Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94801) Atomantiii válasza schulc99 (#94795) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha kiveszitek belőle a gombelemet egy kis időre, majd visszarakjátok akkor se csinál semmit?

(#94802) schulc99 válasza Atomantiii (#94801) üzenetére


schulc99
tag

Azt még nem próbálták, de ilyen szinten nem értenek a géphez.
A gépház oldalának a levétele is gondot okozna nekik.
Én pedig csak hétfőn tudnék ránézni a gépre.
Gondolod, hogy segítene a dolgon?

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#94803) izee válasza schulc99 (#94802) üzenetére


izee
senior tag

A videokábeleket ellenőrizném vagy mielőtt szétbarmolnám a kábeleket pihentethetem egy kicsit a videokarit (lehet, h annak van baja) és hátha csoda történik ha beindítod.
Nekem is van megmagyarázhatatlan "nem ad képet" hiba, ami -minthogy ritkán van a gép használva- nem jellemző, hogy előfordul, de előfordul. Azzal a különbséggel, hogy jellemzően nem bootol be, hanem sípol valami "cifrát". Próbáltam igazítani a kábeleket és a kártyát a foglalatban (félmagas és nincs odacsavarozva), de legtöbbször az segített, ha vártam 1 órát vagy többet.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#94804) schulc99 válasza izee (#94803) üzenetére


schulc99
tag

Minden kábel ki volt már húzva és vissza dugva.
Nincs külön vga, az alaplapi van csak.
Gyanítom, hogy az alaplap kaphatott valami nagy lökést.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#94805) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Debrecenben políroztatott már valaki autó fényszórót? Ha igen, hol?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#94806) #77081088 válasza schulc99 (#94804) üzenetére


#77081088
törölt tag

Megfelelő lakásbiztosítás esetén a pc-t is téríti a biztosító. Csak megfelelően kell eljárni.

(#94807) mghltm válasza zolikaDB (#94805) üzenetére


mghltm
addikt

igen, szomszedomnal ( 2003 toyota yaris )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94808) zolikaDB válasza mghltm (#94807) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mik a tapasztalataid, mennyi ido telt el azota, hogy birja, mennyire volt eszreveheto a valtozas, mennyibe kerult, ill. akar ide, akar privatba kerhetek egy elerhetoseget?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#94809) xuldar válasza PindurAnna (#94762) üzenetére


xuldar
őstag

Én is voltam ma, jó volt, csak jobb lenne a fél napos tréningen részt venni. Ez viszont ingyen volt :) egy kis Polot vezettem, nekem ez is megfelelt, mivel szlalompályán, meg 50-nél úgysem jön ki az autó ereje.

Hogy miért nem a saját autójával jöhet mindenki? Egyrészt, ahogy elmondta a **-szalon vezetője, az országban csak ők vállalják be ezt az ingyen tréningnapot, tehát hatalmas reklámnak tekintik az egészet, ami igaz is. Másrészt a résztvevő autók műszaki állapotáért ők így tudják vállalni a felelősséget, míg ha mindenki hozza a saját jól karbantartott vagy szakadt autóját, egy komolyabb műszaki hiba akár komoly balesetet is okozhat.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#94810) perge666 válasza diablo1984 (#94788) üzenetére


perge666
veterán

Igen ez van.
Szerintem kipróbálom a Firefoxot is hátha az jobb.

[ Szerkesztve ]

(#94811) Atomantiii válasza perge666 (#94810) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha chrome alternatívát keresel rakd fel a torch-ot, nálam a legújabb chrome sok oldalon érdekes dolgokat művelt. Ha nem ezzel volt kapcsolatos a téma akkor elnézést, nem olvastam vissza.

