Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47851) FehérHolló válasza kolbi79 (#47835) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem, nem enged az AH nagyobbat bidelni.

Skynet is real. It's called Google.

(#47852) sith7 válasza Sirandrish (#47847) üzenetére


sith7
nagyúr

low :D

(#47853) Sirandrish válasza sith7 (#47852) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóljál a moboknak is akkor mert azok úgy hullanak mintha kötelező lenne :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47854) Pekkk válasza Djuree (#47830) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Na ezt kipróbálom, ha hazamegyek. Ha adják a csontik az xp-t, akkor sarokba beáll, bal egér gomb meg shit celluksszal leragaszt. Nem kell ide script kérem! :)

[ Szerkesztve ]

(#47855) Djuree válasza Pekkk (#47854) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, így is működhet simán. nem tudom mennyi xp-t adnak, de ha úgyhagyod pár napig biztos nem keveset :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47856) prehistoric válasza Pekkk (#47854) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Nekem egy kör alatt 450.000 xp jött össze. Ha nem mozogsz, akkor egy idő után nem idéz csontikat. Tehát nekem az a tapasztalatom, hogy ez nem pont úgy működik, ahogy mi gondoltuk. :)

(#47857) Alg válasza Sirandrish (#47853) üzenetére


Alg
veterán

Na persze... akinek menüben is legendek potyognak annak könnyű :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#47858) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Enchantressnek hogyan lehet sok dps-t csinálni int-en kívül? Crit, ias?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#47859) Djuree válasza prehistoric (#47856) üzenetére


Djuree
félisten

na basszus, akkor ez lehet nem jön így össze :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47860) Pekkk válasza prehistoric (#47856) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Próbáltad a royal cryptet?

prehistoric: Akkor marad a becsületes farm! :)

[ Szerkesztve ]

(#47861) prehistoric válasza Pekkk (#47860) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Nekem ott már 3 hónapja is az volt a tapasztalatom, hogy alapból nem adnak xp-t.

(#47862) mikromanus válasza Bennyboy (#47858) üzenetére


mikromanus
veterán

Nagy-nagy kétkezes fegyverer. Meg sok-sok int. :DDD A többi elhanyagolható. Critet amuból és gyűrűkből sokat nem lehet kihozni (max 17,5%?)

A 4 obelisk skeleton idézős mókánál az a gond, hogy amit a follower csap le, vagy amit a throns öl meg arra nem ad xp-t. Meg egy idő után semelyik csonti nem ad semmit. Bár lehet elnéztem és az elején se adott, de nem tűnik túl hatékonynak semmiképp. Úg ytűnik muszály saját kezűleg ölni. Akkor meg egyszerűnn a sima run.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47863) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

azon gondolkozok, hogy egy farmolós rohamosztagot hogy érdemes összeállítani...

1börbi+3dh vagy 2b+2dh? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47864) Qru válasza Mr.Csizmás (#47863) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha kellően tápos (magas resi, armor és hp) akkor elég egy barbi is.

#nincsbennetarcsi

(#47865) Rankerz


Rankerz
senior tag

Na ez mi szívás lehet már . Elbukni a karit ,a geart meg még 35 paragon levelt :DDD

[link]

(#47866) sith7 válasza Sirandrish (#47853) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon durva a cucc, grat :C

(#47867) prehistoric válasza Rankerz (#47865) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Kezdhet végre rendes életet élni :C

(#47868) whabaky válasza Rankerz (#47865) üzenetére


whabaky
tag

Neee. Na ez az a szint ahol azt mondanám, hogy rendben, itt félrerakom a karaktert...
Tuti hara-kirit hajtanék végre magamon :DDD

szerk: már látom... RIP :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#47869) Cyberbeni válasza mikromanus (#47862) üzenetére


Cyberbeni
addikt

10%chc és 200% chd +20% dps-t ad, és ennél jóval többet ki lehet hozni.

