Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94651) birq válasza huliganboy (#94647) üzenetére


birq
csendes tag

Mar 3 ismerosom vitt vissza laptopot. Mindannyian visszakaptak az eredeti arat. Ugyanigy a 15 eves tevenek es meg sorolhatnam.

üdv: Attila

(#94652) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Eladó Kicker zx100.2 autós erősítő. 10000ft. Ma átvehető debrecenben. Szép állapotban van.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#94653) sto1911 válasza birq (#94651) üzenetére


sto1911
veterán

Egy link meg mindig jo lenne errol.

(#94654) birq válasza sto1911 (#94653) üzenetére


birq
csendes tag

Sajnos ez egy analog akcio :D

üdv: Attila

(#94655) Zola007


Zola007
veterán

Van most valamelyik üzletben háztartási gép beszámítás?
Egy mosógépet szeretnék venni

Ja, és a Full Háztartásigép kereskedést nem ajánlom senkinek.
A vett újszerűnek kinéző mosógép 2 hónapig bírta, javíthatatlan, 5e Ft-ért vennék be. :U
köszb+

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94656) huliganboy válasza sto1911 (#94648) üzenetére


huliganboy
addikt

Lehet.. Kérdés csak az ott vett termékeket veszik vissza vagy bármit..?

(#94657) birq válasza huliganboy (#94656) üzenetére


birq
csendes tag

Csak amit ott vásároltál. Tescos blokkot kell virítani

Pontosabban a blokknak tescosnak kell lenni, de pl ha visszaviszel egy teljesen máshol vásárolt vasalót, és a tescos blokkon meg csak annyi van hogy vasaló akkor jó eséllyel megkapod a blokkon szereplő összeget.

[ Szerkesztve ]

üdv: Attila

(#94658) PhoenixSzG válasza birq (#94657) üzenetére


PhoenixSzG
tag

És ez miért éri meg a Tesco-nak? :F

(#94659) birq válasza PhoenixSzG (#94658) üzenetére


birq
csendes tag

Mindenkinek ez az első kérdése, de a választ továbbra sem tudom csak azt hogy a dolog működik.

üdv: Attila

(#94660) Zola007 válasza Zola007 (#94655) üzenetére


Zola007
veterán

még mielőtt felmerül: igen, náluk vettük a mosógépet

EMAG-ra van esetleg valakinek kuponja vagy kedvezménye? :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94661) Zsoleszhun válasza huliganboy (#94647) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Mindegy mikor vetted csak meglegyen a papírja? Azért kérdem mert van egy thomson dts házimozim ami 59900Ft volt 2003-ban :Y és megvan minden papírja, blokk + jótállás Ha visszaviszem kifizetik a vételi árát? wtf?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#94662) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Keresek működőképes Illusionsat M3-as műholdvevőt.

(#94663) elfelejtette válasza birq (#94659) üzenetére


elfelejtette
veterán

És azt sem kérdezték meg, hogy meddig tart ez az akció?
Van egy félig hibás mikró, ami náluk lett véve, már csak a grill része működik...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#94664) #33253120 válasza elfelejtette (#94663) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha a szikrázós baja van, akkor kb 2e Ft-ból kapsz annyi csillámlapot a Hobby-ban, hogy 6-7 alkalomra elég.
Régit kiveszed, körberajzolod kivágod, és óvatosan hogy ne repedjen meg berakod az újat.

(#94665) birq válasza elfelejtette (#94663) üzenetére


birq
csendes tag

Nem foglalkoznak vele hogy működőképes-e, bár lehet hogy rákérdeznek, de bedugni és kipróbálni biztosan nem fogják. Vidd vissza bátran.

Zsoltifree: ismerek olyat aki 15 éves tévét és 14 éves fűnyírót vitt vissza. Vigyed a házimozit is, ne habozz.

Egyébként hallottam már olyan infót is hogy szeptember végéig tart az akció, meg olyat is hogy augusztus végéig. Biztosat nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

üdv: Attila

(#94666) lappy


lappy
őstag

Ha vki gyűjti a Sparban 99 Ft/ 1 db -ért meg is vásárolható amíg az Aldiban 150 Ft/ 5db.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#94668) dudikpal válasza birq (#94665) üzenetére


dudikpal
aktív tag

De most ez hol él? Be kell állítani az ügyfélszolgálati pulthoz a cuccal, oszt jóvan?

(#94669) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek !

Van itt a topicban valaki aki szerszámokkal foglalkozik ?
3 db Proxxon készletre lenne szükségem.

Köszönöm.

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#94670) Marci79 válasza Zola007 (#94655) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nem adtak rá garanciát? :F Azért én "hisztiznék" náluk a helyedben.
Én a 220 outlet-ben vettem egyet és arra volt 6 hónap. De már másfél éve, szépen működik ma is.

[ Szerkesztve ]

(#94671) gyuri00 válasza Dan-szan (#94636) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Köszi a segítséget be is adttam a gépet!

(#94672) birq válasza dudikpal (#94668) üzenetére


birq
csendes tag

Így van.

üdv: Attila

(#94673) bobace


bobace
őstag

Tesco ugyben:
Tegnap voltam, blokk+ termék= instant money.
Vevoszolgalati pultnál, szeptember végéig van.
Miért éri meg? Nekem is ez volt az első kérdésem, de fogalmuk se volt, csak sík idegek a rengeteg melótol. Lehet külföldön leadja a Tesco valahol jó pénzért, csak nem ennyire hülyék. És még nem is hirdetik pedig, de van sor, erre lehet készülni...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#94674) (Bundás)


(Bundás)
addikt

160-250gb körüli 3.5"-os sata 100%-os sata hdd-t keresek > privi

(#94675) _seth_ válasza bobace (#94673) üzenetére


_seth_
veterán

Értéktől függetlenül lehet visszavinni? Pl egy 3e forintos hajsütővas is visszavihető aminek csak blokkja van?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#94676) birq válasza _seth_ (#94675) üzenetére


birq
csendes tag

Igen, elég a blokk, és nem csak műszaki cikkeket, ruhákat is visszavesznek. Hallottam olyat is hogy a tesconak van valami saját márkás ruhája amit blokk nélkül is visszavesznek, mert azt egyértelmű hogy ott vették, csak azt nem tudom az árát hogy állapítják meg...

üdv: Attila

(#94677) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Debreceni, Volvo (s60)-hoz értő embert keresek állapotfelmérés (külső-belső-műszaki) céljából. Nem értek műszakilag sem ehhez, sem a többi típushoz. A vásárláskor lehet, hogy utazós lenne a móka, természetesen tiszteletdíj fejében. Tudom, hogy a motorba nem látni bele, de az állapot azért egy hozzáértő számára elég pontosan megtippelhető.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#94678) Calogero válasza birq (#94676) üzenetére


Calogero
addikt

És KP-t kapsz vissza, vagy le kell vásárolni?

(#94679) SOAD19 válasza Calogero (#94678) üzenetére


SOAD19
addikt

Írta, hogy kp-t adnak. Én is így tudom, ezért is olyan hihetetlen. Még a levásárlás is nagyvonalú lenne... A melóban múltkor mi is filózgattunk ezen, hogy mi lehet a dolog hátterében. Talán marketingfogás, lehet arra megy ki a játék, hogy ezek után mindenki tőlük vegyen műszaki cikket, arra apellálva, hogy hátha a jövőben újra lesz ilyen akció...

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#94680) zeon.hu válasza bobace (#94673) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez vajon minden tescoban működik?
Ha csak helyi akció, akkor csak a Debrecenben vásárolt termékekre vonatkozik?

#?*@&!

(#94681) huliganboy válasza zeon.hu (#94680) üzenetére


huliganboy
addikt

Én is ezen vagyok, hogy kiderítsem, de állítólag csak Debrecenben van, és csak az ott vásárolt termékekre! :O

(#94682) zeon.hu válasza huliganboy (#94681) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor megkérjük azokat, akik oda visznek vissza valamit, hogy kérdezzenek erre is rá.

#?*@&!

(#94683) PLaci58 válasza bobace (#94673) üzenetére


PLaci58
őstag

Megnéztem a régi TV-t, sajna a Corában vettem anno.
Egyébként felmerült, hogy eladják a tesco láncot. Lehet kicsi veszteséget akarnak termelni :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#94684) Laraxior


Laraxior
titán

Most akkor a cuccot is vissza kell adni, vagy csak elég a blokkot bemutatni és kifizetik az árát? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#94685) birq válasza Laraxior (#94684) üzenetére


birq
csendes tag

Vissza kell adni

üdv: Attila

(#94686) Petisan10


Petisan10
újonc

lenovo laptop blokk nekem is kellene ha esetleg van valakinek ;)

(#94687) birq


birq
csendes tag

Most kaptam a friss hírt hogy már csak 28 napon belüli vásárlást vesznek vissza. Valaki erősítse meg ha ugyanezt tapasztalja...

