#47635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sirandrish hadd kérdezzem meg, hogy mire licitáltál, mert gyanús ez a két összeg nekem (ennyin állt a skorn-om)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47653) thesound


thesound
őstag

Ugyanazt mondjátok. Egyikőtök technikai, a másikótok pszichológiai oldalról közelít.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#47654) Sirandrish válasza Mr.Csizmás (#47652) üzenetére


Sirandrish
legenda

Írtam már..ringre. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47655) Rankerz válasza thesound (#47653) üzenetére


Rankerz
senior tag

Nem igazán. Ő ott ragadt le hogy nem frissíti a bidedet ha jó magasat írsz be. TÉNY

De ez filléres aukciókra igaz csak. Én meg azt nem tartom vitatémának hogy működik a bid only rendszer ilyen setben. De pár tíz millás itemeknél hidd el pár perc /másdoperc és ott villog majd a 10M bid mert meg fogja adni más is, mivel látja hogy van nála nagyobb buyout (nem tud rábidelni ugye eleget üzi)

(#47656) vendingo


vendingo
veterán

Baromira nem értem az AH-t! Több százezret érő cuccokat teszek ki fél illetve töredék áron, de nem kell senkinek.
Gondoltam kirakok cuccokat 1000-től induló biddel de így se kellenek senkinek, pedig AH-n 100-300 ezer alatt nem kapni belőlük.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47657) maross válasza vendingo (#47656) üzenetére


maross
veterán

ilyen "olcso" cuccra kevesebben bidelnek szerintem, inkabb megveszi, csak ne kelljen +masfel napot varnia. Millios, tizmillios tetelnel mar meggondolja az ember...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47658) Cyberbeni válasza vendingo (#47656) üzenetére


Cyberbeni
addikt

100-300k a filléres kategória, abból senki nem vár 36 órát, hogy megvegye a cuccot, hanem buyout szerint rendez és aszerint vásárol is.

(#47659) akela91 válasza vendingo (#47656) üzenetére


akela91
addikt

5M alatt eszembe nem jutna Bidelni. Gyorsan legyen meg BO-ra és mehet a menet.

(#47660) mikromanus válasza Cyberbeni (#47622) üzenetére


mikromanus
veterán

Végül enyhe ösztönzésednek hála befektettem egy újabb sujtóba a csicskának. -40 Int, +100 alap DPS. Így most felment 9500-ról 9800-ra a DPS-e az enchinek :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47661) Kicsimix válasza Franklin (#47633) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ah.. azért ennél többről van szó...

Ugye mindenki aki megbideli az megnöveli a vétel árat.

Tehát ha te rátettél egy tárgyra 10 milliót de más csak kettőt akkor elvileg a licit végéig ha nem jön más akkor te vissza fogsz majd kapni 8 milliót...

Viszont... Mivel te rátettél 10 milliót akkor aki tényleg nagyon akarja elkezdi bidelgetni és csak kapja az üzenetet ,hogy túl kevés. Ezáltal rohamosan elkezd növekedni a vétel ár is akaratlanul... Mivel nem tudják mennyi hiányzik...

Ha csak 2m-t tettél volna rá akkor lehet rádbidelnek még hárman és akkor is csak 3 millión áll a licit. Így ha a végén rányomsz egy 5 misit az utcsó másodpercekben akkor lehet nem 8 milláért vihetted volna el hanem 4,5 ér... És azért az nem mindegy...

Ezért van az ,hogy most már szinte mindeni a végén kattan rá a dolgokra reménykedve ,hogy még viszonylag olcsón meg tudják venni a kiszemelt tárgyat.

...
Nagyon akartam egy kesztyűt és bidre volt rakva (ért vagy 16m-t)... Az utolsó percben elkezdtem bidelni és láttam ,hogy kevés... mondom b+ akkor megint... az is kevés... megint ... Kevés... Elvesztettem a licitet mert hiányzott 500e gold... Láttam a végén hogy 12,5 m ért ment el. Ha én nem nyomom fel az árat akkor a csóka megvehette volna 9 milláért.. Utána csak azért is elfogott a káröröm kicsit : ) -3 milla neki... Csak mert az utcsó percben próbálkoztam... Nesze legalább ez ha már nem tudtam megvenni .. Ez a bosszú... : )))

Okosan kell...