(#47870) mikromanus válasza Cyberbeni (#47869) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Akkor ha mindez nem megy az int rovására. Valami ilyesmi a képlet csicskánál is ami "Minek ehhez video"-ban volt? :D
Az alap sebzés és az AS pedig azonosnak vehető a vizsgált esetekben amennyiben a chc-chd és az int a vizsgálandó jellemző, tehát ennek kell maximálisnak lennie:
(int bónuszok+1)(chc*chd+1)
Ezt kellene maximalizálni vagy hibás a képlet ?
Amúgy meg a chc és a chd is többnyire erős árfelhajtó, így nem feltétlen optimális arra gyúrni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47871) mpierre válasza Mr.Csizmás (#47863) üzenetére


mpierre
veterán

Abból indulj ki, hogy menekülős eliteknél 1 tankkal dolgozni enyhén szólva is copás. Nem lehet feltartani ezeket, csak szűk lépcsőn, átjáróban. Na ez, ritka jelenség.
Ezeken túl nagyjából elég 1 tank, de a dps-knek kell azért valami teherbírás. Egy trash mob ne 1 hitelje őket, ha átbújik netán a tank hóna alatt. (A savage beast mondjuk nem ér. :DDD Bár a barb mellkassal veszi le azt a mobot... is.)

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#47872) vendingo


vendingo
veterán

Inf act4-be szenvedek a WD-el.
Min kellene módosítani, hogy kompatibilisebb legyen ACT4-re? Nem farmolni szeretném, csak végre lenyomni diablot :)
Farmolni Act1-2-be járok, de sehol nem esik semmi értelmes.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47873) Cyberbeni válasza mikromanus (#47870) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, csak ugye int-nek a 2.5-szeresével kell számolni
ha már 10M-et költöttél az enchantressre, akkor nem tudom mit panaszkodsz, hogy erős árfelhajtó a chc és chd :DDD

(#47874) mikromanus válasza Cyberbeni (#47873) üzenetére


mikromanus
veterán

TAlán azért mert vagy mellőzöd az intet a fegyverről, vagy a crit lesz alacsony, így nem lényegi sebzés többlet amit ad, vagy csapnivaló lesz a fegyver alapsebzése (aztán építhetsz sz@rra várat), vagy marad a skorm, ami alsóhangon 40 millától indul és ott "csak" 1-200 intet buksz. Most komolyan. A csicskára akarsz 100 millákat elkölteni csak mert elvileg az több DPS-t ad neki akár 500 vagy 1k-val is? Lehet kihozható crittel több, de nem éri meg. Itt merül fel a kérdés, hogy ezt te komolyan gondoltad, vagy csak felvetetted az elvi lehetőségét a DPS maximalizálásának?

edit: egyébként a szöszi minden int pont után 1% dam többletet kap az alapsebzésre és nem 2,5-et.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47875) Gyuri27 válasza vendingo (#47872) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kevés a hp és a sebzés. Most vagy sok az int és az növeli a sebzést vagy chc-chd kombóval operálsz. A chd meg van. Gyúrj chc-ra. Az néhány tárgy lecserélésével látványos lesz. Mert mire mindent lecserélsz magasabb intes cuccra bele öszülsz (meg nem is olcsó).
Javaslom a ribi használatát. Ad némi + sebzést és armort. Meg 1000 környéki kétkezessel 5k körül fog sebezni. A lifével 50k környékére kellene felmenni. Akkor a peteket se hajtogatják állandóan össze. A sebzéssel meg 35-40k körülre (ha több nem baj).
Gorni [link]
Én [link].

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#47876) mikromanus válasza mikromanus (#47874) üzenetére


mikromanus
veterán

editedit: vagy csak a 2,5-es szorzást nem a dam bonusznál, hanem az int pontoknál kapja meg a karakterlapján. Upsz. Azt hiszem ezt benéztem :B

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47877) Cyberbeni válasza mikromanus (#47874) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Bennyboy hozta fel a lehetőségét a dps maximalizálásnak.
minden cuccon levő int után 2,5* annyi intet kap.