[ Szerkesztve ]

(#94812) mghltm válasza zolikaDB (#94808) üzenetére


mghltm
addikt

4-5 eve lett megcsinalva, de azota eladtam a kocsit. sokat hozott a buran, eg es fold a kulonbseg. sajnos a kezeles utan korabban lemattulhat megint, mert a vedoreteget eltavolitja az ember a polirozas soran. pontos arra mar nem emlekszem, kuldok elerhetoseget.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94813) mghltm válasza Salex1 (#94778) üzenetére


mghltm
addikt

kicsit fajditom a szived, szerintem nagyon megerte elmenni! reggel 9-tol voltam 2.0 crtdi dsg touran-nal. 3 palya volt:

- az elso veszfekezes, illetve veszfekezes minel kozelebbi megallassal a kijelolt bojanal,

- a masodik nagyobb sebessegu teljes savvaltas. ezt nagyjabol 40-50 km/h-val csinaltuk,

- a harmadik tempos fel savnyi valtas majd visszateres.

a csoportunkban magasabb epitesu autok voltak ( 2 x touran, tiguan, golf sportsvan ), de mindegyik sofor nagyon ugyes volt, megdicsert minket az oktato.

volt lehetoseg beulni plusz egy fonek, nalam elfertel volna. nyilvan nem olyan mint a vezetes, de a figyelessel is lehet tanulni.

az oktatas utan jott volna egy sharan, de szombaton valaki legyilkolta egy a3 audi kuplungjat es beraktak helyette a kisbuszt.

viszont ultem es vezettem a vw e-up-ot, egyszeruen beszaras. ugy megy mint egy sportkocsi, hangja semmi, meretehez kepest kenyelmesnek nevezheto. varosi hasznalatra szerintem az egyik legpraktikusabb auto. csak 2 problemaja van: 8 millioert adjak es itthon egyetlen csaladi autonak nagyon keves. nyugaton masodik / harmadik autonak tokeletes.

a szervezok es az oktatok nagyon kedvesek voltak, minden kerdesre szivesen valaszoltak, pedig vegig dolgoztak az egesz hetet + hetveget, le a kalappal elottuk!

jovore mar most jelentkeznek, sot ha kecskemetre megyek be fogok iktatni egy sajat autos oktatast kiskunlachazan.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94815) Zola007


Zola007
veterán

hol nyomtatnak mono A4-ben szépen és korrekt áron?
sok rajta az aprólékos ábra, fontos a jó minőség

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94816) mghltm válasza #05304832 (#94814) üzenetére


mghltm
addikt

a legtobb vw volt par audi-val kiegeszitve

polo, golf, touran, tiguan, sharan, cc, a3, a4

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94817) Sanki válasza Zola007 (#94815) üzenetére


Sanki
addikt

Én a dobozira jártam nyomtatni (műszaki egyetem mellett). Szerintem ott jól nyomtatnak.

[ Szerkesztve ]

(#94818) laccczka


laccczka
tag

Munkatársam részére keresek 1 TB-os külső vinyót lehetőleg garival.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#94819) zolikaDB válasza mghltm (#94812) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszonom, varom!

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#94820) gps76 válasza mghltm (#94813) üzenetére


gps76
őstag

Jól összeszedted az egészet, nekem is tetszett az egész. Én az e-Golfot próbáltam ki,megy mint a távirat 140 a vége, de mindegy hogy 10-ről vagy 90-ről padlózod le a 270 Nm rendelkezésre áll bármikor nem gondoltam volna, hogy ennyire jó menni vele, a B fokozatban visszatápláláskor gázelvételkor hatalmas "motorfék " van.(remélem gyorsabban terjednek az elektromos kocsik a jövőben).
Tesztpályán a Tiguannal voltam jól lehetett vele gyakorolni, nagyon barátságos gép, elfogadnék egyet...

[ Szerkesztve ]

(#94821) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek !

Eladóak az alábbi félkonfigok :

- új Core i5 6400-as Skylake proci
- új Gigabyte GA-B150M-HD3 DDR4 alaplap
- 2x4 Gb DDR4-2133 Samsung RAM kitt
--------------
85000 Ft

3 év garancia !
Igény esetén 256 Gb M2 Samsung SSD-vel , ATI vagy nVidia VGA-val.