Sokan tudják már és inkább kivárják a végét és addig nem tesznek rá semmit... Így nem növelik a vétel árat... Akkor hirtelen rátesznek egy valamivel nagyobb összeget és viszik olcsóbban... Kockázat van benne... Ha keveset raksz. Át kell gondolni mennyit is ér neked.... Mennyire akarod.. Lehet, hogy összejön olcsóbban és nagyon jó vételt csináltál.

Szerintem...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#47662) Kicsimix válasza Edge (#47627) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem rossz felállás... Én kicsit máshogy nyomom és cm nélkül egy picit erősebb karival :)

De teljesen jó build lehet egyébként... Lehet majd meglesek egy ilyen cm-t is.
:K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#47663) mikromanus válasza mikromanus (#47660) üzenetére


mikromanus
veterán

Amu csere -> 10400 DPS
Muhhahaha!!! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47664) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ez a gyerek hogy rákba fejlődik ennyire és miért rejtegeti a cuccait?
[link]

radi8thor1: amúgy nem csámcsognak rajta mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#47665) radi8tor válasza Pekkk (#47664) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom pont az ilyen oldalak miatt. Nem akarja, hogy mindenki rajta csámcsogjon.

SSJPeter: Játékból való kilépés előtt berakod a hátizsákodba. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#47666) SSJPeter válasza Pekkk (#47664) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hmm, hogyan lehet rejtegetni a cuccokat?
Minden kilogolás előtt leszedi magáról? :F

(#47665) radi8tor1:

Thx, amikor végiggondoltam, már nekem is ez volt a sejtésem. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#47667) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a tegnapi nagy táblázatból csináltam egy egylapos quick helpet, hogy ne kelljen a 8 oldalt lapozni a lomizós kétpercesen állva.

main stat + fontos izék vannak egy lapra sűrítve.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47668) oxox válasza Pekkk (#47664) üzenetére


oxox
addikt

bot

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#47669) Sirandrish válasza mikromanus (#47663) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyit költöttél már arra a csirára? 50M?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47670) Alg válasza Mr.Csizmás (#47667) üzenetére


Alg
veterán

main stat összesítésnél szerintem fel van cserélve a two-handed és a doal wield érték (a DW-nek kellene magasabbnak lennie)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#47671) mikromanus válasza Sirandrish (#47669) üzenetére


mikromanus
veterán

Váltásokban megy rá a cucc. Összesen sok, de a lomokat amik visszajönnek kis haszonnal el tudom adni :D
A mostaniból az amu egymisi volt, a sujtó 4,5 milla. Ja, meg az amuba belegyömöszöltem egy böszme nagy (+50 int) sárga kavicsot. Magatalálós volt minden alapanyag, de így is volt némi gyártási költsége. Gyűrűkben volt még 2 db star topaz. Az "olcsó". A follower special pár száz k lehetett, de nincs sok esély jobbra. A gyűrűk 1-2 millásak azt hiszem. 10 milla max összesen az egész. Olcsó a csicska. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47672) KonzolKartel

Ezt írta most a blizzard:

As the answer you entered is indeed jibberish, you will need to nominate a new secret question and answer, both of which must be different to the previous ones. Please choose from the list below:

- What was your childhood nickname?
- What was the last name of your first boss?
- What was the name of the boy/girl you had your second kiss with?
- What was the name of your second pet?
- Who was your childhood hero?
- What was the last name of your favorite teacher?
- When you were young, what did you want to be when you grew up?
- If you could change your name, what would it be?

The answer to the question does not necessarily have to be the right one, but can be an answer that only you will know.