@vendingo: nekem nincs semmi gondom act4-ben [link]

[ Szerkesztve ]

(#47878) Gorneck válasza vendingo (#47872) üzenetére


Gorneck
titán

Kérdés az mi a baj? Lezúznak a mobok? Elitek? Petek nem bírják?

DPS elsőre kevés. Life sztem elég, de ilyen resekkel lehet jobb lenne vmi tankos build.

Bár én nem szeretek tanácsot adni, mert a WDm inkább supportos WD, ritkán játszom egyedül.

Gorneck#1239

(#47879) JSaN válasza vendingo (#47872) üzenetére


JSaN
addikt

A passzivoknal a spirit vesselt csereld le pierce of veilre. Nekem a passziv spirit nem jott be, alig aktivalodik mikor meghalok. Eleg nekem azaktiv spirit, legalabb van melle +20% dmg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#47880) vendingo válasza Gyuri27 (#47875) üzenetére


vendingo
veterán

A Hp-al nem szokott gond lenni, elég jók a resitjeim. 700-900 között, ha jól emléxek.
A petek se döglenek hamar.
A DPS-t valóban nem ártana emelni egy kicsit. A CHC-t 21-23-re hamar fel tudom növelni.
Mennyi az a minimum chc, ami már jó lenne?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47881) Gorneck válasza vendingo (#47880) üzenetére


Gorneck
titán

30+ de kell mellé 200+ chd is...de tényleg jó lenne leírnád mi is a gond...könnyebben tudunk segíteni...

Gorneck#1239

(#47882) Mr.Csizmás válasza mpierre (#47871) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor te leszel a másik rohamosztagos nálam :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47883) Gyuri27 válasza vendingo (#47880) üzenetére


Gyuri27
félisten

Emeld meg a chc-t amennyire tudod (ha van lehetőséged egyben as-t növelni az még jobb).
A ribit is ajándékozd meg valami 1000+-s staffal (én szoktam olyat találni). Menjen rá valami jó amu és gyűrű (intes, ha lehet sockettel). Állitsd be neki, hogy adjon + armort (az a 15% jól tud ám jönni).

Amd - Radeon - Ryzen

(#47884) vendingo válasza Gorneck (#47881) üzenetére


vendingo
veterán

Publicba szoktam nyomulni, de Act4-be az elitek, sokszor még az alap mobok is megizzasztanak. Hiába küldöm rájuk a macikat, alig megy le a hp-jük, ráadásul nem győzök rohangálni az elitek elöl. Állatába a teleportos dögök fingatnak ki, mert hiába vannak a petek, rám teleportálnak, én meg menekülök, vagy nyomok valami védekező skill-t.
Halni nem nagyon szoktam, inkább mindig én élesztgetem a társaim. Spirit vessel sokszor megment a haláltól, nálam elég gyakran aktiválódik.
Bár most hogy leírtam mi a bajom, magamtól is rájöttem, hogy fos a sebzésem, de hogyan tudnék gazdaságosan növelni, ez a fő kérdés. Sok pénzem nincs, amikor összejön 1-2 milla, mindig elköltöm.

A CHD-t 250 környékére feltudnám húzni, a CHC-t pedig 20-25 környékére. Sajnos anyagilag nem tudok jobbakat venni. Nem vagyok kocka farmolós, esni meg nem esnek jó cuccok, amiket sokért eltudnék adni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#47885) flash-


flash-
veterán

Keresnék Tankot(WD,vagy Barbár) aki társulna hozzám(Damon Hunter)infernón farmolgatni.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#47886) oxox válasza flash- (#47885) üzenetére


oxox
addikt

es mivan a tank monkokkal??? rasszista!!!!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#47887) flash- válasza oxox (#47886) üzenetére


flash-
veterán

monkot kihagytam sry :W

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#47888) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

imádom a DH-t. 30k HPval 3000 armorral act 3 közepén 1 normal mob 2 hitből összehajtogat mint valami szaros gatyát.