- új Asus H170PRO alaplap
- új Core i7 6700T processzor
- 2x8 Gb DDR4-3000 Kingston Savage RAM kitt
-------------
135000 Ft

3 év garancia !
Igény esetén 256 Gb M2 Samsung SSD-vel , ATI vagy nVidia VGA-val.

Érdeklődni privátban vagy telefonon.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#94822) Salex1 válasza mghltm (#94816) üzenetére


Salex1
senior tag

Én is nagyon sajnálom, bár ha jól átgondolom az élet már mindhárom esetet elém hozta egyszer-kétszer.

Én a Hungaroringre pályázom, saját autóval...legjobban a vizes pályás autó megrántásra lennék kíváncsi.

(#94823) mghltm válasza Salex1 (#94822) üzenetére


mghltm
addikt

voltam ott is, a totalcar szervezett egy kedvezmenyes oktatast. sajnos nagyon keves a 2 ora, egesz nap kellene ott autozgatni. a vizes megrantas irgalmatlan jo!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94824) Ádám16


Ádám16
addikt

Keresek olcson es jol dolgozó gazszerelot Debrecenben. A sütöm romlott el, szoval szerintem nagy nagy kalandrol lenne szó. Tudtok ajanlani esetleg? Privatban johet telefonszam is.

(#94825) gps76 válasza mghltm (#94823) üzenetére


gps76
őstag

A Hungaroring-en nagyon jó a csúszós pálya kipróbáltam személykocsival is, de tavasszal volt egy ingyenes szervezés buszos pályán, na az volt igazán emlékezetes, amikor 15 tonna megindul a út széle felé, meg túlcsúszol a tervezett megállási helytől 20 m-re...

[ Szerkesztve ]

(#94826) Atomantiii


Atomantiii
őstag

A Kishegyesin lévő Tescóban a postapont meddig van nyitva? Ameddig a posta? Vagy van kívül valami csomagautomata? Mert oda készülök rendelni csomagot csak még sosem próbáltam ezt a csomagpontos megoldást.

(#94827) xuldar válasza Atomantiii (#94826) üzenetére


xuldar
őstag

Postakereső.
Hétfő 08:00 - 19:00
Kedd 08:00 - 19:00
Szerda 08:00 - 19:00
Csütörtök 08:00 - 19:00
Péntek 08:00 - 19:00
Szombat 09:00 - 16:00
Vasárnap Zárva

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#94828) SOAD19 válasza Atomantiii (#94826) üzenetére


SOAD19
addikt

Biztos, hogy postapont, mert ebben a listában nem látom szerepelni: [link]

Lehet, hogy erre gondoltál: [link] Ha jól rémlik a főbejárat mellett láttam kívül, gondolom non-stop üzemel. :F

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#94829) Atomantiii válasza SOAD19 (#94828) üzenetére


Atomantiii
őstag

Igen lehet arra gondoltam :) Nem használtam még, de akkor elvileg mindegy mikor megy érte az ember.

(#94830) Atomantiii válasza xuldar (#94827) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi.

(#94831) SOAD19 válasza Atomantiii (#94829) üzenetére


SOAD19
addikt

Ha tényleg az, amire gondoltam, akkor nagy valószínűséggel 0-24-es nyitvatartással üzemel: [link]

Eddig én is, csak egyszer használtam egy, ehhez hasonló automatát a plázában (Foxpost), és az előttem lévő srácnak pont nem adta ki a csomagját... Azt mondta, hogy levonta a kártyájáról a pénzt, de nem nyílt ki az ajtó. De, gondolom megoldották valahogy. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#94832) Atomantiii válasza SOAD19 (#94831) üzenetére


Atomantiii
őstag

Értem, majd kiderül, mondjuk nekem nem lenne fizetős a csomag csak át kellene vennem majd.