Please note that your account secret answer is the security key to your account. We therefore recommend that you do not share it and remain the only person to know it. Please therefore make sure that the answer cannot be guessed while it is still easy for you to remember it. As account security is the sole responsibility of the account holder, we need to make sure you secure your account in order to prevent any risks to the integrity of your account.

Please reply with the following information in the form of a text document file (e.g. a Notepad or Word document), as an attachment to your reply:

- Battle.net Account Name: The current account name (email address) you are using to login.
- NEW Battle.net Secret Question and Answer
- Name: The full name that the account was created with

For security reasons, we ask that you do not write your account details in the main body of your ticket reply.

We will also require:

- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license

As soon as we have received this information, we will process your request.

We invite you to visit our official Blizzard Customer Support Videos, where you will be able to find troubleshooting solutions to the most common issues such as account security:

<http://www.youtube.com/user/BlizzardTutorial>

Please note that our videos only have English voiceover. However, subtitles are available in all of our supported languages. To change subtitles, mouse over the 'CC' icon below the video and select the language of your choice.

If you have any other issues or questions, don't heistate to let us know! Take care and have a great day!

Valaki segítsen, mert én ehhez már kevés vagyok:D. :R

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#47673) Sirandrish válasza mikromanus (#47671) üzenetére


Sirandrish
legenda

10M???
Te hüle vagy?:DDD
Nekem 6K körüli DPS-e van de nincs 100K-ban :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47674) mikromanus válasza KonzolKartel (#47672) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt mondja, hogy ellenőrizd a címet ahova a választ küldöd, hogy biztosan az adathalász e-mail címükre érkezzenek a belépési információid (a helyes cím lenyulunkmindent@bartel.net). :DDD

(#47673) Sirandrish
Ja ez az:
100k cucc -> 6k dam = Szakadt Csöves 1.0 verzió
10 milla -> 10,4k dam = "ha csúnyán nézel rám, akkor küldöm a Szöszit" verzió :DDD

Trabantot akarsz egy Jaguárhoz hasonlítani??? :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47675) Bird válasza Pekkk (#47664) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon egyszerű, hogy hogy fejlődik ilyen gyorsan és agresszíven.....61% a bonus experience nála..... :) Ehhez kell egy socketes setes sisak egy bazi nagy piros kavicsal és még 2 tárgy a settből (Cains memory). Meg aztán gondolom nem 1 órácskát játszik naponta. :D

Bár Ő még a 3-ik helyen áll(t) :D :D Dakkon a turbo

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#47676) Sirandrish válasza mikromanus (#47674) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..ez nem az.
Ez az:
100k cucc -> 6k dam = Szarok bele mindenkit kettévágok..
10 milla -> 10,4k dam = túl sok a pénzem de fosok a moboktól..ŐT ÜSSÉTEK HAGGYATTOOOOOK

;]

Oroszlánszívű Richardot akarod egy pelyhes szőrű nyufihoz hasonlítani??? :Y

Nah erre varjál gombot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47677) mikromanus válasza Bird (#47675) üzenetére


mikromanus
veterán

+1 vagy 2 db leoric gyűrű. Satnya 40-60% extra xp.

(#47676) Sirandrish
100k cucc -> 6k dam = "Sóher vagyok és igénytelen. A svábok és a skótok is kiutáltak emiatt"
10 milla -> 10,4k dam = "Ha már lehet miért ne"

De igaz. Inkább egy gyűrű 18 milláért. Sokkal jobban megéri. Ja, hogy annyiért se lett meg? ;]

editedit: ez csak a hegyesfulő mázlis manóra vonatkozik akinek naponta esnek a tízmillás itemek és guberaruhába kényszeríti a támogató csajszit...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47678) mpierre válasza Sirandrish (#47676) üzenetére


mpierre
veterán

+ mikromanus: És melyikőtöknek van meg a puncsolj be a fő gonoszoknak acsi?