HC-ban leoric's manor courtyardnál találkoztam egy molten jailer frozen kombóval úgy, hogy cd-n volt a wrath of the berserker. hülye wizardnak sikerült kihúznia őket a hídra (meg is halt utána kb. 5 másodperccel), nekem meg nem volt se leapem, se chargeom. kicsit beszartam

de megöltem egyet és lvlup lett, pont amikor meghaltam volna. ilyen szerencsét.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47889) grex4


grex4
aktív tag

Azért erre sem sok esély van. Egyik nap ez másik nap a másik esett, ilyen nincs.

100k-s kategória mind, bár az Inteset elvitték 1 milláér :)

Nero: Elajándékoztam a gyengébbiket már :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#47890) Neró válasza grex4 (#47889) üzenetére


Neró
őstag

Nem kell? Nekem adhatod. :D

| www.diablohungary.hu

(#47891) mar_tin válasza mar_tin (#47811) üzenetére


mar_tin
tag

El is ment: :C

Először majdnem betettem 3 millióért, de aztán még szűkítettem a keresést socket -re is úgy mindjárt 30 milla volt a minimum buyout. :D
Mondjuk azt nem gondoltam, hogy el is viszik ennyiért.

(#47892) sith7 válasza mar_tin (#47891) üzenetére


sith7
nagyúr

durva, grat :C

(#47893) Djuree válasza mar_tin (#47891) üzenetére


Djuree
félisten

de nagyon hülyék vannak istenem :W az ilyenekből szívesen meggazdagodnék én is. grat!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47894) mikromanus


mikromanus
veterán

És a napi legendary: Windforce!!!
A patch megjelenése óta a harmadik. Csak hogy ne felejtsem el hogy néz ki :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47895) RockHaRD válasza mar_tin (#47891) üzenetére


RockHaRD
addikt

azért ez röhej, hogy ez ennyit ért... kb ugyanilyenem van intesbe, csak Legacy, és sztem 1 milláért sem menne el, pedig tényleg kb ugyanez... socketes, meg minden

(#47896) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Ti milyen karival, mennyi MF-fel és melyik act-on nyomjátok, mert nekem a patch óta egy legendary esett és kész.

Nektek grat., csak nem értem h. mi lehet a gond.

(#47897) sith7 válasza Djuree (#47893) üzenetére


sith7
nagyúr

Régebben én olyan cuccot adtam el 10 Eur - t, amit nem vittek el egy héten keresztül 150k gold - ért ... nagy a világ állatkertje

cowboy_bebop
Nekem egy se esett ... :U

[ Szerkesztve ]

(#47898) radi8tor válasza mar_tin (#47891) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gratula. :Y :C Én a tizedét nem adtam volna érte. Na jó annyit talán igen. :P

⭐ Stella

(#47899) RockHaRD válasza cowboy_bebop (#47896) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem sem esett egy darab se, és havernak se... pedig minden este toljuk act3-at... nincs mf-em semmin

ha Sirandrish és Mikroman nem vinné el mindenki elől a dropot, annak örülnék :(((

;]

[ Szerkesztve ]

(#47900) mikromanus válasza RockHaRD (#47899) üzenetére


mikromanus
veterán

Túl rémisztőek vagytok. A Zsákosak hozzánk menekülnek. Cserébe csak pár apró legendaryt várunk tőlük :DDD

Amúgy meg a régi vs új andival kapcsolatban Az új ennyiben más:
-másfélszeres chc
-másfélszeres main stat
-1,5-2-szeres regen
-poison nova
-+90-100 alap armor
De kb ugyanaz :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.