üdv: Attila

(#94688) Zola007 válasza Marci79 (#94670) üzenetére


Zola007
veterán

1 hónapot adtak rá, használtan vettük.
Mindegy, többet nem veszek használt háztartási gépet.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94689) Zola007 válasza birq (#94687) üzenetére


Zola007
veterán

Bakker
Menjetek már be megkérdezni, ha ennyire fontos, ne tippelgessetek a levegőbe

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94690) mghltm válasza Zola007 (#94688) üzenetére


mghltm
addikt

gondolom a nyugaton lefosott / beszart gepeket hozzak be ingyen es megtakoljak oket, hogy az 1 honapot kibirjak

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#94691) Zola007 válasza mghltm (#94690) üzenetére


Zola007
veterán

valószínűleg

Ez van sajnos, gyorsban kellett mosógép és olcsón, ennyi volt a keret, mert kiköltekeztem magam a költözés miatt.
Mondjuk most se több, de muszáj lesz venni valami értelmeset.

Egyúttal konkrét márka/modell ajánlást szívesen fogadok max 80-90e Ft árkategóriás gépre

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94692) birq válasza Zola007 (#94689) üzenetére


birq
csendes tag

Szerintem közérdekű az információ mert aki anno jól elrakta a blokkokat annak most szórták az ingyen pénzt. Engem különösebben nem érint a dolog mert soha semmit nem vettem a teszkóban.

üdv: Attila

(#94693) customer114 válasza Zola007 (#94691) üzenetére


customer114
senior tag

Tavaly volt mosógépcsere program, az hogy-hogy nem jött össze?

(#94694) Zola007 válasza customer114 (#94693) üzenetére


Zola007
veterán

albérletben lakom, tavaly még az előző helyen volt mosógép.
Mondtam a tulajnak, hogy le lehetne cserélni a program keretében
Az volt a vénasszony válasza, hogy "Jaj, de az milyen sok pénz lenne".
Előtte 5 másodperccel adtam át neki 120e Ft-ot mint 2 havi bérleti díj.
Pislogtam kettőt, aztán hagytam a f.....ba az egészet.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#94695) Laraxior


Laraxior
titán

Azért az nem gyenge, hogy veszek egy Samsung cuccot a MediaMarktban, hazaérek, még beüzemelés előtt gyorsan el akarom rendezni a regisztrációt a Mysamsungon... Aztán az az üzenet fogad sokadik próbálkozásra, hogy ezt a terméket, nem a Samsung Hungary Zrt hozta forgalomba, ezért nem jár a plusz egy év garancia. A doboz oldalára persze fel van ragasztva a Samsung Hungary Zrt kis zacskója, benne a kis reklámos papírka... :Y :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#94696) z0d1AK válasza Laraxior (#94695) üzenetére


z0d1AK
veterán

Saját tapasztalat, hogy nem a forgalmazással van a gond, hanem a Samsung rendszerével.
Hasonlóképpen jártam korábban, én egy fényképezőgépet akartam regisztrálni, szintén MM-ből vásárolt, hivatalos magyar Samsung forgalmazás.
Ugyan ezt a rendszer üzit kaptam én is. Írtam a MySamsung supportnak, pár percen belül jött az email, hogy náluk van a hiba, valamiért hiányzott az SN a rendszerükből, de hozzáadták és már regisztrálható.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#94697) Laraxior válasza z0d1AK (#94696) üzenetére


Laraxior
titán

Én is felhívtam őket azonnal, azóta eltelt 4 nap... Semmi hír :N :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#94698) Zsoleszhun válasza birq (#94687) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Bréking! Bementem a tescoba mert már nagyon piszkálta a csőrömet ez a visszavásárlási akció.
Igen van ilyen de ma reggel 7 órától módosítottak rajta. Már csak a 28 napon belül vásárolt termékekre vonatkozik!

Sajnos lecsúsztam mert hamarabb kellett volna utánnajárni :U

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#94699) #33253120 válasza Laraxior (#94697) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem felhívni kell őket, hanem a jobb felső sarokban ott van menüpont ahol a supportnak kérdéseket tehetsz fel.
Arra hamarabb válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#94700) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki autó üveg fóliázásban ajánlani valakit Debrecenben?

1.4 T-jet M32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.