radi8tor1: És hogy a pi...ba csináltad? Egy szál fa...ig vetköztem, de a barb akkor se húzott be egyiknek se.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47679) Mr.Csizmás válasza mpierre (#47678) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47680) radi8tor válasza mpierre (#47678) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kérdeztél, de megvan. ;)

⭐ Stella

(#47681) mikromanus válasza mpierre (#47678) üzenetére


mikromanus
veterán

Az csak a rutinosoknál jelenik meg opcióként. Nem véletlen, hogy te tudsz róla. Gyorsteszt: ha meg tudod nyalni a bal szemöldöködet, akkor emiatt jelent meg nálad ez az achi. Innen sima ügy a teljesítése :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47682) Sirandrish válasza mikromanus (#47677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igénytelen?
Erre nem mondok semmit..
És igen..inkább 18M-et egy Ringre amit használok(25öt is adtam volna érte) mint akár 4gold egy segítőre amit soha nem használok.
Szerencsére nekem nincs rá szükségem ;]
world first armor és egy csöves 20forintos segítő mögé bújsz..büszke lehetsz :P

mpierre acsi? az az a dolog amit talán kétszer jobban telibesz*rok mint a segítő?
Ha az akkor nem, nincs meg..csak az van meg amit a játék ajándékba ad :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47683) Mr.Csizmás válasza Sirandrish (#47682) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47684) mikromanus válasza Sirandrish (#47682) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem sincs rá szükségem, de ha már van és keret is van rá, akkor miért hagynám hogy kéregetőnek nézzék a városokban az öltözete alapján?
20 millát meg sose adtam itemért és nem is fogok. Van elég baromság amire el lehet verni bármit, de egy darab kétes értékű itemre nem adnék ennyit. Bár te a mázliddal gondban lehetsz. Ez már betegesen sok suskát hoz neked ;)

edit: nem tank buildben és world first armorral játszok. Azt csak kilépéskor cserélem le, hogy könnyebben találjanak (látszólagos) fogást a felületes fórumozók :O :DDD

(#47685) Cyberbeni
Hm. Akkor lehet ezért vett cak egyet 300 milláért a gyanusgyerek ameddig nem csupaszította le kilépésenként a karakterét?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47685) Cyberbeni válasza mpierre (#47678) üzenetére


Cyberbeni
addikt

keress vissza kicsit, tegnap írtam mi kell hozzá

@mikromanus: azért megnézném milyen képet vágsz, amikor nem engedi a második leoric's signetet felrakni ;]

@mikromanus: ahelyett, hogy valami jó kis legendary-t vennél neki, vagy legalább egy valamire való ilvl63 fejszét, hogy gitárosnak nézzen ki... de neked persze a kalapács kell, ráadásul fizikai sebzéssel, hogy még világítani se világítson.

[ Szerkesztve ]

(#47686) mpierre válasza Cyberbeni (#47685) üzenetére


mpierre
veterán

M'án t'om. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47687) radi8tor válasza mikromanus (#47684) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Linkeld már be azt az armort. Kezdesz kíváncsivá tenni. :)

mpierre: cooldown alatt kell megsimogatni Diablo-t.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#47688) Sirandrish válasza mikromanus (#47684) üzenetére


Sirandrish
legenda

Betegesen sok suskát?
Megnézted mennyit érnek a Legendaryk amiket belinkeltem?
Mellesleg egy 10M-es segítővel én pont nem beszélnék "túl sok pénzről" :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47689) mikromanus válasza mpierre (#47686) üzenetére


mikromanus
veterán

Banyek komolyan félreértettelek. Hozzád magyar-magyar szótár kell. A "puncsolj" szónak kicsit magyarosabb értelmezését vettem. Miért nem írsz már inkább koreai írásjelekkel? nem lenne félreértés. Az arcoskodásért utólag is elnézést. Ennyi idő után azért leesett mire gondolsz :DD