(#94833) drogery


drogery
tag

sziasztok,

keresek 3db 10*10-es fali csempét. szín mind1, használt se baj, csak ne legyen törött/lepattant.

(#94834) atike


atike
nagyúr

Nincs valakinek eladó Apple iPhone 4 töltőkábele...? ilyesmi

(#94835) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

ELADÓ:

- Eladó bakelitlemezek
- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő - ajándék szilikon tokkal - 7e
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 telefon (Vodafone)kompletten dobozában - zsebkopott - 3,5e
- mikro headset - 5e
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű (egy pár!) - 6e
- VW Golf III használt első lökhárító (CL) - fényezetlen, igény szerint ajakspoilerrel, új fényezhető hátsó lökhárító - a közepe gyárilag alapozott -12e

Helyieknek a feltüntetett árból kedvezmény.
Bakelit/vinyl lemez csere érdekelhet!

(#94836) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Jövőhéten akarom elkezdeni a jogsit. Személyes tapasztalatok alapján tudnátok ajánlani korrekt helyet?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#94837) adorjant


adorjant
senior tag

Eladó Genius SP-HF500 fadobozos hangszóró!

Kellemes a hangja, hibája,hogy a hangerő potméter alacsony állásnál kontakthibás, máshol megfelelően működik.

2000ft

(#94838) LeventeV


LeventeV
senior tag

Keresek Sony Xperia Z3, Z3+ vagy Nexus 5x okostelefont.

(#94839) perge666


perge666
veterán

Van itt olyan fórum ami hibás laptopokkal foglalkozik?

Indításnál nem tölt be a rendszer,4-5 másodpercenként újraindul.
Biosba be tudok lépni, rendszert is újra raktam, de ugyan az a hiba.

Asus X501A

[ Szerkesztve ]

(#94840) zeon.hu válasza perge666 (#94839) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#94841) perge666 válasza zeon.hu (#94840) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :R

(#94843) Zsoleszhun válasza LeventeV (#94838) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

pü ment.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#94844) PindurAnna válasza func93 (#94836) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

A fiam most járt a Lévai autóssuliba a Széchenyi utcán, nagyon kedvesek és rendesek. Az oktatójuk is türelmes, kedves, jópofa, vicces pasi Pákozdi Erik. Nagyon tudom őket ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#94845) Atomantiii válasza SOAD19 (#94831) üzenetére


Atomantiii
őstag

Közben változott a helyzet, csomag automata lesz és a Malomparkot választottam célállomásnak. De ott hol van csomagautomata? A pdf szerint 2. épület lépcsőházi bejáratánál van, de melyik a 2. épület? Ahol régen a digi ügyfélszolgálata is volt / vagy lehet még most is ott van, vagy valami tekés hely is volt ott ha jól emlékszem.

(#94846) Zola007 válasza Atomantiii (#94845) üzenetére


Zola007
veterán

a piac mellett van a frontoldalon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94847) PindurAnna válasza Atomantiii (#94845) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Ahol régen az e-on volt, meg a DKV ügyfélszolgálat..a kispiac is ott van, az épület oldalán van a Füredi utcai parkolónál.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#94848) mghltm


mghltm
addikt

elektronikaban jartas biztos kezu szakembert keresek bluetooth obd egyseg hs can / ms can atalakitasara

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94849) lizakattila válasza Atomantiii (#94845) üzenetére


lizakattila
senior tag

Vizualizálva: Itt találod. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#94850) Zola007


Zola007
veterán

rendeltem egy mosógépet az Edigitaltól, ami a Royal futár szállít majd ki.
Már 2x eljátszották egy-egy hűtővel, hogy nem az előre megbeszélt napon állítottak oda vele.

Az Edigitallal délelőtt megbeszéltem 08.31-et és délután a Royal diszpécserrel is leegyeztettem.
Ezek után nálam lehet fogadni, hogy melyik napon fogják hozni
(A) 08.30
(B) 08.31
(C) 09.01

:D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.