(#47688) Sirandrish
De nem is költöttem egyetlen itemre 5-6 millánál többet. Hm. Várjunk csak. Neked vannak ilyen olcsó itemeid a karaktereden?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47690) warcat válasza KonzolKartel (#47672) üzenetére


warcat
veterán

Feltéve,hogy amit linkeltél,az battle.netes ticketre kapott válasz:

1. Válassz egy neked tetsző kérdést a felsorolt lehetőségek közül, lehetőleg jegyezd fel valahova
2. adj egy választ rá,nem kell,hogy igaz legyen,csak megjegyezhető,ezt is jobb ha felírod magadnak

Készíts egy szöveges fájlt, notepad Word stb,amiben leírod:

-a felhasználónevet,amivel belépsz, (JELSZÓT NEM!) pityuka-kukac-gmail.com stb
-a választott kérdést, pl: What was your childhood nickname? és a rá adandó választ amit kiválasztottál
- a teljes nevedet,amivel a fiókot regisztráltad pl: KonzolKartel István

Biztonsági okokból ezt ne írd bele a ticketbe,hanem szigorúan csak text fileként mellékelve
a ticketre válaszolva

Mindezek mellé kell csatolni egy fényképet vagy egy scant személyidről,útlevélről,esetleg jogsi

Szóval lesz egy válasz szöveged,és alatta két csatolt fájl, a txt meg a fotó,amint elkészültél kb 30 perc alatt rendberakják de addig nem csinálnak semmit se.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#47691) sunnymarcell válasza Mr.Csizmás (#47667) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ez sokkal jobban átfogja (rajta van ilvl), és szerintem áttekinthetőbb is.
nyisd meg külön lapon, és nagyobb lesz

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47692) KonzolKartel válasza mikromanus (#47674) üzenetére

A ticket-em válaszolták meg a battlenet oldalon, így ilyenről szó sincs.
Ezzel nem jutok dűlőre:
indeed jibberish :F

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#47693) Sirandrish válasza mikromanus (#47689) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez most komolyan hogy jön ide?
Neked nem mindegy hogy mennyibe van a gearem?

Az előbb azért oltogattál mert nem költök a segítőmre most meg azért mert magamra meg igen?
Döntsd már el hogy mit akarsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47694) warcat válasza KonzolKartel (#47692) üzenetére


warcat
veterán

Indeed jibberish: megerősíti,hogy valóban zagyvaság a titkos kérdésre adott válaszod,gondolom ezt írtad nekik,ezért most felkínálja,hogy adj meg egy normálisat.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#47695) ígyvanferi válasza Mr.Csizmás (#47667) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kösz, ez így még pöpecebb!

(#47696) mikromanus válasza Sirandrish (#47693) üzenetére


mikromanus
veterán

Te oltogattál hogy nem tudom már mire költeni a suskát ha a segítőre is beáldozok néha. Ez csak töredéke a jobb cuccaidnak. Mondjuk nagyon szép is az az 1-2 fegyver-pajzs-egyéb item és tuti megérte az árát. Nem rossz döntés az. Nem is sajnálom tőled. Csak ne kötözködj a Szöszivel mert azt nem szereti. Meg itt értéktelennek titulálod?!? Hímsoviniszta disznyó :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47697) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#47587) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudnád linkelni a srác profilját?

Dive ever, work never.

(#47698) Sirandrish válasza mikromanus (#47696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol kötekednék én már a szöszivel? Leadja a drótot az enyémnek oszt kifiléz :DD
Csupán nem értem...te pont nem vagy rászorulva szerintem a segítőre..ennyi..
Tőlem akár 300M-et is költhetsz rá :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47699) ígyvanferi válasza sunnymarcell (#47691) üzenetére


ígyvanferi
addikt

F sza, ezt is lementettem. :R

(#47700) mikromanus válasza Sirandrish (#47698) üzenetére


mikromanus
veterán

Ritkán játszok csapatban. Soloban szép buffokat ad. Ha már ott van a lehetőség miért mellőzném? Amitől gyorsabb a hentelés az csak haszon a farmolásnál, nem?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.